Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prośby związane z moderacją
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #221
RE: prośby związane z moderacją
(03.12.2018 11:24 PM)prz_rulez napisał(a):  Ku3ie się nie chce robić wielu rzeczy i ciągle robi z tego jakieś problemy.
pomijam, że Twój ton jest wg mnie mocno nieodpowiedni.
ale może najpierw sam dokończ jedną rzecz, którą sam wymyśliłeś i do której zaprosiłeś innych, co? bosłabo wygląda gdy się wymaga od innych, a od siebie niekoniecznie.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
03.12.2018 11:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #222
RE: prośby związane z moderacją
Uch, widzę, że złośliwie odbijasz piłeczkę...
Tylko tak się składa, że do postu thestranglersa przed chwilą nikt się tego nie domagał. A też ja się nie wymiguję i nie tworzę dodatkowych problemów. Takie drobne różnice.

P.S. A każde zwrócenie uwagi może być uznane za nieodpowiednie, więc...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.12.2018 11:37 PM przez prz_rulez.)
03.12.2018 11:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #223
RE: prośby związane z moderacją
można się albo wkurwić, albo obśmiać.
przez chwilę byłem skłonny bardziej tę pierwszą opcję wybrać, ale mi przeszło.

co jakiś czas wymyślasz jakieś rzeczy i wykazujesz postawę roszczeniową.
ja nie jestem w gorącej wodzie kąpany i nie mam zamiaru rzucać się na hurra na te rzeczy, bo zwykle są one wymagające czasowo. a potem z dyskusji okazuje się, że mało kogo interesuje to, co zaproponowałeś, więc zajmowanie się tym byłoby tylko stratą czasu.
w tym przypadku, mam wrażenie, po raz kolejny mamy do czynienia z takim przypadkiem.
nie mówiąc o tym, że sam nic nie zrobisz, tylko, jak to Jacek ładnie ujął, zlecasz zadania.

i przepraszam, ale nie mam obowiązku, a teraz to nawet i zamiaru, Ci się spowiadać dlaczego w ostatnich tygodniach kompletnie nie mam czasu.
jeśli Twoim zdaniem jest to przejaw postawy "żeby się tylko nie narobić", to Twoja sprawa, masz do tego prawo. ale ja mam prawo, żeby mieć to gdzieś.
04.12.2018 12:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #224
RE: prośby związane z moderacją
To nie jest fajne, jeśli admin ma gdzieś swoich użytkowników...
04.12.2018 12:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #225
RE: prośby związane z moderacją
Skoro napisałeś, że można przecież skopiować, to dlaczego tego nie zrobisz?
Adminowi się nie chce, ale tobie też nie? I to pierwsze jest be, ale drugie OK?
Icon_lol

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
04.12.2018 12:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #226
RE: prośby związane z moderacją
Ale ja nie mogę tego skopiować w taki sposób, jak admin, nie mam do tego uprawnień. Mogę tylko pocytować - i tyle.
04.12.2018 12:36 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #227
RE: prośby związane z moderacją
Pozwolę sobie stanąć po stronie Kuby. I nie chce mi się pisać dlaczego, bo powodów w sumie jest wiele, a moja opinia i tak może być nic nie warta. Po prostu mam ochotę oznajmić, że stoję po stronie Kuby.

Edit: Chociaż z drugiej strony mówię to jako admin forum bonjovi.pl, więc może jednak znam się trochę na rzeczy Icon_wink

Radio Epsilon
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.12.2018 12:46 AM przez EVENo.)
04.12.2018 12:44 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #228
RE: prośby związane z moderacją
trochę żałosne, że trzeba jeszcze na takie coś odpowiadać:
prz_rulez napisał(a):To nie jest fajne, jeśli admin ma gdzieś swoich użytkowników...
można się albo wkurwić, albo obśmiać.
przeczytałeś w ogóle to, co napisałem?
napisałem, że mam prawo mieć gdzieś to, czego Twoim zdaniem jest to przejaw. a nie, że mam gdzieś Ciebie.
i tyle. nie chce mi się więcej pisać.

idę spać. dobranoc.
04.12.2018 12:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #229
RE: prośby związane z moderacją
Przeczytałem.
No nie podoba mi się po prostu taka "minimalistyczna" postawa, uważam, że admin powinien dawać więcej w siebie i świecić przykładem. Tym bardziej, że nie jesteś "adminem znikąd". Właściwie powinienem myśleć, że łączą nas wszystkich koleżeńskie stosunki, ale chyba się myliłem, bo czasem mam wrażenie, że traktujesz nas jak obcych, mało ważnych dla Ciebie ludzi.
04.12.2018 12:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #230
RE: prośby związane z moderacją
chciałem coś napisać, ale właściwie szkoda pisać, bo Ty i tak nic do siebie nie przyjmujesz.

krótko.
zapewne Ty gdybyś był adminem to byś siedział na Forum kilka godzin dziennie?
w sumie nie wiem po co, ale domyślam się, że tak by było.
czy jednak nie miałbyś czasu?

czy wydzielenie tych postów jest na serio warte kilku godzin kogoś z nas?
może tak.

nawiążę jeszcze do jednego Twojego zlecenia.
do wysłania pw do zamrożonych użytkowników nie potrzeba uprawnień.
ja nie widzę sensu, żeby się komuś narzucać, robię to tylko przed zamrożeniem,
ale skoro Ty uważasz, że to dobre rozwiązanie to zakładam, że to zrobisz?

miało byś krócej.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.12.2018 01:15 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #231
RE: prośby związane z moderacją
Akurat ja poprosiłem o to w drugą stronę, czyli żeby kogoś odblokować, kto udziela się aktywnie.
04.12.2018 01:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #232
RE: prośby związane z moderacją
chodziło mi o to, że pisałeś o rozmiarze zamrażarki i o niewielkim nakładzie czasu aby tym osobom przypomnieć o mycharts.
wg mnie to kilkugodzinne zadanie.
jak wyślesz to napisz proszę ile czasu Ci to zajęło.
dziękuję.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.12.2018 01:22 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #233
RE: prośby związane z moderacją
No niewielkim, bo wystarczy skopiować te same wiadomości.
Iiii na pewno byłoby szybciej, gdyby nie było limitu wysyłania do 5 osób Icon_wink
04.12.2018 11:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #234
RE: prośby związane z moderacją
prz_rulez napisał(a):nie podoba mi się taka Twoja postawa "żeby się tylko nie narobić"
Przeginasz. Admin nie jest po to, żeby spełniać zachcianki forumowiczów. Myślę, że ma wiele różnych zajęć, żeby jeszcze na to tracić czas.
prz_rulez napisał(a):Ku3ie się nie chce robić wielu rzeczy i ciągle robi z tego jakieś problemy.
Akurat robi to co trzeba. Jakoś nie zauważyłem, żeby ktoś poza Tobą miał zastrzeżenia do niego (i swoją drogą czemu tylko do niego; czemu nie żądasz tego od moderatorów - oni też mogą to zrobić, a przynajmniej Yacy).
prz_rulez napisał(a):To nie jest fajne, jeśli admin ma gdzieś swoich użytkowników...
Mam wrażenie, że chodzi mu tylko o Ciebie. I doskonale go rozumiem.
EVENo napisał(a):Po prostu mam ochotę oznajmić, że stoję po stronie Kuby.
I bardzo dobrze. Myślę, że większość by to uczyniła, ale pewnie nie czyta tego wątku.
ku3a napisał(a):przeczytałeś w ogóle to, co napisałem?
Wygląda na to, że też niedokładnie przeczytałem. Ale nie dziwiłbym się, że masz go gdzieś, a przynajmniej jego fochy (bo trudno mi to inaczej nazwać).
prz_rulez napisał(a):uważam, że admin powinien dawać więcej w siebie i świecić przykładem
Uważaj dalej. Ja tak nie uważam.
Yacy napisał(a):zapewne Ty gdybyś był adminem to byś siedział na Forum kilka godzin dziennie?
Zapewne nie. Skoro nie ma czasu na posłuchanie płyt czy Black Sabbath... no ale na elaboraty jakoś znajduje.
prz_rulez napisał(a):No niewielkim, bo wystarczy skopiować te same wiadomości.
To po prostu zrób to.
05.12.2018 12:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #235
RE: prośby związane z moderacją
Staję po stronie Kutrzy'y.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
05.12.2018 03:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #236
RE: prośby związane z moderacją
Ej, macie pretensje, ze chce, by admin byl bardziej aktywny? Icon_razz2
Uwazam, ze przyklad powinien zawsze isc z gory.
A jesli sie z jakichs powodow nie wyrabia, to niech da uprawnienia wiekszej ilosci osob - i to takim, ktorym chce sie dzialac - i po problemie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.12.2018 06:24 PM przez prz_rulez.)
05.12.2018 06:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #237
RE: prośby związane z moderacją
prz_rulez napisał(a):Uwazam, ze przyklad powinien zawsze isc z gory.
Uważam, że pieprzysz głupoty.
prz_rulez napisał(a):macie pretensje, ze chce, by admin byl bardziej aktywny?
Nie mamy pretensji tylko uważamy, że się czepiasz, masz bezsensowne wymagania i narzekasz bez powodu.
prz_rulez napisał(a):niech da uprawnienia wiekszej ilosci osob
Ma je wystarczająco dużo i te osoby wywiązują się ze swych zadań. Ale nawet gdyby było ich więcej, to nie wiem czy któraś z nich dla Twojego kaprysu chciała się babrać w czymś takim.
05.12.2018 07:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #238
RE: prośby związane z moderacją
EVENo napisał(a):nie mogę edytować postów w tym dziale
kajman napisał(a):Swoją drogą to dziwne z tą edycją postów.
neo01 napisał(a):A co do edycji postów, ja też w niektórych działach tak mam (tu o dziwo działa)

No właśnie, jak to jest z tymi edycjami? Zauważyłem już dawno, że w niektórych działach mogę edytować, a w niektórych nie. Dziś jednak dwukrotnie zdarzyło się, że nie miałem takiej możliwości, a Neo miał. Od czego to zależy? I czy dałoby radę dać możliwość edycji wszędzie? (w przypadku próby manipulowania wynikami czy coś, zawsze jest adnotacja o dacie i godzinie ostatniej edycji). A jeśli nie wszędzie, to przynajmniej w działach, gdzie możliwość edycji może być co najwyżej zaletą? Icon_razz2

Radio Epsilon
06.12.2018 01:50 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #239
RE: prośby związane z moderacją
sprawdzę to
07.12.2018 01:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #240
RE: prośby związane z moderacją
a teraz coś się zmieniło na Twoim koncie?
09.12.2018 09:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości