Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 74 z 11.04.08
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 720
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 74 z 11.04.08
No i jest rewolucja na mojej liście, chociaż dotyczy ona tylko dużej ilości nowości i kilku wielkich skoków. Jeżeli chodzi o spadki, to z małymi wyjątkami są one naturalnym efektem pojawienia się dużej ilości nowych piosenek i tych awansów. Po prostu coś musiało zrobić miejsce nowemu. Tylko kilka spadków jest trochę większych niż wyglądałoby to z naturalnego układu.
Jeszcze w zielone gramy nie zdołało utrzymać pierwszego miejsca. Po raz kolejny okazało się, że To co nienazwane może mieć krótkie chwile słabości, ale tak ogólnie to jest bezdyskusyjnie moim numerem 1. Na 3 uplasowała się także piosenka, która już była na szczycie Zrób co możesz. Przy okazji zauważyłem, że wszystkie poprzednie numery jeden opuściły już moje zestawienie.
Ogólnie to notowanie zostało totalnie zdominowane przez Annę Marię Jopek. Tylko jedna piosenka spadła, ale za to trzy awansowały i co chyba najistotniejsze, kolejne 2 zadebiutowały. I to w jakim stylu! Spróbuj mówić kocham pojawiło się od razu na 16 miejscu, ale najwyższą nowością w całym zestawieniu jest też jej piosenka. I to w ogóle jest przedziwna historia. Znając już Teraz i tu przesłuchałem Niepojęte i ulotne i... stwierdziłem, że nie kupię sobie ID. Pod wpływem kolejnych poznanych piosenek kupiłem płytę, przesłuchałem piosenkę ponownie i nie zrobiła na mnie specjalnego wrażenia. Przesłuchałem ją jeszcze kilka razy w tym tygodniu i to wystarczyło, żeby piosenka pojawiła się od razu na miejscu 4.
Ale w pierwszej 10 pojawiły się aż 3 nowości. Wanderlust to mój numer 3 z płyty Bjork i jak tylko okazało się to możliwe, nie omieszkało się pojawić w moim zestawieniu na miejscu 6. Kolejna płyta, która bardzo mi się podoba, jest Historia pewnej podróży, ale słuchałem ją dawno temu i dopiero teraz tak naprawdę odkryłem Chodźmy. Przy nagraniu tej piosenki Grzegorz chyba najbardziej odszedł od klimatu oryginału ze znakomitym efektem, co pozwoliło mu się pojawić znienacka na miejscu 8.
Był to także bardzo dobry tydzień dla Kasi Groniec. Obie jej piosenki awansowały, przy czym Nie zabijaj dokonało wielkiego skoku meldując się kolejny raz w Top10.
Strachy na Lachy spadły tylko dlatego, że musiały zrobić miejsce dla innych piosenek. Te wyższe dla Anny Marii, a te niższe między innymi dla Strachów na Lachów. Bo Autoportret Witkacego jest kolejną nowością w moim zestawieniu.
Dark star tydzień temu powędrowała z poczekalni do leżakowni i chyba bardzo się tym wkurzyła, bo w tym tygodniu pojawiła się w zestawieniu głownym i to aż na 19 miejscu.
Kolejne tabu zostało złamane. Do tej pory nie mogłem znaleźć niczego ciekawego w twórczości REM, a do tego pierwsza poznana piosenka z ostatniej płyty zdecydowanie mnie rozczarowała. I posłuchałem Sing for the submarine. Posłuchałem i powaliło mnie. I tak leżałem powalony do połowy piosenki, która nagla z czegoś rewelacyjnego stała się czymś niezłym z kilkoma elementami bardzo interesującymi. Gdyby piosenka kończyła się po 2 minutach i 20kilku sekundach, to byłaby bardzio wysoko. No, ale i tak wylądowała na 31 miejscu. A 3 oczka za nim piosenka z płyty, której początkowo zupełnie nie chciałem poznawać. No ale Nude przeleżało sporo czasu w poczekalni, żeby w końcu wystrzelić. Kolejny wystrzał z poczekalni to Wiośnie nie!, która to też efektownie zadebiutowała.
Tuż za nią 2 nowości, za które należą się bęcki (nie pierwsze dzisiaj) abd3mzowi i adrowi. Ja tutaj staram się ograniczyć ilość piosenek w moim zestawieniu, a oni podsuwają mi takie smakowite kąski jak Summers lost i Broken harp (nie wspominając o poprzednich).
1. 2. 32 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
2. 1. 13 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
3. 5. 28 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
4. N 1 NIEPOJĘTE I ULOTNE - Anna Maria Jopek
5. 4. 14 A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy na Lachy
6. N 1 WANDERLUST - Bjork
7. 3. 9 NAGLE - Anna Maria Jopek
8. N 1 CHODŹMY - Grzegorz Turnau
9. 23. 33 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
10. 12. 53 THE FUNERAL - Band Of Horses
11. 13. 12 WITCH'S BREW - Peter Cincotti
12. 10. 34 M.I.A. - Avenged Sevenfold
13. 6. 30 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
14. 14. 14 THE ICE HOTEL - Stacey Kent
15. 11. 16 A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold
16. N 1 SPRÓBUJ MÓWIĆ KOCHAM - Anna Maria Jopek
17. N 1 AUTOPORTRET WITKACEGO - Strachy na Lachy

18. 22. 8 CZAS - Katarzyna Groniec
19. N 1 DARK STAR - Fish
20. 18. 2 (YOUR LOVE KEEPS LIFTING ME) HIGHER AND HIGHER - Michael McDonald
21. 19. 7 LAUDANUM - The Chronicles of Israfel
22. 7. 7 GOLIATH - The Mars Volta
23. P 2 CAVALETTAS - The Mars Volta
24. 9. 13 AFTERLIFE - Avenged Sevenfold
25. 34. 9 MATULU - Digitalllove
26. 33. 9 NIE OMIJAJ MNIE - Anna Maria Jopek
27. 20. 6 THE STATE OF MASSACHUSETS - Dropkick Murphys
28. 21. 16 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy
29. 31. 3 I'M NOT IN LOVE - Queen Latifah
30. 40. 9 MIRACLES - Dave Gahan
31. N 1 SING FOR THE SUBMARINE - REM
32. 24. 9 CITIZEN / SOLDIERS - 3 Doors Down
33. 16. 17 GDZIEKOLWIEK - Grzegorz Turnau
34. N 1 NUDE - Radiohead
35. 15. 11 NOTHING IS RETURN (WALK AWAY) - Down
36. 25. 12 DYBUK - Żywiołak
37. 26. 2 BLESSED FEET - Tord Gustafsen Trio
38. 28. 35 SOLAR WINDS - Devin Townsend
39. 38. 7 PUSH YOUR HEAD TOWARDS THE AIR - Editors
40. N 1 WIOŚNIE NIE - Basia Stępniak-Wilk & Wojciech Mann
41. N 1 SUMMERS LOST - Hurt
42. N 1 BROKEN HARP - PJ Harvey

43. 29. 9 AUTUMN - Carla Bruni
44. 39. 3 IT HAD BETTER BE TONIGHT - Michael Buble
45. 32. 2 EXAM ROOM - Hermano
46. 30. 4 COMIN' HOME BABY - Michael Buble & Boyz II Men
47. 17. 31 DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland
48. 36. 11 LYRA - Kate Bush
49. 37. 3 GOOD DAY MY ANGEL - Myslovitz
50. 27. 17 ALONE WITH THE SEA - Hurt


poczekalnia:
41. INTENSION - Tool
13TH STAR - Fish
35. NW5 - Madness
43. KAWAŁEK PODŁOGI 2008 - Mr Zoob
44. LOST - Avenged Sevenfold
42. CONQUEST - The White Stripes
49. PRAISE LAMENTED SHADE - Paradise Lost
SHADOWS - Jamie Scott & the Town
45. ARC OF THE CURVE - Fish
COPACABANA - Barry Manilow
47. WE CLOSE OUR EYES - British Sea Power
50. TALL TALES TASTE LIKE SOUR GRAPES - Fair to Midland
46. THANK YOU FOR LISTENING - Hurt
48. ICKY THUMP - The White Stripes
NOTHING COMPARES 2 U - Jimmy Scott
PIOSENKA STARYCH KOCHANKÓW - Raz Dwa Trzy
MANSARD ROOF - Vampire Weekend
UNFURL - Katatonia
DREAM ON - Kelly Sweet
FOR THOSE WHO AREN'T HERE - Ceti
SAW SOMETHING - Dave Gahan
KAZIMIERZ WIERZYŃSKI - Strachy na Lachy
ANGELENE - Hey & Agnieszka Chylińska
NASZA LIZBONA - Ewa Bem
NIEPRZYGODA - Happysad
SKY IS OVER - Serj Tankian
FEELING GOOD - Muse
ZABIESZCZADUJ Z NAMI - Stare Dobre Małżeństwo/The Gruz Brothers Band
STRANGE TIMES - The Black Keys
SKŁAMAŁABYM - Anna Maria Jopek
APRIL FOOLS AND EGGMEN - Fair to Midland
WISH YOU WERE HERE - David Gilmour
FIGHTING FOR A LOST CAUSE - Antimatter
DIG LAZARUS DIG - Nick Cave & The Bad Seeds
DECLARE INDEPENDENCE - Bjork
FUTERKO - Basia Stępniak-Wilk
MINIATURE BIRDS - Grand Archives
TWO SISTERS - Fiction Planes
POETRY MAN - Queen Latifah
SAVING US - Serj Tankian

leżakownia:
8. 8 BLUE - Sarah McLachlan
10.04.2008 11:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
Zacznę tak:
abd3mz napisał(a):Mówisz, że 4 których nie było 2 tygodnie temu? W grę wchodzą:
Cytat:NIEPOJĘTE i ULOTNE - Anna Maria Jopek
CHODŹMY - Grzegorz Turnau
BROKEN HARP - PJ Harvey
MASTERS OF WAR - RPWL
AUTOPORTRET WITKACEGO - Strachy na Lachy
Stawiam, że PJ nie znasz. Na 100% wysoko zadebiutuje Anna Maria, drugą wysoką nowością mogą być albo Strachy albo Turnau. Strzelam, że Strachy. Icon_smile2 Jeszcze bardziej czekam na najnowsze notowanie. Icon_biggrin3
Icon_biggrin3 Jednak PJ znasz. Icon_wink2 [W takim razie nie znasz RPWL, a wydaje misie że może Ci się spodobać jeszcze bardziej niż PJ.] Myślałem, że Strachy w 10, a Grzegorz dalej, a tu miłe zaskoczenie. Icon_smile2
kajman napisał(a):Spróbuj mówić kocham pojawiło się od razu na 16 miejscu, ale najwyższą nowością w całym zestawieniu jest też jej piosenka. I to w ogóle jest przedziwna historia. Znając już Teraz i tu przesłuchałem Niepojęte i ulotne i... stwierdziłem, że nie kupię sobie ID. Pod wpływem kolejnych poznanych piosenek kupiłem płytę, przesłuchałem piosenkę ponownie i nie zrobiła na mnie specjalnego wrażenia. Przesłuchałem ją jeszcze kilka razy w tym tygodniu i to wystarczyło, żeby piosenka pojawiła się od razu na miejscu 4.
Ciekawa historia. Icon_smile2 [Bardzo dobrze, że nie wszystko podoba się za pierwszym razem...]
kajman napisał(a):Wanderlust to mój numer 3 z płyty Bjork i jak tylko okazało się to możliwe, nie omieszkało się pojawić w moim zestawieniu na miejscu 6.
kajman napisał(a):6. N 1 VANDERLUST - Bjork
To jak to się wreszcie pisze? Icon_wink2 [Poszedł po notatki. Sprawdził, który to utwór na płycie.] To jest mój 4 utwór na płycie, więc na razie nie zadebiutuje u mnie. Jak już pisałem pewnie Bjork zadebiutuje u mnie z jednym utworem w 30. Ciekawe jak Ci się spodoba. Icon_smile2
Cytat:Był to także bardzo dobry tydzień dla Kasi Groniec. Obie jej piosenki awansowały, przy czym Nie zabijaj dokonało wielkiego skoku meldując się kolejny raz w Top10.
Skoro mój numer jeden tak awansuje to czego chcieć więcej? Icon_wink2
kajman napisał(a):Dark star tydzień temu powędrowała z poczekalni do leżakowni i chyba bardzo się tym wkurzyła, bo w tym tygodniu pojawiła się w zestawieniu głownym i to aż na 19 miejscu.
kajman tydzień temu napisał(a):
abd3mz napisał(a):kajman, ale to tylko poczekalnia. Icon_wink2 A swoją drogą nie wiem dlaczego trzymasz go w poczekalni. Icon_razz
Bo mi się podoba mniej niż piosenki z listy. A słowo tylko nie jest najbardziej odpowiednie dla poczekalni, bo nie ma tam piosenki z wynikiem niższym niż 8/10 (a jak już pisałem, przeciętna piosenka łapie się na góra 3/10).
Icon_lol
kajman napisał(a):Kolejne tabu zostało złamane. Do tej pory nie mogłem znaleźć niczego ciekawego w twórczości REM, a do tego pierwsza poznana piosenka z ostatniej płyty zdecydowanie mnie rozczarowała. I posłuchałem Sing for the submarine. Posłuchałem i powaliło mnie. I tak leżałem powalony do połowy piosenki, która nagla z czegoś rewelacyjnego stała się czymś niezłym z kilkoma elementami bardzo interesującymi. Gdyby piosenka kończyła się po 2 minutach i 20kilku sekundach, to byłaby bardzio wysoko. No, ale i tak wylądowała na 31 miejscu.
Zrezygnowałem z drugiego przesłuchania płyty, ale dobrze dam jej jeszcze jedną szanse. W końcu to tylko 33 minuty. Icon_wink2
kajman napisał(a):Tuż za nią 2 nowości, za które należą się bęcki (nie pierwsze dzisiaj) abd3mzowi i adrowi. Ja tutaj staram się ograniczyć ilość piosenek w moim zestawieniu, a oni podsuwają mi takie smakowite kąski jak Summers lost i Broken harp (nie wspominając o poprzednich).
Icon_mrgreen

Z wypadków najbardziej mnie dziwi Tool, ale na razie nie kojarzę który to utwór z płyty.

PS. Nie chcę nic mówić, ale Zielone jest na pierwszym. Icon_cool2
10.04.2008 11:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #3
 
kajman napisał(a):6. N 1 VANDERLUST - Bjork

przy tej mnogości Jopkowych, to wreszcie jakiś fajny bit w czołówce Icon_wink2

kajman napisał(a):34. N 1 NUDE - Radiohead

tylko 34? Icon_confused2
10.04.2008 11:33 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 720
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):6. N 1 VANDERLUST - Bjork
przy tej mnogości Jopkowych, to wreszcie jakiś fajny bit w czołówce Icon_wink2
kajman napisał(a):34. N 1 NUDE - Radiohead
tylko 34? Icon_confused2
Ciekawe jest to, że jedną z najistotniejszych rzeczy w piosenkach Anny Marii i Bjork jest dla mnie to samo: totalnie pozakręcany rytm.
Jak na mnie 34 to i tak rewelacja. No ale to mój numer 3 Radiohead.
10.04.2008 11:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #5
 
kajman napisał(a):to mój numer 3 Radiohead

a można wiedzieć - jaki jest numer 1 i numer 2?
10.04.2008 11:42 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 720
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
abd3mz napisał(a):1. Icon_biggrin3 Jednak PJ znasz. Icon_wink2 [W takim razie nie znasz RPWL, a wydaje misie że może Ci się spodobać jeszcze bardziej niż PJ.]
2. Myślałem, że Strachy w 10, a Grzegorz dalej, a tu miłe zaskoczenie. Icon_smile2
3. To jest mój 4 utwór na płycie, więc na razie nie zadebiutuje u mnie. Jak już pisałem pewnie Bjork zadebiutuje u mnie z jednym utworem w 30. Ciekawe jak Ci się spodoba. Icon_smile2 4. Skoro mój numer jeden tak awansuje to czego chcieć więcej? Icon_wink2
5. Z wypadków najbardziej mnie dziwi Tool, ale na razie nie kojarzę który to utwór z płyty.
6. PS. Nie chcę nic mówić, ale Zielone jest na pierwszym. Icon_cool2
1. Sorry, kiedyś słyszałem jakiś utwór RPWL i był to dla mnie jakiś totalny koszmar (tak mi się kojarzy, że coś w stylu Jigsaw Radoheadów), a chyba też słyszałem drugi i zapomniałem od razu po usłyszeniu, węc raczej zespół omijam szerokim łukiem.
2. A ja nawet nie pamiętałem, co jest wyżej u Ciebie. Obydwa utwory świetne, ale akurat Turnau mnie urzekł klimatem (którego brakuje mi w oryginale).
3. Mówi się trudno. Najbardziej by mi pasowało, żeby zasebiutował mój numer 2 (bo 1 to już pożegnał już u mnie listę).
4. A gdyby numer 1 awansował, a cała reszta Twoich faworytów leciała na łeb, na szyję to też byłbyś zadowolony?
5. Rzekłbym, że to nie jest mój faworyt z tej płyty. Kilka innych piosenek zrobiło u mnie znacznie większą karierę.
6. Dzięki, już nie jest.
10.04.2008 11:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 720
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):to mój numer 3 Radiohead
a można wiedzieć - jaki jest numer 1 i numer 2?
1. Sail to the moon
2. Lucky
10.04.2008 11:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #8
 
kajman napisał(a):1. Sorry, kiedyś słyszałem jakiś utwór RPWL i był to dla mnie jakiś totalny koszmar (tak mi się kojarzy, że coś w stylu Jigsaw Radoheadów), a chyba też słyszałem drugi i zapomniałem od razu po usłyszeniu, węc raczej zespół omijam szerokim łukiem.
Trudno. Wydaje misie, że to Twoje klimaty, ale zrobisz jak uważasz. Icon_smile2
kajman napisał(a):2. A ja nawet nie pamiętałem, co jest wyżej u Ciebie. Obydwa utwory świetne, ale akurat Turnau mnie urzekł klimatem (którego brakuje mi w oryginale).
O 3 oczka wyżej jest Grzegorz. [Dzisiaj sobie przypomnę oryginał.]
kajman napisał(a):3. Mówi się trudno. Najbardziej by mi pasowało, żeby zasebiutował mój numer 2 (bo 1 to już pożegnał już u mnie listę).
Jeszcze by się okazało, że pokona kolejne dwie Anie i co to by było. Icon_wink2
kajman napisał(a):4. A gdyby numer 1 awansował, a cała reszta Twoich faworytów leciała na łeb, na szyję to też byłbyś zadowolony?
Pewnie nie byłbym zadowolony, ale to jak sobie radzi mój numer 1 jest dla mnie najważniejsze.
11.04.2008 12:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
wiec pozostaje mi kibicowanie A7X.
no i "Summers Lost" jeszcze.
11.04.2008 10:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Szkoda, że Raz, Dwa, Trzy nie utrzymał się na tronie. Ale na pocieszenie ich następczyni jest równie świetna.
Fajnie, że w końcu "Nude" przebiło się do podstawowego zestawienia. Pozostałych nowości nie znam jeszcze, więc trudno mi je ocenić.
"MIA" nadal w okolicach podobnych do mojej listy.
11.04.2008 11:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #11
 
Przyznam że poprzedni numer jeden był lepszy od obecnego. Choc ten wydaje sie być Tobie bliższy.... Icon_wink2 Icon_biggrin3 . No to który to raz ...hm 26 znaczy pół roku na pierwszym .
Szkoda spadków Sevenfoldów , ale taka jest kolej rzeczy, że cos musi spaść żeby inne mogło debiutować lub awansować....Ho ho , dinozaur The funeral zdołał przebic sie jeszcze do TOP 10. Icon_biggrin3 , a zanim świetny Peter Cincotti. To jest jeden z tych dwóch co u mnie na liście i z pespektywy czasu i osłuchania całej płyty uważam, że są to dwa najlepsze utwory. Z nowości zdecydowana wiekszość mi sie podoba, z wyjątkiem słabego jak dla mnie Nude i Strachów Icon_smile2

EDIT: A Anna to chyba jednak 27 raz na pierwszym Icon_wink2
11.04.2008 11:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #12
 
Jeszcze słówko o tym utworze.
kajman napisał(a):6. N 1 WANDERLUST - Bjork
Przypadkowo natknąłem się na taką informację:
Cytat:Wanderlust - Double Pack
Na 14 kwietnia planowana jest premiera czwartego singla promującego płytę Volta – „Wanderlust”. Podobnie jak poprzednie single Wanderlust wydany zostanie w formacie Double Pack - 12” & CD & DVD (liczba egzemplarzy ograniczona - 10 000).

Tracklista singla:
12”
A1. Wanderlust – Matthew Herbert Remix
B1. Wanderlust – Mark |Stent Mix
C1. Wanderlust – Ratatat Remix
D1. Wanderlust – Mark Stent Instrumental
CD
01. Wanderlust - Radio Edit
02. Wanderlust – Matthew Herbert Remix
03. Wanderlust – Mark |Stent Mix
04. Wanderlust – Ratatat Remix
05. Wanderlust – Mark Stent Instrumental
DVD
01. Wanderlust Video + okulary do oglądania filmów 3D
Pewnie niedługo będziesz mógł zagłosować na niego na LP3. Icon_smile2
11.04.2008 12:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #13
 
kajman napisał(a):31. N 1 SING FOR THE SUBMARINE - REM
Domyślam się, że niekoniecznie jest to drugi singiel z Accelerate.

[Obrazek: kleschko.png]
11.04.2008 10:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Faktycznie sporo sensacyjnych zmian, ale to raczej nie jest "moje" notowanie Icon_smile2 Stężenie Anny Marii zaczyna osiągać niepojęte poziomy, generalnie nie mam nic przeciwko, ale jednak co za dużo to niezdrowo Icon_razz Najbardziej martwi bardzo dotkliwy upadek Goliata, częściowo tylko zrekompensowany powrotem drugiej MarsVolty. Fajnie że pojawia się kolejny Hurt, chociaż akurat ten numer uważam za trochę nierówny.

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
12.04.2008 07:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
4. N 1 NIEPOJĘTE I ULOTNE - Anna Maria Jopek Icon_evil
8. N 1 CHODŹMY - Grzegorz Turnau Icon_evil
16. N 1 SPRÓBUJ MÓWIĆ KOCHAM - Anna Maria Jopek Icon_evil
40. N 1 WIOŚNIE NIE - Basia Stępniak-Wilk & Wojciech Mann Icon_evil Icon_evil Icon_evil Icon_evil

41. N 1 SUMMERS LOST - Hurt Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3

nic dodać nic ująć

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
14.04.2008 06:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #16
 
p.u.r.h. napisał(a):Stężenie Anny Marii zaczyna osiągać niepojęte poziomy, generalnie nie mam nic przeciwko, ale jednak co za dużo to niezdrowo Icon_razz
Dobrze, że nie dodałeś "i ulotne". Icon_wink2
15.04.2008 04:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jotem3 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 300
Dołączył: Aug 2007
Post: #17
 
Coś mi sie wydaje, że w tym tygodniu Anna Maria "drużynowo" nie da szans innym na forumowej Liście Icon_wink2
Nie będę się rozpisywał jak to bardzo się cieszę z Anny, z Marii, z Kasi, z Basi...
To napiszę tylko za co bardzo trzymam kciuki - więc w następnym notowaniu liczę na duży skok Basi i Pana Wojtka.
A mi coś się wydaje, że Amy u Ciebie nie gościła jeszcze... Chyba, że coś pominąłem...
16.04.2008 01:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 720
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
jotem3 napisał(a):A mi coś się wydaje, że Amy u Ciebie nie gościła jeszcze... Chyba, że coś pominąłem...
Gościła rok temu z utworem Rehab. Icon_wink2
16.04.2008 02:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 720
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):1. Sorry, kiedyś słyszałem jakiś utwór RPWL i był to dla mnie jakiś totalny koszmar (tak mi się kojarzy, że coś w stylu Jigsaw Radoheadów), a chyba też słyszałem drugi i zapomniałem od razu po usłyszeniu, węc raczej zespół omijam szerokim łukiem.
Trudno. Wydaje misie, że to Twoje klimaty, ale zrobisz jak uważasz. Icon_smile2
kajman napisał(a):3. Mówi się trudno. Najbardziej by mi pasowało, żeby zasebiutował mój numer 2 (bo 1 to już pożegnał już u mnie listę).
Jeszcze by się okazało, że pokona kolejne dwie Anie i co to by było. Icon_wink2
1. Przesłuchałem ten w zestawie do głosowania i nadal wydaje mi się, że to nie moje klimaty.
3. Z pokonaniem Ań to miałby jednak poważne problemy (przynajmniej tych najwyższych. No ale problem się jak na razie wyjaśnił, chociaż zawsze pozostaje nadzieja, że jednak wejdzie (chyba nie pomyliłem się, co jest możliwe, wszak jestem kiepską langustą).
16.04.2008 04:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 720
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Gary napisał(a):1. Fajnie, że w końcu "Nude" przebiło się do podstawowego zestawienia. Pozostałych nowości nie znam jeszcze, więc trudno mi je ocenić.
2. "MIA" nadal w okolicach podobnych do mojej listy.
1. Kiedyś musuiało, bo czaiło się od dłuższego czasu.
2. I tak jak u mnie zalicza się u Ciebie do weteranów.
16.04.2008 04:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości