Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPGP notowanie 809
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 463
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #1
LPGP notowanie 809
Basshunter - tak, kiedyś miałem do niego słabość. I dwa niezapomniane kawałki w najwyższej grupie listy wszech czasów DOTA i BOTEN ANNA. Tyle że wtedy (na płycie LOL) śpiewał po szwedzku, a obecnie czyni to w języku Szekspira i z tego powodu jego blask na mojej liście jakby przygasł. Ostatni jego utwór ANGEL IN THE NIGHT pojawił się u mnie jesienią 2008 roku, ale po dwóch (lub trzech) tygodniach pożegnał się z listą. W NORTHERN LIGHT słychać te same dźwięki, które mu przyniosły największy sukces na liście, więc postanowiłem mu jeszcze raz dać szansę. Nie obiecuję jednak, że będzie lekko.
Awansuje Storm, ale pokonać Perfume i 4minute będzie jednak bardzo ciężko.


[Obrazek: 908b4c6479b6ad25.jpg]

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
03.05.2012 11:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: LPGP notowanie 809
Ja bardzo Cię przepraszam, bardzo się cieszę, że zadebiutował u Ciebie utwór po turkmeńsku (być może nawet pierwszy w historii Twojej listy - u mnie Aly Alyýew jest na 96. miejscu i to z pewnością jest największy sukces piosenki turkmeńskiej w historii mojej listy), ale ten alfabet zapisywany jest łacinką Icon_wink
Wyloty z dwóch najniższych pozycji zeszłego notowania mnie nie cieszą, ale cóż, to Twoja lista.
03.05.2012 11:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 463
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #3
RE: LPGP notowanie 809
Chciałbym poinformować, że do notowania wkradła się pomyłka. No cóż, jak jedno notowanie goni drugie, to i takie coś może też się zdarzyć. Otóż podwójnie w zestawieniu znalazł się zespół B.A.P. z utworem POWER na 32 i 38 miejscu. Oczywiście ważne jest to pierwsze miejsce, dlatego w zestawieniu na 38 miejscu zamiast B.A.P. powinien być utwór Emmy Dax SZARE DNI.
Od najbliższej niedzieli lista wraca znowu do rytmu cotygodniowego - najbliższe notowanie w środku tygodnia będzie miało miejsce w dniu 7 czerwca.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.05.2012 11:33 PM przez kolej_grzesiek.)
06.05.2012 11:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: LPGP notowanie 809
Czyli Emma się utrzymała. No, to fajnie Icon_smile
06.05.2012 11:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 463
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #5
RE: LPGP notowanie 809
A oto prawidłowy plik z notowaniem:

[Obrazek: a55ef1b3affe4d47.jpg]

W najnowszym notowaniu (nr 810) utwór z Turkmenistanu jest zapisywany już poprawnie alfabetem łacińskim.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
07.05.2012 12:37 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #6
RE: LPGP notowanie 809
to DJ Bobo i Scooter jeszcze żyją? ;/


... z całej 30-tki wybieram Marina & t D. i Kent
07.05.2012 02:29 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości