Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HIM - XX - Two Decades of Love Metal
Marcel Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 154
Dołączył: Jan 2010
Post: #1
HIM - XX - Two Decades of Love Metal
HIM „XX – Two Decades Of Love Metal” - składanka fińskiej grupy, która podsumowuje 20 lat istnienia zespołu i ukaże się 19 października.
Oprócz najbardziej znanych piosenek w karierze grupy, na płytę trafi także nowa piosenka „Strange World”, która będzie promować wydawnictwo.

Tracklista:
1. Strange World
2. Join Me (In Death)
3. Heartkiller
4. Wings Of A Butterfly
5. The Kiss Of Dawn (Radio Edit)
6. The Funeral Of Hearts (Radio Edit)
7. Right Here In My Arms (Radio Edit)
8. Pretending
9. Buried Alive By Love (Radio Edit)
10. Gone With The Sin
11. Your Sweet Six Six Six
12. The Sacrament (Radio Edit)
13. Wicked Game
14. Killing Loneliness
15. Bleed Well (Radio Edit)
16. In Joy And Sorrow (Radio Edit)
17. Poison Girl
18. Scared To Death
19. When Love And Death Embrace (Radio Edit)
20. Heartache Every Moment


[Obrazek: himrgb.jpg]
23.08.2012 08:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
RE: HIM - XX - Two Decades of Love Metal
Marcel napisał(a):składanka fińskiej grupy, która podsumowuje 20 lat istnienia zespołu

20 lat. chociaż to nijak nie wychodzi. bo pierwszą płytę "Greatest Lovesongs Vol. 666" wydali przecież w 1997 r. ***)
widocznie wcześniejsze 5 lat się czaili, w garażu u dobrego wujka, ale liczą to sobie do kariery Icon_wink

ale "Razorblade Romance" z 2000 roku mam na CD, zresztą kto tego nie ma, wtedy na HIM był ogólny szał ciał i uprzęży Icon_wink

czekam na tego nowego singla "Strange World".......



___________________
***) o nie, rok wcześniej w 1996 była EP "666 Ways to Love: Prologue"
23.08.2012 09:00 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marcel Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 154
Dołączył: Jan 2010
Post: #3
RE: HIM - XX - Two Decades of Love Metal
HIM powstał dokladnie w 1991Icon_razz w 1992 był pierwszy minialbum "Witches and Other Night Fears", a w 1995 "This Is Only the Beginning".
Mam do nich sentyment, kiedyś byłem ich fanem i nawet w Stodole w 2000 roku byłem na koncercieIcon_razz Moim najlepszym albumem jest zdecydowanie "Greatest Lovesongs Vol. 666" czasem do niego wracamIcon_lol

Nowy studyjny album ma ukazać się na początku 2013r.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.08.2012 10:03 PM przez Marcel.)
23.08.2012 10:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #4
RE: HIM - XX - Two Decades of Love Metal
Marcel napisał(a):kiedyś byłem ich fanem i nawet w Stodole w 2000 roku byłem na koncercie

sorry za poprzedni 'niefachowy' komentarz... ale ja w 2000 roku to chyba byłem Depeszem, który świata poza nimi nie widział Icon_razz2
23.08.2012 10:04 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: HIM - XX - Two Decades of Love Metal
Listoholik napisał(a):ale "Razorblade Romance" z 2000 roku mam na CD, zresztą kto tego nie ma, wtedy na HIM był ogólny szał ciał i uprzęży Icon_wink
u mnie kilkanaście razy na pierwszym w płytach Icon_smile2.
i wtedy mieli 8 piosenek w pierwszej dziesiątce mojej listy Icon_razz. rekord wszech czasów nie do pobicia, bo teraz już inaczej słucham muzyki.
Marcel napisał(a):Mam do nich sentyment, kiedyś byłem ich fanem i nawet w Stodole w 2000 roku byłem na koncercieIcon_razz
też byłem na koncercie, ale jakimś innym, w Warszawie, ale to było w jakiej hali wystawowej.
24.08.2012 10:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości