Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radiohead - The Best Of
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Radiohead - The Best Of
2 Czerwca do sklepów trafi podwójny album The Best Of Radiohead. Oczywiście bez nowych piosenek, bo jak wiadomo, zespół odcina się od tego pomysłu, płyta zostaje wydana przez EMI z powodów czysto formalnych (tak było w kontrakcie). Na szczęście firma spisała się dobrze. Nie zafundowała samego zestawu singli, ale trochę pokombinowała, choć od razu zadaję pytanie: Czego brakuje na tej kompilacji? Więcej niusów wkrótce...

Tracklista:

"Just"
"Paranoid Android"
"Karma Police"
"Creep"
"No Surprises"
"High and Dry"
"My Iron Lung"
"There There"
"Lucky"
"Fake Plastic Trees"
"Idioteque"
"2+2 = 5"
"The Bends"
"Pyramid Song"
"Street Spirit (Fade Out)"
"Everything In Its Right Place"

CD 2:

"Airbag"
"I Might Be Wrong"
"Go To Sleep"
"Let Down"
"Planet Telex"
"Exit Music (For A Film)"
"The National Anthem"
"Knives Out"
"Talk Show Host"
"You"
"Anyone Can Play Guitar"
"How To Disappear Completely"
"True Love Waits"

Według mnie jakiś wielki, wielki kiler typu Paranoid czy Karma przydałby się na 2 płytce...oczywiście i ona jest kapitalna, ale mogli tam zamieścić jakiś czysto radiowy przebój.
Do tego brak mi numerów z Epki My Iron Ling (Lewis, Trickstar czy też Punchdrunk Lovesick Singalong)

PS - Just to wymarzone otwarcie i aż 7 numerów jest z THE BENDS!!! Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.04.2008 06:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Ech, jaki banalny tytuł... Icon_confused2 W EMI mogliby wymyśleć jakiś bardziej odjechany - bo Radiohead to odjechany zespół.

np. "OK Radiohead".
Albo "How To Disappear Completely (from EMI)" Icon_biggrin3
03.04.2008 12:58 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Akurat tytuł to naprawdę największe zmartwienie Icon_wink..heh. Błagam tylko teraz o płytkę DVD którą kupię na bank...a o The Best warto by pograć w radiu itp...;]

PS - mimo wszystko OK Radiohead to świetny pomysł ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.04.2008 03:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
[Obrazek: Radiohead_the_best_of.jpg]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.04.2008 10:28 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Już się bałem, ale jednak!! Płytka DVD również się ukaże z klipami (Sebastian, to nie dla ciebie nius, nawet nie patrz Icon_razz2)

Creep
Anyone Can Play Guitar
Pop Is Dead
Stop Whispering
My Iron Lung
High and Dry (UK version)
High and Dry (US version)
Fake Plastic Trees
Just
Street Spirit (Fade Out)
Paranoid Android
Karma Police
No Surprises
Pyramid Song
Knives Out
I Might Be Wrong
Push Pulk/Spinning Plates
There There
Go To Sleep
Sit Down Stand Up
2+2=5 (Live at Belfort Festival)

Troszkę tylko nie rozumiem, czemu onet muzyka napisał, że na płytce znajdzie się 11 klipów + 9 nieznanych wcześniej...hmmmm

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.04.2008 08:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #6
 
saferłel napisał(a):Już się bałem, ale jednak!! Płytka DVD również się ukaże z klipami (Sebastian, to nie dla ciebie nius, nawet nie patrz Icon_razz2)
Icon_lol
15.04.2008 08:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
http://naimali.blogspot.com/2008/05/radi...-free.html
Z tej strony można w 2 częściach ściągnąć całą kompilacje, jest to tzw Advance Copy. Tzn pliki pochodzą z takiego oficjalnego promo. Wszystko oczywiście ładnie zremasterowane pewnie. W środku są zdjęcia, żeby nie było, że jest to po prostu składak poskładany z mp3 z płyt ;] Cieszcie się! Icon_biggrin Ja zaraz odpadam 1 numer - JUST!, spodziewam się jeszcze lepszego niż w oryginalne gitarowego jazgotu Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.05.2008 12:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Kupiłem dziś DVD i jestem ostro wkurwiony (wybaczcie, nie mogę inaczej :/) DVD nie chcę działać! Tzn odtwarza wszystkie klipy do Paranoid Android, a potem staje i się wiesza...i nie ważne czy chcę załączyć Karma Police (bo to kolejny numer po Pa-An) poprzez WYBIERZ UTWÓR czy też lecę od początku płyty po kolei :/
Na komputerze natomiast wszystko chodzi pięknie, ale co z tego?

Macie jakieś małe podpowiedzi? Nie wiem czy to z płytą coś nie tak, czy spaprane coś z DVD jest. Gdyby jeszcze na komputerze działa się identyczna sytuacja to bym wiedział raczej co jest grane, a tak to jestem w kropce i nie wiem co robić.

PS - Wymieniliby mi w Media Markt ten egzemplarz na nowy?
A może ktoś z was też ma ten album, bo wiem, że kilku fanów tu chyba jest więc...proszę o radę, jeszcze zapytam się na polskim forum radiohead...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.06.2008 03:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #9
 
W Media raczej skorzy do wymian czegokolwiek nie są Icon_neutral3
Ale można spróbować, jak powiesz, że się zawiesza.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
02.06.2008 03:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Nie brzmi to optymistycznie co napisałeś, ale jeszcze dzisiaj po angielskim tam skocze tzn do MM i spróbuję coś wskurać :/ Ta sytuacja kompletnie mnie rozstraja na caly dzień (pewnie anglik mi ciężko przez to pójdzie dziś :/) Jak tego szybko nie załatwię to normalna rozmowa ze mną będzie niemożliwa ;/

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.06.2008 04:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Dobra, po problemie Icon_wink Wymieniłem płytkę, też nie działa, ale okazało się, że to w moim DVD coś jest nie tak bo gadałem z kumplem taty, który się zna na takich rzeczach świetnie...w każdym razie wiem, ze mam oryginał, niezawodny, a wypaliłem sobie już też kopie płyty, która chodzi w całości bez problemu Icon_wink
I tak:
Radiohead mają kilka genialnych klipów: Just i There There
Reszta to solidna i bardzo dobra robota, gdzie wyróżniają się High And Dry, Paranoid Android (obie wersje), Street Spirit, Stop Whispering, Knives Out...
Jedyny zawód to jednak te półprofesionalne klipy-wizualizacje, uznane za oficjalne, ale które powstały do nie-singli czyli Push Talk/Spinning Plates czy też I Might Be Wrong...co ciekawe niby sama Sophie Muller robiła :/

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.06.2008 10:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Dobra, po problemie Icon_wink Wymieniłem płytkę, też nie działa, ale okazało się, że to w moim DVD coś jest nie tak bo gadałem z kumplem taty, który się zna na takich rzeczach świetnie...w każdym razie wiem, ze mam oryginał, niezawodny, a wypaliłem sobie już też kopie płyty, która chodzi w całości bez problemu Icon_wink
I tak:
Radiohead mają kilka genialnych klipów: Just i There There
Reszta to solidna i bardzo dobra robota, gdzie wyróżniają się High And Dry, Paranoid Android (obie wersje), Street Spirit, Stop Whispering, Knives Out...
Jedyny zawód to jednak te półprofesionalne klipy-wizualizacje, uznane za oficjalne, ale które powstały do nie-singli czyli Push Talk/Spinning Plates czy też I Might Be Wrong...co ciekawe niby sama Sophie Muller robiła :/

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.06.2008 10:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #13
 
To fajnie, że już to rozwiązałeś Icon_wink2
I miło wiedzieć, że wymienili Icon_smile2
Mnie "There There" zawsze przerażało srogo Icon_eek2 tzn. klip konkretnie.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
03.06.2008 12:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Dokładnie. There There na początku wydawało mi się takie jakieś sympatyczne, te zwierzątka wszystkie, kawka, ślub....Icon_biggrin, ale potem naprawdę jest to utwór grozy i klip świetnie pasuje pod numer. W dodatku bardzo fajnie zrobiony (technika montażu). Cudo.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.06.2008 01:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #15
 
aaktt napisał(a):"There There" zawsze przerażało srogo Icon_eek2 tzn. klip konkretnie
Mam te same wrażenia. Najpierw miło się ogląda i kojarzy z "Opowieściami ze stumilowego lasu", a później ciśnienie rośnie i przenosimy się w klimat "Ptaków" Hitchcoka...
06.06.2008 04:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Radiohead - KID A MNESIA Szymek79 3 222 05.11.2021 07:55 PM
Ostatni post: kajman
  Radiohead - MiniDiscs [Hacked] prz_rulez 0 370 17.06.2019 11:50 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Radiohead - The King of Limbs furbul 40 6 129 21.02.2011 11:37 PM
Ostatni post: emigrant
  Nowa plyta RADIOHEAD bugman 12 1 753 22.09.2010 03:43 PM
Ostatni post: bugman
  RADIOHEAD - Rainydayz Remixes Jopkolog 1 1 172 14.02.2008 09:39 PM
Ostatni post: abd3mz
  Radiohead - In Rainbows Gary 22 5 074 09.12.2007 11:18 PM
Ostatni post: ksch

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości