Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ayumi Hamasaki - Mirrorcle World
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Ayumi Hamasaki - Mirrorcle World
[Obrazek: 5224136.jpg]

"Mirrorcle World" to najnowszy singiel Ayumi Hamasaki, obecnie prawdopodobnie największej gwiazdy japońskiego popu. Jej single bez większego problemu wchodzą na szczyt zestawienia sprzedaży ORICON. W jej muzyce, oprócz popu, można znaleźć elementy soulu, r'n'b, funky, rocka, a nawet inspirację zespołem Prodigy! Jej ostatnie single trochę mnie zawiodły, ale teraz wraca do świetnej formy. Polecam!

Do ściągnięcia z chomika
24.04.2008 07:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
dużo o Niej słyszałem, ale Jej nic... Idę do klatki!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.04.2008 09:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Yacy napisał(a):dużo o Niej słyszałem, ale Jej nic... Idę do klatki!
Może dlatego, że już trochę późno, ale nie skapowałem Icon_smile2
24.04.2008 10:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #4
 
prz_rulez napisał(a):Może dlatego, że już trochę późno, ale nie skapowałem
Nie wiem czego, więc objaśniam:
1. ostatnio gdzieś dużo czytalem jaka utalentowana, ładna etc.
2. Nie mam (nie miałem) pojęcia co śpiewa, bo Jej nie słyszałem nic a nic. Ściągnąłem od Ciebie i posłuchałem dwa razy: pierwszy i ostatni Icon_mrgreen
3. Chomiki przeważnie mieszkają w klatkach Icon_wink2

Myślę, że teraz jest jaśniej Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.04.2008 11:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Jaśniej Icon_wink2

Yacy napisał(a):Nie mam (nie miałem) pojęcia co śpiewa, bo Jej nie słyszałem nic a nic. Ściągnąłem od Ciebie i posłuchałem dwa razy: pierwszy i ostatni

Szkoda...
25.04.2008 07:44 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Yacy napisał(a):Ściągnąłem od Ciebie i posłuchałem dwa razy: pierwszy i ostatni
Icon_lol Icon_lol
dla mnie przede wszystkim żalosna jest ta okladka. to jest żenujace, ze ktos musi sie uciekac to rozbierania sie, zeby wzbudzic zainteresowanie. i dlatego ja tego nie poslucham. howgh!
25.04.2008 09:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Twoja strata Icon_wink2 A Ayumi akurat zawsze lubi coś pomodzić. Na szczęście nie tylko w wizerunku Icon_smile2 A tak w ogóle to ona nie musi zwracać już na siebie uwagi - z każdym singlem od razu wskakuje na pierwsze miejsce w Japonii
25.04.2008 05:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #8
 
Kumpel puszczał mi kilka jej piosenek. Dziękuję, to chyba jednak nie dla mnie Icon_wink2

Moja prywatna galeria
02.05.2008 10:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ayumi Hamasaki - Lelio prz_rulez 1 397 23.06.2014 02:55 PM
Ostatni post: AKT!
  The Pretty Reckless - Messed Up World (F'd Up World) Szymek79 0 976 17.06.2014 12:16 PM
Ostatni post: Szymek79

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości