Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Last Shadow Puppets - The Age Of The Understatement
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
The Last Shadow Puppets - The Age Of The Understatement
[Obrazek: l_album.jpg]

Właśnie dziś ukazał się ten album!!! Jeden z bardziej oczekiwanych przeze mnie Icon_wink2
Może krótko: The Last Shadow Puppets tworzą: Alex Turner ( Arctic Monkeys ) i Miles Kane (The Rascals).

Lista utwórów:

1. The Age of the Understatement 10
2. Standing Next to Me 9
3. Calm Like You 8
4. Separate and Ever Deadly 8
5. The Chamber 8
6. Only the Truth 8
7. My Mistakes Were Made for You 10
8. Black Plant 9
9. I Don't Like You Any More 9
10.In My Room 9
11.The Meeting Place 9
12. Time Has Come Again 8

Postanowiłem zrobic eksperyment Icon_wink2 The Age of the Understatement, który jest na MOJEJ LIŚCIE oceniam na 10. Słucham plyty po raz pierwszy i po każdym utworze wstawię ocenę w porównaniu do pierwszego singla Icon_wink2 Ciekawe czy będzie 11 albo 12 Icon_mrgreen

No to zaczynamy!!!

EDIT: dodam tylko, ze niestety ... płyta trwa nie całe 35 minut Icon_frown Czyli wracają czasy czarnej płyty Icon_wink2 17-19 minut na stronę... Ale jednak szkoda...
Edit nr 2: ciekawe jak oceny zmienią sie po 4-5 przesłuchaniach płyty Icon_wink2

podsumowanie:
świetny album. oceny pewnie by się zmieniały, ale nie powinno byc problemu z wyborem kollejnych nie-singli.

Na pewno uzupełnia mój top 5 albumów 2008 Icon_wink2 Obok Bauhaus, The Raconteurs, R.E.M. i
Steve'a Lukather'a (kolejność alfabetyczna Icon_wink2 ) A gdzie polskie albumy???

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.04.2008 10:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
A w między czasie zaopatrzylem sie w dodatkowe utwory z singla(-li) The Age Of The Understatement

[Obrazek: the_age_of_the_understatement_8__2.jpg] [Obrazek: slv2.jpg]


Two Hearts in Two Weeks 8
Wondrous Place 10
In The Heat Of The Morning 9

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.04.2008 11:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Póki co " The Age of the Understatement " mnie nie zachwyciły. No, ale pożyjemy, zobaczymy Icon_smile2
22.04.2008 07:15 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Jestem OGROMNIE ciekawy tej pozycji. Poszukam zaraz.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.04.2008 12:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości