Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skrajnie subiektywny top wszechczauff
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #21
 
kajman napisał(a):Że King Crimson czy że ten utwór?
King Crimson. Nie mogę się wypowiadać o utworze, bo go nie znam/kojarzę. [wątpię, żebym go słyszał] Jeśli chodzi o Twoją czołówkę to ja się zastanawiam tylko nad jednym. Na którym miejscu będzie przerwana seria Crimsonów. Icon_wink2
22.04.2008 07:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):Że King Crimson czy że ten utwór?
1. King Crimson. Nie mogę się wypowiadać o utworze, bo go nie znam/kojarzę. [wątpię, żebym go słyszał]
2. Jeśli chodzi o Twoją czołówkę to ja się zastanawiam tylko nad jednym. Na którym miejscu będzie przerwana seria Crimsonów. Icon_wink2
1. Nie może być przecież 50 utworów na 50 pierwszych miejscavh. Niektóre utwory aż tak mogą mi się nie podobać. Przecież to już pierwsza 200 mojego Topu i tam trafiają utwory z oceną minimum 9/10.
2. Mężczyznę uniewinniono z zarzutu zamordowania żony, gdyż potwierdziły się jego słowa, że pisała nazwisko mordercy na okładce kryminału.
To tak na temat, że nielicznym niezorientowanym (a może nie aż tak nielicznym) zdradziłeś, co się będzie działo w czołówce.
A na którym miejscu będzie przerwana seria, to sam jeszcze nie wiem.
22.04.2008 08:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #23
 
Hmm myslałem , że im wyzej tym będzie lepiej, a tu odwrotnie. Im wyzsze pozycje tym wiecej nie znam. Czas sie zapoznac z niektórymi utworami, biorę się za chomika Icon_mrgreen . Z ocenami na razie sie powstrzymam. A i tak mam wrażenie , że te stopnie będą w niektórych przypadkach na czuja...
22.04.2008 08:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #24
 
182. będzie jeszcze coś wyżej The The? np. Kingdom Of The Rain z Sinead O'Connor?
192. a Rebekę przewidujesz, dla mnie to osobisty numer 1. Ewy Demarczyk!
199. wolę Parasolki, dla mnie to najlepszy Rezerwat właśnie jest!

dużo starej dobrej muzy, czekam na więcej Icon_smile2
22.04.2008 09:21 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #25
 
kajman napisał(a):No to kolej na kolejną 20.
no to idę do chomika...
znam 5 utworów, a tylko Doorsi są u mnie w top200.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.04.2008 09:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Aro napisał(a):Hmm myslałem , że im wyzej tym będzie lepiej, a tu odwrotnie. Im wyzsze pozycje tym wiecej nie znam.
I będzie jeszcze bardzo dużo utworów mało znanych i to zarówno takich, których wykonawcy są znani, jak i (tych więcej) mało znanych wykonawców. Będzie np. po kilka piosenek dwóch zespołów, które raczej do znanych nie należą, a które uwielbiam.
22.04.2008 11:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Listoholik napisał(a):182. będzie jeszcze coś wyżej The The? np. Kingdom Of The Rain z Sinead O'Connor?
192. a Rebekę przewidujesz, dla mnie to osobisty numer 1. Ewy Demarczyk!
199. wolę Parasolki, dla mnie to najlepszy Rezerwat właśnie jest!
dużo starej dobrej muzy, czekam na więcej Icon_smile2
182. Mogę zdradzić, że już nie, chociaż KOTR też przesłuchiwałem, ale jednak zabrakło.
192. Demarczyk jedna, a jeszcze brałem pod uwagę Deszcze i Sur le pont d'Avignon. Akurat Rebeka źle mi się kojarzy, może z powodu textu.
199. Dla mnie jest Modlitwe, potem przerwa, Obserwator, Histeria, Marionetka, potem znów przerwa, potem Zaopiekuj, a po kolejnej przerwie inne utwory - tych już raczej nie lubię.
Starej muzy to będzie bardzo duże. Okolice 1970 roku to dla mnie najlepszy okres w muzyce.
22.04.2008 11:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #28
 
Listoholik napisał(a):199. wolę Parasolki, dla mnie to najlepszy Rezerwat właśnie jest!
Dokładnie, będzie na pewno w moim topie Icon_smile2

.
22.04.2008 02:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #29
 
W niektórych przypadkach tak jak wspomniałem bedę oceniać na czuja, tych utworów których nie znałem odsłuchałem dwu-trzykrotnie....

181. King Crimson - Exiles - 9
182. The The - Heartland - no to akurat nie moje klimaty , jeden z tych utworów które poznałem - 6
183. Cat Stevens - Old schoolyard - 7
184. The Beatles - Magical mystery tour - 9
185. Jewetta Steele - I'm calling you - to słyszałem bardzo dawno temu, a gdy ściągnałem to ....opadła mi szczena - 10
186. The Doors - Riders on the storm - 10 Icon_exclaim
187. Paul McCartney & Stevie Wonder- What they you're doing - jakoś nie zachwyciło ... - 5
188. Robert Wyatt - Shipbuilding - 8
189. Kingdom Come - Time captives - 8
190. Anna Maria Jopek - Ja wysiadam - 9
191. Wolna Grupa Bukowina - Majster Bieda - 8
192. Ewa Demarczyk - Garbus - 8
193. George Michael & Mary J Blige - As - 7
194. Roberta Flack & Peabo Bryson - Tonight I celebrate my love - 7
195. Stevie Wonder - Pasttime paradise - 6
196. Mr Z'oob - W knajpie króla gór - 8
197. Bez Jacka - Bałwanek - 8
198. The Waterboys - Church not made in hands - 8
199. Rezerwat - Modlitwa o więź - 9
200. The Beatles - Sun king - 7
201. Grażyna Łobaszewska - Gdybyś - 9
202. Voo Voo - Jak gdyby nigdy nic - 10
203. The The - Armageddon days here are again - 6
204. Spandau Ballet - Gold - 8
205. Waldemar Chyliński - Ptakom na drzewach - tego nie znałem także - 7
206. Maanam - Szał niebieskich ciał - 10
207. Janis Joplin - Piece of my heart - 9
208. Garbage - I think I'm paranoid - 8
209. Woo Boo Doo - Ja mam fijoła - 8
210. Sting - Desert rose - 10
211. The White Stripes - Seven nation army - 10 Icon_exclaim
212. Erma Franklin - Piece of my heart - 6 (bardziej wolę wersje JJ)
213. Mr Z'oob - Kawałek podłogi - 9
214. Bemibek - Sprzedaj mnie wiatrowi - 7
215. Anawa - Będąc człowiekiem - 10 Icon_exclaim - ten utwór mnie powalił
216. Stevie Wonder - You are the sunshine of my life - za Steviem nigdy nie przepadałem , sam nie wiem dlaczego.... - 6
217. Led Zeppelin - Fool in the rain - 9
218. Dead Can Dance - Ulysses - 10
219. Portishead - Over - 8
220. Plugawy Anonim - Ludzie - 8
221. Tadeusz Woźniak - Leżę - 8
222. Woo Boo Doo - Michael Jackson - tego nie znam niestety....
22.04.2008 07:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
180. Dwie pierwsze płyty Katie podobały mi się bardzo, najnowsza dużo mniej. Ale od momenu jak usłyszałem pierwszy raz o 9 milionach rowerów w Chinach żadna piosenka nie mogła z nią konkurować.
179. Mimo że wyżej cenię Dead Can Dancę, to jednak najwyżej z dorobku nagraniowego 4AD oceniłem piosenkę zespólu także znakomitego, któremu ten utwór wyszedł po prostu przed szereg.
176. I znowu coś z muzyki, której nawet ja z sobą nie kojarzę. Ale z dorobku FGTH tylko ten utwór mi się spodobał. To kilkanaście minut naprawdę znakomicie zrobionej muzyki.
175. Aya RL to dla mnie właściwie tylko pierwsza płyta, na której podobają mi się wszystkie utwory z wyjątkiem Skóry. Ale tylko jeden jest dla mnie wybitny i do tego posiada nastrój niepokoju, który bardzo pasuje mi do textu.
174. Zawsze lubiłem afrykańskie rytmy, chociaż akurat mój ulubiony utwór Khadji Nin jest kompozycją Stevie Wondera. Jednak brzmi on tak afrykańsko, jak inne jej utwory. A kiedy był na LP3 to być może byłem jedyną osobą, która rozumiała text piosenki.
173. Tori Amos bardzo podobała mi się do nagrania płyty z coverami, potem dużo mniej (na szczęście ostatnia płyta pozwala liczyć na powrót do dawnej formy). Ale najbardziej lubię jeden z jej wczesnych utworów, cover utworu, do którego nigdy nie mogłem się przekonać w wersji oryginalnej.
172. Bez Jacka zachwyca mnie od momentu poznania. Niby to piosenka turystyczna a ociera się o klimaty progracka, a do tego często sięga do dorobku najlepszych polskich poetów (jak w Bałwanku). Wiewiórka to nie wiersz, ale piękny, poetycki text.
169. Lubię bardzo kilka piosenek Kultu, ale wszystkie zawsze pozostawały w cieniu Krwi Boga, muzycznie znakomitej, a textowo równie dobrej, choć jak dla mnie niejednoznacznej.
168. Ciekawe, że na top dostał się tylko mój numer 2 RHChP, a pierwszy przepadł. Ale też myślałem, że wyżej zajdzie.
167. Znam tylko dwie piosenki Grzegorza nagrane samodzielnie. Ta piosenka byłego współlidera Wałów Jagiellońdskich zachwyca mnie pięknym textem i wyjątkowo bogatą, jak na ten typ muzyki aranżacją.
166. Klasyk angielskiego (chyba nieco alternatywnego) rocka, od dawien dawna jednego z zespołów, które zawsze uwielbiałem słuchać.
164. O tej piosence zapomniałem na wiele lat i nie wiem, co się stało, że o niej sobie przypomniałem. Odkrył ją swego czasu Piotr Kaczkowski, ale on zawsze miał talent do odnajdywania rzeczy nieznanych, a przecudnej urody.
162. Jedna z trzech piosenek, które paradoxalnie dostały się do topu wszechczasów z powodu niemożności zaistnienia na mojej liście. Wersja dosyć bliska w klimacie wersji Santany, ale podoba mi się znacznie bardziej (no może z tym bardziej to przesada).
161. Pink Floyd - Wish you were here
162. Eliane Elias - Oye como va
163. Sting - Russians
164. Zespół Adwokacki Dyskrecja - Blaszany parowiec
165. Kingdom Come - Space plucks
166. The Waterboys - Whole of the moon
167. Grzegorz Bukała - Mała piosenka o niebie
168. Red Hot Chili Peppers - Under the bridge
169. Kult - Krew Boga
170. Stevie Wonder - Saturn
171. Kingdom Come - A scientific experiment
172. Bez Jacka - Wiewiórka
173. Tori Amos - Smells like teen spirit
174. Khadja Nin - Free (sina mali sina deni)
175. Aya RL - Unikaj zdjęć
176. Frankie Goes to Hollywood - Welcome to the pleasuredome
177. Krystyna Prońko - Papierowe ptaki
178. King Crimson - Prelude song of the gulls
179. Cocteau Twins - Pandora
180. Katie Melua - Nine million bicycles
22.04.2008 08:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #31
 
179. oj, śliczny Cocteau Twins, i jednak Cocteau Twins u Ciebie wyżej od Dead Can Dance, które było już wczesśniej, i niżej ;|
176. świetny kawałek, u mnie pewnie w top 100
175. a jakiś inny AYA RL będzie u Ciebie wyżej?
169. oj tak, tak, bo to jeden z lepszych Kultów
22.04.2008 08:32 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
postaram się jakoś pisać jedną ręką Icon_wink2

184. The Beatles - Magical mystery tour/ 4
186. The Doors - Riders on the storm/ 5
190. Anna Maria Jopek - Ja wysiadam/ ja też Icon_wink2 2
191. Wolna Grupa Bukowina - Majster Bieda/ 4
194. Roberta Flack & Peabo Bryson - Tonight I celebrate my love/ 5
195. Stevie Wonder - Pasttime paradise/ o ile dobrze kojarzę to przodek "Gangsta's paradise", alenie słyszałem chyba jeszcze
197. Bez Jacka - Bałwanek/ 4
200. The Beatles - Sun king/ 5
161. Pink Floyd - Wish you were here/ 5
162. Eliane Elias - Oye como va/ tej wersji nie znam
163. Sting - Russians/ 4.5
168. Red Hot Chili Peppers - Under the bridge/ 5
169. Kult - Krew Boga/ 5
173. Tori Amos - Smells like teen spirit/ 4
175. Aya RL - Unikaj zdjęć/ 4.5 ("Skóra" to po roku 89 była doczepiona do tego albumu. W pierwotnym wydaniu jej nie było. Wiem, bo mam jeszcze gdzieś winyla. Icon_smile2 )
176. Frankie Goes to Hollywood - Welcome to the pleasuredome/ 4
179. Cocteau Twins - Pandora/ 5
180. Katie Melua - Nine million bicycles/ 3.5
22.04.2008 08:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
Aro napisał(a):185. Jewetta Steele - I'm calling you - to słyszałem bardzo dawno temu, a gdy ściągnałem to ....opadła mi szczena - 10
189. Kingdom Come - Time captives - 8
215. Anawa - Będąc człowiekiem - 10 Icon_exclaim - ten utwór mnie powalił
221. Tadeusz Woźniak - Leżę - 8
Cieszę się bardzo, że zdecydowałeś się na odsłuch i na tak wnikliwą analizę. No i cieszą mnie te wysokie oceny.
185. Mi szczęka opadła, kiedy usłyszałem to w kinie. Szkoda, że taki wokal nie został nigdy poza tym jednym przypadkiem odpowiednio wykorzystany.
189. Moim zdaniem zespół miał lepsze utwory. W następnej 20 są kolejne 2. Lubię takie podejście do muzyki.
215. To z jednej najbardziej (moim zdaniem) niedocenionych polskich płyt. Po rozstaniu z Grechutą Anawa zaprosiła Zauchę i do pięknych textów stworzyła niesamowitą płytę na temat człowieczeństwa (brak mi lepszego określenia). A text tego akurat utworu jest cytatem z rozprawy filozoficznej Giordano Bruno.
221. Masz może ten utwór w wersji mp3?
22.04.2008 08:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
Listoholik napisał(a):179. oj, śliczny Cocteau Twins, i jednak Cocteau Twins u Ciebie wyżej od Dead Can Dance, które było już wczesśniej, i niżej ;|
175. a jakiś inny AYA RL będzie u Ciebie wyżej?
Ogólnie wolę Dead Can Dance. 179. Jest zdecydowanie równiejszy. Ale Pandora jest śliczna - kak dla mnie zdecydowanie najlepszy utwór CT.
175. To zdecydowanie mój ulubiony ich utwór.
22.04.2008 08:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
Gary napisał(a):*postaram się jakoś pisać jedną ręką Icon_wink2
190. Anna Maria Jopek - Ja wysiadam/ ja też Icon_wink2 2
195. Stevie Wonder - Pasttime paradise/ o ile dobrze kojarzę to przodek "Gangsta's paradise", alenie słyszałem chyba jeszcze
175. Aya RL - Unikaj zdjęć/ 4.5 ("Skóra" to po roku 89 była doczepiona do tego albumu. W pierwotnym wydaniu jej nie było. Wiem, bo mam jeszcze gdzieś winyla. Icon_smile2 )
* W pierwszej chwili mnie zaćmiło i chciałem zapytać, co Ci się stało w rękę. Icon_redface2
190. Podejrzewam, że to nie dotyczy textu piosenki. Icon_lol
195. Potwierdzam. Muzyka ta sama, text zmieniony.
175. Fakt. I moim zdaniem tak było dobrze.
22.04.2008 09:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #36
 
no wreszcie kilka utworow, ktorych nie muszę ściągać Icon_wink2 Z poprzedniej dwudziestki ściągnąłem prawie wszystko, ale 1) jeszcze nie odsłuchalem, 2) będę oceniał tylko to co znam na 100%:

161. Pink Floyd - Wish you were here
10
163. Sting - Russians
9
164. Zespół Adwokacki Dyskrecja - Blaszany parowiec
9 Muszę przesłuchać minimax 2, ale nie wydaje mi się aby tam był lepszy utwór!
167. Grzegorz Bukała - Mała piosenka o niebie
7
168. Red Hot Chili Peppers - Under the bridge
9
169. Kult - Krew Boga
10 mój nr 2 Kultu!!!
173. Tori Amos - Smells like teen spirit
5wolę 3 inne wersje, które znam - Nirvana, Goya i ... [jak sobie przypomnę...]
175. Aya RL - Unikaj zdjęć
9
176. Frankie Goes to Hollywood - Welcome to the pleasuredome
9
179. Cocteau Twins - Pandora
9
180. Katie Melua - Nine million bicycles
9poczekalnia mojego topu Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.04.2008 09:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #37
 
161. Pink Floyd - Wish you were here ---7,5 (z tej płyty wyłącznie "Shine on..."
162. Eliane Elias - Oye como va ---znam tylko wersje Santany
166. The Waterboys - Whole of the moon ---7
168. Red Hot Chili Peppers - Under the bridge ---10
169. Kult - Krew Boga ---8
173. Tori Amos - Smells like teen spirit ---5
174. Khadja Nin - Free (sina mali sina deni) ---8,5 (daaaawno tego nie słyszałem)
175. Aya RL - Unikaj zdjęć ---10 Icon_exclaim Icon_exclaim
176. Frankie Goes to Hollywood - Welcome to the pleasuredome ---10 Icon_exclaim
179. Cocteau Twins - Pandora ---10
180. Katie Melua - Nine million bicycles ---10

.
22.04.2008 11:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
161. Pink Floyd - Wish you were here - 5/5
162. Eliane Elias - Oye como va - nie znam

Wszystkie które pominąłem - nie znam

168. Red Hot Chili Peppers - Under the bridge - 5/5
169. Kult - Krew Boga - 4/5
170. Stevie Wonder - Saturn - nie znam

173. Tori Amos - Smells like teen spirit - 4/5

179. Cocteau Twins - Pandora - 5/5!!!!!!!!WOW!!!!!!!
180. Katie Melua - Nine million bicycles - 3'5/5

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.04.2008 08:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #39
 
I TYM SPOSOBEM STANIESZ SIE NAJCZĘŚCIEJ CZYTANYM I KOMENTOWANYM TEMATEM Icon_lol

CZEKAM NA KOLEJNE ODSŁONY TWOJEGO TOPU!
Icon_smile2
23.04.2008 09:08 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #40
 
kajman napisał(a):221. Masz może ten utwór w wersji mp3?
Przykro mi ale niestety na razie nie. Mam to zgrane na kasetę (FERRUM FORTE C 60 - tasma magnetofonowa o wysokiej dynamice, nisko szumowa, wysoko wysterowalna Icon_mrgreen całkiem dobrze zachowaną i opisaną , dlatego szybko znalazłem ten utwór ) z starych audycji trójkowych. Chyba mozna to przerobic na mp3 , ale nie mam bladego pojęcia jak . Ale znam kilku maniaków komputerowych którzy robią cuda , dlatego postaram się to przerobić .


161. Pink Floyd - Wish you were here - 10 Icon_exclaim
162. Eliane Elias - Oye como va - nie znam
163. Sting - Russians - 8
164. Zespół Adwokacki Dyskrecja - Blaszany parowiec - nie znam niestety
165. Kingdom Come - Space plucks - 8 (niżej sklasyfikowany dla mnie okazał się lepszy)
166. The Waterboys - Whole of the moon - nie kojarzę
167. Grzegorz Bukała - Mała piosenka o niebie - 9
168. Red Hot Chili Peppers - Under the bridge - 9
169. Kult - Krew Boga - 10 Icon_exclaim Icon_exclaim (jest w TOP 5 utworów Kultu )
170. Stevie Wonder - Saturn - tego nie kojarzę , a jak chciałem sciagnąc to utwór pobierało do połowy a potem sie zawieszał. Spróbuje jeszcze raz , ale wychodzi że Stevie mnie nie lubi Icon_lol
171. Kingdom Come - A scientific experiment - strasznie pokręcony, ale mnie sie bardzo podoba - 10 Icon_exclaim
172. Bez Jacka - Wiewiórka - 8
173. Tori Amos - Smells like teen spirit - 7 (u mnie Nirvanę tu nikt nie przebiję Icon_wink2
174. Khadja Nin - Free (sina mali sina deni) - ściągnałem i na razie nie wiem .....
175. Aya RL - Unikaj zdjęć - 10
176. Frankie Goes to Hollywood - Welcome to the pleasuredome - 9
177. Krystyna Prońko - Papierowe ptaki - nie kojarze
178. King Crimson - Prelude song of the gulls (myslałem że z płyty Island , bedzie u Ciebie wyżej Icon_wink2 - 9
179. Cocteau Twins - Pandora - 7
180. Katie Melua - Nine million bicycles - 10
23.04.2008 09:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości