Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #381
RE: Zmiany
To tutaj nie było najważniejszą kwestią. Nie róbmy z igły wideł.
Generalnie zostało powiedziane aż za dużo. Miałem nadzieję, że w jakiś sposób oczywiści to atmosferę, ale niestety wyszło jak to zwykle w życiu.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.04.2012 09:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #382
RE: Zmiany
aaktt napisał(a):Nie róbmy z igły wideł.

A kto robi? Po prostu wyraziłem swoją opinię jako osoba stojąca z boku w całym tym sporze.

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
18.04.2012 09:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #383
RE: Zmiany
pabloyd napisał(a):należę do osób, które bardzo dbają i kultywują język polski jako niezwykle istotny element naszej kultury (szczególnie w dzisiejszych czasach).

Choć wypowiedź ta jest adresowana do poprzedniego (chyba już) admina to jednak miło mi to przeczytać, że jest na tym forum ktoś, komu równie dobrze jak mnie leży dobro naszego pięknego języka ojczystego. Zresztą moim mottem działalności na tym forum jest hasło: "Najlepszym nośnikiem kultury danego kraju jest jego język ojczysty"

Powyższy cytat skłonił mnie do wypowiedzenia w tym temacie.

W tym konflikcie stałem trochę z boku, ale to nie oznacza, że go nie śledziłem. Ciężko było mi określić kto tu miał rację w tym sporze, który mam nadzieję należy już do przeszłości. Wszystkie jego strony nie szczędziły słów w udowodnieniu swoich racji, a ostatnie zachowanie Rado, było trochę nie fair. Nie można co chwilę zmieniać zdania, że raz odda się forum, a innym razem, że nie. Powiem szczerze nie miałem nic do niego i jako admin nie był zły, choć czasami ton jego wypowiedzi był zbyt autokratyczny. Należy mu jednak podziękować za to, że przejął forum po rezygnacji Konrada w sytuacji, gdy było zagrożone jego istnienie, choć jego późniejsze zachowanie mogło budzić kontrowersje.

Nie zamierzam odchodzić z tego forum, i dopóki ono będzie istnieć będę postować tutaj swoje listy. Bez względu na to, kto będzie nowym adminem, choć nie ukrywam jestem ciekaw kim jest ta osoba która zdecydowała się na przejęcie tego forum.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.04.2012 12:06 AM przez kolej_grzesiek.)
19.04.2012 12:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #384
RE: Zmiany
Napiszę tak: Byłbym gotów do przejęcia tego forum, gdyby nie moja kompletna ignorancja w sprawach technicznych. Ale nie jestem i administratorem zostanie osoba, która na pewno sobie z tym problemem poradzi. Wcale jej nie zazdroszczę, bo nie będzie w zręcznej pozycji. Nikt zresztą nie byłby w zręcznej w takiej sytuacji jaka zaistniała. Moje całkowite poparcie w każdym razie ma dlatego, że podjął się tego zadania.
19.04.2012 08:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #385
RE: Zmiany
To już jest mój ostatni post na Waszym forum, po przeszło 2 latach przekazuję administrowanie forum ku3a
Chcę podziękować wszystkim Userom za współpracę i życzę powadzenie w prowadzeniu forum nowemu Adminowi.
19.04.2012 08:22 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #386
RE: Zmiany
rado napisał(a):Chcę podziękować wszystkim Userom za współpracę i życzę powadzenie w prowadzeniu forum nowemu Adminowi.
co było to było, ale mimo wszystko trzeba Ci Rado podziękować za czas poświęcony dla forum, a także za próby usprawnienia jego działania, a przez dwa lata nie było żadnej poważnej awarii.
19.04.2012 08:30 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #387
RE: Zmiany
Dziękuje, no nic czas usunąć kolejny profil, tym razem własny.

jejku to jak samobójstwo Icon_evil 500
19.04.2012 08:35 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #388
RE: Zmiany
rado napisał(a):czas usunąć kolejny profil, tym razem własny

Icon_frown

wierzę, że samobójstwem to nie będzie, bo można chyba po przyjacielsku całkiem nieźle funkcjonować poza tym forum?
doświadczyłem już takich przypadków, więc w to wierzę....

do zobaczenia zatem w innych wymiarach.
z sympatią przeszłości
rozgoryczeniem teraźniejszości
i nadzieją przyszłości

Listoholik
19.04.2012 08:41 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #389
RE: Zmiany
dzięki za te dwa lata!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.04.2012 08:43 PM przez AKT!.)
19.04.2012 08:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #390
RE: Zmiany
Za modernizację, przebudowę i ''podrasowanie'' silnika mycharts.pl - duże dzięki. To były zmiany w dobrym kierunku.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.04.2012 09:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #391
RE: Zmiany
Dziękujemy, że przez ten czas opiekowałeś się forum.
19.04.2012 10:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #392
RE: Zmiany
Rado, dziękujemy!

Tak, to prawda, ja jestem nowym administratorem. Jednym taki rozwój wypadków może się podobać, innym może niekoniecznie, rozumiem. Jeśli o coś miałbym poprosić od razu na początku, to o kredyt zaufania. Poproszę.
Nie ma powodów, by obawiać się, że forum będzie mniej różnorodne muzycznie. Różnorodność przecież będzie zależała tylko i wyłącznie od nas - użytkowników mycharts. Wierzę, że nawet jeśli teraz jesteśmy na szczycie, to dostrzeżemy obok jeszcze wyższy szczyt i już za chwilę zaczniemy się na niego wspinać, i największe czasy świętości dopiero nas czekają. Mamy sporo inicjatyw, które trzeba kontynuować. Być może są jakieś które fajnie by było przywrócić na nowo? A na pewno jeszcze niejedna nam wpadnie do głowy. Wspólnymi siłami sprawimy, że będzie lepiej niż dobrze Icon_smile2.
Wybaczcie, że teraz piszę tylko tak bardzo ogólnie. W niedzielę postaram się napisać więcej i konkretniej, a w miarę na bieżąco postaram się odpowiadać na Wasze uwagi.
Czeka nas sporo pracy organizacyjnej i nie tylko, no ale coś za coś Icon_wink2.
20.04.2012 01:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #393
RE: Zmiany
U la la. Wchodzę na forum a tu zmiany: trzech userów odpadło, nowy administrator. Oczywiście gratuluję Kubie i uważam, że jest idealną osobą na to stanowisko. Szkoda, że nie pomyślałem o tym wcześniej to nie doszłoby do tych wszystkich "awantur i niesnasek". Życie jest za krótkie na spory i złą atmosferę. a 13 kwietnia minęły niepostrzeżenie 6-te urodziny forum.

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
20.04.2012 03:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #394
RE: Zmiany
Konrad napisał(a):Oczywiście gratuluję Kubie i uważam, że jest idealną osobą na to stanowisko.
Dziękuję Icon_smile2. Zdanie założyciela mycharts bardzo dużo dla mnie znaczy Icon_smile2.
Konrad napisał(a):13 kwietnia minęły niepostrzeżenie 6-te urodziny forum.
u la la, pokaźna część życia...
20.04.2012 04:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #395
RE: Zmiany
Tak jak napisałem wcześniej również dziękuję Rado za to, że przez dwa lata zajmował się forum.

A nowemu adminowi, życzę przede wszystkim zadowolenia z pełnionej funkcji oraz samych sukcesów. Oby awarii było jak najmniej (a najlepiej w ogóle). Trzy lata już tu piszę i mogę powiedzieć wiele dobrego na temat ku3y, a już na pewno wiem że poradzi sobie jako admin.

Powodzenia ku3a!

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.04.2012 08:25 PM przez kolej_grzesiek.)
20.04.2012 08:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #396
RE: Zmiany
Konrad napisał(a):Życie jest za krótkie na spory i złą atmosferę.
Popieram.
Cytat:a 13 kwietnia minęły niepostrzeżenie 6-te urodziny forum.
Właśnie się zastanawiałem, jak długo byłem na tym forum. Czyli na pewno mniej niż 6 lat.
I pomyśleć, że kiedyś problemem była mała ilość ludzi, a teraz chwilami tak bardzo chciałbym do tego wrócić...

kolej_grzesiek napisał(a):Trzy lata już tu piszę i mogę powiedzieć wiele dobrego na temat ku3y.
Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że (a raz miałem to wręcz okazję zobaczyć na żywo), że na 99.(9)% nie będzie tu chaosu. Kuba należy do ludzi, którzy są niesamowitymi organizatorami. Potrafi zapanować nad kilkudziesięcioma ludźmi w "realnym świecie", a forum przy tym to pikuś Icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.04.2012 08:24 PM przez prz_rulez.)
20.04.2012 08:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #397
RE: Zmiany
Teraz okażę się wielkim ignorantem, ale przez to, że od ponad pół roku moja aktywność na forum ograniczała się do wrzucania swojej listy oraz przeglądania i czasem skomentowania innych zestawień. Zupełnie nie wiedziałem, że w kwietniu działo się tyle w kwestii forum, takie kłótnie, zamieszanie, już nawet nie dałem rady przeczytać więcej niż 4 podstrony. Nie zauważyłem nawet, że zmienił się administrator, którego listę śledzę i komentuję regularnie Icon_redface Może nie warto było się do tego przyznawać, ale na szczęście jako już ok 5 letniego bywalca forum (tego i poprzednich) cieszę się, że nie musiałem uczestniczyć w tych nieprzyjemnych czasach.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
27.08.2012 04:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości