Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 285 (19.05.12)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
DLP - Notowanie 285 (19.05.12)
Little Boots - Headphones - Trzeci utwór na liście i trzeci hit. Wyniki Little Boots z ery jej nowej, jeszcze niewydanej płyty muszą budzić u konkurencji zazdrość. U mnie wywołują za to uczucie permanentnej satysfakcji. Na moich oczach, od momentu wejścia na szczyt DLP nagrania ''New in Town'' aż po dzisiejszy debiut funkowo-dyskotekowego ''Headphones'', Victoria Hesketh przeobraziła się z obiecującej piosenkarki pop w stałą bywalczynię najważniejszych klubowych spotkań w Wielkiej Brytanii. W przeciwieństwie do wielu koleżanek po fachu, często opierających przeświadczenie o swojej sławie na głosach kilku jurorów z nic nieznaczącego programu telewizyjnego, sama zadbała o to, aby znaleźć się na szczycie najbardziej pożądanych nazwisk na mojej liście życzeń. Little Boots elektryzuje. Odcina się od nudnej radiowej miazgi i poszukuje o wiele bardziej przemyślanych beatów, wykorzystując doświadczenie, jakie zdobyła realizując się w roli DJ-ki w czasie kompletowania pomysłów na drugą płytę. Nagranie ''Headphones'' to zachęta (być może) ostatniej szansy dla wszystkich innowierców, którzy nie przekonali się do nowego wcielenia Hesketh przy pomocy dużo bardziej progresywnych ''Shake'' i ''Every Night I Say a Prayer''. Bardziej przebojowo już się nie da. Przynajmniej dopóki Victoria nie zdecyduje się upublicznić innych fragmentów z nadchodzącego LP.

Passion Pit - Talk A Walk - Bostońskie MGMT, Cut Copy i Phoenix w jednym powraca z nowym nagraniem. Nie od dzisiaj wiadomo, że electropop bez Passion Pit mógłby funkcjonować całkiem wydajnie, ale oni bez electropopu już nie. Wciąż wierni swoim ideałom starają się tym razem odświeżyć brzmienie poprzez porzucenie marzycielskiej aury ''Manners'' na rzecz estetyki sunshine. Nie jest to zabieg pionierski, ale na pierwszy singiel całkowicie wystarczy.

Doldrums - Jump Up - Kanadyjski horror-pop. Dźwięki generowane przez znany do tej pory ze współpracy z Grimes kolektyw cieżko jest sklasyfikować i nadać im jakąś zrozumiałą nazwę. Hałaśliwe podkłady, kakofoniczne loopy, rozhermetyzowane ściany szumu - jednym słowem potężny zgiełk, do którego środka bocznym wejściem wkradły się stosunkowo ''zwyczajne'' partie wokalne, próbujące utrzymać całość w ryzach i nie pozwolić na kompletną anihilację. Do czego porównać Doldrums? Jak wytłumaczyć własnym uszom, że to też muzyka? Niezależnie od tego jakie wnioski wyciągniecie z tego niecodziennego spotkania, warto odnotować wzmożoną aktywność kanadyjskich czarodziejów i czarownic postępowej elektroniki. Czyżby rodziła się kolejna sub-scena?

The Tallest Man On Earth - 1904 - Kristian Mattson, czyli skandynawski Bon Iver, odsłania rąbek swojej nowej sagi. Jego zmęczony wokal, wyśpiewując kolejne linijki ''1904'' udowadnia nam, że są takie miejsca na Ziemi, gdzie czas zatrzymał się w miejscu i gdzie ludzie nie zdają sobie sprawy co jest aktualnym powerplayem w lokalnej rozgłośni radiowej. Na nic nie czekają, za niczym się nie rozglądają. Paradoksalnie, to właśnie reszta świata wstrzymuje oddech i obserwuje ich poczynania. A im tradycyjnie już wystarczy jedynie gitara, kawałek papieru i kilka pięknych krajobrazów przed oczami.

Wolfette - Risk For You - Na koniec małe guilty-pleasure, jak określiłby to prz_rulez. Ja generalnie nie uznaję tego terminu, lecz Wolfette to niewątpliwie reprezentantka rejonów, w których goszczę...rzadziej niż częściej. Taki dance-pop w naturze zbyt często popada w banał i pozostawia po sobie nieznośnie cukierkowy posmak. ''Risk for You'' to huczny love-anthem oparty na kilku firmowych zagrywkach spod znaku klasycznego disco, którego elementy tak bardzo kochają zawłaszczać współczesne Kylie Minogue (czy jakkolwiek inaczej nie brzmiałoby jej nazwisko w liczbie mnogiej). Wolfette nie jest wyjątkiem, ale ma to ''coś'', co każe brać ją na poważnie (przy całej ''zabawowości'' jej repertuaru). Tak przy okazji - współczesne utwory o miłości cechuje zbyt często nadpobudliwa poetyckość. W ''Risk for You'' można znaleźć związane z tym zagadnieniem odpowiedzi o dużo bardziej przyziemnym, trafnym charakterze.

AP. PP. LT.

01. 01. 10. Grimes - Circumambient
02. 06. 03. Garbage - Sugar
03. 05. 04. Purity Ring - Obedear
04. 02. 03. Metric - Youth Without Youth
05. 04. 05. Little Boots - Every Night I Say A Prayer
06. 03. 07. John Maus - No Title (Molly)
07. 10. 05. Ultravox - Brilliant
08. 19. 02. Ronika - In Side Out
09. NE. 01. Little Boots - Headphones
10. 08. 07. Dirty Projectors - Gun Has No Trigger

11. 07. 11. Ronika - Automatic
12. 17. 03. Analogue Monsta - Time To
13. 11. 10. Masquer - A Crush
14. 14. 04. The Beach Boys - That's Why God Made The Radio
15. 15. 04. Dum Dum Girls - Caught In One
16. 12. 08. Garbage - Battle In Me
17. 09. 05. St. Vincent - Krokodil
18. 22. 06. Frankie Rose - Know Me
19. 13. 06. 2:54 - Wait/Awake
20. 18. 07. Japandroids - The House That Heaven Built

21. 21. 06. Killing Joke - Colony Collapse
22. 24. 04. KO KO - Float
23. 26. 11. Garbage - Blood For Poppies
24. 16. 07. Liars - No. 1 Against The Rush
25. 20. 11. Julia Marcell - Echo
26. NE. 01. Passion Pit - Talk A Walk
27. 30. 02. Spector - Celestine
28. 44. 02. SpaceGhostPurrp - No Evidence
29. 28. 02. Summer Camp - Better Off Without You
30. 27. 09. TRUST - Dressed For Space

31. 25. 09. Keane - Disconnected
32. 23. 08. Ladyhawke - Anxiety
33. NE. 01. Doldrums - Jump Up
34. 29. 10. Lotus Plaza - Strangers
35. 32. 11. Rufus Wainwright - Out Of The Game
36. NE. 01. The Tallest Man On Earth - 1904
37. 35. 08. Hot Chip - Flutes
38. 38. 02. Monika Brodka - Varsovie
39. NE. 01. Wolfette - Risk For You
40. 39. 07. Screaming Females - Expire

41. 40. 13. Born Blonde - I Just Wanna Be
42. 31. 12. Norah Jones - Happy Pills
43. 43. 14. School Of Seven Bells - Scavenger
44. 37. 12. Cave Birds - In Love From Afar
45. 41. 18. Chairlift - Amanaemonesia
46. 42. 15. Magic Wands - Space
47. 45. 05. Hundred Waters - Boreal
48. 36. 10. Tindersticks - This Fire Of Autumn
49. 34. 16. Django Django - Hail Bop
50. 47. 05. The Walkmen - Heaven
51. 33. 13. Spiritualized - Hey Jane
52. 46. 06. Art Imperial - Cult Of Love
53. 70. 09. Soulsavers - Longest Day
54. 51. 16. Chairlift - Sidewalk Safari
55. 49. 13. Santigold - Disparate Youth
56. 50. 11. Beach House - Myth
57. 53. 17. The Twilight Sad - Another Bed
58. 52. 03. Bleech - Mondays
59. 56. 16. Perfume Genius - Hood
60. 48. 08. Sinéad O'Connor - Take Off Your Shoes
61. 61. 15. Memoryhouse - Walk With Me
62. 58. 19. Grimes - Genesis
63. 53. 18. La Sera - Please By My Third Eye
64. 67. 12. The Asteroids Galaxy Tour - Suburban Space Invader
65. 57. 17. Ladyhawke - Black, White & Blue
66. 54. 19. Foo Fighters - Back & Forth
67. 63. 17. Saint Etienne - Tonight
68. 64. 08. Morten Harket - Scared Of Heights
69. 60. 15. Citizens! - Reptile
70. 62. 18. dEUS - Second Nature

Z listy wypadły:

z 59 - Marilyn Manson - No Reflection - po 3 tyg. (max: 44)
z 65 - Beck - Looking For A Sign - po 8 tyg. (max: 16)
z 66 - Neon Indian - Hex Girlfriend - po 17 tyg. (max: 17)
z 68 - Lower Dens - Brains - po 13 tyg. (max: 39)
z 69 - Nicola Roberts - Cinderella's Eyes - po 14 tyg. (max: 31)

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.05.2012 01:40 AM przez saferłel.)
19.05.2012 01:25 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: DLP - Notowanie 285 (19.05.12)
Szybko coś to notowanie

Cytat:Na koniec małe guilty-pleasure, jak określiłby to prz_rulez
Icon_lol
Swoją drogą, to ciekawe, że jakiś utwór jest w stanie tak długo czekać u Ciebie, a później nagle wyskoczyć na całkiem niezłą pozycję. Wiem, że u mnie nie takie rzeczy się działy, no ale... generalnie u Ciebie nie ma dużych ruchów Icon_wink

Cytat:25. 20. 11. Julia Marcell - Echo
No proszę, nawet nie spadła tak bardzo.

Cytat:53. 70. 09. Soulsavers - Longest Day
Ale jaja Icon_biggrin

Cytat:Z listy wypadły:
z 59 - Marilyn Manson - No Reflection - po 3 tyg. (max: 44)
A to zaskoczka.
19.05.2012 09:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #3
RE: DLP - Notowanie 285 (19.05.12)
saferłel napisał(a):03. 05. 04. Purity Ring - Obedear
Muszę się wreszcie wziąć za nowy singiel. Widzę że warto.
saferłel napisał(a):07. 10. 05. Ultravox - Brilliant
Historyczny debiut legendy na mojej liście.
saferłel napisał(a):13. 11. 10. Masquer - A Crush
Czas wpuścić na playlistę i coś od Szwedów.
saferłel napisał(a):31. 25. 09. Keane - Disconnected
No to się spotkaliśmy: 9 tygodni na liście, okolice 30/31 pozycji.
saferłel napisał(a):38. 38. 02. Monika Brodka - Varsovie
Co tak słabo? Przecież to już jest klasyka.
saferłel napisał(a):39. NE. 01. Wolfette - Risk For You
Tak zareklamowałeś to nagranie że nie wiem, nie wiem Icon_wink
saferłel napisał(a):45. 41. 18. Chairlift - Amanaemonesia
Fajnie że jeszcze jest. Do mojego wyniku brakuje jeszcze dwóch tygodni.
saferłel napisał(a):54. 51. 16. Chairlift - Sidewalk Safari
Gram od poniedziałku.
saferłel napisał(a):56. 50. 11. Beach House - Myth
Będę się upierał że za szybko spada.
19.05.2012 10:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: DLP - Notowanie 285 (19.05.12)
prz_rulez napisał(a):Swoją drogą, to ciekawe, że jakiś utwór jest w stanie tak długo czekać u Ciebie,
Długo? 2 tygodnie chyba, może trzy.

prz_rulez napisał(a):Ale jaja Icon_biggrin
Myślałem, że wyleci, ale posłucham płyty i jeszcze się odbili.

prz_rulez napisał(a):A to zaskoczka.
Dla mnie nie. Album jest słaaaaby. Nie mam ochoty na Mansona już.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.05.2012 11:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: DLP - Notowanie 285 (19.05.12)
michal91d napisał(a):ta nowość chyba najbardziej mi się podoba
Ja mam pewną teorię na jej temat, ale nie chwiałbym pochopnie skazywać się na sukces/porażkę, więc zamilknę Icon_smile

michal91d napisał(a):Dla mnie nic specjalnego.
Jak to taneczne granie Icon_smile

michal91d napisał(a):poczekam na rozwój sytuacji, choć mam już swojego faworyta na płycie
Przecież słowa ''Garbage'' i ''faworyt'' chyba się wykluczają? Icon_wink

michal91d napisał(a):po dość entuzjastycznym opisie tydzień temu myślałem, że będą wyżej
Moje opisy zwykle są entuzjastyczne. Muszę robić tym kawałkom dobry PR, bo inaczej nikt nawet nie zwróciłby na nie uwagi.

michal91d napisał(a):będzie "Dreamland" czy robisz sobie od nich przerwę?
Nie znam żadnego ''Dreamland''.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.05.2012 12:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
RE: DLP - Notowanie 285 (19.05.12)
michal91d napisał(a):Napiszę inaczej: Jest taki utwór na płycie, który ma szansę zagościć na mojej liście.
Jeśli płyta nie jest dobra, to jeden utwór mało co znaczy (zresztą widać to po wynikach na liście pojedynczych singli ze słabych płyt). Jaka jest wtedy przyjemność nawet z tej jednej piosenki? U mnie przynajmniej to strasznie się odbija, szczególnie jak różnice są naprawdę drastyczne....na szczęście nie jest to częsty przypadek.

michal91d napisał(a):o. Całą epkę możesz ściągnąć tutaj
Ah, to z Ep-ki. Mam ją od kilku dni, ale nie słuchałem. Myślałem, że same remiksy tam są.

michal91d napisał(a):I przy okazji utwór, który będzie nowym singlem zespołu Bleech
Raczej nie przyjąłem tego entuzjastycznie. I czemu wokalistka brzmi jak facet?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.05.2012 12:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
RE: DLP - Notowanie 285 (19.05.12)
michal91d napisał(a):jeszcze nigdzie nie napisałem nic o płycieIcon_smile
Odniosłem się do uwagi o ''faworycie'', która chyba jasno wyjaśnia sprawę.

michal91d napisał(a):ja w sumie też. ale podesłałem to tylko dlatego, że właśnie na to natrafiłem
Pod filmikiem jest data lutowa, więc trochę mnie to zdziwiło. Straszny bałagan mają te młode zespoły. Coś nagrywają, wrzucają do sieci, potem to idzie na singla, potem jest jakieś wznowienie i generalnie nowe utwory to często jakieś starocie, które można było wyszperać w internecie już kilka ładnych miesięcy temu. Jeśli ktoś jest na bieżąco i się interesuje to raczej odczuwa pewien zawód. A z kim to tak nie było? Hurts, Brother itd...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.05.2012 12:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
RE: DLP - Notowanie 285 (19.05.12)
Cytat:Tak zareklamowałeś to nagranie że nie wiem, nie wiem Icon_wink
Ja reklamuję Wilczycę od ponad 9 miesięcy i dotychczas tylko Safer się skusił ;] Pardon, widzę, że jest u Ciebie "Different Story". Straszny poślizg, ale lepsze to, niż nic Icon_smile
Cytat:No to się spotkaliśmy: 9 tygodni na liście, okolice 30/31 pozycji.
Powiem szczerze, że słabo jak na mocne, drugie miejsce przed kilkoma tygodniami (wiem, wiem. U mnie utwory w dwa tygodnie wylatują z pierwszej trójki poza pierwszą pięćdziesiątkę, ale... ja to ja, a Ty to Ty Icon_wink )
Cytat:Długo? 2 tygodnie chyba, może trzy.
Okej, niemniej jednak nawet taki skok z 71. na 39. robi wrażenie Icon_smile
Cytat:Dla mnie nie. Album jest słaaaaby. Nie mam ochoty na Mansona już.
Jednakże pozycja debiutu dawała nadzieje na przynajmniej dziesięć tygodni. Ale rozumiem. Czasami jest tak, że bardzo chcemy polubić jakiś utwór, niejako wmuszamy go w siebie, ale po kilku tygodniach stwierdzamy "nie, to nie ma sensu". Nie wiem, czy akurat w tym przypadku tak było, ale tak to wygląda.
Cytat:Wolfette przesłuchałem kilka tygodni temu. Ot, taki taneczne granie. Dla mnie nic specjalnego.
Cytat:Jak to taneczne granie Icon_smile
Oj, PAnoWIE!
Cytat:Przecież słowa ''Garbage'' i ''faworyt'' chyba się wykluczają? Icon_wink
To bliskie synonimy.
Cytat:Moje opisy zwykle są entuzjastyczne. Muszę robić tym kawałkom dobry PR, bo inaczej nikt nawet nie zwróciłby na nie uwagi.
Myślę, że sukces tkwi nie tylko w opisach. Ja mogę wylewać swoje orgazmy na klawiaturę, a większość zazwyczaj i tak tylko wzrusza ramionami.
Cytat:Jeśli płyta nie jest dobra, to jeden utwór mało co znaczy (zresztą widać to po wynikach na liście pojedynczych singli ze słabych płyt). Jaka jest wtedy przyjemność nawet z tej jednej piosenki?
Pozwolę się nie zgodzić. Płyta to płyta, Piosenka to piosenka. To, że ktoś ma okropną rodzinę nie znaczy, że sam nie może być fantastyczny Icon_razz2
Cytat:Ah, to z Ep-ki. Mam ją od kilku dni, ale nie słuchałem. Myślałem, że same remiksy tam są.
Icon_lol
Czytaj między wierszami Icon_biggrin
Cytat:I czemu wokalistka brzmi jak facet?
Bez dyskryminacji proszę!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.05.2012 03:24 PM przez prz_rulez.)
19.05.2012 03:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #9
RE: DLP - Notowanie 285 (19.05.12)
prz_rulez napisał(a):Ja reklamuję Wilczycę od ponad 9 miesięcy i dotychczas tylko Safer się skusił ;] Pardon, widzę, że jest u Ciebie "Different Story". Straszny poślizg, ale lepsze to, niż nic
I pamiętamy że doszła do barażu w angielskich propozycjach na Euro. BTW, walcz o swoje w trzecim ćwierćfinale i może skusisz się rozstrzygnąć rywalizację w drugim?
19.05.2012 03:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
RE: DLP - Notowanie 285 (19.05.12)
Swoją drogą, właśnie się dowiedziałem, że Wolfette jest fanką Garbage Icon_smile
19.05.2012 05:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #11
RE: DLP - Notowanie 285 (19.05.12)
saferłel napisał(a):02. 06. 03. Garbage - Sugar
ooo, jak dla mnie to może być kolejny singiel albo "Automatic Systematic Habit".
najmocniejsze fragmenty albumu.

saferłel napisał(a):11. 07. 11. Ronika - Automatic
bardzo ładna pani i w dodatku potrafi robić porządną muzykę. Muszę się jej bardziej przysłuchać.

Ladyhawke nowej już chyba nie uświadczę Icon_neutral
20.05.2012 01:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #12
RE: DLP - Notowanie 285 (19.05.12)
saferłel napisał(a):09. NE. 01. Little Boots - Headphones
Jeśli utrzyma taką formę to jej nowa płytka będzie Everestem współczesnego popu. Już poprzednia była świetna, więc strach pomyśleć co będzie się działo na nadchodzącej.
saferłel napisał(a):05. 04. 05. Little Boots - Every Night I Say A Prayer
Swoją drogą co nagranie to inny klimat, ENISAP jest bardziej mroczne, Headpones zalatuje latami 80-70, a Shake mocno klubowe. O dziwo w każdej odsłonie jest w stanie mnie przekonać do siebie.
saferłel napisał(a):19. 13. 06. 2:54 - Wait/Awake
O coś z Epki Scarlet, ja postawiłem na You're Early, a zaraz po nim wchodzi Creeping Icon_smile
20.05.2012 01:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
RE: DLP - Notowanie 285 (19.05.12)
Tomekk napisał(a):Ladyhawke nowej już chyba nie uświadczę Icon_neutral
Co przez to rozumiesz? Czemu nie Icon_smile?

Tomekk napisał(a):najmocniejsze fragmenty albumu.
Nie wiem jak ''Automatic'', ale ''Sugar'' na pewno. Zachęcam do topowania płyty!

Remo napisał(a):O coś z Epki Scarlet, ja postawiłem na You're Early, a zaraz po nim wchodzi Creeping Icon_smile
Singiel też bardzo dobry, ''You're Early'' znaczy się. Kolejny, ''Creeping'', już mnie tak nie przekonuje. Oby na płycie się obronił.

Remo napisał(a):Swoją drogą co nagranie to inny klimat
Właśnie, to jest bardzo istotne. Dobrze, że zwróciłeś uwagę. Little Boots ma bardzo szerokie horyzonty. Nie może być źle.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.05.2012 01:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #14
RE: DLP - Notowanie 285 (19.05.12)
saferłel napisał(a):Co przez to rozumiesz?
brak "Sunday Drive", ale jeszcze może jest nadzieja Icon_wink
20.05.2012 09:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
RE: DLP - Notowanie 285 (19.05.12)
Nie martwiłbym się tym specjalnie. Przecież zawsze są inne nagrania. Ja dobieram singlem jak mi się podoba.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.05.2012 09:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #16
RE: DLP - Notowanie 285 (19.05.12)
saferłel napisał(a):Doldrums - Jump Up - Kanadyjski horror-pop
faktycznie spore objawienie. Arcyciekawa propozycja, choć stykałem się już na Playliście Blalocka z taką kocią muzyką. Ale ponieważ cenię niekonwencjonalne podejście do kreowania aranżacji i niestandardowych rozwiązań, bez wahania wrzucam na playlistę. Boję się jednak, że brak dobrej melodii spowoduje, że ta propozycja przepadnie. Obym się mylił.
saferłel napisał(a):26. NE. 01. Passion Pit - Talk A Walk
cieszę się z tej obecności, ale mimo wszystko czuję, że to co najpiękniejsze jeszcze przed nami.
saferłel napisał(a):09. NE. 01. Little Boots - Headphones
zakochałeś się bez pamieci w tych butach, ja niestety nie podzielam tego szalonego entuzjazmu. A dziwię się, bo przecież takowa rozbieżność jest rzadkością. Poczekam jednak na normalną wersję tej piosenki i wtedy ocenię. Byc może i ja odpłynę w małobutowe klimaty.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
23.05.2012 01:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości