Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPGP notowanie 813
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 464
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #1
LPGP notowanie 813
Jeszcze długo przed Eurowizją obiecywałem sobie, że jeśli Loreen wygra, to zostanie nową liderką. Czas zatem na spełnienie obietnic. Nie przyszło mi to łatwo, tym bardziej, że dość nieoczekiwanie pojawiła się mocna konkurencja w postaci debiutantek z Hello Venus. Gdyby Loreen jednak nie wygrała to kolejność na dwóch pierwszych lokatach byłaby zapewne odwrotna.
Eurowizję oglądałem na telewizji macedońskiej MRT (na platformie n) ale nie w całości. Powodem była dość niespodziewana zmiana grafika w pracy. Zamiast pierwszych zmian tak jak miało być (co mi zdecydowanie pasowało akurat w tym eurowizyjnym tygodniu), musiałem iść po południu - grafik mi zmienili krótko przed pierwszym półfinałem Icon_sad. Z występów oglądałem niewiele raptem 8 z pierwszego półfinału oraz dwa finałowe.

[Obrazek: 814e0f7dcf57e18f.jpg]

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
28.05.2012 01:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 464
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #2
RE: LPGP notowanie 813
[Obrazek: 52c1acc4c8d16dfe.jpg]

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
28.05.2012 01:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości