Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
błędy/poprawki/ulepszenia
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #21
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Od początku wpisywania wyników w TOPŁYCIE nie mogę edytować umieszczanych tam postów. Przez to ciągle wiszą tam stare wyniki, już nieaktualne.
25.05.2012 08:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #22
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
nie wiem czemu w tym dziale były jakieś niestandardowe ustawienia ...
ale teraz powinno być ok. gdyby nie było pisz. Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
25.05.2012 08:52 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #23
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Prawdopodobnie nowi użytkownicy mają problem z edytowaniem swoich postów.
Kiedyś wspominał o tym Sajmon - http://www.mycharts.pl/showthread.php?ti...#pid174077
a teraz margerita: http://www.mycharts.pl/showthread.php?ti...#pid181616
27.05.2012 02:20 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #24
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Najprawdopodobniej została poprawiona edycja postów margerity, ale czekam jeszcze na potwierdzenie.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.05.2012 11:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #25
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
mam informację, że margerity może edytować swoje posty.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.05.2012 09:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #26
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Chyba coś nie tak jest z ustawieniami edycji postów, bo nie wszyscy użytkownicy mają możliwość edycji:
tym razem adik 303 http://www.mycharts.pl/showthread.php?ti...#pid184813
Wydaje mi się, że trzeba sprawdzić jakieś ustawienia

Jeżeli ktoś jeszcze ma problemy z edycją to prosiłbym o wpisywanie się tutaj
02.07.2012 02:45 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
1. kto jeszcze ma ten problem?
2. czy adik 303 wciąż ma problem z edytowaniem? w ogóle nie ma takiej opcji czy też ona nie działa? tak jest w przypadku wszystkich Twoich postów?
03.07.2012 03:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #28
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
margerita ponownie zgłosiła problem.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
03.07.2012 03:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #29
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
A ja mam pytanie. Czy jest możliwość ustawienia zakładki "Całość" jako domyślnej? Przy wchodzeniu na forum jako niezalogowany, forum pojawia się w bardzo ukróconej wersji.
20.07.2012 06:22 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #30
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
już powinna być Całość.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.07.2012 06:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #31
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Popieram Michała. Jak chcę wejść na sport to muszę rozszerzać wygląd a czasem u mnie to długo trwa Icon_smile
20.07.2012 06:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #32
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Yacy napisał(a):już powinna być Całość.
super! dziękiIcon_smile
20.07.2012 07:06 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Ja mam taką prośbę - czy można usunąć boty, które ostatnio zarejestrowały się na naszym forum w dosyć sporej liczbie? Wiadomo skąd ten nagły atak?

I druga kwestia: Jak wygląda sprawa z aktywacją konta. Czy nieaktywowane konto (a takie teraz jest przydzielane automatycznie osobom, które się rejestrują) oznacza, że można jedynie przeglądać forum? Może warto byłoby zdjąć tę blokadę, a jednocześnie wprowadzić przy rejestracji odpowiednie zabezpieczenia przeciw botom i innym nieproszonym gościom. Wyobrażam sobie, że ktoś, kto rejestruje się na mycharts, może co prawda przeglądać forum (chociaż nawet to wydaje mi się niepewne - po prostu czasem widzę, że na stronie ktoś jest), ale nie jest w stanie pisać i nie dostaje żadnego komunikatu o tym dlaczego tak się dzieje, wtedy nie jest już chętny do dalszych odwiedzin.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.09.2012 10:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #34
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
zrobione. 14 kont usunąłem, ale to nie jest atak, bo to są rejestracje z 7 dni. na przełomie lipca i sierpnia 9 czy 10 dni to ponad 30 rejestracji!
nie wiem jakie są możliwości, ale nieaktywne konto powinno zostać bez możliwości pisania. chyba, że można inaczej zabezpieczyć się przed tymi rejestracjami.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.09.2012 11:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Tzn. prawdę mówiąc chodzi o to, żeby ''user z krwi i kości'' nie czekał w nieskończoność na możliwość pisania. Aktywowanie przez admina może pozostać, o ile Kuba jest w stanie raz na dwa dni (albo kiedy po prostu zobaczy nowy nick jako ''ostatnio zarejestrowany'') sprawdzić wykaz userów i ''wpuścić'' kogo trzeba do środka. Piszę o tym, bo pamiętam, że Rado strasznie zaniedbywał aktywacje i w ogóle się tym nie interesował (a sam przecież wprowadził ten moduł).

Jeśli natomiast istniałaby inna możliwość, to chyba warto z niej skorzystać. Nie wiem jak w tej chwili wygląda system rejestracji, bo dosyć długo tego nie robiłem Icon_wink i wiele się zmieniło.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.09.2012 11:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 465
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #36
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Dlaczego dwóch moderatorów w ogóle nie figuruje na stronie "Ekipa forum". Chodzi o aaktta i saferłela. Michał wydaje mi się, że opiekuje się całym forum, a nie tylko "31 Day Song Challenge". Czy funkcja moderator globalny jeszcze istnieje?

http://www.mycharts.pl/showteam.php

i proponuje jeszcze wprowadzenie jednolitego koloru dla moderatorów (różowy?)
07.11.2012 09:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
piotreklp3 napisał(a):Dlaczego dwóch moderatorów w ogóle nie figuruje na stronie "Ekipa forum". Chodzi o aaktta i saferłela.
hmm, poprzeglądałem ustawienia i prawdę mówiąc nie znalazłem powodu, dla którego miałoby tak być i póki co jeszcze nie wiem dlaczego tak jest. aaktt i saferłel również są podpięci do grupy moderatorów, a ta grupa ma ustawione, że ma być pokazywana w sekcji "Ekipa forum". postaram się jeszcze na to spojrzeć.
piotreklp3 napisał(a):Czy funkcja moderator globalny jeszcze istnieje?
tak, to się nie zmieniło
piotreklp3 napisał(a):i proponuje jeszcze wprowadzenie jednolitego koloru dla moderatorów (różowy?)
to kwestia do dyskusji czy moderator globalny ma mieć ten sam kolor co tradycyjny.
07.11.2012 03:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 465
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #38
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
(07.11.2012 03:56 PM)ku3a napisał(a):  to kwestia do dyskusji czy moderator globalny ma mieć ten sam kolor co tradycyjny.
Ok, jeżeli funkcja moderatora globalnego istnieje to faktycznie kolor powinien być inny, np granatowy, bo na razie jest żaden, czyli szary Icon_wink
07.11.2012 09:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
Czy jest szansa, aby na forum pojawiła się instytucja spoilera? Jest to tag, dzięki któremu można np. ukryć długi fragment tekstu, który rozwija się automatycznie po kliknięciu na tytułowy spoiler.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.11.2012 02:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
RE: błędy/poprawki/ulepszenia
na razie nie planuję
11.11.2012 08:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości