Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPGP notowanie 810
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 463
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #1
LPGP notowanie 810
Choć za oknem wiosna w pełni, to na liście ta pora roku dobiega już końca, a była ona w tym roku wyjątkowo intensywna co było widać po ilości notowań w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Niestety Eurowizja w tym roku jest dopiero pod koniec maja dlatego pofestiwalowe notowanie w tym roku nie będzie wliczane do tego okresu specjalnego, który chyba zadomowi się na stałe na mojej liście. W pierwszej dziesiątce raczej bez zmian, zresztą rozstrzygnięcia jeśli chodzi o wiosenne podsumowanie (które już we wtorek) zapadły już we wcześniejszych notowaniach. Do dziesiątki awansują rewelacyjne nagrania Tacabro i Carly Rae Jepsen.
Myślę, że to notowanie bardziej powinno usatysfakcjonować niektóre osoby, które były niezadowolone z dokonanych przeze mnie posunięć w ostatnim czasie. No cóż lista liczy tylko 41 pozycji, a z uwagi na dużą liczbę projektów nad którymi pracuję powiększenia na pewno w najbliższym czasie nie będzie. Gdzieś te nowe propozycje muszę jednak pomieścić, stąd te spadki po dwóch czy trzech tygodniach pobytu na liście. Jestem wdzięczny za wszystkie propozycje jakie mi podsyłacie, ale proszę o zrozumienie, jeśli po tak krótkim okresie pobytu czyjaś propozycja niespodziewanie spada. Jest to nieuniknione przy tak dużej ilości propozycji oraz co za tym idzie dużej ilości nowości (w ostatnich tygodniach głównie na przełomie marca i kwietnia często miałem ich siedem w jednym notowaniu). Taka ilość nowości powoduje przy założeniu że tendencja ta utrzymuje się dłużej, że średnia długość pobytu na liście wynosi około 7 do 8 tygodni, a więc bardzo krótko, żeby zdążyć zaistnieć na liście. Niestety w tym zalewie propozycji trudno mi nadążyć z przesłuchaniami wszystkich utworów, więc tym razem postanowiłem nieco zwolnić, stąd w tym notowaniu tylko dwie nowości.


[Obrazek: d8d466e37483013d.jpg]

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.05.2012 12:07 AM przez kolej_grzesiek.)
07.05.2012 12:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 463
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #2
RE: LPGP notowanie 810
[Obrazek: 2da1f3542e483639.jpg]

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
07.05.2012 12:06 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: LPGP notowanie 810
O proszę, ale się ładnie odbiła "Balada"!
A tym razem z Emmą Dax to chyba już nie pomyłka Icon_biggrin
07.05.2012 10:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 694
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #4
RE: LPGP notowanie 810
No1 w Szwecji.



[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
12.05.2012 12:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości