Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPGP notowanie 817
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 464
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #1
LPGP notowanie 817
Każdy powrót tego zespołu to swojego rodzaju ELECTRIC SHOCK. Tak jest też z najnowszym kawałkiem f(x) zatytułowanym właśnie w ten sposób. Zespół nagrywa dla SME - tej samej dla której nagrywają m.in SNSD znane poza Koreą jako Girls' Generation. Jednak to właśnie f(x) w mojej ocenie jest zespołem nieco lepszym od flagowego bandu tej agencji. Hello Venus i Baek Ji Yeong mogą czuć się zagrożone.
Ponadto - dwie nowości z Turcji, które pojawiły się na Youtube w ostatnim tygodniu. Dzięki nowemu telefonowi mam dostęp do YT i dzięki temu te utwory mogły się pojawić. No i jeszcze nowy utwór Raya i Anity oraz debiut Severiny.
Dr Alban LOVERBOY - utwór ten jest mi znany dzięki temu że udział w nim miała polska wokalistka Gosia Andrzejewicz, która w jednej z wersji tego utworu występuje na featuringu. Pojawi się najprawdopodobniej za tydzień.


[Obrazek: 44d7a85db139c5dc.jpg]

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
17.06.2012 05:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 464
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #2
RE: LPGP notowanie 817
[Obrazek: 4b9f9f22eb6d7f6e.jpg]

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
17.06.2012 05:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: LPGP notowanie 817
Hadise zdecydowanie do szybkiego przesłuchania.
Alina w końcu zgodnie z tytułem swojej piosenki sama się ruszyła Icon_smile Cieszy. Być może dzięki temu znów pojawi się w pierwszej pięćdziesiątce forumowej.
Gusttavo - niesamowite! A prawie wypadł z Twojej listy.
No i jest Sevcia.
17.06.2012 06:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: LPGP notowanie 817
Jaka obniżka forma Storm Icon_sad a myślałem, że My Crown coś zwojują więcej...

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
17.06.2012 11:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 700
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #5
RE: LPGP notowanie 817
Trochę się dziwię że tego nagrania nie ma jeszcze u ciebie.Icon_wink




[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
23.06.2012 01:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
RE: LPGP notowanie 817
Polecam też b-side od Aliny - "Jag svar": http://www.youtube.com/watch?v=-hZr5jArEPQ
I jeszcze to: http://www.youtube.com/watch?v=N_l1mdAKeTE - spieszę z wyjaśnieniem, że "Dim da me nyama" po polsku znaczy "biorę nogi za pas" Icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.06.2012 01:21 AM przez prz_rulez.)
23.06.2012 01:15 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości