Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skrajnie subiektywny top wszechczauff
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #61
 
kajman napisał(a):5. Z Anawą nagrał płyty 1, 2 i 5, potem także, ale Anawa była już bez Pawluśkiewicza, więc to już nie to. A ostatnim nagraniem, w którym wystąpiła Anawa (o ile mi wiadomo) był Kraków. a w 300 setce byłby Korowód i Kantata.
Rzeczywiście. Zmyliła mnie okładka, bo tylko na jednej jest napisane:"Marek Grechuta & Anawa". Skoro Korowód i Kantata [według mnie najlepsze utwory Grechuty byłyby w 300 to co będzie? Przeglądam bardzo mądrą książeczkę i szukam co -według mnie- pasuje do Twojego stylu. Stawiam, że jest tak wysoko ze względu na tekst. Może z przedostatniego albumu? [Dziesięć ważnych słów] A może po prostu utwór z podpisu. Icon_smile2
24.04.2008 10:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #62
 
Listoholik napisał(a):138. cudowny Peter Gabriel. dobrze, że się znaleazł. będzie jeszcze wyżej coś Gabriela?
126. ile Republik jeszcze wyżej będzie? Icon_smile2
138. Jeszcze jeden się załapie.
134. Zdradzę tylko, że na pewno coś jeszcze się pojawi.
25.04.2008 08:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #63
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):5. Z Anawą nagrał płyty 1, 2 i 5, potem także, ale Anawa była już bez Pawluśkiewicza, więc to już nie to. A ostatnim nagraniem, w którym wystąpiła Anawa (o ile mi wiadomo) był Kraków. a w 300 setce byłby Korowód i Kantata.
Rzeczywiście. Zmyliła mnie okładka, bo tylko na jednej jest napisane:"Marek Grechuta & Anawa". Skoro Korowód i Kantata [według mnie najlepsze utwory Grechuty byłyby w 300 to co będzie? Przeglądam bardzo mądrą książeczkę i szukam co -według mnie- pasuje do Twojego stylu. Stawiam, że jest tak wysoko ze względu na tekst. Może z przedostatniego albumu? [Dziesięć ważnych słów] A może po prostu utwór z podpisu. Icon_smile2
No nie będę zbyt dużo zdradzał. Jak przyjdzie pora - a to jeszcze wiele miejsc odległości - to się wyjaśni.
Może takie 2 ciekawostki. Uwielbiam oba Korowody. To zupełnie inne utwory, chociażby dlatego, że text pierwszego jest tylko częścią drugiego, a muzyka nie dość, że się różni, to jeszcze ma innego kompozytora. I jeszcze chyba coś najdziwniejszego: na winylach podawano także tytuły angielskie, a Korowody miały dwa odmienne angielskie tytuły.
A Kantata rozdarłaby mnie na połowę, bo wersja Zaquchy jest także znakomita.
25.04.2008 09:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #64
 
121. INXS - Never tear us apart - 9
122. Wolna Grupa Bukowina - Nuta z Ponidzia - 7
123. Elżbieta Mielczarek - Hotel Grand - (dopiero co poznałem .....) Icon_smile2
124. Leonard Cohen - Famous blue raincoat - nie znam lub nie pamietam
125. Carlos Santana - Changes - 7
126. Republika - Śmierć na pięć - 10
127. Nasza Basia Kochana - Nasz Modigliani - to takze z tych poznanych ....
128. Stan Borys - Wierzę drzewom - 10 Icon_exclaim
129. Hey - Wczesna jesień - 8
130. Hey - Anioł - 9
131. The Beatles - Everybody got something to hide except me and my monkey - 8
132. Elżbieta Wojnowska - Wycieczki w głąb własnego snu - przed chwilą poznałem ....
133. Tadeusz Woźniak - Widziałem - 8
134. Klaus Mitfoch - Strzeż się tych miejsc - 10 Icon_exclaim
135. Elżbieta Wojnowska - Zaproście mnie do stołu - 8
136. Kobranocka - Współczucie dla diabła - 10
137. The Beatles - I want you (she's so heavy) - nie kojarze w tej chwili. Tyle tych bitlesów że połapac sie nie mozna czasami .... Icon_lol
138. Peter Gabriel - Red rain - - nie pamietam
139. Julee Cruise - Falling - 10 Icon_exclaim
140. Nucleus - Solar wind - odsłuchałem po raz pierwszy .....
25.04.2008 11:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #65
 
Aro napisał(a):131. The Beatles - Everybody got something to hide except me and my monkey - 8
137. The Beatles - I want you (she's so heavy) - nie kojarze w tej chwili. Tyle tych bitlesów że połapac sie nie mozna czasami .... Icon_lol
Zakoczyłeś mnire, bo myślałem, że można nie znać Małpy, ale I want you to taki sztandarowy utwór - to taki długi kawałek z Abbey road.
25.04.2008 04:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #66
 
kajman napisał(a):Zakoczyłeś mnire, bo myślałem, że można nie znać Małpy, ale I want you to taki sztandarowy utwór - to taki długi kawałek z Abbey road.
No własnie i mnie zmotywowałes. A teraz w domku wrzuciłem na winampa Abbey road i .... mozna nie spamietać Icon_lol . U mnie to raczej jest tak ,że jestem nasłuchowcem a z tytułami utworów jest róznie.
Małpka z Białego Albumu smiga u mnie w pracy, no i tu miałem sprawę jasną Icon_biggrin3
25.04.2008 05:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #67
 
Nim zacznę komentować, dodam takie wyjaśnienie jego dotyczące. Opisuję tylko i wyłącznie utwory, które w dorobku danego wykonawcy na moim topie zaszły najwyżej. Tak więc, jeżeli na 120 Wonder nie doczekał się opisu, to jeszcze przynajmniej jeden będzie wyżej (dwa, bo ten na 108 też nie jest najwyżej Icon_wink2 ), a DGU na 106 jest najwyżej sklasyfikowanym utworem Petera G.
119. O tej płycie słyszałem opowieści niesamowite. Że to płyta w stylu Crimsonów, lecz bardziej awangardowa i muzycznie nie gorsza. Wreszcie kilka lat temu udało mi się ją przesłuchać. Faktycznie rewelacyjna, lecz jednak szczytowym osiągnięciom grupy, którą ta dwójka opuściła, jednak nie dorównuje. Jednak przynajmniej jeden utwór z niej zasługuje na to, żeby znaleźć się na moim topie.
111. Niesamowicie rozwijający się utwór z obłędnym rytmem. Dla mnie szczytowe osiągnięcie tej zmieniającej niejednokrotnie skład i nazwę grupy.
110. FNS to grupa, której charakter nadał Jacek Pałucha i tylko pierwsza płyta nagrana z jego udziałem jest moim zdaniem warta uwagi. Powiem więcej, jest znakomita. Właściwie (z jednym wyjątkiem) każdy utwór zachwyca. Rewelacyjne surrealistyczne (w większości) texty poparte znakomitą muzyką to dla mnie bomba. A najbardziej podoba mi się bogata odlotowa kompozycja Zangaro (z wyjątkowo odkrywczym textem Icon_lol ).
107. Jak już pisałem, uwielbiam afrykańskie rytmy. Mory Kante jest tego znakomitym przykładem. Zarówno będące przebojem Yeke yeke, jak i mniej znane Akwaba beach rozgrzewa mnie lepiej niż wszystkie grzałki.
106. Krytykowana za komercyjność So to dla mnie najlepsza płyta Petera G, a na niej dwa utwory wybijają się zdecydowanie, przy czym wyżej jest ten śpiewany w duecie z niesamowitą Kaśką z Buszu.
105. Przez wiele lat moim ulubionem utworem Breakoutów była Modlitwa (której zabrakłóo nieco, żeby się na Top załapać), jednak od pewnego czasu rozkłada mnie na łopatki Co się stało kwiatom. To dla mnie kwintesencja bluesa z prostym, ale wstrząsającym textem.
103. Płyta po ukazaniu się została oceniona w (bodajże) Musical Expressie na 100 punktów w 10-punktowej skali. I faktycznie było to muzyczne objawienie. Z dalekiej Islandii przypłynęła Bjork z niesamowitym głosem i niesamowicie pokręconymi utworami (wtedy jeszcze nie solo). Birthday był z tej płyty utworem najpopularniejszym i wydaje mi się, że najlepszym.
101. To wielki odkrywca, Piotr Kaczkowski, objawił nam Chenko i grupę Red Box, która potem doczekała się wielkiego przeboju na LP3. Ja jednak zawsze wolałem Chenko, chociaż cała ich pierwsza płyta była rewelacyjna, a podoba mi się z niej jeszcze niesamowicie Bantu, które znalazło się niewiele niżej.
101. Red Box - Chenko
102. Pink Floyd - Several species of small furry animals gathered together in a cave and grooving with a pict
103. Sugarcubes - Birthday
104. Led Zeppelin - How many more times
105. Breakout - Co się stało kwiatom
106. Peter Gabriel & Kate Bush - Don't give up
107. Mory Kante - Yeke yeke
108. Stevie Wonder - Sir Duke
109. Red Box - Bantu
110. Formacja Nieżywych Schabuff - Zangaro
111. Jefferson Airplane - White rabbit
112. Anawa - Uwierz w nieznane
113. Genesis - Musical box
114. Andrzej Zaucha - Leniwy diabeł
115. Czesław Niemen - Com uczynił
116. Led Zeppelin - Stairway to heaven
117. Republika - Nieustanne tango
118. Mory Kante - Akwaba beach
119. MacDonald and Giles - Is she waiting
120. Stevie Wonder - Master blaster


Niestety na razie chomik mi się zbisurmanił i nie mogę nic na niego zrzucić. Może potem się trochę uspokoi.
25.04.2008 06:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #68
 
kajman napisał(a):101. Red Box - Chenko
106. Peter Gabriel & Kate Bush - Don't give up
107. Mory Kante - Yeke yeke

a u mnie powyższe utwory w top100, a nawet gdzieś w jego górnych rejonach! :->
25.04.2008 06:57 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #69
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):101. Red Box - Chenko
106. Peter Gabriel & Kate Bush - Don't give up
107. Mory Kante - Yeke yeke
a u mnie powyższe utwory w top100, a nawet gdzieś w jego górnych rejonach! :->
Duetu mógłbym się spodziewać, Chenko brać pod uwagę, ale jednak trochę mnie zaskoczyłeś (oczywiście bardzo pozytywnie) Yeke yeke. Myślałem, że takich rzeczy to już nikt nie pamięta. Icon_biggrin3
25.04.2008 07:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #70
 
101. Red Box - Chenko
10
102. Pink Floyd - Several species of small furry animals gathered together in a cave and grooving with a pict
8
104. Led Zeppelin - How many more times
7
105. Breakout - Co się stało kwiatom
7
106. Peter Gabriel & Kate Bush - Don't give up
10
107. Mory Kante - Yeke yeke
7
109. Red Box - Bantu
9
113. Genesis - Musical box
7
116. Led Zeppelin - Stairway to heaven
10
117. Republika - Nieustanne tango
10

czekam na top100...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
25.04.2008 07:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #71
 
Yacy napisał(a):czekam na top100...
81-100 jutro rano, chyba że się wyrobię i dzisiaj kole północy.
25.04.2008 07:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #72
 
99. To bodajże pioerwsza piosenka Lionela, Którą usłyszałem. Rozbudziła we mnie apetyt na jego muzykę, jednak potem następowały tylko rozczarowania. Owszem, były utwory, które mi się podobały, ale nic nie dawało się porównać z tym przesączonym nastrojem radosnego święta utworem.
98. Oprócz klimatów afrykańskich lubię klimaty latynoamerykańskie, a ten utwór ma taki klimat, mimo że powstał w Polsce. Pięknie pulsująca muzyka poparta pięknym głosem Łucji Prus i pojawiający się później dopełniający całości Janusz Strobel śpiewający razem bardzo mądry text...
95. Niesamowity rozbudowany utwór z czerwonej płyty Niemena to dla mnie kwintesencja tego, co robił ten artysta, pokazująca pełnie jego wyobraźni muzycznej.
93. Utwór rozpropagowany przez Matthew Southern Comfort w wersji autorskiej brzmi dużo lepiej. To nie błaha pioseneczka lecz dzieło podparte wspaniałym głosem wokalistki.
92. Kiedy usłyszałem ten utwór na liście przebojów jedynki, od razu powalił mnie na łopatki. Świetny rockowy kawałek, który w połowie przechodzi w jakby zupełnie inny utwór.
89. Podejrzewam, że tym utworem mogłem zaskoczyć, ale z całej twórczości Jethro Tull najbardziej podoba mi się utwór z okresu, kiedy zespół już przestał być uznawany za jedno z najciekawszych zjawisk muzycznych. Ale ta 10-minutowa przecudowna ballada urzekła mnie, kiedy ją tylko usłyszałem.
88. Jeżeli się nie mylę to już szósty utwór Wondera w moim zestawie (raz był w duecie) i zarazem trzeci z jego chyba najlepszej płyty Songs of the key of life. Zaczyna się niepozornie, a potem z każdą chwilą nabiera rozmachu.
84. Raconteurs od razu przypadło mi do gustu, ale dopóki nie usłyszałem Blue veins nie stanowili dla mnie rewelacji. Jednak tutaj zagrali coś tak dziwnego, że mnie zamurowało, jak usłyszałem.
83. Lady Pank zaczeło swoją działalność z bardzo wysokiego pułapu. Ich drugi utwór (a z tego co wiem pierwszy w typowym składzie) zawiesił poprzeczkę tak wysoko, że nigdy później nie zdołali się nawet do tego zbliżyć.
81. Anna Maria Jopek - Ale jestem
82. Genesis - Eleventh earl of Mar
83. Lady Pank - Minus 10 w Rio
84. The Raconteurs - Blue veins
85. Frank Zappa - Dancing fool
86. Krystyna Prońko - Biedna
87. Genesis - Open door
88. Stevie Wonder - As
89. Jethro Tull - Budapest
90. Nucleus - Suspension
91. Genesis - Supper's ready
92. Budgie - I turned to stone
93. Joni Mitchell - Woodstock
94. Dire Straits - Love over gold
95. Czesław Niemen - Człowiek jam niewdzięczny
96. Kate Bush - Cloudbusting
97. Claire Hamill - Someday we will all be together
98. Łucja Prus & Janusz Strobel - Czas rozpalić piec
99. Lionel Richie - All night long
100. Led Zeppelin - Battle of evermore
25.04.2008 11:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #73
 
kajman napisał(a):97. Claire Hamill - Someday we will all be together


oddam wszystko !!!
udostępnij mi tylko ten utwór!!!


Icon_smile2
26.04.2008 12:15 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #74
 
81. Anna Maria Jopek - Ale jestem/ 3
83. Lady Pank - Minus 10 w Rio/ nie pamiętam
84. The Raconteurs - Blue veins/ nie pamiętam
94. Dire Straits - Love over gold/ 4
95. Czesław Niemen - Człowiek jam niewdzięczny/ 5
96. Kate Bush - Cloudbusting/ 4.5
99. Lionel Richie - All night long/ 4
100. Led Zeppelin - Battle of evermore/ 5
101. Red Box - Chenko/ 5
104. Led Zeppelin - How many more times/ 4.5
106. Peter Gabriel & Kate Bush - Don't give up/ 3.5
107. Mory Kante - Yeke yeke/ 3
116. Led Zeppelin - Stairway to heaven/ 5
117. Republika - Nieustanne tango/ 4.5
121. INXS - Never tear us apart/ 4
126. Republika - Śmierć na pięć/ 4
129. Hey - Wczesna jesień/ 3
130. Hey - Anioł/ 4.5
131. The Beatles - Everybody got something to hide except me and my monkey/ słabość chwilowa, bo w tej chwili nie mogę sobie tego w głowie odtworzyć
134. Klaus Mitfoch - Strzeż się tych miejsc/ 5 (polskie "Rider's on the storm" wyżej od tego z USA Icon_wink2 )
136. Kobranocka - Współczucie dla diabła/ nie pamiętam, wiem, że to cover Twojego ulubionego Stonesa, mam nadzieję znaleźć na chomiku Icon_smile2 )
137. The Beatles - I want you (she's so heavy)/ 5
138. Peter Gabriel - Red rain/ 4
139. Julee Cruise - Falling/ 3
142. Czesław Niemen - Epitafium (Pamięci Piotra)/ 5
143. Cat Stevens - Wild world/ 5
144. Dżem - Dzień w którym pękło niebo/ 5
146. Perfect - Niewiele ci mogę dać/ 5
147. Archive - Again/ 5 no fakt. Trochę się zdziwiłem
148. King Crimson - Epitaph/ 5
149. The Boomtown Rats - I don't like mondays/ 5
151. Elżbieta Mielczarek - Poczekalnia PKP /3
152. Led Zeppelin - Babe I'm gonna leave you/ Icon_biggrin3 5 Icon_exclaim
154. Cat Stevens - Cats in a craddle/ a właśnie sobie dziś słuchałem wersji Ugly Kid Joe, znam jeszcze Harrego Chapina, ale w wykonaniu mistrza to chyba jeszcze nie słyszałem
155. Czesław Niemen - Italiam Italiam/ 5
156. Natasza Czarmińska - Późnojesienny wiersz pana Cogito/ 3
157. Janusz Grzywacz - Młynek kawowy Pekin Złota 83/ 4.5
158. The Beatles - I am the walrus/ 4.5
159. The Cranberries - Zombie/ 5
26.04.2008 12:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #75
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):97. Claire Hamill - Someday we will all be together
oddam wszystko !!!
udostępnij mi tylko ten utwór!!!
Icon_smile2
Spróbuję jutro (tzn. dzisiaj rano) wrzucić na chomika. I jeżeli chcesz, to dodam wersję instrumentalną.
Cieszę się, że jest coś, co Cię aż tak zainteresowało.
26.04.2008 01:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #76
 
81. Anna Maria Jopek - Ale jestem
10
82. Genesis - Eleventh earl of Mar
8
83. Lady Pank - Minus 10 w Rio
10
84. The Raconteurs - Blue veins
krótkie przypomnienie i jest 9
87. Genesis - Open door
8
91. Genesis - Supper's ready
8
94. Dire Straits - Love over gold
10
95. Czesław Niemen - Człowiek jam niewdzięczny
7
96. Kate Bush - Cloudbusting
9
97. Claire Hamill - Someday we will all be together
krótkie przypomnienie i jest 9
99. Lionel Richie - All night long
7
100. Led Zeppelin - Battle of evermore
8

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.04.2008 01:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #77
 
Ależ hurtowo to potraktowałeś. Icon_biggrin3
154. Cat Stevens - Cats in a craddle/ a właśnie sobie dziś słuchałem wersji Ugly Kid Joe, znam jeszcze Harrego Chapina, ale w wykonaniu mistrza to chyba jeszcze nie słyszałem
Z tego co właśnie wyczytałem, to jest utwór Chapinów. Icon_redface2
Ale dla mnie jest tak stevensowski, że jakoś nawet o tym nie pomyślałem.
26.04.2008 01:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #78
 
kajman napisał(a):Ależ hurtowo to potraktowałeś. Icon_biggrin3
no bo jak się ma do dyspozycji tylko jedną rękę i to raz na jakiś czas, to trzeba. Icon_smile2
26.04.2008 10:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #79
 
121. INXS - Never tear us apart - 5/5 - no no no....
122. Wolna Grupa Bukowina - Nuta z Ponidzia - nie znam
126. Republika - Śmierć na pięć - 5/5 Icon_biggrin
127. Nasza Basia Kochana - Nasz Modigliani - nie znam
129. Hey - Wczesna jesień - 3'5/5 - Lubię bardzo Hey i liczę, że jeszcze mocniejsze kawałki się pojawią.
130. Hey - Anioł - 3'5/5
131. The Beatles - Everybody got something to hide except me and my monkey - 4'5/5
132. Elżbieta Wojnowska - Wycieczki w głąb własnego snu - nie znam
137. The Beatles - I want you (she's so heavy) - 5/5
138. Peter Gabriel - Red rain - 5/5
139. Julee Cruise - Falling - nie znam

Heh albo nie znam, albo lecisz samymi klasykami Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.04.2008 10:54 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #80
 
101. Red Box - Chenko - nie znam
102. Pink Floyd - Several species of small furry animals gathered together in a cave and grooving with a pict - 3/5
103. Sugarcubes - Birthday - nie znam
106. Peter Gabriel & Kate Bush - Don't give up - 5/5
107. Mory Kante - Yeke yeke - nie znam
113. Genesis - Musical box 5/5
116. Led Zeppelin - Stairway to heaven - 4'5/5
117. Republika - Nieustanne tango - 5/5
118. Mory Kante - Akwaba beach - nie znam

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.04.2008 10:56 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości