Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skrajnie subiektywny top wszechczauff
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #161
 
Następnym razem poprawie się

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
26.04.2009 09:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #162
 
kajman napisał(a):[b]81. Anna Maria Jopek - Ale jestem
wiedziałem że nie może tego zabraknać Icon_smile2 Lubię.
Cytat:83. Lady Pank - Minus 10 w Rio
A dla mnie to jeden z gorszych ich utworów z cudownej pierwszej płyty (dodana w bonusie 2002)
Cytat:94. Dire Straits - Love over gold
Piękny utwór, niedoceniony

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
26.04.2009 09:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #163
 
kajman napisał(a):74. Dire Straits nagrało jak dla mnie jedną genialną płytę. Myślałem, że najwyżej u mnie dotrze tytułowe Love over gold, ale jednak tym razem wyżej oceniłem Private investigations. Pamiętam, jak w popołudniowej W tonacji Trójki puścił to Piotr Kaczkowski, co wystarczyło, żeby ten utwór kilka godzin później zadebiutował na 6 miejscu LP3.
Jezeli chodzi o DS to z pewnością jeden z najbardziej progresywnych kawałków, a na pewno dziwnych. Do tego druga część już była wykorzystywana w wersjach koncertowych piosenki "News"
Cytat:63. W życiu bym się nie spodziewał, że najwyżej notowany utwór Floydów może znaleźć się tak nisko. Ale tak już wyszło - po prostu 62 utwory podobały mi się jeszcze bardziej.
Tak jak przy "Again". Ważne że się znalazła Icon_smile2 Mój numer 2 topu wszech czasów.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
26.04.2009 09:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #164
 
kajman napisał(a):53. Zdecydowanie najwyżej notowane nagranie koncertowe. Absolutny majstersztyk - zrobić z przyjemnej, lecz błachej pioseneczki pełen dramatyzmu kawałek rockowy.
Zgadzam się. "Joleane" to chyba ostatni utwór Stripesów, który mnie zachycił. Ale też daleko jemu do tego by ubiegać się o wejście na top.
Cytat:44. King Crimson - In the court of the Crimson King
Tego też nie mogło zabraknać Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
26.04.2009 09:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #165
 
kajman napisał(a):38. 9 Anna Maria Jopek - To co nienazwane
Bardzo wysoko! Wśród takich klasyków Jopek powinna czuć się dumna Icon_smile2 Z drugiej strony po takich wynikach Twojej cotygodniowej listy nie ma się czego dziwić. Szkoda, że mne ten utwór nigdy mocno nie poruszył, był tylko kilka tygodni w moim cotygodnioiwym top 45.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
26.04.2009 10:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #166
 
Z czołowki kojarzę oczywiście Stonesów, ale tej piosenki niestytety nie trawię, po za tym słabo utowry Krimsonów.
O wielu utworach nie moge nic powiedzieć, bo najzupełniej w świecie ich nie znam. Na szczęście KC niedługo zamierzam przynajmniej skrótowo poznać. Dżamble i Zaucha to nie moja bajka i raczej nie zachwycą mnie, ale i na nich kiedyś przyjdzie czas. No i ten Woźniak, który jak większości kojarzy się tylko z dwoma kawałkami oraz "Plabanią" jest ciekawym wykonawcą, którego postaram się poznać. Utwór z poprzedniej edycji Naszej Listy bardzo intrygujący.
Na pewno oryginalny top, godny zainteresowania z powodu Twego ogromnego doświadczenia muzycznego, mimo hegemonii jednego wykonawcy Icon_wink2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
26.04.2009 10:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 381
Dołączył: Jun 2007
Post: #167
 
Dzięki za obszerny komentarz, ale na razie nie czuję się na siłach, żeby odpowiedzieć. A ten Woźniak, który był na NL, a tutaj jet bardzo wysoko, to chyba najbardziej rozbudowany jego utwór.
27.04.2009 04:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości