Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15 notowanie z 13.04.2008
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #41
 
ku3a napisał(a):to co znam mi wystarcza Icon_razz .
Tak myślałem. Icon_razz
ku3a napisał(a):no tez, ale wydawalo mi sie, ze spadaja i dlatego nie wyroznilem Icon_wink2
Strachy tydzień temu były oczko niżej, a Myslovitz wrócił chyba po trzech tygodniach. [Wtedy był niżej.]

W tym tygodniu ułożę Wasze listy w mojej kolejności. Icon_mrgreen Słabo wychodzi mi szukanie pojedynczych utworów, więc nieznanych i słabo pamiętanych nie będę brał pod uwagę.
15.04.2008 03:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 785
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
abd3mz napisał(a):1. Jak dla mnie to jest bardzo proste wytłumaczenie. Muzyka jest do słuchania. Koniec.
2. Nie wiem jak Wy to odbieracie, ale mi teledysk zasłania muzykę.
3. Podczas słuchania widzę teledysk, a to jest dla mnie niedopuszczalne.
1. Tutaj mogę się podpisać obiema rękami i nogami.
2. U mnie trochę też. A poza tym jeżeli teledysk dorównuje muzyce, to musi być to kiepska muzyka. A skoro jest gorszy, to psuje wrażenie.
3. Na szczęście nie jestem wzrokowcem, więc nie mam takich problemów.
15.04.2008 03:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 785
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
 
abd3mz napisał(a):1. Jak dla mnie to jest bardzo proste wytłumaczenie. Muzyka jest do słuchania. Koniec.
2. Nie wiem jak Wy to odbieracie, ale mi teledysk zasłania muzykę.
3. Podczas słuchania widzę teledysk, a to jest dla mnie niedopuszczalne.
1. Tutaj mogę się podpisać obiema rękami i nogami.
2. U mnie trochę też. A poza tym jeżeli teledysk dorównuje muzyce, to musi być to kiepska muzyka. A skoro jest gorszy, to psuje wrażenie.
3. Na szczęście nie jestem wzrokowcem, więc nie mam takich problemów.
15.04.2008 03:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 785
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
saferłel napisał(a):1. PS - takie głupie pytanie....a zdjęcia swoich ulubionych artystów oglądasz, czy też nie Icon_biggrin?
2. Wiesz jak wygląda....hmmm Groniec Icon_biggrin?
1. Ja nie oglądam i nigdy ich nie oglądałem. Oczywiście zdażyło mi się trafić na zdjęcie w czasopiśmie, książce lub necie, ale Tobie chyba nie o to chodzi.
2. Ja nie wiem.
15.04.2008 03:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #45
 
Z nowości zdecydowanie stawiam na Portishead i Racounters.
O Radiohead wolę już nie pisać w tym miejscu Icon_razz Icon_wink2

[Obrazek: kleschko.png]
15.04.2008 07:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
 
eno, pisze że z 13 marca i się dałem nabrać i się zastanawiałem, co się tak przy starej liście rozpisujecie.
A co do listy, to jedno Icon_eek2 , drugie Icon_eek2 , itak dalej i tak dalej. A dlaczego? Bo byłem przekonany, że "Hydro(coś tam, coś tam) będzie u Ciebie na 1 miejscu do końca s\świata i jeden dzień dłużej). Icon_lol A tu kolejny raz zaledwie dychę zamyka . :roll: (mi to osobiście nie przeszkadza Icon_wink2 )
15.04.2008 08:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #47
 
Gary napisał(a):eno, pisze że z 13 marca i się dałem nabrać i się zastanawiałem, co się tak przy starej liście rozpisujecie.
Icon_lol Icon_redface2 :roll: Icon_lol [Jak widać mam problem nie tylko z przestawieniem się na nowy rok, ale na nowy miesiąc też...]
Gary napisał(a):"Hydro(coś tam, coś tam)
Oj. Icon_razz
Gary napisał(a):A tu kolejny raz zaledwie dychę zamyka . :roll:
Jakie zaledwie?! Icon_razz Icon_wink2
Gary napisał(a):(mi to osobiście nie przeszkadza Icon_wink2 )
Już to wiem. Icon_wink2
15.04.2008 08:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #48
Re: 15 notowanie z 13.04.2008
abd3mz napisał(a):Coraz bardziej zaprzyjaźniam się z Toolem, ale na razie tylko tyle. Płyta ma wielki potencjał, więc jeśli tylko będę chciał słuchać takiej muzyki w nadchodzącym tygodniu to pewnie awansuje. [Pewnie mimo tego wytłumaczenia i tak dostanę bęcki.]
Jak na początek nie jest źle, chociaż oczywiście liczę na więcej w następnych tygodniach Icon_wink2

Ale za coś takiego...
abd3mz napisał(a):34 08 04 GOLIATH - The Mars Volta
... bęcki zdecydowanie się należą Icon_razz

abd3mz napisał(a):13 NN 01 10.000 DAYS (WINGS PART 2) - Tool
Oj coś czuję wysoką nowość u Kajmana... :-> Ja już wielokrotnie przymierzałem ten numer do mojej listy, ale z racji tego że wolę słuchać obu części razem, nic z tego nie wyszło Icon_wink2
abd3mz napisał(a):21 NN 01 REPENTANCE - Dream Theater
U mnie ostatni album DT miał swoje chwile chwały w zeszłym roku za sprawą "Constant Motion", chociaż jako całość mnie trochę męczy... Ale ten numer lubię bardzo Icon_smile2 Jednak już chyba za mocno jest osłuchany żeby zadebiutować...
abd3mz napisał(a):33 NN 01 RIGHT IN TWO - Tool
Dobrze widzieć jeden z hitów wszechczasów mojej listy Icon_biggrin3 Chociaż pozycja jak na razie trochę niezadowalająca Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
16.04.2008 12:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #49
 
p.u.r.h. napisał(a):... bęcki zdecydowanie się należą Icon_razz
No tak tego się mogłem spodziewać. Icon_wink2
p.u.r.h. napisał(a):Ja już wielokrotnie przymierzałem ten numer do mojej listy, ale z racji tego że wolę słuchać obu części razem, nic z tego nie wyszło Icon_wink2
Ja też wolę słuchać obu części razem (a dokładniej to mam zamiar słuchać płytę w całości).
p.u.r.h. napisał(a):Chociaż pozycja jak na razie trochę niezadowalająca Icon_wink2
Nareszcie ktoś to napisał. Icon_wink2
16.04.2008 12:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jotem3 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 300
Dołączył: Aug 2007
Post: #50
 
abd3mz napisał(a):Cieszę się, że SDM Ci się podoba, a jeszcze bardziej z tego że podoba Ci się mój numer jeden. Icon_smile2 Chyba jesteś jednym z nielicznych... (4? 5? osób)
nie może być inaczej, gdyż u mnie to też było na szczycie, dobrych kilka miesięcy temu Icon_smile2
16.04.2008 01:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #51
 
kajman napisał(a):1. Ja nie oglądam i nigdy ich nie oglądałem. Oczywiście zdażyło mi się trafić na zdjęcie w czasopiśmie, książce lub necie, ale Tobie chyba nie o to chodzi.
Podobnie jest ze mną.
kajman napisał(a):2. Ja nie wiem.
Ale chyba wiesz jak wygląda Anna Maria? Icon_wink2

Przy okazji zapytam jaki masz stosunek do płyt wideo koncertów?

jotem3 napisał(a):nie może być inaczej, gdyż u mnie to też było na szczycie, dobrych kilka miesięcy temu Icon_smile2
jotem3 24 sierpnia napisał(a):W tym najwyżej - mój wybór z nowej płyty Kasi Groniec. Raczej na pewno singla z tego nie będzie, ale ma taki klimat, że aż ciary przechodzą po plecach ... Icon_wink
Widzę, że akurat jak się pojawiłem na forum to wyrzuciłeś ją z 30. :roll: Ale nie ważne. To od Ciebie się zaczęło? Jeśli tak to wielkie podziękowania. Icon_smile2
16.04.2008 03:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 785
Dołączył: Jun 2007
Post: #52
 
abd3mz napisał(a):1. Ale chyba wiesz jak wygląda Anna Maria? Icon_wink2
2. Przy okazji zapytam jaki masz stosunek do płyt wideo koncertów?
jotem3 napisał(a):nie może być inaczej, gdyż u mnie to też było na szczycie, dobrych kilka miesięcy temu Icon_smile2
3. To od Ciebie się zaczęło? Jeśli tak to wielkie podziękowania. Icon_smile2
1. Jak się było na jej koncercie, to trudno nie wiedzieć.
2. Nie oglądam. Tak w ogóle to nie jestem wielbicielem płyt koncertowych.
3. Pisałem chyba o tym, że stąd ta piosenka u mnie.
16.04.2008 10:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #53
 
abd3mz napisał(a):Na 21 debiutuje Dream Theater. Co prawda to inny utwór niż u Aro, ale i tak dziękuję za mobilizację do przesłuchania płyty.
Drobiazg. A własciwie - jaką tam mobilizację i tak bys przesluchał Icon_wink2 Icon_biggrin3
abd3mz napisał(a):W tym tygodniu chciałbym się dowiedzieć jakie są najgorsze utwory (powiedzmy: pięć) na mojej liście i jakich nie znacie.
Dla mnie : wszystkie Lao Che oraz Bjork .
A nie znam: numer 50, 42 i dwa RPWL-e .
16.04.2008 02:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #54
 
kajman napisał(a):1. Jak się było na jej koncercie, to trudno nie wiedzieć.
Jak się ma najnowszą płytę to trudno nie wiedzieć. Icon_mrgreen
kajman napisał(a):3. Pisałem chyba o tym, że stąd ta piosenka u mnie.
Możliwe. Misie kojarzyło, że od Marka.
Aro napisał(a):Drobiazg. A własciwie - jaką tam mobilizację i tak bys przesluchał Icon_wink2 Icon_biggrin3
Możliwe. Icon_wink2 Ale na pewno nie w poprzednim tygodniu. Icon_smile2
16.04.2008 02:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 785
Dołączył: Jun 2007
Post: #55
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):1. Jak się było na jej koncercie, to trudno nie wiedzieć.
Jak się ma najnowszą płytę to trudno nie wiedzieć. Icon_mrgreen
kajman napisał(a):3. Pisałem chyba o tym, że stąd ta piosenka u mnie.
Możliwe. Misie kojarzyło, że od Marka.
1. Jak się było na jej koncercie, to trudno nie wiedzieć. [/quote] Jak się ma najnowszą płytę to trudno nie wiedzieć. Icon_mrgreen[/quote]1. No fakt, zapomniałem, że są tam jej zdjęcia.
3. U Marka to jest cały czas, ale u pojawiło się znacznie później.
16.04.2008 03:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jotem3 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 300
Dołączył: Aug 2007
Post: #56
 
abd3mz napisał(a):
jotem3 napisał(a):nie może być inaczej, gdyż u mnie to też było na szczycie, dobrych kilka miesięcy temu Icon_smile2
jotem3 24 sierpnia napisał(a):W tym najwyżej - mój wybór z nowej płyty Kasi Groniec. Raczej na pewno singla z tego nie będzie, ale ma taki klimat, że aż ciary przechodzą po plecach ... Icon_wink
Widzę, że akurat jak się pojawiłem na forum to wyrzuciłeś ją z 30. :roll: Ale nie ważne. To od Ciebie się zaczęło? Jeśli tak to wielkie podziękowania. Icon_smile2

no chyba ode mnie Icon_wink2 Dawno nie słuchałem Przypadków, muszę wrócić do tej płyty, bo naprawdę jest świetna. I NIE ZABIAJ tak pasował wtedy do Listy jak teraz TESTAMENT Agaty Budzyńskiej, ale co tam pasowanie - podoba się to się pojawia w zestawieniu Icon_smile
16.04.2008 10:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #57
 
jotem3 napisał(a):no chyba ode mnie Icon_wink2
Czy usprawiedliwia mnie fakt, że mnie jeszcze tu nie było? Icon_wink2
jotem3 napisał(a):ale co tam pasowanie - podoba się to się pojawia w zestawieniu Icon_smile
A ja myślałem, że pojawia się w zestawieniu to co się podoba. Icon_wink2

Nie napisałeś co Ci się nie podoba na mojej liście (na mojej, a nie u Yacego Icon_wink2). Nie wydaje misie, żeby wszystko Ci się podobało. Icon_wink2
16.04.2008 10:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jotem3 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 300
Dołączył: Aug 2007
Post: #58
 
abd3mz napisał(a):Czy usprawiedliwia mnie fakt, że mnie jeszcze tu nie było? Icon_wink2
tak - jesteś usprawiedliwiony Icon_wink2 Lepiej późno niż wcale Icon_wink2

abd3mz napisał(a):Nie napisałeś co Ci się nie podoba na mojej liście (na mojej, a nie u Yacego Icon_wink2). Nie wydaje misie, żeby wszystko Ci się podobało. Icon_wink2
Oczywiście, że nie wszystko mi się podoba, ale misie (ładne słowo Icon_wink2 ) nie podobają tego typu zestawienia typu Koszmarlista, czy Bubloteka (chociaż to była akurat świetna audycja Icon_wink2 ). Każdy ma swój gust i każdy dobiera piosenki według swojego klucza, a jeśli komuś to się nie podoba - to jego problem Icon_wink2
16.04.2008 11:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #59
 
Zgadzam się z tym, że jeśli coś się komuś nie podoba to jego problem, ale czy to znaczy że mamy w ogóle o tym nie mówić?
17.04.2008 04:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jotem3 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 300
Dołączył: Aug 2007
Post: #60
 
abd3mz napisał(a):Zgadzam się z tym, że jeśli coś się komuś nie podoba to jego problem, ale czy to znaczy że mamy w ogóle o tym nie mówić?
oczywiście, że można o tym mówić, może i trzeba, nie wiem...
tyle Icon_wink2
18.04.2008 11:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości