Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Artur Rojek odszedł z zespołu Myslovitz
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Artur Rojek odszedł z zespołu Myslovitz
Za onet.pl:

Artur Rojek nie jest już wokalistą zespołu Myslovitz. Na oficjalnej stronie zespołu pojawiło się oświadczenie podpisane przez wszystkich członków zespołu.

W oświadczeniu czytamy: "Zespół Myslovitz w składzie Artur Rojek, Wojciech Powaga, Jacek Kuderski, Wojciech Kuderski i Przemysław Myszor oświadcza zgodnie, że postanowił zakończyć współpracę w dotychczasowym składzie.

Wojciech Powaga, Jacek Kuderski, Wojciech Kuderski i Przemysław Myszor będą występować dalej pod nazwą Myslovitz z nowym wokalistą.

Artur Rojek będzie kontynuował działalność indywidualnie z innymi muzykami. Wszystkich fanów zapraszamy na koncerty w nowych odsłonach. Dalej będziemy dla Was tworzyć i grać. Obiecujemy nie zawieść Was w przyszłej działalności."

Na profilu Artura Rojka w serwisie Facebook pojawiło się osobne oświadczenie, podpisane przez wokalistę: "Gdy w 1992 roku zakładałem zespół, w najśmielszych marzeniach nie przewidziałem tego, co stało się później. Przez wiele lat tworzyliśmy kumpelski układ, który w połączeniu z naszą pasją do muzyki, doprowadził nas do miejsca w którym jesteśmy tu i teraz. To był dobry czas. Nikt mi tego nie zabierze i nigdy tego nie zapomnę. Jestem za to wdzięczny losowi i wszystkim, którzy byli obok mnie przeżywając ten czas i współtworząc ten zespół ze mną .

Po 20 latach postanowiliśmy się jednak rozstać.

Ta decyzja nie znaczy, że wycofuję się z życia w ogóle. Zamierzam poświęcić się solowej działalności artystycznej oraz innym projektom.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim moim współpracownikom oraz fanom za ostatnie 20 lat. Do zobaczenia."

Zespół Myslovitz nagrywał i występował w niezmienionym składzie od 1992 roku. Na koncie formacji znajduje się osiem albumów studyjnych, w tym najnowszy, wydany w 2011 roku album "Nieważne jak wysoko jesteśmy..."
20.04.2012 04:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #2
RE: Artur Rojek odszedł z zespołu Myslovitz
Nie wiem co o tym póki co myśleć. Myslovitz z nowym wokalistą? Skończą tak jak dusiciele bez Hugh Cornwella...
W tym roku płyta i to nas trzyma przy życiu.
20.04.2012 04:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 622
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #3
RE: Artur Rojek odszedł z zespołu Myslovitz
Ale Myslovitz bez wokalu Rojka to nie będzie już ten sam zespółIcon_sad, tak samo jak Varius Manx bez Anity Lipnickiej to nie było już to.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
20.04.2012 05:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #4
RE: Artur Rojek odszedł z zespołu Myslovitz
Szczerze? To dla mnie już nie będzie prawdziwe Myslovitz...
Szkoda, tym bardziej, że kilka dni temu na forum Myslovitz pojawiła się informacja o nowej płycie jeszcze w tym roku. Teraz czytam, że o tym, kto będzie nowym wokalistą dowiemy się dzisiaj w Offensywie u Piotra Stelmacha.

Ale to już nie to samo...
20.04.2012 06:25 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adam19960 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Mar 2012
Post: #5
RE: Artur Rojek odszedł z zespołu Myslovitz
Niestety... Bardzo smutna wiadomość, a Myslovitz z nowym wokalistą, to zupełnie co innego będzie.
20.04.2012 06:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 471
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
RE: Artur Rojek odszedł z zespołu Myslovitz
Niestety nie zobaczę już Myslovitz z Arturem Rojkiem w składzie na krakowskich juwenaliach... Icon_sad Szkoda, że nie zrobili pożegnalnej trasy koncertowej, ale jakby jeszcze wpadli na ten pomysł, to na pewno nie przepuściłbym takiej szansy.
Kto będzie nowym wokalistą: Tomek Makowiecki, Mietall Waluś czy może ktoś, kto okaże się całkowitym zaskoczeniem?, jednak nikt nie zastąpi głosu Rojka. Myslovitz się skończyło Icon_sad
20.04.2012 06:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #7
RE: Artur Rojek odszedł z zespołu Myslovitz
a ja myślę, że dobrze, że odchodzi o Myslovitz, bo oni ciągnęli go w dół w ostatnich latach
nagrywali wspólnie bardzo sztampowe rzeczy, a zewsząd docierają informacje, że Rojek ma pomysły, tylko nie mógł się dogadać z grupą
nie czekam na nowy album Myslovitz, ale na nadchodzące projekty Rojka

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
20.04.2012 07:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #8
RE: Artur Rojek odszedł z zespołu Myslovitz
Ciekawe kto będzie następcą Rojka.
Osoby, które wiedzą, kto to będzie twierdzą, że będzie naprawdę dobrze i ponoć to nie ma być MakowieckiIcon_cool
20.04.2012 07:35 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
RE: Artur Rojek odszedł z zespołu Myslovitz
Czesław Mozilla

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.04.2012 07:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #10
RE: Artur Rojek odszedł z zespołu Myslovitz
Michał Kowalonek będzie nowym wokalistą Myslovitz.
(Wokalista zespołu Snowman)

http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/5...l?cookie=1
20.04.2012 10:12 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #11
RE: Artur Rojek odszedł z zespołu Myslovitz
To nie znaczy, że nowy wokalista będzie gorszy.
Nie można z góry tak zakładać. Z pewnością jednak nie będzie to już ten sam Myslovitz.

Szymek79 napisał(a):tak samo jak Varius Manx bez Anity Lipnickiej to nie było już to.
ale każda wokalistka wnosiła jakąś świeżość do zespołu i tym samym materiał brzmiał bardzo dobrze.
20.04.2012 11:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #12
RE: Artur Rojek odszedł z zespołu Myslovitz
(20.04.2012 11:44 PM)Tomekk napisał(a):  To nie znaczy, że nowy wokalista będzie gorszy.
Nie można z góry tak zakładać. Z pewnością jednak nie będzie to już ten sam Myslovitz.

Szymek79 napisał(a):tak samo jak Varius Manx bez Anity Lipnickiej to nie było już to.
ale każda wokalistka wnosiła jakąś świeżość do zespołu i tym samym materiał brzmiał bardzo dobrze.

co do VM-ze stankiewicz bylo bardzo dobrze (szczegolnie ego) ,ale potem jak janson pozwolil innym muzykom komponowac (przyklad album end-pol plyty znakomite, ale numery np kokota wolaja o pomste do nieba) to VM spadl na leb na szyje- z monika to juz w ogole piosenki slabe (choc monika najladniejsza laska, ale to nie mial byc pokaz moledek) a ta nowa to juz w ogole porazka dla mnie.
21.04.2012 12:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #13
RE: Artur Rojek odszedł z zespołu Myslovitz
Szkoda... Jeden z najlepszych polskich zespołów się rozpadł. No trudno.. Na pewno to nie będzie to samo Myslovitz, ale miejmy nadzieję, że sam Rojek coś ciekawego zdziała Icon_wink
21.04.2012 10:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości