Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
błędy/poprawki/ulepszenia
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #181
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
kajman napisał(a):A ja wcale nie jestem pewien czy to byłoby aż tak dobrze. Nie wiem, jak byś odebrał, gdybym wyrzucił Twój post z mojego działu bo mi się nie spodobał.
Ale to by tylko wskazywało na Twój brak kultury i chęć cenzurowania.
kajman napisał(a):Jeżeli nie będzie zarozumialcem lub głąbem to nie będzie w tym widział nic dziwnego.
Bardzo przykro oceniacie ludzi, którzy odeszli z forum Icon_rolleyes
kajman napisał(a):A najczęściej to robi wrażenie, że chciałbyś, żeby forum wyglądało dokładnie tak, jak Ty byś chciał, a to czego chcą inni kompletnie się nie liczyło.
Są po prostu rzeczy, których zrobienie nikomu by w niczym nie przeszkodziło, a mogłoby tylko pomóc.
kajman napisał(a):Równie dobrze odbić się może to ściąganie na siłę i hołubienie odchodzących.
Niby czym?
kajman napisał(a):Wcale nie jestem pewien, czy chciałbym powrotu Listoholika, Pabloyda (muzycznie tak, ale to nie wszystko) czy Emigranta. Może Zbysza lub abd3mz (ale czy Ty byś chciał tutaj z powrotem
Nie wiem, czy zauważyłeś, ale jakoś nie narzekałem na powrót Beara, a nawet sam napisałem o tym, by mu odwiesić dział. Szkoda, że sam muszę takie rzeczy pisać, bo nie lubię się w ten sposób "chwalić". Dla mnie to jest oczywiste.

Ech. Czuję się bezsilny.
Mam wrażenie, że także przez taką postawę, która w sumie przy innych administracjach nie była też inna, że forum nigdy nie przebiło pewnej ściany. Na przykład przez brak działu po angielsku nie mieliśmy nigdy szans zachęcić do forum obcokrajowców. Nie żebym oczekiwał ich tłumów, ale 2-3 takich użytkowników na pewno dodałoby forum kolorytu. Przykłady można mnożyć. Trochę takie podejście "po najmniejszej linii oporu". A w końcu żeby trafić w cel trzeba mierzyć ponad niego...
23.01.2019 10:54 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #182
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Yacy napisał(a):A nawet już mogliśmy. Icon_wink2
ooo bardzo dziękuję za błyskawiczną reakcję Icon_smile
przypomniałem sobie, że ten wątek był już kilkakrotnie poruszany, gdy wczoraj przeglądałem dział i cieszę się, że udało się to doprowadzić do skutku Icon_biggrin

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.01.2019 11:20 AM przez AKT!.)
23.01.2019 11:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #183
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
prz_rulez napisał(a):Ale to by tylko wskazywało na Twój brak kultury i chęć cenzurowania.
Oczywiście. Ale ja Ci tylko pokazuję dobrodziejstwa, jakie mogą wynikać użytkownikom z moderowania w swoich działach. Jak wiadomo, każdy kij ma trzy końce.
prz_rulez napisał(a):Bardzo przykro oceniacie ludzi, którzy odeszli z forum
Ale przecież nikogo nie oceniam. Po prostu taka postawa jest po prostu dziwna, a może nawet podejrzana. I moim zdaniem bezsensowna.
prz_rulez napisał(a):Są po prostu rzeczy, których zrobienie nikomu by w niczym nie przeszkodziło, a mogłoby tylko pomóc.
W Twoim odczuciu. Inni mogą uważać (i często uważają) inaczej.
prz_rulez napisał(a):Niby czym?
Może skutkować tym, że będą uważali, że mogą sobie na dużo pozwolić. Wyobrażasz sobie, jak mógłby się zachowywać Listoholik po takim zaproszeniu? I co? Zaprosisz go, a zaraz potem dasz mu bana? Śmiechu warte.
prz_rulez napisał(a):Nie wiem, czy zauważyłeś, ale jakoś nie narzekałem na powrót Beara
Ja bym nie porównywał Beara do Listoholika i nie wiem czy tak samo reagowałbyś na powrót abd3mza.
prz_rulez napisał(a):Mam wrażenie, że także przez taką postawę, [...] że forum nigdy nie przebiło pewnej ściany.
Nie wiedziałem, że mamy się przez coś przebijać.
prz_rulez napisał(a):2-3 takich użytkowników na pewno dodałoby forum kolorytu
Dla mnie nie. I tak nie wiedziałbym, o czym piszą. I tak już dosyć problemów mam, kiedy ktoś pisze coś po angielsku. Do artykułów nawet nie zaglądam. I moim zdaniem znacznie większa szansa byłaby na forumowiczów piszących po rosyjsku niż po angielsku. Taki dział też mielibyśmy założyć?
prz_rulez napisał(a):Trochę takie podejście "po najmniejszej linii oporu".
Pójście byłoby olanie naszych propozycji dotyczących zmian itp. Przecież administracja mogłaby się niczym nie przejmować i nie zadawać sobie trudu.
23.01.2019 11:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #184
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
jeśli chodzi o porządki na stronie głównej to przeniosłem jeszcze Muzyczne Euro do Archiwum..

właśnie robiłem pewne działania związane z Zamrażarką i tak mi się skojarzyło i przypomniało:
(23.01.2019 12:22 AM)prz_rulez napisał(a):  P.S. Swoją drogą - powiedzmy, że uda mi się kogoś namówić do powrotu na forum... A potem na wejściu przeczyta, że administracja wcale nie chciała się pofatygować, żeby ich do tego powrotu zachęcić.
zapewne uważasz, że te pw., które wysyłam co kilka miesięcy od kilku lat wszystkim, którzy mieli swoje działy i przestali się udzielać to za mało.
pozwolę sobie uważać inaczej.
na wszystkie moje pw. dostałem może 10%-20% odpowiedzi typu: "nie dziękuję", "może kiedyś wrócę", "nie jestem zainteresowany". kilka osób nawet wróciło, ale zdecydowana większość nie wykazała zainteresowania i się nie odezwała. i żeby było jasne - ja ich całkowicie rozumiem. skoro im przeszło/nie mają czasu/nie mają ochoty, to zapewne widząc, że to jest info z mychy po prostu je zignorowali.

przejrzyj sobie dział
http://www.mycharts.pl/showthread.php?ti...#pid332480
i zastanów się czy kogoś tam brakuje z tych, których Tobie brakuje? którzy przestali się udzielać? bo wszyscy tam wymienieni dostali info od nas o tym, że czekamy na ich powrót. pomijam oczywiście osoby, które prosiły o usunięcie konta - im nie wysyłałem pw. Icon_wink2
a jeśli kogoś jednak brakuje to możesz napisać pw.
a nawet jeśli podasz mi te nicki to ja wyślę takie pw. - nie ma problemu.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.01.2019 02:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #185
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
A wysyłałeś do scrollki lub do Campariego? Jeżeli nie, to znaczy, że źle wypełniasz swoje obowiązki.
23.01.2019 02:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #186
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
muszę Cię rozczarować Icon_wink2
okazuje się, że oni też dostali informacje! Icon_razz
(byłem pewien, że nie)

ale pewnie powinienem powtórzyć, bo to było prawie 10 lat temu!!!
tylko ciekawe czy oni jeszcze pamiętają, że było takie Forum...
chociaż kAte:*:*sKroLLIcon_biggrin może pamiętać Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.01.2019 03:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #187
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Yacy napisał(a):jeśli chodzi o porządki na stronie głównej to przeniosłem jeszcze Muzyczne Euro do Archiwum..
Może za rok uda się nam je wskrzesić? Inna sprawa, że coraz trudniej ogarnąć wszystkie te zabawy forumowe.
Yacy napisał(a):zapewne uważasz, że te pw., które wysyłam co kilka miesięcy od kilku lat wszystkim, którzy mieli swoje działy i przestali się udzielać to za mało.
A wysyłałeś PW na forum czy maile? Bo to jednak trochę co innego.
Swoją drogą, szkoda że dopiero teraz o tym piszesz.
kajman napisał(a):A wysyłałeś do scrollki lub do Campariego?
Do Campariego można by, scrollka akurat wiem, że nie jest zainteresowana Icon_lol
Yacy napisał(a):chociaż kAte:*:*sKroLLIcon_biggrin może pamiętać Icon_razz
Przypomnę jej po powrocie do Polski Icon_lol
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.01.2019 03:15 PM przez prz_rulez.)
23.01.2019 03:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #188
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
(23.01.2019 03:14 PM)prz_rulez napisał(a):  Swoją drogą, szkoda że dopiero teraz o tym piszesz.
ale to jest info dostępne dla każdego, kto trochę bardziej interesuje się sprawami Forum... szczególnie dla kogoś kto często udziela się w tamtym wątku...
(23.01.2019 03:14 PM)prz_rulez napisał(a):  Do Campariego można by, scrollka akurat wiem, że nie jest zainteresowana Icon_lol
ja osobiście nie będę nikogo straszył duchami przeszłości. dla kogoś mogą to być duchy przemiłe, dla innych niekoniecznie. w każdym razie jest to przeszłość.
ja na 100% dziesięć lat temu udzielałem się na kilku forach, których nazw teraz nie pamiętam. dopóki miałem dostęp do bloga, to cześć z nich było tam wypisanych. stronę z blogami zamknęli i nie ma po tym śladu.
ale skoro Ty czujesz taką potrzebę to proszę bardzo. a jeśli ktoś tu powróci to my (admini i moderatorzy) będziemy przeszczęśliwi.
myślę, że nikt nie będzie miał nic przeciwko jak pw czy maile będziesz zaczynał od słów "W imieniu Administracji i wszystkich użytkowników Forum...".

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.01.2019 03:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #189
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Dobrze, to postaram się coś zadziałać.
Co nie oznacza, że będzie to łatwe...
23.01.2019 03:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #190
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
prz_rulez napisał(a):scrollka akurat wiem, że nie jest zainteresowana
Wiem, że wiesz i właśnie dlatego o niej napisałem. Wydaje mi się, że była jeszcze jedna, o której wiesz, ale nie mogłem skojarzyć.
23.01.2019 04:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #191
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Yacy napisał(a):Do nowego działy "Mychartsowe Topy" wrzuciłem wszystkie topy plus ankiety i inne uzgodnienia.
dzięki, ładnie to wygląda Icon_smile
23.01.2019 04:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #192
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Byla, ale druga to juz w ogole - zajeta studiami.
Yacy, a czy jest szansa na jakis podtemat dla "zewnetrznych" podsumowan (rocznych i wszech czasow)?
23.01.2019 06:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #193
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
ale jakieś "zewnętrzne" (nie mam pojęcia co masz na myśli) podsumowania można wrzucać do list oficjalnych lub nieoficjalnych.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.01.2019 01:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #194
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Zewnetrzne = niemychowe.
Mozna i to robie, ale gubia sie w tlumie.
24.01.2019 02:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #195
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Zniknęły filmiki do youtube - linki są widoczne tylko w podglądzie postu przed wysłaniem, a potem przy cytowaniu/edycji.
Tzn. zniknęły już dawno, ale zaczyna mi już to przeszkadzać.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
12.01.2024 09:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #196
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Jakie filmiki? Przecież są - chyba że chodzi o coś, o czym nie wiem.
12.01.2024 09:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #197
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Stare są widoczne, ale nowe nie, przykład tutaj:
https://mycharts.pl/showthread.php?tid=4...#pid485920
W miejscu filmiku jest puste miejsce, widać że tam jest film dopiero w cytowaniu/edycji.
Jednocześnie na górze strony cały czas widać że stare filmiki widać.
Pisał też o tym u siebie bear w Wehikule Czasu - YouTube się nie wkleja jako player tylko puste miejsce w poście.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
12.01.2024 11:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #198
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Wkleja się pod warunkiem, że w linku nie ma zapisu youtu.be tylko jest youtube.com. Pewnie ten pierwszy jest tylko dla zalogowanych czy jakoś tak, bo mi się nigdy nie pojawił.
13.01.2024 09:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #199
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
O proszę! Tego nie wiedziałem.
Edit:
Raczej nie pomogło, poza tym nie wiem jak wygenerować link bez kropki, sam się taki robi.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.01.2024 09:50 AM przez Miszon.)
13.01.2024 09:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #200
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
tak jak napisał kajman, znacznika video=youtube należy używać z adresem http://www.youtube.com, a po nim podać watch?v= i identyfikator filmu, np.: https://www.youtube.com/watch?v=CSvFpBOe8eY i wtedy pojawi się poniższe okienko:
14.01.2024 09:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości