Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
379 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #41
 
ku3a napisał(a):a jak zakonczyli koncert?
starszymi kawałkami, ale nie jestem aż tak obeznany w ich starszym repertuarze Icon_redface2, a jak zapowiedzieli, że to już ostatni kawałkek, to niestety musiałem ... uciekać. Niestety nie wyszło tak jak miało wyjść. Kumpel był z dziewczyną, która miała nas odwieźć moim "wozem". Oni musieli uciekać już tuż po 22 i niestety ja "bez wpływu" autkiem musiałem ich odwieźć Icon_frown Koncert skończył się grubo po 22giej...

Icon_wink2 Nie powiem liczyłem n to, że może Ty będziesz widział jak akustyk sobie to zapisał Icon_wink2 UDUPIENIE Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.04.2008 02:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
Yacy napisał(a):suport też całkiem całkiem - Stan Miłości i Zaufania
Całkiem calkiem. Jedynie nazwa wyda mi się bardzo kiczowata. Troche takie Feelowe granie, ale na koncercie wpadło mi w uch kilka utworów, na które moga mi się spodobać.
Yacy napisał(a):Aplauz publiczności największy nie był przy Długiej drodze...
U mnie to był jeden z największych hitów. Frazę "A ty tak mięknie pachniesz..." itd sala zdecydowanie zagłuszyła swoim śpiewem Kawalca Icon_razz
Yacy napisał(a):Raczej przy starszych kawałkach.
Szczególnie przy "Łydce", "Ja do Ciebie", "Wszystko jedno".
Yacy napisał(a):A Happysad zagrali wszystko to co mieli zagrać
Nie było jak zwykle "Zielarki" ani "30 razu" Icon_confused2
Yacy napisał(a):A mi najbarziej oprócz DDWD w ucho wpadł Milowy las
A mi nawet trudno powiedzieć. Tyle było szleństwa... Icon_wink2
Yacy napisał(a):osób!!! na 200-250!!
U mnie znacznie więcej
Yacy napisał(a):Większość -20
Zdecydowanie -20, ja bym powiedział -18 Icon_mrgreen Ale to tak zwykle jest.
Yacy napisał(a):A na kartce zamiast DDWD było ... może ktoś wie? Taki mini konkursik
Ja nie mam pojęcia- może "Zielarka", a może Marichuana?

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
04.04.2008 02:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
 
ku3a napisał(a):a jak zakonczyli koncert?
U mnie kończyli "Marichuaną", "Wrócimy tu jeszcze" i "Psychologią", a już na samiutki koniec "Ludzie chcą usłyszeć wieści złe"

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
04.04.2008 02:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
Yacy napisał(a):Koncert skończył się grubo po 22giej...
u nas o 23.10
Yacy napisał(a):Nie powiem liczyłem n to, że może Ty będziesz widział jak akustyk sobie to zapisał Icon_wink2 UDUPIENIE Icon_mrgreen
nie zgadlbym, troche w innym kierunku poszlo moje myslenie Icon_smile2

tadzio3 napisał(a):Nie było jak zwykle "Zielarki" ani "30 razu"
przypomnialem sobie, ze u nas nie bylo tez "Od kiedy ropą".
04.04.2008 02:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
 
ku3a napisał(a):Yacy napisał/a:
Koncert skończył się grubo po 22giej...
u nas o 23.10
u mnie ok 23
ku3a napisał(a):nie zgadlbym, troche w innym kierunku poszlo moje myslenie
Hehe, no ja tez :->
ku3a napisał(a):przypomnialem sobie, ze u nas nie bylo tez "Od kiedy ropą".
O właśnie! tego tez nie było. Nawet zapomnaiem, a to był utwór, który u mnie przed "Nieprzygodą" zdobył najwięcej pkt spośród wszystkich piosenek Happysadu. Kurcze, a jak człowiek wychodził z koncertu miał wrażenie że wszystko było. Bo w gruncie rzeczy każdy utwór zagrany na koncercie mnie cieszył, nawet te nowe Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
04.04.2008 02:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #46
 
tadzio3 napisał(a):Troche takie Feelowe granie, ale na koncercie wpadło mi w uch kilka utworów
Feelowe Icon_eek2 No to jestem ciekawy jak brzmią na płycie. Na koncercie Feela nie słyszałem Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.04.2008 03:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
 
Na koncercie Feela jeszcze nie byłem, a Stanu Miłości i Zaufania posiadam dwa kawałki.
MI po prostu takie skojarzenie przyszło słuchajac tego koncertu.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
04.04.2008 04:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #48
 
tadzio3 napisał(a):Na koncercie Feela jeszcze nie byłem, a Stanu Miłości i Zaufania posiadam dwa kawałki.
A ja chyba się na FEELA wybiorę Icon_mrgreen Jak posłuchałem 3 kawałków SMiZ to faktycznie dużo nie odbiegają od F. ... Posłuchałem też fragmentów na merlin.pl. Jestem mocno rozczarowany. Dobrze, że nie miałem przy sobie 3 dych bo bym się skusil na CD Icon_confused2 Nawet POWROTY, które spodobały mi sie na koncercie (ściana gitar, odległe skojarzenia z ... Zombie Icon_wink2 ), a we fragmencie z merlina.pl nie ma po prostu nic Icon_evil zupełnie nic ciekawego... Szkoda Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
05.04.2008 12:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #49
 
To także moja jedna z ulubionych list. Jakbym miał na cos ponarzekać
to z TOP 10 tylko utwór nr 3 na razie dla mnie jest taki sobie, a reszta R.E.W.E.L.A.C.Y.J.N.A
Yacy napisał(a):23 . NN . 01 . SALUTE YOUR SOLUTION - The Raconteurs
i jak to masz zmieścić za tydzień do tej swietnej dziesiątki ???? Dasz radę Icon_wink2 Icon_biggrin3
05.04.2008 03:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #50
 
Aro napisał(a):To także moja jedna z ulubionych list.
Icon_redface2 Icon_biggrin3 Icon_redface2
Aro napisał(a):to z TOP 10 tylko utwór nr 3 na razie dla mnie jest taki sobie,
to pewnie jeszcze trochę sobie ponarzekasz Icon_wink2
Aro napisał(a):i jak to masz zmieścić za tydzień do tej swietnej dziesiątki
jestem właśnie w trakcie przymiarek topu30 Icon_wink2 Notowanie pewnie powstanie późną nocą, ale sam jestem ciekawy czy top10 sie zmieni...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
05.04.2008 04:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #51
 
Yacy napisał(a):
tadzio3 napisał(a):Na koncercie Feela jeszcze nie byłem, a Stanu Miłości i Zaufania posiadam dwa kawałki.
A ja chyba się na FEELA wybiorę Icon_mrgreen Jak posłuchałem 3 kawałków SMiZ to faktycznie dużo nie odbiegają od F. ... Posłuchałem też fragmentów na merlin.pl. Jestem mocno rozczarowany. Dobrze, że nie miałem przy sobie 3 dych bo bym się skusil na CD Icon_confused2 Nawet POWROTY, które spodobały mi sie na koncercie (ściana gitar, odległe skojarzenia z ... Zombie Icon_wink2 ), a we fragmencie z merlina.pl nie ma po prostu nic Icon_evil zupełnie nic ciekawego... Szkoda Icon_wink2
A ja właśnie przesłuchałem płytę (mp3) Stanu Miłości i Zaufania. Tak jak na koncercie najbardziej podoba mi sie "Jej pierwszy taniec", ale po drugim przesłuchaniu stwierdzam, że kawałki przy odpowiedniej promocji królowałyby na playlistach eremefki, zetki, czy eski i to nie jest komplement.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
05.04.2008 04:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #52
 
Yacy napisał(a):
neon.ka napisał(a):Boy In The Anorak z zeszłego tygodnia nie dał jednak rady, no i to, co sobie najbardziej upodobałam z Twojej nieszczęśliwej, też nie.
a ja myślałem, że to jedno i to samo... Jeśli to Joe to ma szanse chyba największe z tamtej "7".
miałam na myśli coś, co sobie upodobałam z tych, których nie znałam Icon_smile2 . i nie jest to Joe, jego niestety usunęłam z odtwarzacza po trzykrotnym przesłuchaniu... sorry Icon_smile2 . chodziło mi o 'Old Songs'.
tadzio3 napisał(a):
Yacy napisał(a):Większość -20
Zdecydowanie -20, ja bym powiedział -18 Icon_mrgreen
u nas się ponoć zaczynało od 13-14 Icon_wink2 .
tadzio3 napisał(a):U mnie kończyli "Marichuaną", "Wrócimy tu jeszcze" i "Psychologią", a już na samiutki koniec "Ludzie chcą usłyszeć wieści złe"
o, u nas 'Ludzie chcą...' było w samym środku koncertu i jak dla mnie to całe szczęście, bo po tej piosence człowiek by pozostał ze zbyt wielkim ładunkiem emocji...

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
05.04.2008 06:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #53
 
juz kiedys pisalem - dla mnie "Ludzie chcą..." to kwintesencja happy-sad. szczegolnie wyspiewywane takim glosem "szczescie rozpiera mnie"...
06.04.2008 12:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości