Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 74 z 11.04.08
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 708
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Aro napisał(a):1. Szkoda spadków Sevenfoldów , ale taka jest kolej rzeczy, że cos musi spaść żeby inne mogło debiutować lub awansować....
2. Ho ho , dinozaur The funeral zdołał przebic sie jeszcze do TOP 10. Icon_biggrin3
3. zanim świetny Peter Cincotti. To jest jeden z tych dwóch co u mnie na liście i z pespektywy czasu i osłuchania całej płyty uważam, że są to dwa najlepsze utwory.
4. Z nowości zdecydowana wiekszość mi sie podoba, z wyjątkiem słabego jak dla mnie Nude i Strachów Icon_smile2
1. Zgadza się niestety. Chciałbym, żeby nic nie spadało, ale jednak wolne miejsca muszą się pojawiać.
2. Bo to jest bardzo duży i ambitny dinozaur.
3. A ten drugi to Goodbye? Jeżeli tak, to zgadzam się z Tobą, tylko z tej dwójki zdecydowanie wolę tą Brew.
4. Czyli nie jest tak źle. A Nude po prostu mi się podoba, co u Radiohead niełatwo. A Strachy po raz kolejny zaskakują mnie pozytywnie. Zabawne, że 4 pierwsze poznanie utwory zaliczam do najsłabszych na płycie.
16.04.2008 04:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 708
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
jotem3 napisał(a):1. Coś mi sie wydaje, że w tym tygodniu Anna Maria "drużynowo" nie da szans innym na forumowej Liście Icon_wink2
2. To napiszę tylko za co bardzo trzymam kciuki - więc w następnym notowaniu liczę na duży skok Basi i Pana Wojtka.
1. Ma szansę, chociaż poprzednio przewaga Lao była przygniatająca. Ponad 120 punktów jednak nie tak łatwo odrobić.
2. Podejrzewam, że to nie jest piosenka na duży skok u mnie.
16.04.2008 04:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #23
 
kajman napisał(a):1. Przesłuchałem ten w zestawie do głosowania i nadal wydaje mi się, że to nie moje klimaty.
Ten co doszedł w tym tygodniu? To też raczej nie moje klimaty. [Posłuchać mogę.] Zresztą tak jak większość singli. Skoro już zdecydowałeś się poświęcić 5 minut na przesłuchanie utworu RPWL to mogłeś poświęcić jeszcze jedną i przesłuchać "Masters of War". Icon_wink2
kajman napisał(a):No ale problem się jak na razie wyjaśnił, chociaż zawsze pozostaje nadzieja, że jednak wejdzie (chyba nie pomyliłem się, co jest możliwe, wszak jestem kiepską langustą).
Nie pomyliłeś się. Icon_biggrin3 [Dlaczego kiepską? A zresztą dlaczego langustą? kajman ma coś wspólnego z langustą? Bo ja się słabo w takich sprawach orientuje. Icon_smile2]
kajman napisał(a):A Strachy po raz kolejny zaskakują mnie pozytywnie. Zabawne, że 4 pierwsze poznanie utwory zaliczam do najsłabszych na płycie.
Już kiedyś pisałem, że uważam podobnie.
16.04.2008 04:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jotem3 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 300
Dołączył: Aug 2007
Post: #24
 
kajman napisał(a):
jotem3 napisał(a):A mi coś się wydaje, że Amy u Ciebie nie gościła jeszcze... Chyba, że coś pominąłem...
Gościła rok temu z utworem Rehab. Icon_wink2
no tak, a z myśli to mi już nie czytasz ?? Icon_wink2 Ta Amy, o której napisałeś akurat nic mnie nie obchodzi, myślałem o makdonaldówie, ale nie napisałem tego Icon_wink2
16.04.2008 10:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 708
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):No ale problem się jak na razie wyjaśnił, chociaż zawsze pozostaje nadzieja, że jednak wejdzie (chyba nie pomyliłem się, co jest możliwe, wszak jestem kiepską langustą).
Nie pomyliłeś się. Icon_biggrin3 [Dlaczego kiepską? A zresztą dlaczego langustą? kajman ma coś wspólnego z langustą? Bo ja się słabo w takich sprawach orientuje. Icon_smile2]
No cóż, namieszałem i nic dziwnego, że nie zrozumiałeś, o co mi chodzi. Więc po kolei:
1. Chyba się nie pomyliłem, odnosi się nie do tego, czy wejdzie tylko do tego, czy dobrze przetłumaczyłem tytuł utworu.
2. Tytuł utworu, o którym pisałem, brzmi Hope, a to o ile kojarzę (ale nie jestem pewien) oznacza nadzieję.
3. Był kiedyś taki skecz kabaretowy, w którym mówiło się o fermencie wiersza, fragmentowaniu piwa, budowania piramid przez fanfaronów itp. W pewnym momencie jeden z występujących wkurzony komentarzami kolegi, mówi że on wie lepiej, bo jest dobrym langustą. Spodobało mi się to określenie i od czasu do czasu je używam.
4. Możliwe, że ktoś gdzieś karmi kajmany langustami. Jeżeli tak, to można by to było uznać za związek. Icon_wink2 O innych nie słyszałem.
16.04.2008 10:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 708
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
jotem3 napisał(a):
kajman napisał(a):
jotem3 napisał(a):A mi coś się wydaje, że Amy u Ciebie nie gościła jeszcze... Chyba, że coś pominąłem...
Gościła rok temu z utworem Rehab. Icon_wink2
no tak, a z myśli to mi już nie czytasz ?? Icon_wink2 Ta Amy, o której napisałeś akurat nic mnie nie obchodzi, myślałem o makdonaldówie, ale nie napisałem tego Icon_wink2
Czytam, ale jestem perfidnym Bliźniakiem i wykorzystałem niedopowiedzenie. Tak się składa, że w przeciwieństwie do Ciebie zdecydowanie bardziej podoba mi się to, co nagrywa łajnhałzówna.
16.04.2008 10:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #27
 
kajman napisał(a):2. Tytuł utworu, o którym pisałem, brzmi Hope, a to o ile kojarzę (ale nie jestem pewien) oznacza nadzieję.
Dobrze kojarzysz. Icon_smile2
kajman napisał(a):3. Był kiedyś taki skecz kabaretowy, w którym mówiło się o fermencie wiersza, fragmentowaniu piwa, budowania piramid przez fanfaronów itp. W pewnym momencie jeden z występujących wkurzony komentarzami kolegi, mówi że on wie lepiej, bo jest dobrym langustą. Spodobało mi się to określenie i od czasu do czasu je używam.
Bardzo misie to podoba! Icon_biggrin3
kajman napisał(a):4. Możliwe, że ktoś gdzieś karmi kajmany langustami. Jeżeli tak, to można by to było uznać za związek. Icon_wink2
Icon_mrgreen
16.04.2008 11:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #28
 
kajman napisał(a):Czytam, ale jestem perfidnym Bliźniakiem i wykorzystałem niedopowiedzenie.

kajman, dlaczego ze mna nie dyskutujesz na moim podforum?
podyskutuj trochę ze mną!
nudzi mi się Icon_wink


Icon_razz
16.04.2008 11:13 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości