Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
błędy/poprawki/ulepszenia
prz_rulez Offline
Stały bywalec

Liczba postów: 15,696
Reputacja: 3
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Edge to reinkarnacja Internet Explorera. Jeśli masz starszy system, to mogłeś nie usłyszeć.

Pan Kiełbasa Plebs.
20.10.2017 12:59 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec

Liczba postów: 14,323
Reputacja: 11
ixpeka.
20.10.2017 08:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
Stały bywalec

Liczba postów: 2,233
Reputacja: 0
Last.fm NK.pl YouTube
W sierpniu Youtube odświeżyło trochę swój serwis i wprowadziło kilka ograniczeń i to (czyli brak możliwości odtworzenia filmu osadzonego na zewnętrznej stronie) jest zapewne jedno z nich. Kilka tygodni temu próbowałem odtworzyć jeden film na zewnętrznej stronie (nie było to nasze forum) i zamiast obrazu pokazał się czarny ekran. Żeby móc odtworzyć ten film musiałem przejść do samego serwisu. System, przeglądarka czy sprzęt nie ma tu nic do rzeczy.

Lista na WORDPRESS i YOUTUBE

낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD
21.10.2017 11:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator

Liczba postów: 15,128
Reputacja: 5
ja też tak miałem, gdy dawałem linki do swojego topu wszech czasów. było ileś tam filmów, które nie chciało się odtwarzać tu na forum. założyłem, że to jest jakieś ustawienie danego filmiku, że uniemożliwia odtwarzanie z zewnątrz. bo zdecydowania większość dawała się odtwarzać.

OK, czyli póki co zamykamy temat, tzn. zakładam, że to nie problem z forum.
22.10.2017 01:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec

Właśnie zauważyłem, że wprowadzona została autocenzura pewnego słowa na k. Szczerze mówiąc, nie wiem, czy to dobry pomysł. Mi na przykład ocenzurowało tytuły płyt, a chyba nie taki był cel.

Pan Kiełbasa Plebs.
01.07.2018 03:41 AM
ku3a Offline
Administrator

Liczba postów: 15,128
Reputacja: 5
jeśli tak jest, to od ładnych paru lat, bo ja nic takiego nie wprowadzałem.
(i jeśli już, to po prostu cenzura, a nie auto-).
01.07.2018 09:17 AM
prz_rulez Offline
Stały bywalec

W sensie, że forum autocenzuruje.

Pan Kiełbasa Plebs.
01.07.2018 10:06 AM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości