Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #361
RE: Zmiany
Czy ktoś mi może wytłumaczyć co się dzieje?
18.04.2012 08:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #362
RE: Zmiany
(18.04.2012 08:07 AM)thestranglers napisał(a):  Czy ktoś mi może wytłumaczyć co się dzieje?
A konkretnie o co Ci chodzi?
18.04.2012 08:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #363
RE: Zmiany
Na koniec napiszę o kilku (tylko kilku, a było ich więcej) pozytywnych zachowaniach w tym wątku.

Vinogue, chyba nie może być lepszej osoby, ktora mogłaby napisać to co napisałeś, niż właśnie osoba obserwująca to z boku. Wielkie brawa (i to bez wględu czy 100% winy jest po mojej stronie).
Ale tak to już jest, że dla jednych triumf dla innych porażka. Tak różnie można tą samą sytuację oceniać jak różne są cele.

Dziobaseczek, próbowałeś kilkukrotnie z różnym natężeniem. Nie miej do siebie pretensji że zrobiłeś za mało. Na tą skałę i dynamit by nie pomógł.

Prz_rulez, zadajesz sobie pytania, próbujesz na nie znaleźć różne możliwe odpowiedzi, zastanawiasz się nad istotą. To bardzo dobry sposób na samodoskonalenie się. Nie masz oporów pisać swoich wniosków czy nawet możliwych opcji, które Ci wpadną do głowy. To nie tylko odwaga. To także dobre intencje, a te bez względu na przysłowie są bardzo ważne i bardzo potrzebne ludziom. Gdy będziesz analizował tą moją wypowiedź nie bierz pod uwagę swoich wypowiedzi o mnie, a będzie klarowniej - choć nie sądzę byś potrzebował klarowności Icon_smile .

Rado, widziałem i czytałem wielokrotnie jak w dziale dla adminów walisz jak głową w mur i każdy argument odbija się od tego muru. Wielce pouczająca lektura.
Rado, należę do osób, które bardzo dbają i kultywują język polski jako niezwykle istotny element naszej kultury (szczególnie w dzisiejszych czasach). Ale najważniejsza jest treść, przesłanie które słowa niosą. Poprawność słów, poprawność gramatyczna czy ortograficzna schodzą na dalszy plan. Nie miej żadnych odczuć że Twoja słaba znajomość gramatyki czy bardzo słaba znajomość ortografii mogą w decydujący sposób wpłynąć na odbiór treści, które niosą Twe słowa, przez osoby które chcą zrozumieć i mają czyste intencje ... i poświęcą czas by zrozumieć.

Proszę usunąć moje konto z tego forum.
18.04.2012 10:31 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #364
RE: Zmiany
Kajman, Twoja odpowiedź powaliła mnie na łopatki... Czy ktoś może mi odpowiedzieć co tutaj się dzieje? Icon_sad
18.04.2012 11:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 702
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #365
RE: Zmiany
thestranglers napisał(a):Kajman, Twoja odpowiedź powaliła mnie na łopatki... Czy ktoś może mi odpowiedzieć co tutaj się dzieje? Icon_sad
można się tego było spodziewać gdyż jedna wizja przyszłości tego forum pokonała drugą więc druga strona postanowiła się ewakuować.
Zastanawia mnie bardzo wzmożona aktywność kajmana w ostatnim czasie który przecież w ostatnich miesiącach ograniczał się tylko do postowania swojej listy a tu taka nagle zmiana.
Obawiam się że forum może stać się jednowymiarowe muzycznie w najbliższym czasie.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
18.04.2012 11:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #366
RE: Zmiany
Do thestranglers:
Nie wiedziałem czy chodzi Ci o całość czy o odejścia.
W skrócie: powstał konflikt między jedną grupą userów (w której znajdowała się większość (lub nawet wszyscy) moderatorów a drugą, w której znajdował się administrator. Ostatecznie przekazano pierwszej grupie administrowanie po poniesionym zwrocie kosztów. Niektórym osobom ten uk ład nie odpowiada, więc odeszły.
Jeżeli chodzi o mnie to spędziłem na tym forum wiele lat i jego dobro leży mi na sercu. Stąd aktywność w tym temacie.
18.04.2012 12:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #367
RE: Zmiany
Nie chcę wypowiadać się w imieniu Krzyśka. Wiele kwestii związanych z jego aktywnością w tej sprawie poruszyliśmy w prywatnej dyskusji, nie mam więc prawa wyłożyć mojego poglądu, bazującego w dużej mierze na tej korespondencji.

EDIT: widzę, że kajman już odpowiedział, a mi trochę schodziło z opublikowaniem tego posta Icon_smile

Szymek79 napisał(a):Obawiam się że forum może stać się jednowymiarowe muzycznie w najbliższym czasie.
Dlaczego tak sądzisz?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.04.2012 12:19 PM przez saferłel.)
18.04.2012 12:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #368
RE: Zmiany
Szymku, póki ja tu jestem nie ma o tym mowy:icon_razz:

Ciężko mi coś jeszcze dodać, bo prawie wszystko zostało już napisane.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.04.2012 01:40 PM przez prz_rulez.)
18.04.2012 01:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #369
RE: Zmiany
Pytanko z innej beczki , kto będzie nowym Adminem ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.04.2012 02:16 PM przez tomas585.)
18.04.2012 02:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #370
RE: Zmiany
Kajman, sorry za mój ton ale przykro mi się zrobiło gdy zobaczyłem unregistered przy Emigrancie, potem Przemku, nie wiem jak sprawa się będzie miała z pabloydem.
Dzięki za wyjaśnienie w ogóle całego zajścia.
Jeśli chodzi o mnie to nie zamierzam odchodzić. Na życzenie Emigranta przejmę organizację Mych (jeśli ktoś chciałby jednak to robić to proszę dać mi znać) i cóż, od 7 maja mam nadzieję, że pobawimy się w Euro. Poprawcie mnie ale chyba na żadnym Forum tego przed nami nie wymyślili?
Jakoś trzeba iść dalej...
18.04.2012 02:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #371
RE: Zmiany
(18.04.2012 02:15 PM)tomas585 napisał(a):  Pytanko z innej beczki , kto będzie nowym Adminem ?
Myślę, że On sam to wyjaśni. Także to dlaczego. Ja mogę napisać tylko że to moim zdaniem jedna z najlepszych, może najlepsza opcja.
(18.04.2012 02:58 PM)thestranglers napisał(a):  Kajman, sorry za mój ton ale przykro mi się zrobiło gdy zobaczyłem unregistered przy Emigrancie, potem Przemku, nie wiem jak sprawa się będzie miała z pabloydem.
Dzięki za wyjaśnienie w ogóle całego zajścia.
Jeśli chodzi o mnie to nie zamierzam odchodzić. Na życzenie Emigranta przejmę organizację Mych (jeśli ktoś chciałby jednak to robić to proszę dać mi znać)
Przyznam się, że nie do końca kontroluję, kto w jakim stopniu jest zaangażowany w ten wątek. Mogłem to napisać wcześniej i nie byłoby nieporozumienia, za które nie masz powodu przepraszać.
Emigrant zaangażowany był w konflikt po tamtej stronie (chociaż moim zdaniem nie tak mocno jak inni) i z tego zrozumiałem to nie pasuje forum z nową administracją.
Przemek to dla mnie kompletne zaskoczenie i nie rozumiem jego odejścia.
A pabloyd? Na pewno jest nastawiony bardzo negatywnie do osób zaangażowanych w konflikt. Być może przypuszcza, że za swoje obraźliwe w stosunku do userów i kilka innych nieuzasadnionych zarzutów mógł zostać usunięty z tego forum. Nie podejrzewam, że ktoś miałby taki zamiar, chociaż przyznam się, że na pewno zgłosiłbym wniosek o ukaranie go w jakiś sposób.
Bardzo mnie cieszy Twoja postawa i chęć poprowadzenia dalej mych. Szkoda, że kilka osób się z nami rozstanie, ale myślę, że pozostali powinni starać, żeby to forum przetrwało i się rozwijało. Bo forum to my wszyscy.
Jeszcze w jednej sprawie, bo w pracy miałem w sumie 10 minut czasu na odpowiedzi. Jestem na tym forum około pięciu lat i dzięki niemu poznałem mnóstwo ciekawej (chociaż nie zawsze w moim guście) muzyki, przez wiele lat prowadziłem Forumową, opracowałem koncepcję topłyty. Poświęciłem mu mnóstwo czasu i serca i nie zamierzam tego przekreślać. Na pewno pierwszy konflikt kilka lat temu bardzo mnie dotknął i spowodował rozluźnienie moich z nim kontaktów, jednak to miejsce było (i jest) dla mnie ważne i stąd zaangażowałem się w (przynajmniej moim zdaniem) ratowanie forum.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.04.2012 04:32 PM przez kajman.)
18.04.2012 04:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #372
RE: Zmiany
Ufff czyli już spokój...
18.04.2012 05:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #373
RE: Zmiany
(18.04.2012 11:17 AM)Szymek79 napisał(a):  
thestranglers napisał(a):Kajman, Twoja odpowiedź powaliła mnie na łopatki... Czy ktoś może mi odpowiedzieć co tutaj się dzieje? Icon_sad
można się tego było spodziewać gdyż jedna wizja przyszłości tego forum pokonała drugą więc druga strona postanowiła się ewakuować.
Zastanawia mnie bardzo wzmożona aktywność kajmana w ostatnim czasie który przecież w ostatnich miesiącach ograniczał się tylko do postowania swojej listy a tu taka nagle zmiana.
Obawiam się że forum może stać się jednowymiarowe muzycznie w najbliższym czasie.

Mam podobne odczucia. Poza tym jak przejrzałem te tematy to bardzo mi się nie spodobało mieszanie innego forum w tutejsze sprawy.
Co nas tamte forum ma obchodzić?

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
18.04.2012 07:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #374
RE: Zmiany
chris975 napisał(a):Poza tym jak przejrzałem te tematy to bardzo mi się nie spodobało mieszanie innego forum w tutejsze sprawy.
Zgadzam się w zupełności. Kto inny wywołał tamten temat.

A co do jedno-wymiarowości, dopóki będzie mnogość użytkowników, to na szczęście nam to nie grozi. Też bym tego nie chciał.
Oczywiście szkoda, że niektórzy postanowili definitywnie nas opuścić - takich decyzji raczej nie podejmuje ani nie przyjmuje się łatwo.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.04.2012 07:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #375
RE: Zmiany
(18.04.2012 07:47 PM)chris975 napisał(a):  Poza tym jak przejrzałem te tematy to bardzo mi się nie spodobało mieszanie innego forum w tutejsze sprawy.
Co nas tamte forum ma obchodzić?
Nie powinno, a jedna osoba rozpętała swoim postem ten temat. Wcześniej było tylko o odejściu pewnych userów z tego forum, co niewątpliwie jest sprawą dotyczącą tego forum. To, co z nimi się potem działo już nie, a zostało poruszone i to w sposób co najmniej niewłaściwy.
18.04.2012 08:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #376
RE: Zmiany
No właśnie, weźmy się za siebie, za nasze listy, za normalność Icon_smile
Liczę na to że nasi koledzy wrócą do nas. Ze swej strony będę robił wszystko by utrzymać wysoki poziom naszego forum.
18.04.2012 08:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #377
RE: Zmiany
Ja myślę, że kajman wyjaśnił całą sprawę. Ja osobiście cieszę się, że kryzys zbliżył go do forum, przyznacie, że to jedna z tych osób, które wiele zrobiła dla mycharts.pl Icon_smile Wiem jak mu zależało i doceniam to.

Co do wspominanego forum, to niestety w naturalny sposób pewna jego cząstka, pewni ludzie obecnie publikujący na jego łamach są lub byli związany z mycharts.pl. Przeszłość rzutuje na teraźniejszość i ja osobiście nigdy nie napiszę ''co nas obchodzi tamto forum'', przynajmniej nie w takim ogólnym znaczeniu. Jasne, generalnie jesteśmy tutaj dla mycharts.pl, nie dla sebastosa. Nie ma potrzeby porównywania nas do siebie. Każde forum to osobna jednostka, ale wiele zdarzeń, niestety smutnych, łączy je (a raczej ich userów - jak wspomniałem). Przy tej dyskusji to wyszło. Najpierw w postaci odwołania się do konkretnych osób, a potem do całego forum, już tak dosłownie i wyraziście. Osoby, która napisała tutaj najwięcej i najmocniej o sebastosie nie ma już z nami, więc w tym momencie chciałbym zakończyć.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.04.2012 08:10 PM przez saferłel.)
18.04.2012 08:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #378
RE: Zmiany
saferłel napisał(a):Co do wspominanego forum, to niestety w naturalny sposób pewna jego cząstka, pewni ludzie obecnie publikujący na jego łamach są lub byli związany z mycharts.pl. Przeszłość rzutuje na teraźniejszość i ja osobiście nigdy nie napiszę ''co nas obchodzi tamto forum'', przynajmniej nie w takim ogólnym znaczeniu. Jasne, generalnie jesteśmy tutaj dla mycharts.pl, nie dla sebastosa. Nie ma potrzeby porównywania nas do siebie. Każde forum to osobna jednostka, ale wiele zdarzeń, niestety smutnych, łączy je (a raczej ich userów - jak wspomniałem). Przy tej dyskusji to wyszło. Najpierw w postaci odwołania się do konkretnych osób, a potem do całego forum, już tak dosłownie i wyraziście. Osoby, która napisała tutaj najwięcej i najmocniej o sebastosie nie ma już z nami, więc w tym momencie chciałbym zakończyć.

Nie wiem czy wiesz ale większość tutejszych userów nie należy tam i generalnie co mają interesować mnie tamtejsze problemy i vice versa.
IMO niepotrzebnie wątek został pociągnięty.

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
18.04.2012 08:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #379
RE: Zmiany
Zgadza się, nie należy. Ale niektórzy tak. Wyżej napisałem. Poza tym po tym jak wątek został w drastyczny sposób poruszony, no cóż, nie mogłem pozwolić żeby tak pisano o moich znajomych. I inni też nie mogli. To chyba naturalna reakcja.

Ale ok, teraz już pewne sprawy są - oby - za nami.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.04.2012 08:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #380
RE: Zmiany
saferłel napisał(a):Zgadza się, nie należy. Ale niektórzy tak. Wyżej napisałem. Poza tym po tym jak wątek został w drastyczny sposób poruszony, no cóż, nie mogłem pozwolić żeby tak pisano o moich znajomych. I inni też nie mogli. To chyba naturalna reakcja.

Można było sobie na PW powyjaśniać pewne sprawy.

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
18.04.2012 08:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości