Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 1120 - 26.08.2012
lista schodzi na psy
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
RE: notowanie 1120 - 26.08.2012
ku3a napisał(a):masz jakichś konkretnych kandydatów na myśli? Icon_smile2
Nie wiem. Śledź dział z nowymi wydawnictwami, zerkaj czasem na przyjazne elektronice listy...Żonglowanie nazwami nie ma sensu, bo nie jestem w stanie Cię rozgryźć w tym temacie Icon_wink A z kolei np. Animal Collective i tak byś nie przesłuchał dobrowolnie Icon_wink Bazując na doświadczeniach z Twojej listy mogę jedynie napisać, że Robbie Williams może uwinie się z nową płytą w tym roku, ale coś czuję, że będzie zupełnie inna niż ostatnia. PSB wydają na początku września nowy album, nawet bardziej popowy niż elektroniczny. Jakiś k-pop też wychodzi na okrągło Icon_wink

ku3a napisał(a):wszedł też cover z EPki, to oczekiwania mam całkiem wysokie Icon_smile2.
Ja nie słyszałem EP-ki, ale może po nią sięgnę.

ku3a napisał(a):nie, nie, "Madness" to dla mnie jakaś wielka porażka. przynajmniej po tych trzech odsłuchach które za mną.
Ja zapętliłem do 6 czy 7 nawet Icon_wink Moim zdaniem powinni gdzieś w takiej niszy szukać pomysłu na siebie, bo jednak wszędzie widać, że ludzie GENERALNIE (oczywiście nie wszyscy) są zmęczeni już takim Muse. Nawet na listach nie radzą sobie tak dobrze, a IO mogły być ich ostatnim wiatrem w żagle.

ku3a napisał(a):nie bardzo mnie do tego ciągnie, bo ta płyta zwyczajnie mi się nie podoba...
I dlatego topisz smutki w ''Version 2.0'' Icon_wink?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.08.2012 11:43 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 112
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
RE: notowanie 1120 - 26.08.2012
saferłel napisał(a):Śledź dział z nowymi wydawnictwami
śledzę Icon_smile2
saferłel napisał(a):Żonglowanie nazwami nie ma sensu, bo nie jestem w stanie Cię rozgryźć w tym temacie Icon_wink
nie przejmuj się, ja też niejednokrotnie mam problemy Icon_wink2.
saferłel napisał(a):A z kolei np. Animal Collective i tak byś nie przesłuchał dobrowolnie Icon_wink
staram się trzymać od tej nazwy z daleka Icon_wink2. zmusiłem się i przesłuchałem to co niedawno było w dziale nowych singli no i moje zdanie się nie zmieniło, wręcz przeciwnie.
saferłel napisał(a):Bazując na doświadczeniach z Twojej listy mogę jedynie napisać, że Robbie Williams może uwinie się z nową płytą w tym roku
no tak, na jego płytę czekam Icon_smile2.
saferłel napisał(a):coś czuję, że będzie zupełnie inna niż ostatnia
wiesz, "Rudebox" było wielokrotnie na pierwszym miejscu u mnie w płytach Icon_smile2.
saferłel napisał(a):PSB wydają na początku września nowy album, nawet bardziej popowy niż elektroniczny.
to mnie też interesuje i na pewno sprawdzę. póki co "Winner" średnio mi podszedł, a tego nowego jeszcze nie słyszałem.
saferłel napisał(a):I dlatego topisz smutki w ''Version 2.0'' Icon_wink?
po części tak Icon_wink2. a po drugiej części Icon_wink2 chodzi o to, że tę płytę wreszcie zdobyłem na początku czerwca na kompakcie w czasie mojego ostatniego pobytu w Anglii. dałem za nią funciaka Icon_wink2. no i tak od tamtej pory sobie słucham raz w tygodniu.
30.08.2012 11:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
RE: notowanie 1120 - 26.08.2012
ku3a napisał(a):zmusiłem się i przesłuchałem to co niedawno było w dziale nowych singli no i moje zdanie się nie zmieniło, wręcz przeciwnie.
U mnie niedawno na drugim miejscu Icon_lolIcon_wink

ku3a napisał(a):wiesz, "Rudebox" było wielokrotnie na pierwszym miejscu u mnie w płytach Icon_smile2.
Pamiętam, ale nie chodzi mi o to. Po prostu nie sądzę, żeby chciał brnąć w ten electropop na trzecim z kolei krążku (chociaż ''Video'' było nieco mniej soniczne pod tym względem). Czas na powrót do estetyki płyt ''środka kariery''. Tak mi się wydaje...

ku3a napisał(a):póki co "Winner" średnio mi podszedł, a tego nowego jeszcze nie słyszałem.
A komu podszedł? Chyba tylko stavangerowi w pełni Icon_wink Na szczęście to najgorszy utwór na płycie, ale na pełną weryfikacje i ostateczne zdanie przyjdzie czas, jak kupię CD.

ku3a napisał(a):wreszcie zdobyłem na początku czerwca na kompakcie w czasie mojego ostatniego pobytu w Anglii. dałem za nią funciaka Icon_wink2. no i tak od tamtej pory sobie słucham raz w tygodniu.
No to ładnie. Standardowa wersja? Do kolekcji czy bardziej do ''krojenia'' w playerze aż do ostatniego tchu? Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.08.2012 12:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 112
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
RE: notowanie 1120 - 26.08.2012
saferłel napisał(a):Czas na powrót do estetyki płyt ''środka kariery''. Tak mi się wydaje...
no ale dla mnie to byłoby jeszcze lepiej Icon_smile2.
bo tamte płyty wspominam najlepiej, niezależnie od wyników jakie osiągnęły na liście.
saferłel napisał(a):Standardowa wersja?
przyznam, że nie wiem Icon_wink2. w przypadku tej płyty nie zwracałem na to wielkie uwagi, sprawdziłem tylko czy krążek jest w środku Icon_wink2.
saferłel napisał(a):Do kolekcji czy bardziej do ''krojenia'' w playerze aż do ostatniego tchu? Icon_wink
bardziej do kolekcji, żeby mieć to na jakimś sensownym nośniku. płytę dobrze znam, bo poznałem ją w czasach jej świetności. teraz po prostu słucham w tym chwilach gdy mam ochotę wrzucić do odtwarzacza coś znanego, nie musząc koncentrować się na poznawaniu czegoś nowego.
30.08.2012 12:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 699
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
RE: notowanie 1120 - 26.08.2012
ku3a napisał(a):masz jakichś konkretnych kandydatów na myśli?
A i u mnie pojawił się utwór z kręgów popowo-dyskotekowych, ale on akurat jest też w zestawie LP3

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
30.08.2012 02:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
RE: notowanie 1120 - 26.08.2012
ku3a napisał(a):nie bardzo mnie do tego ciągnie, bo ta płyta zwyczajnie mi się nie podoba...
O tyle ciekawe, że przynajmniej kilka utworów przypomina nieco te z "Version 2.0".
31.08.2012 06:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości