Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPGP notowanie 822
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 463
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #1
LPGP notowanie 822
Oglądając ostatni odcinek Music Core i zapowiedź występu T-ary przez prowadzące ten program dziewczyny, odniosłem wrażenie, że nawet w samej Korei ostatnie pociągnięcia menedżerów zespołu i samo dzieło, czyli DAY BY DAY nie są odbierane pozytywnie. Jednym słowem płacz i zgrzytanie zębów. Wprawdzie ostatni singiel T-ary awansuje, ale na pewno to nie jest to. To jest utwór który co prawda może liczyć na pierwszą dziesiątkę, ale nie na najwyższą pozycję listy. I to jest największa porażka bo praktycznie każdy kolejny singiel promujący kolejne dzieło zespołu mógł liczyć, że prędzej czy później (zazwyczaj prędzej) znajdzie się na czele listy. Całe szczęście, że sytuację ratuje wydany w maju BINGKEUL BINGKEUL jeszcze w siedmioosobowym składzie. I jest to jedyny utwór zdolny odeprzeć ataki najnowszego singla Super Junior, którzy tym razem nagrali naprawdę fajny kawałek, który za tydzień pewnie będzie atakować szczyt listy.
Nowości. Cały czas zastanawiałem się co się dzieje z Cloverem, który w zeszłym roku wylansował trzy świetne kawałki, czemu nie wydaje nowego singla, a tu proszę. Najwyższa nowość to utwór wokalistki tego zespołu - Gilme. Też bardzo świetny utwór, który spokojnie może przez kilka wakacyjnych tygodni zamieszać w czołowej 11.
Żeby nie było samych negatywów w stronę T-ary, to kolejna z nowości z DAY BY DAY - tym razem utwór o tematyce wakacyjnej, jak najbardziej na czasie zatytułowany oczywiście HOLIDAY. No i oczywiście kolejny utwór lepszy od tytułowego dzieła czego chyba nie muszę podkreślać.
Ponadto także trzy nowości z Bałkanów, dzięki Szymkowi79, który zapodał mi je w temacie z poprzednim notowaniem. Co do Tarkana się muszę jeszcze zastanowić, ale co do tych trzech utworów, które się pojawiły w zestawieniu nie miałem wątpliwości by je tam umieścić.


[Obrazek: f176a8a7ff65ab71.jpg]

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
23.07.2012 01:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 463
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #2
RE: LPGP notowanie 822
[Obrazek: 6682d6e987faf2bc.jpg]

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
23.07.2012 01:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: LPGP notowanie 822
Ojoj. Loreen na wylocie, Stereotipi i Alina zaliczyli poważne spadki...
Nie podoba mi się to Icon_razz2
25.07.2012 12:25 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 695
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #4
RE: LPGP notowanie 822
W tym tygodniu proponuję: Icon_wink




























[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
25.07.2012 10:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości