Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prośby związane z moderacją
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 465
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #41
RE: prośby związane z moderacją
Dzięki Icon_smile
11.04.2014 10:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 465
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #42
RE: prośby związane z moderacją
Proszę o przypięcie tegoż tematu:

http://www.mycharts.pl/showthread.php?tid=22349

Dzięki!
02.05.2014 10:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #43
RE: prośby związane z moderacją
przypięte. Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
03.05.2014 12:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
wojtek
Unregistered

 
Post: #44
RE: prośby związane z moderacją
Proszę o odpięcie wątku
http://mycharts.pl/showthread.php?tid=3575
27.05.2014 07:51 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #45
RE: prośby związane z moderacją
od-pięty Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.05.2014 08:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
wojtek
Unregistered

 
Post: #46
RE: prośby związane z moderacją
Proszę o o odpięcie tego wątku i dziękuję za odpięcie poprzedniegoIcon_smile
http://mycharts.pl/showthread.php?tid=946
29.05.2014 02:12 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #47
RE: prośby związane z moderacją
nawet się zastanawiałem czemu tylko jeden odpiąć, ale ... nasz klient - nasz Pan Icon_wink2
zrobione.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
29.05.2014 02:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #48
RE: prośby związane z moderacją
Proszę o przeniesienie tematy z nowych singli do nowych albumów:
http://mycharts.pl/showthread.php?tid=23...#pid234378
30.07.2014 03:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #49
RE: prośby związane z moderacją
zrobione
30.07.2014 09:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
RE: prośby związane z moderacją
Ja tym razem nie z prośbą, ale chciałbym to napisać...
Dziękuję, że na tym forum istnieje wolność wypowiedzi. I zawsze była. Dziękuję, Ku3o, dziękuję też Konradowi za to w czasie jego administrowania. I nie ma w mojej wypowiedzi nuty sarkazmu, naprawdę tak myślę.
15.09.2014 07:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #51
RE: prośby związane z moderacją
Jakie wyznania Icon_surprised

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
15.09.2014 07:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #52
RE: prośby związane z moderacją
(15.09.2014 07:05 PM)prz_rulez napisał(a):  Dziękuję, że na tym forum istnieje wolność wypowiedzi. I zawsze była. Dziękuję, Ku3o, dziękuję też Konradowi za to w czasie jego administrowania. I nie ma w mojej wypowiedzi nuty sarkazmu, naprawdę tak myślę.
Moim zdaniem grasz bardzo nie fair. I nie chodzi nawet o to, że przenosisz problemy z jednego forum na drugie, chociaż też mi się to nie podoba (wiem, sam coś takiego zrobiłem, ale to była jednak zupełnie inna sytuacja). Jednak pisząc te słowa sugerujesz, że tej wolności nie ma na innym forum i dokładnie wiadomo o które Ci w tym momencie chodzi. Po pierwsze Twój ostatni post nadal na tamtym forum jest dostępny w miejscu, w którym go umieściłeś. Po drugie admin uznał, że przekroczyłeś pewne granice i złamałeś zasady. Po trzecie (może się mylę, jakby co, to wyprowadź mnie z błędu) na tym forum nigdy nie zachowywałeś się tak drastycznie jak na tamtym, na którym dostałeś czasowego bana.
16.09.2014 07:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #53
RE: prośby związane z moderacją
Kajmanie, bo nie ma. Tyle w tej sprawie. Przypomnij sobie posty różnych postów na myszce i ich postaw i czy ktoś dostał za nie bana. A bywały naprawdę soczyste.
A nie zachowywałem się, bo nigdy nikt nie doprowadził mnie do takiego stanu, nawet w sytuacjach krytycznych. I mogłem swobodnie wypowiadać nawet krytyczne opinie.
Ja po prostu jestem osobą, z która wieloma rzeczami się nie zgadza, nie akceptuje tego świata i co, za to mam być karany? Nie wzięło się to znikąd.
Widzisz, za zachowania aspołeczne można uznać wszystko, co nie jest większościowe w danym społeczeństwie. Aspoleczne w Arabii Saudyjskiej jest chodzenie w bikini przez kobiety. Po prostu, wszelka niezgoda na dzialanie nurtu wiekszosciowego (badz rzadzacego ,rezimowego, jakkolwiek by bylo i jakkolwiek je nazwac) jest aspoleczne. Ale bycie aspolecznym nie oznacza zlych intencji.

No i wiesz, i ta pseudotroska. Gdyby mu naprawdę zależało, to pogadalby ze mna na spokojnie jak kumpel z kumplem, okazalby troche zrozumienia. A nie, jak Bóg judaistyczny.

P.S. Straszenia zalamaniem nie ma. Zalamanie po prostu JEST. A rzucanie klod pod nogi nikomu w takiej sytuacji nie pomoze.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.09.2014 11:22 AM przez prz_rulez.)
16.09.2014 10:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #54
RE: prośby związane z moderacją
prz_rulez napisał(a):czy ktoś dostał za nie bana.
Z tego co kojarzę to wydaje mi się, że jakieś bany się przytrafiły. A Listoholik wycofał się w momencie, kiedy bardzo niewiele mu do tego brakowało.
prz_rulez napisał(a):A nie zachowywałem się, bo nigdy nikt nie doprowadził mnie do takiego stanu, nawet w sytuacjach krytycznych.
Bo nie było tak drastycznych tematów.
prz_rulez napisał(a):Gdyby mu naprawdę zależało, to pogadalby ze mna na spokojnie jak kumpel z kumplem, okazalby troche zrozumienia.
Tylko że z Tobą naprawdę czasem jest bardzo ciężko rozmawiać. Przynajmniej niektórym osobom.
prz_rulez napisał(a):Straszenia zalamaniem nie ma. Zalamanie po prostu JEST.
?Tylko że wyciągnąłeś je w najglupszym możliwym momencie.
16.09.2014 08:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #55
RE: prośby związane z moderacją
Napisz, czy PW doszło bo jakoś podejrzanie szybko się wysłało.
18.09.2014 08:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #56
RE: prośby związane z moderacją
Tak, doszło Icon_smile
18.09.2014 11:23 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Online
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #57
RE: prośby związane z moderacją
Można prosić o przeniesienie tematu do działu z nowymi płytami.Icon_questionIcon_wink
http://www.mycharts.pl/showthread.php?ti...#pid237322

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
31.10.2014 03:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #58
RE: prośby związane z moderacją
zrobione Icon_smile2
31.10.2014 03:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Online
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #59
RE: prośby związane z moderacją
Dziękuję.Icon_smile

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
31.10.2014 03:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Online
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #60
RE: prośby związane z moderacją
Proszę o usunięcie postu trolla Listoholika z mojego tematu. http://www.mycharts.pl/showthread.php?tid=24777

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
27.12.2014 06:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości