Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prośby związane z moderacją
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #441
RE: prośby związane z moderacją
dziobaseczek napisał(a):Jest to komentarz z podtekstem.
Rzekłbym raczej, że to podtext symulujący komentarz.
dziobaseczek napisał(a):każdy może wklejać, co mu się żywnie podoba
Ucieszyłbyś się gdyby coś w tym stylu wrzucił w wątku z Twoją listą?
06.08.2021 07:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #442
RE: prośby związane z moderacją
kajman napisał(a):Ucieszyłbyś się gdyby coś w tym stylu wrzucił w wątku z Twoją listą?
Już to zrobił jakiś gnojarz (tak się nazywa) - ale działa niezgodnie z intencją opisaną w poście. Więc tym razem faktycznie proszę usunąć spamera Icon_biggrin

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
06.08.2021 07:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #443
RE: prośby związane z moderacją
póki co to jest wolny kraj i każdy może wklejać, co mu się żywnie podoba, jeśli jest zgodnym z regulaminem forum Icon_smile
06.08.2021 08:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #444
RE: prośby związane z moderacją
tomas585 napisał(a):póki co to jest wolny kraj i każdy może wklejać, co mu się żywnie podoba, jeśli jest zgodnym z regulaminem forum
Nie zgłosiłeś 2 utwórów tylko tysiąc, czyli działasz niezgodnie a wręcz wbrew intencji autora i gospodarza postu, więc niezgodnie z regulaminem.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.08.2021 08:04 PM przez dziobaseczek.)
06.08.2021 08:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Monika Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 288
Dołączył: Feb 2021
Post: #445
RE: prośby związane z moderacją
Tak obserwuje te wiadomościowe ciosy Icon_wink i wydaje mi się, że jest to pokłosie tego, o czym pisaliśmy w jednym z wątków już wcześniej, a jeszcze wcześniej robili to chłopacy. Dlatego pozwolę sobie na wypowiedź.

Kacprze - dlaczego nie odnosisz się do komentarzy, które wiążą się z Twoją działalnością? Wiele osób, niezależnie od Twoich intencji, może widzieć w nich oznakę buty i antyspołecznych postaw. Może ubrałam to w jakiś bardzo poważny język, ale sama zostałam niefajnie potraktowana w mojej ocenie w wiadomości prywatnej...

Od wklejania tych setek tytułów wolałabym jakiś dialog. Rozumiem, że to manifest z przymrużeniem oka, Marcinie, ale spróbujmy porozmawiać. Tak samo tomas nie powinien dolewać oliwy do ognia, bo chyba widzi co robi Kacper.
06.08.2021 08:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #446
RE: prośby związane z moderacją
Monika napisał(a):Tak samo tomas nie powinien dolewać oliwy do ognia, bo chyba widzi co robi Kacper.
Masz rację - ja usunę swój post, bo potrafię wyciągnąć wnioski, ale pod warunkeim, że tomas też to zrobi. Czy Kacper zrobi refleksję? Zobaczymy - może się pozytywnie zaskoczę (czy raczej zszokuję)

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.08.2021 08:17 PM przez dziobaseczek.)
06.08.2021 08:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #447
RE: prośby związane z moderacją
Monika napisał(a):Tak samo tomas nie powinien dolewać oliwy do ognia

ja swój post u dziobasa dodałem jako żart i niedługo go skasuje Icon_smile
06.08.2021 08:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #448
RE: prośby związane z moderacją
Ja swój post usunąłem - ale widzę, że wkurw na pato-posty Kacpra jest dużo większy niż mi się wydaje. Nie róbmy z forum hasioka.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
06.08.2021 08:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #449
RE: prośby związane z moderacją
mnie dział z playlistami praktycznie nie interesuje bo w ogóle nie słucham radia , ale mi też nie przeszkadza
06.08.2021 08:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #450
RE: prośby związane z moderacją
dziobaseczek napisał(a):wkurw na pato-posty Kacpra jest dużo większy niż mi się wydaje
Ja tam wkurwu nie widzę. A co do samych playlist od razu wrzucam je do ignorowanych i mam spokój.
06.08.2021 08:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #451
RE: prośby związane z moderacją
przez te idiotyczne posty o playlistach odechciewa się korzystać z forum, bo trzeba przebijać się przez gąszcza tematów nie wnoszących dosłownie nic do dyskusji; gdyby jeszcze te playlisty były okraszone jakimiś słowami komentarza, to może mocno naciągając miałoby to jakąś rację bytu, ale obecnie to właśnie posty z playlistami stanowią zaśmiecanie mycharts

kacper wielokrotnie dał się poznać jako osoba skrajnie bezrefleksyjna i niemniej arogancka, także nie widzę niczego złego w formie ostracyzmu dziś przedsięwziętej - w liberalnym credo tkwi wprawdzie wolność tworzenia dowolnych postów zgodnych z regulaminem, lecz inni korzystając z dokładnie tej samej wolności mają prawo recenzować poczynania nadgorliwego autora; a jeśli posty kacpra są zgodne z regulaminem, to warto zastanowić się, czy aby regulamin na pewno odpowiada oczekiwaniom użytkowników - odzew w tym wątku sugeruje, że niekoniecznie
06.08.2021 08:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #452
RE: prośby związane z moderacją
Naprawdę wystarczy tematy wrzucić do ignorowanych i ma się spokój.
06.08.2021 09:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kacper130700 Offline
Student
*****

Liczba postów: 8 587
Dołączył: Jun 2020
Facebook
Post: #453
RE: prośby związane z moderacją
@Monika
Nie mam czasu, żeby wszystko komentować.

@dziobaseczek
Ja i pato-posty? Chyba żartujesz? Dziękuję za usunięcie swojego dzisiejszego postu w wątku z dzienną playlistą radia Capital Dance.

@kajman
Ja w ignorowanych bym umieścił większość tematów na Forum Mycharts.pl, ale nie jestem taki jak ty i tego nie zrobię, a wy róbcie co chcecie, ale ominie was sporo dobrej muzyki, której nie znajdziecie w dziale z nowymi singlami.

@Dyfeomorfizm
Dzienne playlisty nie zaśmiecają forum, bo są o tematyce muzycznej.

Nie widzę niczego złego w wrzucaniu dziennych playlist radiostacji i kanałów muzycznych. Najpierw mieliście pretensje, że promowałem dużo muzyki klubowej w dziale z nowymi singlami (to jest forum muzyczne, każdy gatunek muzyczny powinien być tu mile widziany, a nie tylko rock czy metal), a teraz widzę, że wam mocno przeszkadza, że zajmuję się z ponad trzydziestoma playlistami. Ale macie problemy, zresztą macie jakieś już od bardzo dawna, że aż szkoda gadać. Nic dziwnego, że niektórzy użytkownicy stąd odeszli.

Podwójna Gorąca 20
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.08.2021 09:30 PM przez kacper130700.)
06.08.2021 09:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #454
RE: prośby związane z moderacją
kacper130700 napisał(a):Mam już dość. Proszę Administrację o usunięcie tych spamów:
czy wskazane posty są spamem, nie będę dyskutować. inni już o tym pisali.
natomiast nie widzę powodu by te posty kasować. nie łamią w żaden sposób regulaminu.
proszę jednak o dwie rzeczy:
- wstrzymanie się od zaśmiecania wątków, jeśli ich autor o to prosi (w przypadku powtarzających się podobnych sytuacji, posty będą już mogły być kasowane);
- refleksję przed wrzuceniem jakiegokolwiek posta czy założeniem jakiegokolwiek tematu, czy treść cokolwiek wniesie na forum i kogokolwiek zainteresuje...
06.08.2021 09:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kacper130700 Offline
Student
*****

Liczba postów: 8 587
Dołączył: Jun 2020
Facebook
Post: #455
RE: prośby związane z moderacją
No to jeżeli zgłoszone posty nie zostaną usunięte to proponuję dać je w spoiler i będzie spokój.

Podwójna Gorąca 20
06.08.2021 09:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #456
RE: prośby związane z moderacją
to w ogóle dobry pomysł, by różne posty zawierające bardzo długie listy utworów umieszczać w spoilerowym znaczniku. nie będzie tyle zajętego miejsca i niezainteresowani będą mogli szybko przejść do następnego.
06.08.2021 09:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #457
RE: prośby związane z moderacją
kacper130700 napisał(a):No to jeżeli zgłoszone posty nie zostaną usunięte to proponuję dać je w spoiler i będzie spokój.
To nie jest takie proste - niech ktoś da wytyczne, jak zrobić, by ludzie chcący korzystać z forum, początkujący - nie kojarzyli mycharts z kałasznikowem kacpra. Widać głownie belkę - Najnowsze posty - która przykrywa wszystko. Admin dał Salomonowe rozwiązanie - ale próżno szukać refleksi u Kacpra. Nawet Scooter, którego ma w avatarze unikał zalewania ludzi ilością. Przez 30 lat wydał 20 płyt - choć mógł wydać milion - bo miał głowę pełną pomysłów. Bierz przykład z twojego idola i daj nam smakować twoje zestawienia a nie prowokuj odruchów odrwrotnych.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
06.08.2021 09:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #458
RE: prośby związane z moderacją
(06.08.2021 09:18 PM)kacper130700 napisał(a):  Dzienne playlisty nie zaśmiecają forum, bo są o tematyce muzycznej.
zaśmiecają, gdyż nie generują dyskusji i stanowią niemały odsetek wszystkich postów
06.08.2021 09:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #459
RE: prośby związane z moderacją
O, bunt, lubię, dołączam, pięć gwiazdek

Radio Epsilon
06.08.2021 09:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #460
RE: prośby związane z moderacją
EVENo napisał(a):O, bunt, lubię, dołączam, pięć gwiazdek
eveno dołączył - do kogo dołączasz, co lubisz, z jakiej planety nadajesz Icon_biggrin

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
06.08.2021 10:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości