Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPGP notowanie 805
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #1
LPGP notowanie 805
Wielkie dzięki za propozycje jakie umieściliście pod tematem z poprzednim notowaniem. Niestety nie wszystkie mogły się pojawić, część zostawiłem na następne notowanie - wtedy jest tylko jedna interesująca mnie premiera z Korei, a mianowicie nowy utwór Girl's Day co pozwoli trochę rozładować tłok. W tym tygodniu wreszcie premiery nowych utworów Kenta i CNBLUE, które przeoczyłem w ostatnim tygodniu, a które już czekały na premierę na liście od jakiegoś czasu.
No i Perfume. Przyznam się, że sam się sobie dziwię dlaczego dopiero teraz ten zespół u mnie się pojawia. Fakt, że od wydania TRIANGLE minęło trochę czasu (2009 rok), ostatni album JPN został wydany w listopadzie 2011, a w międzyczasie pojawiały się single do tego ostatniego albumu. SPRING OF LIFE na JPN nie ma, co wskazuje, że zapewne utwór ten pojawi się na następnej płycie zespołu. Zupełnie przeoczyłem fakt, że Japończycy najpierw wydają single a dopiero potem po wydaniu ostatniego singla z płyty ukazuje się pełny album. Taka jest specyfika tego rynku, którą już miałem okazję zaobserwować już przy okazji Hinoi Team. Sam album został wydany w marcu 2006 roku, jednak najpierw pojawiły się cztery single z których pierwszy się ukazał już w czerwcu 2005 roku. Sam Hinoi Team pojawił się na liście dopiero w 2008 już po oficjalnym rozwiązaniu zespołu jako pierwsza azjatycka formacja na liście.


[Obrazek: 6f733ccb0c03499e.jpg]

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
15.04.2012 10:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #2
RE: LPGP notowanie 805
[Obrazek: 88e1b934e00e5848.jpg]

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
15.04.2012 10:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Online
Moderator
*****

Liczba postów: 40 431
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #3
RE: LPGP notowanie 805
Loreen oczko po oczku w gorę do finału w Baku powinna dojść na szczyt.Icon_wink

Widzę że La Casa Azul wypadło u mnie na playliście pojawia się kolejne nagranie tytułowe z płyty.





A to ze względu na stare czasy może też Ci przypadnie do gustu też w tym tygodniu trafiło na moją playlistę.




[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.04.2012 10:39 PM przez Szymek79.)
15.04.2012 10:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #4
RE: LPGP notowanie 805
Szymek79 napisał(a):Widzę że La Casa Azul wypadło u mnie na playliście pojawia się kolejne nagranie tytułowe z płyty.

Zauważyłem to nagranie przeglądając Twoją listę. Na pewno się nim zainteresuję.

Szymek79 napisał(a):A to ze względu na stare czasy może też Ci przypadnie do gustu też w tym tygodniu trafiło na moją playlistę.

Scooter się powinien pojawić u mnie na bank. Mam szczególny sentyment do jego utworów.

Jednej rzeczy nie dopowiedziałem w pierwszym poście. Spadają o jedno oczko Roxette i DJ Bobo, ale są to spadki o charakterze korekcyjnym, mające związek z pojawieniem się nowego utworu na czele listy. Utwory tej dwójki są nadal w orbicie moich zainteresowań i w ciągu najbliższych kilku tygodni nie powinny opuścić czołówki.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
15.04.2012 11:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: LPGP notowanie 805
I stało się, Leehom wyleciał z pierwszej dziesiątki!
Ale naprawdę długo tam był. Ten singiel znałem już na wakacjach.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.04.2012 12:00 AM przez prz_rulez.)
15.04.2012 11:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #6
RE: LPGP notowanie 805
Pięknie debiutuje "Spring of Life" Icon_biggrin
A jak wrażenia po wysłuchaniu całego "JPN"? Bo pamiętam, że "Triangle" nie do końca przypadło Ci do gustu Icon_smile

Lider bardzo ładny. U mnie powoli w górę na #98., ale zapewniam, że na tym się nie skończy, bo to fajny numer Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.04.2012 09:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
RE: LPGP notowanie 805
Już miałem pisać Konradzie, że zwariowałeś, ale przesłuchałem 4 minuty i okazało się, że to całkiem ciekawe Icon_smile
19.04.2012 10:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #8
RE: LPGP notowanie 805
aaktt napisał(a):A jak wrażenia po wysłuchaniu całego "JPN"? Bo pamiętam, że "Triangle" nie do końca przypadło Ci do gustu

Również ciężko strawne. Jednak singlowo Perfume wypadają dużo dużo lepiej a najlepszy dowód to wysoki debiut SPRING OF LIFE. Będę się musiał z bliska przyjrzeć innym utworom Perfume z Twojej listy.

Podobnie jest w przypadku T-ary, albumy wydają słabe (za wyjątkiem debiutu), ale za to single to strzał w dziesiątkę.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
20.04.2012 08:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #9
RE: LPGP notowanie 805
A ja nie sądzę, że ciężkostrawne tzn. na pewno pierwszy odsłuch całości jest dość bezkształtny i nieco męczący. Lepiej faktycznie poznawać poszczególne kawałki na bieżąco jak są wydawane. Ale lubię to, że ich albumy mają określony styl, piosenki tworzą pewną całość, produkcja wszystkich jest podobna, a nie każda z inne beczki Icon_wink

A T-Ara mają nieciekawe ballady; na zeszłorocznej epce one mi najbardziej wadziły

prz_rulez napisał(a):Już miałem pisać Konradzie, że zwariowałeś, ale przesłuchałem 4 minuty i okazało się, że to całkiem ciekawe Icon_smile
A czemu miałbym zwariować? Nie rozumiem Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.04.2012 08:46 PM przez AKT!.)
20.04.2012 08:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Online
Moderator
*****

Liczba postów: 40 431
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #10
RE: LPGP notowanie 805
Zanosi się na powtórkę z Michela Telo: Gusttavo Lima "Balada"




[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
21.04.2012 11:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
RE: LPGP notowanie 805
No właśnie, nie wyrzucaj jeszcze Gustava z listy, bo jest szansa, że to będzie jeszcze przebój w Europie. Na razie największe szanse na to są w Holandii (póki co święci już triumfy na Curacao)
EDIT: Właśnie zobaczyłem, że już debiutowało w Beneluksie Icon_smile No tak, miło, że biorą przykład z mojej listy Icon_razz2 Wiedziałem, naprawdę wiedziałem po pierwszym przesłuchanie, że jeśli tylko będzie taka możliwość, to będzie sukces poza Brazylią. W tym wypadku miałem więcej optymizmu niż w sprawie Carly Icon_cool

P.S. No właśnie, a gdzie Carly Rae Jepsen, Grzegorzu?Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.04.2012 12:14 AM przez prz_rulez.)
22.04.2012 12:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Online
Moderator
*****

Liczba postów: 40 431
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #12
RE: LPGP notowanie 805
prz_rulez napisał(a):Właśnie zobaczyłem, że już debiutowało w Beneluksie Icon_smile
we Francji też coraz wyżej 35 z 48 w tym tygodniu.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
22.04.2012 12:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości