Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aakttairplay's 40 (#31/#656) -- postoffowe
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
RE: aakttairplay's 40 (#31/#656) -- postoffowe
aaktt napisał(a):Naprawdę? Jak to się stało, wydawało mi się, że to niemal pewne, że oszalejesz Icon_surprised
A jednak. Ale po tym, jak długo czekało "Spring Of Life" na wejście do pięćdziesiątki to chyba nie ma się co tym przejmować.
kolej_grzesiek napisał(a):ego na pewno nie zapomnę - pierwszy koreański utwór na mojej liście. A zaczęło się to wszystko za sprawą mojego znajomego z Krakowa - Shiga - który na pewnym forum m&a zapodał link do YT z klipem do tego utworu. Choć pierwszymi reprezentantkami Azji u mnie były Japonki z Hinoi Team w 2008 roku, to jednak prawdziwa inw(azja) rozpoczęła się właśnie po wspomnianym wyżej utworze - choć trzeba było na to czekać kilka miesięcy.
No proszę. Jak to czasem przez przypadek wszystko zmienia się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki... Icon_wink
Ja też byłem bardzo zadowolony z "Gee" + "Nobody" Wonder Girls, ale jakoś nie przerodziło się to w koreańską obsesję.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.08.2012 09:28 AM przez prz_rulez.)
06.08.2012 09:27 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: aakttairplay's 40 (#31/#656) -- postoffowe - prz_rulez - 06.08.2012 09:27 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości