Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 z 4.04.08
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 686
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):no ale nie można za dużo wymagać.
masz rację od innych nie możesz za dużo wymagać,
po pierwsze: wymagaj od siebie Icon_razz Icon_mrgreen
Od siebie wymagam tyle, ile to stosowne.
07.04.2008 09:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #22
 
kajman napisał(a):1. No zobacz, a u Ciebie mój numer 1 jest za numerem 2. Teoretycznie więc powinieneś być z tej zmiany niezadowolony.
Ale Ania trochę się już naliderowała, a jeśli dobrze pamiętam Zielone po raz pierwszy na najwyższym stopniu podium. Poza tym nie wchodzę w takie szczegóły jak różnica jednego miejsca. [Oprócz pierwszego.]
07.04.2008 10:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #23
Re: kajman30 z 4.04.08
Wiele byłoby do komentowania na Twojej liście. Ja jednak ograniczę się do jednego. Co za radość, gdy uda mi się zarazić kogoś jakimś odkrytym przeze mnie kawałkiem! Tym razem jest to:
kajman napisał(a):26. N 1 BLESSED FEET - Tord Gustavsen Trio
U mnie dotarli nawet na podium. Ciekawe jak poradzą sobie u Ciebie?
09.04.2008 05:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 686
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
Re: kajman30 z 4.04.08
Jopkolog napisał(a):Wiele byłoby do komentowania na Twojej liście. Ja jednak ograniczę się do jednego. Co za radość, gdy uda mi się zarazić kogoś jakimś odkrytym przeze mnie kawałkiem! Tym razem jest to:
kajman napisał(a):26. N 1 BLESSED FEET - Tord Gustavsen Trio
U mnie dotarli nawet na podium. Ciekawe jak poradzą sobie u Ciebie?
Długo u mnie czekał na debiut i się doczekał, ale raczej tak wysoko jak u Ciebie to u mnie nie zajdzie. A już na pewno nie w najbliższym notowaniu. Ale będą się w nim działy sceny dantejskie.
09.04.2008 05:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #25
 
kajman napisał(a):w najbliższym notowaniu będą się działy sceny dantejskie.

czekam na te sceny z podnieceniem Icon_mrgreen
09.04.2008 06:02 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 686
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):w najbliższym notowaniu będą się działy sceny dantejskie.
czekam na te sceny z podnieceniem Icon_mrgreen
Ty masz tak wysokie wymagania, że nie wiem, czy Ciebie zadowolą. A i tak pewnie stwierdzisz, że nowy chłam zastąpił stary chłam. Icon_lol
09.04.2008 06:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #27
 
kajman napisał(a):Ale będą się w nim działy sceny dantejskie.
Szykuje się nam chyba jakis horror, koszmar i makabra razem wzięte Icon_lol
Wymienisz całą pięćdziesiątke czy co ???? Icon_mrgreen
09.04.2008 08:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #28
 
Aro napisał(a):Wymienisz całą pięćdziesiątke czy co ????

jestem za wymianą! Icon_mrgreen
09.04.2008 09:01 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 686
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Aro napisał(a):
kajman napisał(a):Ale będą się w nim działy sceny dantejskie.
Szykuje się nam chyba jakis horror, koszmar i makabra razem wzięte Icon_lol
Wymienisz całą pięćdziesiątke czy co ???? Icon_mrgreen
Mam wrażenie, że dla Ciebie to nie będzie horror. Obiecuję, że nie będzie żadnego Lao Che.
A z tego co widzę, to na razie ilość absolutnych nowości w poszczególnych 10 będzie się prezentowała następującu:
1. 3
2. 1 (+1 powrót, ale przedtem tylko poczekalnia)
3. 1 (+powrót)
4. 1
5. 1 (+skok z poczekalni)
Miała być jeszcze jedna, lecz okazało się, że to, co mi się bardzo podobało, nie jest tym, czym miało być, a to co jest tym, czym jest, nie podpasowało mi (przynajmniej na razie).
09.04.2008 11:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 686
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Listoholik napisał(a):
Aro napisał(a):Wymienisz całą pięćdziesiątke czy co ????
jestem za wymianą! Icon_mrgreen
Nie dam rady. Na nowej płycie Jopek nie ma 54 utworów. Icon_lol
09.04.2008 11:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #31
 
kajman napisał(a):Mam wrażenie, że dla Ciebie to nie będzie horror. Obiecuję, że nie będzie żadnego Lao Che.
Icon_razz
kajman napisał(a):A z tego co widzę, to na razie ilość absolutnych nowości w poszczególnych 10 będzie się prezentowała następującu:
Wow. Czekam i jeszcze raz czekam. [Szczerze mówiąc to liczyłem, że tyle będzie nowości po moim następnym notowaniu. Icon_wink2]
09.04.2008 11:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 686
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):A z tego co widzę, to na razie ilość absolutnych nowości w poszczególnych 10 będzie się prezentowała następującu:
Wow. Czekam i jeszcze raz czekam. [Szczerze mówiąc to liczyłem, że tyle będzie nowości po moim następnym notowaniu. Icon_wink2]
W moim będzie jeszcze 1, ale zgubiła mi się z powodu wykonawcy, który jest już u mnie reprezentowany.
Czyli łącznie 10 nowości, w tym 8 absolutnych i 1 powrót.
09.04.2008 11:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #33
 
kajman napisał(a):Mam wrażenie, że dla Ciebie to nie będzie horror.
Juz jestem bardzo ciekawy Icon_smile2
kajman napisał(a):Obiecuję, że nie będzie żadnego Lao Che.
I bardzo dobrze Icon_wink2
kajman napisał(a):A z tego co widzę, to na razie ilość absolutnych nowości w poszczególnych 10 będzie się prezentowała następującu:
1. 3
2. 1 (+1 powrót, ale przedtem tylko poczekalnia)
3. 1 (+powrót)
4. 1
5. 1 (+skok z poczekalni)

Duzo nowości oznacza na ogół u Ciebie kolejny cykl koniunkturalny Icon_lol
Najpierw mamy do czynienia z fazą ożywienia, kolejna to faza szczytu, dalej faza kryzysu i na końcu dno.... znaczy leżakownia Icon_wink2 Icon_biggrin3
10.04.2008 08:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #34
Re: kajman30 z 4.04.08
obydwa pierwsze miejsca mogłyby być na pierwszym. a w zasadzie cała trójka... Icon_smile2
ten Grześ aż tak do góry frunący bardzo cieszy. nucę sobie w głowie, bo słuchany w rzeczywistości na dziś by podziałał na mnie tak jak moje własne miejsce pierwsze...
tak narzekałeś, że u mnie 'Miracles' tak spada, a i u Ciebie nienajlepiej... Icon_razz . to tak na wszelki wypadek, żeby w razie czego nie wyleciało ze zbyt wysokiej pozycji? [pytanie nie retoryczne ale nie wymagające odpowiedzi...]
z poczekalni najbardziej kibicuję 'Nieprzygodzie'...

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
10.04.2008 04:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 686
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
Aro napisał(a):
kajman napisał(a):Mam wrażenie, że dla Ciebie to nie będzie horror.
Juz jestem bardzo ciekawy Icon_smile2
kajman napisał(a):A z tego co widzę, to na razie ilość absolutnych nowości
Duzo nowości oznacza na ogół u Ciebie kolejny cykl koniunkturalny Icon_lol
Najpierw mamy do czynienia z fazą ożywienia, kolejna to faza szczytu, dalej faza kryzysu i na końcu dno.... znaczy leżakownia Icon_wink2 Icon_biggrin3
To niedługo się dowiesz, bo lista będzie jeszcze dzsisiaj w okolicach 23. Mogę Ci tylko zdradzić mało ciekawą informację, że piosenka z Twojej listy, która miała zadebiutować, z powodu pomyłki tego nie uczyni.
U mnie raczej jest inaczej (chyba, że nie chwytam, o co Ci chodzi). Często zaczyna się od fazy szczytu (lub prawie od niej), potem bywa faza stabilizacji lub kryzysu, a potem faktycznie najczęściej to jest dno czyli poczekalnia lub nawet nieszczęśliwa 7 (przy czym to dno to i tak jest ocena 8/10, tylko przegrywa z innymi piosenkami, ktore też mają minimum takie noty). Ale często też przytrafia się faza odrodzenia.
Leżakownia jest czymś zupełnie innym. Trafiają tam piosenki, które utraciły wsparcie i nieraz się zdarzało, że były to piosenki z Top10.
10.04.2008 07:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 686
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
Re: kajman30 z 4.04.08
neon.ka napisał(a):1. obydwa pierwsze miejsca mogłyby być na pierwszym. a w zasadzie cała trójka... Icon_smile2
2. ten Grześ aż tak do góry frunący bardzo cieszy. nucę sobie w głowie, bo słuchany w rzeczywistości na dziś by podziałał na mnie tak jak moje własne miejsce pierwsze...
3. tak narzekałeś, że u mnie 'Miracles' tak spada, a i u Ciebie nienajlepiej... Icon_razz . to tak na wszelki wypadek, żeby w razie czego nie wyleciało ze zbyt wysokiej pozycji? [pytanie nie retoryczne ale nie wymagające odpowiedzi...]
4. z poczekalni najbardziej kibicuję 'Nieprzygodzie'...
1. Na 99,99% mogę powiedzieć, że dwie z tych piosenek będą na 2 pierwszych miejsc. Jedna jednak przeżyje kryzys.
2. To mi trochę przykro, bo teraz u mnie poleci w dół.
3. No to teraz będzie spadać z wyższej, czyli teoria upada. Icon_lol
A tak w ogóle wielokrotnie piosenki wypadały z zestawienia będąc w pierwszej 10, a 2 razy wyleciały liderki.
4. Po tegotygodniowym wysypie nowości (już za kilka godzin) powrót wygląda na niemożliwy, ale u mnie wszystko zdarzyć się może.
10.04.2008 07:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #37
 
kajman napisał(a):Mogę Ci tylko zdradzić mało ciekawą informację, że piosenka z Twojej listy, która miała zadebiutować, z powodu pomyłki tego nie uczyni.
Nie wiem o jaka pomyłkę chodzi , no ale mówi sie trudno....
kajman napisał(a):Leżakownia jest czymś zupełnie innym. Trafiają tam piosenki, które utraciły wsparcie i nieraz się zdarzało, że były to piosenki z Top10.
No tu masz rację , z ekonomicznego punktu widzenia wychodzi że jest to krach giełdowy Icon_wink2 czyli nagłe pogorszeniem nastrojów inwestorów...tfu ... forumowiczów Icon_lol
10.04.2008 07:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości