Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 z 4.04.08
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 730
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 z 4.04.08
Dla odmiany wracam to komentarza starego typu, czyli zaczynam od tego, co według mnie jest najbardziej interesujące. W związku z tym nie będę w zasadzie pisał o spadkach, bo ciekawsze jest to, co awansuje i debiutuje, a komentarz rozrósłby się do ogromnych rozmiarów.
Przyznam się, że dwie rzeczy kandydowały do miana wydarzenia tygodnia. Dwie w tym zestawieniu pełnym dziwnych rzeczy były zdecydowanie najbardziej zaskakują jednak najmocniej.
1. Tydzień temu całe podium zajmowała Anna Maria Jopek i wyglądało, że nie zamierza nikogo tam wpuścić. A nie dość, że ktoś się tam dostał, to jeszcze trafił na najwyższe podium. Tym niespodziewanym wynikiem może pochwalić się atakujące z 6 pozycji Jeszcze w zielone gramy. A jeszcze w zeszłym tygodniu wydawało się, że jest w odwrocie.
2. Teraz pora na Strachy na Lachy. Wprawdzie jedna piosenka wypadła z zestawienia, a awans o 12 miejsc, które zaliczyło Encore jeszcze raz na mojej liście specjalną rewelacją nie jest, ale już wyczynem jest to, co uczyniło A my nie chcemy uciekać stąd. Już sam awans o 25 miejsc jest czymś rzadko nawet u mnie spotykanym, ale jeżeli jest to awans na 4 miejsce to już rzecz wspaniała. Przy okazji ten awans spowodował, że cała pierwsza piątka jest po polsku.
3. Wprawdzie M.I.A. awansowało o jedno miejsce, a A little piece of heaven o dwa, ale to wyniki całkiem w normie, jednak do tego dokłada się debiut Lost i przede wszystkim skok Afterlife z 20 na 9 miejsce, to już wynik łączny Avenged Sevenfold można zaliczyć do bardzo dużych pozytywów. Ciekawostką może być to, że 3 piosenki A7F zajęły 3 kolejne miejsca, a najwyżej jest ta, która poprzednio była z nich najniżej.
4. Nie wiem, jak to się stało, że w zeszłym tygodniu pomyliły mi się piosenki Michaela McDonalda. Jedna z nich oscylowała w okolicy 20 miejsca, lecz okazało się, że pojawiła się u mnie nie wiadomo skąd. Drugą, właściwą odłożyłem na ten tydzień (i o niej może kiedyś indziej). Ale ta niewłaściwa w tym tygodniu dostała ponownie szansę i skorzystała z niej. I w taki sposób (Your love keeps lifting me) higher and higher zadebiutowało na 18 miejscu.
5. Wielkich skoków w tym tygodniu u mnie co niemiara. Drugim co do „długości” jest awans Gdziekolwiek z 40 na 16 miejsce, co oznacza powrót do 20 na najwyższe miejsce, jakie tej piosence udało się uzyskać.
6. Zawsze lubiłem jazz i ten lżejszy i ten bardzo ambitny, więc było kwestią czasu, kiedy wystrzeli Blessed feet. I wystrzeliły w tym tygodniu na 26 miejsce.
7. Blado wypadł powrót Tall tales like sour grapes do zestawienia, bo tylko na 50 miejsce, a do tego jest w cieniu ogromnego skoku starszej piosenki FTM Dance of the manatee.
8. Wprawdzie to tylko awans o 9 miejsc, ale jeżeli ten awans zalicza piosenka z 52-tygodniowym stażem i daje jej to miejsce to jednak jest to warte uwagi. Oczywiście chodzi o The funeral.
9. Kolejnym awansującym weteranem jest Anesthetize. Tutaj liczby nie mówią wszystkiego, bo piosenka ma kilka epizodów w poczekalni. Teraz pojawia się na najwyższym w tym roku szóstym miejscu. Wyżej była tylko raz 31 tygodni temu. No i jest to najwyżej notowana piosenka zagraniczna.
10. W zeszłym tygodniu The ice hotel niespodziewanie powędrował do leżakowni, by w tym tygodniu efektownie powrócić na 14 miejsce (11 wyżej niż przed wypadkiem).
11. Lubię zakręcone utwory, a takim dla mnie jest niewątpliwie Exam room, któremu wystarczyły 3 dni, żeby pojawić się u mnie na 32 miejscu.
12. Queen Latifah wzięła na tapetę absolutny klasyk rocka, I’m not in love, chyba najbardziej znany przebój 10cc, a jej usmoothowiona wersja podoba mi się znacznie bardziej od oryginału, dzięki czemu efektownie skoczyła w górę.
13. Kolejny spory awans w moim zestawieniu to dzieło Nothing is return (walk away) tym cenniejszy, że dał piosence 15 miejsce.
14. Tydzień temu do Top50 powrócił Icky thump (tym razem awansował o 1 miejsce), a tym razem pozazdrościł mu Conquest i też powrócił przy okazji wyprzedzając kolegę.
15. Ostatnio było kilka ciepłych dni i Solar winds powiały w górę z siłą 10 w skali Beauforta.
16. Długo tułało się w poczekalni Praise lamented shade, ale tym razem udał się powrót do 50.
1. 6. 12 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
2. 1. 31 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
3. 2. 8 NAGLE - Anna Maria Jopek
4. 29. 13 A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy na Lachy
5. 3. 27 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
6. 12. 29 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
7. 5. 6 GOLIATH - The Mars Volta
8. 4. 8 BLUE - Sarah McLachlan
9. 20. 12 AFTERLIFE - Avenged Sevenfold
10. 11. 33 M.I.A. - Avenged Sevenfold
11. 13. 15 A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold
12. 21. 52 THE FUNERAL - Band Of Horses
13. 23. 11 WITCH'S BREW - Peter Cincotti
14. P 13 THE ICE HOTEL - Stacey Kent
15. 27. 10 NOTHING IS RETURN (WALK AWAY) - Down
16. 40. 16 GDZIEKOLWIEK - Grzegorz Turnau
17. 39. 30 DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland

18. N 1 (YOUR LOVE KEEPS LIFTING ME) HIGHER AND HIGHER - Michael McDonald
19. 9. 6 LAUDANUM - The Chronicles of Israfel
20. 10. 5 THE STATE OF MASSACHUSETS - Dropkick Murphys
21. 33. 15 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy
22. 7. 7 CZAS - Katarzyna Groniec
23. 8. 32 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
24. 18. 8 CITIZEN / SOLDIERS - 3 Doors Down
25. 16. 11 DYBUK - Żywiołak
26. N 1 BLESSED FEET - Tord Gustafsen Trio
27. 35. 16 ALONE WITH THE SEA - Hurt
28. 38. 34 SOLAR WINDS - Devin Townsend
29. 24. 8 AUTUMN - Carla Bruni
30. 19. 3 COMIN' HOME BABY - Michael Buble & Boyz II Men
31. 48. 2 I'M NOT IN LOVE - Queen Latifah
32. N 1 EXAM ROOM - Hermano
33. 15. 8 NIE OMIJAJ MNIE - Anna Maria Jopek
34. 32. 8 MATULU - Digitalllove
35. 28. 8 NW5 - Madness
36. 31. 10 LYRA - Kate Bush
37. 30. 2 GOOD DAY MY ANGEL - Myslovitz
38. 36. 6 PUSH YOUR HEAD TOWARDS THE AIR - Editors
39. 17. 2 IT HAD BETTER BE TONIGHT - Michael Buble
40. 25. 8 MIRACLES - Dave Gahan
41. 26. 20 INTENSION - Tool
42. P 15 CONQUEST - The White Stripes
43. P 8 KAWAŁEK PODŁOGI 2006 - Mr Zoob

44. N 1 LOST - Avenged Sevenfold
45. 43. 17 ARC OF THE CURVE - Fish
46. 42. 5 THANK YOU FOR LISTENING - Hurt
47. 45. 6 WE CLOSE OUR EYES - British Sea Power
48. 49. 41 ICKY THUMP - The White Stripes
49. P 7 PRAISE LAMENTED SHADE - Paradise Lost
50. P 21 TALL TALES TASTE LIKE SOUR GRAPES - Fair to Midland


poczekalnia
41. MANSARD ROOF - Vampire Weekend
47. UNFURL - Katatonia
FOR THOSE WHO AREN'T HERE - Ceti
NIEPRZYGODA - Happysad
SAW SOMETHING - Dave Gahan
COPACABANA - Barry Manilow
44. KAZIMIERZ WIERZYŃSKI - Strachy na Lachy
NOTHING COMPARES 2 U - Jimmy Scott
46. SKY IS OVER - Serj Tankian
ANGELENE - Hey & Agnieszka Chylińska
PIOSENKA STARYCH KOCHANKÓW - Raz Dwa Trzy
FEELING GOOD - Muse
STRANGE TIMES - The Black Keys
NUDE - Radiohead
13TH STAR - Fish
SKŁAMAŁABYM - Anna Maria Jopek
WIOŚNIE NIE - Basia Stępniak-Wilk & Wojciech Mann
DECLARE INDEPENDENCE - Bjork
WISH YOU WERE HERE - David Gilmour
APRIL FOOLS AND EGGMEN - Fair to Midland
FIGHTING FOR A LOST CAUSE - Antimatter
ZABIESZCZADUJ Z NAMI - The Gruz Brothers Band/Stare Dobre Małżeństwo
NASZA LIZBONA - Ewa Bem
FUTERKO - Basia Stępniak-Wilk
POETRY MAN - Queen Latifah
TWO SISTERS - Fiction Planes
DIG LAZARUS DIG - Nick Cave & The Bad Seeds
MINIATURE BIRDS - Grand Archives
SAVING US - Serj Tankian

leżakownia:
14. 1 CAVALETTAS - The Mars Volta
22. 7 LET IT RAIN - George Benson & Al Jarreau & Patti Austin
34. 3 BIRIMA - Youssou N'dour & Patty Smith & Francesco Renga & Irene Grandi & Simphive Dana
37. 3 CHANGE PARTNERS / IF YOU NEVER COME TO ME - Kurt Elling
50. 37 ME AND MRS JONES - Michael Buble
NEW YORK - Marcin Wasilewski Trio
MARY PICKFORD (USED TO EAT ROSES) - Katie Melua
DAY TRIP - Pat Metheny Trio
ONE WEEK LAST SUMMER - Joni Mitchell
SONG FOR HER - Manu Katche
DARK STAR - Fish
YOU DON'T KNOW WHAT LOVE IS (YOU JUST DO AS YOU'RE TOLD) - The White Stripes

nieszczęśliwa 7:
NO WORLD FOR TOMORROW - Coheed and Cambria
RENDEZVOUS IN RIO - Michael Franks
04.04.2008 07:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Zacząłem słuchać wreszcie płyty Jopek, na razie jestem po dwóch razach. Mam faworytów, mam piosenki do odstrzału - pod tym względem zwykła płyta Icon_wink Ciekawie jest natomiast wyprodukowana, szczególnie jak na polskie warunki, dużo ciekawych innowacyjnych pomysłów, różne rytmy wzięte z afryki chociażby....powinno być na koniec nieźle Icon_wink
Uczciwie więc mogę rzecz, że akurat czołówka AMJ z twojej listy podoba mi się, szczególnie numer 5. I co? Czy to nie dziwne, że akurat jak wziąłem się za płytę (a obiecywałem to dużo, dużo razy) to właśnie w tym momencie Jopek traci prowadzenie na rzecz innego artysty. Niesamowite to jest ;]
Avanged miło w top 10 powitać z nowym kawałkiem. Pięknie skoczył też Grzegorz, który tym nagraniem wyjątkowo nie zawojował...nawet mojej poczekalni. Oprócz ostatniej nowości to dla mnie bardzo egzotyczne rzeczy.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.04.2008 07:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
no wreszcie zmiana lidera!! ciesze sie tym bardziej, ze nowy lider mi sie podoba.
fantastyczne wyniki A7X!
wspaniale, ze pierwsza piatka po polsku! "M.I.A." wciaz znakomicie sobie radzi!
ogolnie - bardzo ciekawe notowanie.
04.04.2008 09:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #4
 
Lista jak zwykle swietna. I wielkie miłe zaskoczenie . Bardzo się ciesze z nowego lidera Icon_biggrin3 . he mamy 4 wspólne utwory w TOP 10 i pieknie że znalazł sie w niej Afterlife i M.I.A Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 A poza tym do góry Witch's brew oraz Encore . Wow. Debiutuje jeszcze Lost . Ciekawe jak bedzie wygladała jego kariera na Twojej liście. Bo pozostałe Sevenfoldy swietnie sobie radzą Icon_biggrin3 . Pozostałych nowosci raczej nie znam , no może z wyjątkiem Michaela McDonalda ale w tej chwili nie pamietam utworu..A z powrotów to bardzo cieszy że pojawił sie Ice hotel oraz Kawałek podłogi Icon_smile2 Szkoda tylko że obsuneło się Laudanum , ale przy takich skokach konkurencji .....Licze że jeszcze pójdzie w górę . Pozdrawiam Icon_biggrin3
04.04.2008 09:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jotem3 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 300
Dołączył: Aug 2007
Post: #5
Re: kajman30 z 4.04.08
Ciekawe zestawienie, ciekawe. Sporo (słabe słowo) dużych (a może wielkich) skoków/spadków. Wiele spadków nie cieszy mnie. Wszystkie Anie Marie spadają. Wszystkie Kasie Groniec spadają - i to jak !! Spadek Dybuka, Matulu, Lyra, Bubla, Myslovitza. Oj niedobrze Panowie, niedobrze...
Jedyny plus - Peter Cincotti - plus 10. Ale co będzie za tydzień ?? Któż to wie Icon_wink2
04.04.2008 11:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #6
 
prześledzłem całe top50, chłam, ale na zdrowie Icon_smile2
nie będę krykował....


.... wrócę tu za rok, pewnie top 10 bezie takie samo...... Icon_razz
05.04.2008 01:45 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #7
 
Listoholik napisał(a):nie będę krykował....
Prawdziwa lista krytyki się nie boi Icon_razz

[Obrazek: kleschko.png]
05.04.2008 07:09 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Fajnie że lider się zmienił, ale w sumie i tak jest mi obojętny Icon_wink2 Jednak na pewno nie są mi obojętne liczne ładne awanse, zarówno te zielone (np. 15, 17, 28) jak i nie (np. 6, 11) Icon_biggrin3
Cieszy nowość druga od dołu, chociaż nie przypuszczałbym że właśnie ta moja propozycja spodoba Ci się najbardziej, ale jak już pisałem bardzo trudno jest odgadnąć zawiłości Twojego gustu muzycznego Icon_mrgreen
Fajnie też że wrócili PLost, najprawdopodobniej zrobili to w ostatnim możliwym momencie... Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
05.04.2008 06:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Z top 40 nie znam żadnego nagrania... Icon_redface2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
06.04.2008 12:26 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #10
 
chris975 napisał(a):Z top 40 nie znam żadnego nagrania...

popatrz, a ja wszystkie Icon_razz
06.04.2008 01:03 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #11
 
Cieszę się, że Zielone na pierwszym miejscu. Icon_smile2 A tak trochę z innej beczki to niektóre utwory mają ładny staż na Twojej liście. Icon_smile2
chris975 napisał(a):Z top 40 nie znam żadnego nagrania... Icon_redface2
Ja kilku. Icon_smile2
[Spadkami się nie zajmuję, bo najważniejsze, że są.]
kajman napisał(a):34. 32. 8 MATULU - Digitalllove
O masz. Zapomniałem przesłuchać. Icon_redface2
07.04.2008 12:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 730
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
saferłel napisał(a):1. Zacząłem słuchać wreszcie płyty Jopek, na razie jestem po dwóch razach. Mam faworytów, mam piosenki do odstrzału - pod tym względem zwykła płyta Icon_wink
2. Ciekawie jest natomiast wyprodukowana, szczególnie jak na polskie warunki, dużo ciekawych innowacyjnych pomysłów, różne rytmy wzięte z afryki chociażby....powinno być na koniec nieźle Icon_wink
3. Uczciwie więc mogę rzecz, że akurat czołówka AMJ z twojej listy podoba mi się, szczególnie numer 5. I co? Czy to nie dziwne, że akurat jak wziąłem się za płytę (a obiecywałem to dużo, dużo razy) to właśnie w tym momencie Jopek traci prowadzenie na rzecz innego artysty. Niesamowite to jest ;]
4. Avanged miło w top 10 powitać z nowym kawałkiem.
5. Pięknie skoczył też Grzegorz, który tym nagraniem wyjątkowo nie zawojował...nawet mojej poczekalni.
6. Oprócz ostatniej nowości to dla mnie bardzo egzotyczne rzeczy.
1. Najwyższa pora. Dla Ciebie zwykła płyta (to i tak dobrze, bałem się, że będzie gorzej), a dla mnie i z tego co widzę dla kilku jeszcze osób tutaj to raczej niezwykła.
2. Pomysły właśnie są niesamowite, rytmy jak dla mnie nie z tej ziemii, faktycznie brzmią (przynajmniej niektóre) afrykańsko, ale jak dla mnie to zaleta.
3. Cieszy mnie to, że akurat utwory z czołowki z tego tygodnia Ci się podobają. Tutaj akurat to nie tylko moja, że ta 3 jest najlepsza na płycie.
4. Na wszelki wypadek sprawdziłem, ale faktycznie Afterlife było do tej pory tylko na 11, więc to debiut. I co ciekawsze, wygląda, że ma szanse się tam utrzymać.
5. No pan Grzegorz z tej płyty mocno szaleje na mojej liście. To była już 3 piosenka z płyty dedykowanej Grechucie. Ale jednak do wyczynów Motorka jeszcze jej daleko.
6. Egzotyka? Faktycznie to chyba nie Twoje klimaty, ale taki McDonald to już prawie klasyka. Icon_biggrin3
07.04.2008 08:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 730
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
ku3a napisał(a):1. no wreszcie zmiana lidera!! ciesze sie tym bardziej, ze nowy lider mi sie podoba.
2. fantastyczne wyniki A7X!
3. wspaniale, ze pierwsza piatka po polsku!
2. "M.I.A." wciaz znakomicie sobie radzi!
4. ogolnie - bardzo ciekawe notowanie.
1. Szkoda tylko że nigdy aż tyle, że się nie załapał na listę, no ale nie można za dużo wymagać.
2. Przyznam się, że nawet mnie samego zaskoczyły. A kiedy M.I.A. dołował w poczekalni, to wprawdzie czułem, że powinno wrócić do Top50, ale nie wpadłem na to, że mógłoby być w 15 wszechczasów mojego zestawienia.
3. Mimo 3 piosenek Anny Marii :?: Icon_wink2
4. No fakt, przynajmniej były duże ruchy w czołówce.
07.04.2008 09:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #14
 
kajman napisał(a):no ale nie można za dużo wymagać.

masz rację od innych nie możesz za dużo wymagać,


po pierwsze: wymagaj od siebie Icon_razz Icon_mrgreen
07.04.2008 09:15 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 730
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Aro napisał(a):1. Lista jak zwykle swietna.
2. Bardzo się ciesze z nowego lidera Icon_biggrin3 .
3. he mamy 4 wspólne utwory w TOP 10
4. i pieknie że znalazł sie w niej Afterlife i M.I.A Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
5. A poza tym do góry Witch's brew oraz Encore .
6. Wow. Debiutuje jeszcze Lost . Ciekawe jak bedzie wygladała jego kariera na Twojej liście. Bo pozostałe Sevenfoldy swietnie sobie radzą Icon_biggrin3 .
7. Pozostałych nowosci raczej nie znam , no może z wyjątkiem Michaela McDonalda ale w tej chwili nie pamietam utworu..
8. A z powrotów to bardzo cieszy że pojawił sie Ice hotel oraz Kawałek podłogi Icon_smile2
9. Szkoda tylko że obsuneło się Laudanum , ale przy takich skokach konkurencji .....Licze że jeszcze pójdzie w górę . Icon_biggrin3
1. No cóż, jeżeli porównamy ten komentarz z punktem 3, to wszystko będzie jasne. Przynajmniej w dużej części podchodzą nam podobne klimaty.
2. Wyglądało, że dużo wcześniej zaszczytuje, ale Nagle wzmocniło Annę Marię i Zielone musiało poczekać.
4&6. Avenged ostatnio przeżywa na zmianę momenty lepsze i gorsze. Podejrzewam, że to najlepszy wynik ostatnimi czasy i trudno będzie nawet to wyrównać. A Lost chyba na razie nie poszaleje, bo podoba mi się mniej od tamtej trójki, a do tego szykuje mi się inwazja.
5. Z Witch's brew jest tak, że są tam słabsze fragmenty, ale są też genialne. Tym razem genialne przeważyły i stąd skok. A Encore ma ten wspaniały dołujący nastrój, który nie zawsze jest przeze mnie odpowiednio wyłapywany. Jak mam lepsze dni na muzykę, to może skoczyć.
7. Mam dziwne wrażenie, że to cover, ale nie mogę skojarzyć czy i czyj, jeżeli tak. Sprawdziłem i faktycznie i to utworu sprzed ponad 40 lat.
8. Mr Zoob wypadł przez pomyłkę, Stacey z konieczności, ale wróciła efektownie i dopóki będzie mogła, będzie walczyła ostro.
9. Konkurencja jest taka ostra, że będzie trudno, ale u mnie prawie wszystko może się zdarzyć.
07.04.2008 09:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 730
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
Re: kajman30 z 4.04.08
jotem3 napisał(a):Ciekawe zestawienie, ciekawe. Sporo (słabe słowo) dużych (a może wielkich) skoków/spadków. Wiele spadków nie cieszy mnie. Wszystkie Anie Marie spadają. Wszystkie Kasie Groniec spadają - i to jak !! Spadek Dybuka, Matulu, Lyra, Bubla, Myslovitza. Oj niedobrze Panowie, niedobrze...
Jedyny plus - Peter Cincotti - plus 10. Ale co będzie za tydzień ?? Któż to wie Icon_wink2
No popatrz, nie spodziewałem, że dla kogoś to może być tak nieprzyjazne notowanie. No ale chyba poza Cincottim też są chyba inne pozytywy. Np. lider też jest w Twoim zestawieniu, a trzy piosenki Ani są nadal w pierwszej piątce (chyba u nikogo nie jest tak dobrze).
No i na pewno te spadki mogą za tydzień (przynajmniej w części) awansować.
07.04.2008 09:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 730
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Listoholik napisał(a):prześledzłem całe top50, chłam, ale na zdrowie Icon_smile2
nie będę krykował....
.... wrócę tu za rok, pewnie top 10 bezie takie samo...... Icon_razz
Dla każdego co innego jest chłamem. A za rok to już pewnie nie, ale za 3 miesiące to pewnie faktycznie większość piosenek nadal w 10 będzie.
07.04.2008 09:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 730
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
p.u.r.h. napisał(a):1. Fajnie że lider się zmienił, ale w sumie i tak jest mi obojętny Icon_wink2
2. Jednak na pewno nie są mi obojętne liczne ładne awanse, zarówno te zielone (np. 15, 17, 28) jak i nie (np. 6, 11) Icon_biggrin3
3. Cieszy nowość druga od dołu, chociaż nie przypuszczałbym że właśnie ta moja propozycja spodoba Ci się najbardziej, ale jak już pisałem bardzo trudno jest odgadnąć zawiłości Twojego gustu muzycznego Icon_mrgreen
4. Fajnie też że wrócili PLost, najprawdopodobniej zrobili to w ostatnim możliwym momencie... Icon_wink2
1. Jakby tak 26 razy na pierwszym był Goliath, to pewnie byłbyś rozczarowany, że spada.
2. Mam dziwne wrażenie, że gdzieś jeszcze widziałem listę, na której były wszystkie wymienione przez Ciebie piosenki. Icon_wink2 Tylko nijak nie mogę sobie przypomnieć gdzie. Icon_redface2
3. No popatrz, a mrsap mnie rozgryzł.
4. Faktycznie, wygląda, że długo nie pobędą. Zresztą kilku innym piosenkom też grozi niebezpieczeństwo z Twojej strony. Icon_lol
07.04.2008 09:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 730
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Listoholik napisał(a):
chris975 napisał(a):Z top 40 nie znam żadnego nagrania...
popatrz, a ja wszystkie Icon_razz
To dziwnie się składa, bo ja też wszystkie.
07.04.2008 09:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 730
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
abd3mz napisał(a):1. Cieszę się, że Zielone na pierwszym miejscu. Icon_smile2
2. A tak trochę z innej beczki to niektóre utwory mają ładny staż na Twojej liście. Icon_smile2
kajman napisał(a):34. 32. 8 MATULU - Digitalllove
O masz. Zapomniałem przesłuchać. Icon_redface2
1. No zobacz, a u Ciebie mój numer 1 jest za numerem 2. Teoretycznie więc powinieneś być z tej zmiany niezadowolony.
2. Fakt, średnia wieku jest chyba najwyższa tutaj, ale co mam zrobić, kiedy te piosenki ciągle mi się podobają.
34. Szkoda. Proszę się poprawić.
07.04.2008 09:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości