Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
379 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 123
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #21
 
kajman napisał(a):
ku3a napisał(a):kajman, czemu nie chcesz policzyc?? Icon_razz
Dzięki bardzo! Wystarczy mi, że musiałem brutalnie zresetować komputer.
mam nadzieję, że Twój komputer nie wykrył virusa oszustwa i ze to nie moja wina??? Jesli jednak było inaczej to jestem gotów ponieść wszelkie konsekwencje.
Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.04.2008 12:17 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Yacy napisał(a):50 . -- . MAYBE - Eric Avery & Shirley Manson
A co to? Wokalistka Garbage solo?
No i świetnie, że Plateau pozostało na prowadzeniu. Od tego tygodnia znam też Steve'a Lukathera - bardzo fajna piosenka, toteż cieszy jej awans to pierwszej dziesiątki.
Yacy napisał(a):A swoją drogą gratuluję pamięci i cieszę się, że pamiętałeś.
Dzięki! Icon_biggrin3
02.04.2008 03:50 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 642
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Yacy napisał(a):
kajman napisał(a):
ku3a napisał(a):kajman, czemu nie chcesz policzyc?? Icon_razz
Dzięki bardzo! Wystarczy mi, że musiałem brutalnie zresetować komputer.
mam nadzieję, że Twój komputer nie wykrył virusa oszustwa i ze to nie moja wina??? Jesli jednak było inaczej to jestem gotów ponieść wszelkie konsekwencje.
Icon_razz
Nie zwróciłem uwagi na to, że minęła północ i wyrzuciłem z winampa utwory wspierane przez Ciebie (Black Keys, Icky i jeszcze coś, co było u mnie w czołówce). Niestety nie pamiętałem z których dokładnie miejsc to wyrzuciłem. Tylko resetowanie mogło przywrócić poprzedni stan, więc szybko to uczyniłem.
02.04.2008 09:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
zgodnie z zapowiedziami, Amy do gory i juz na podium Icon_smile2. czyzby... Icon_smile2
Pan Jan 4 do gory...
Futureheads pieknie do gory. poczatek duzej kariery?
Icky i Funeral po sasiedzku Icon_smile2.
The Enemy - taki piekny staz i wypadek z 20. miejsca?? Icon_eek2
Yacy napisał(a):- The Raconteurs - nie miałem pojęcia, że coś nagrywają.
no wlasnie, tak nagle to wszystko wyszlo. ale przeciez ze Strajpsami bylo podobnie.
02.04.2008 10:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Ee nie chcę mi sie znów wszystkiego komentować. W sumie to tyle nowości było podejrzane, ale skoro u Sebastiana tak nagle wyleciała połowa listy to w sumie nie było to aż tak dziwne, ale jak zwykle bez najmniejszych problemów dałem się nabrać (rok temu z listą Kuby było tak samo o ile pamiętam) i w ogóle nie zwróciłem uwagi na datę itp ;P

Cieszę się, że Avery wskoczył na 50 miejsce. Ciekawe jak potoczą się jego dalsze losy Icon_wink Co do pozostałych nowych numerów znam średnie Raconteurs...Aha plusy tego notowania to mniejszy spadek TSP niż naprawdę Icon_wink i brak zmiany lidera.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.04.2008 06:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 123
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #26
 
kajman napisał(a):Nie zwróciłem uwagi na to, że minęła północ i wyrzuciłem z winampa utwory wspierane przez Ciebie (Black Keys, Icky i jeszcze coś, co było u mnie w czołówce)
Dlatego powinieneś swoje zasady "przesunąć" o tydzień - dwa Icon_wink2 Wystarczy, że ktoś wyjedzie, zachoruje lub ... "się zabawi", a Ty juz musisz wyrzucać utwór lub ... resetować kompa. Przeuń wypadki o tydzień. Taka moja propozycja.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.04.2008 10:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 123
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #27
 
ku3a napisał(a):no wlasnie, tak nagle to wszystko wyszlo. ale przeciez ze Strajpsami bylo podobnie.
no nie na Strajpsów czekałem dobre 1,5 do 2 miesięcy. Metz prezentował utwory jeszcze przed ukazaniem sie u nas płyty. A teraz dowiedziałem sie w momencie jak ... zauważyłem link do płyty Icon_wink2

A Amy... Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.04.2008 10:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 123
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #28
 
saferłel napisał(a):W sumie to tyle nowości było podejrzane, ale skoro u Sebastiana tak nagle wyleciała połowa listy to w sumie nie było to aż tak dziwn
u mnie raczej nie jest możliwa taka wymiana. A już na pewno nie na te utwory Icon_wink2 Prawie dych to utwory z miejsc 51-80 Icon_mrgreen. No ale o tym wiedziałem tylko ja Icon_wink2 Mimo wszystko fajnie wyszło, a napiszę jeszcze raz: największa zabawa była przez ostatnie 10 dni dla mnie. I ... zapraszam za rok Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.04.2008 10:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #29
 
Yacy napisał(a):
neon.ka napisał(a):no w każdym razie pierwsze miejsce bardzo mi się podoba Icon_biggrin3 Icon_razz .
przykro mi że muszę Cię rozczarować Icon_cry Icon_cry Icon_cry
ależ nie musi Ci być przykro, wiedziałam, że będę się tym mogła cieszyć tylko jeden dzień Icon_mrgreen .

nowy wykonawca płci żeńskiej na podium bardzo mi się podoba [przy okazji, chyba powinnam doszczętnie powymazywać moje komentarze co do tej piosenki sprzed kilku tygodni. ale to najbardziej chyba u Kuby Icon_wink2 ].
no, DDWD to mam nadzieję, że za tydzień będzie kolejnym nowym wykonawcą, płci męskiej tym razem, na podium Icon_biggrin3 . pięknych wrażeń jutro!!!
no, ale SDM i tak bardzo ładnie awansowało!
eee, The Kills wcale tak źle sobie nie radzi Icon_smile2 . mi bardzo żal tego wypadku na mojej liście, bo naprawdę mi się ten utwór podoba...
Yacy... no przytul troszkę mocniej to miejsce 30... Icon_smile2

Boy In The Anorak z zeszłego tygodnia nie dał jednak rady, no i to, co sobie najbardziej upodobałam z Twojej nieszczęśliwej, też nie. ale za to Glasvegas do góry, to fajnie Icon_smile2

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
02.04.2008 11:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #30
 
Heh... no prawie dałam sie nabrać... Icon_lol
Spadek Plateau byłby raczej zaskakujący Icon_wink2
Troche szkoda spadków (choc niewielkich) odnotowanych przez Strachy, no i ... Happysad. Ale koncert juz bardzo bardzo niedługo ... więc moze jeszcze...? Icon_mrgreen
Mi sie nie uda, ale Tobie życze miłego widowiska... i słuchowiska Icon_wink2
03.04.2008 12:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 123
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #31
 
neon.ka napisał(a):no, DDWD to mam nadzieję, że za tydzień będzie kolejnym nowym wykonawcą, płci męskiej tym razem, na podium
raczej dojdzie inny Happy. W tej chwili obstawiam Styraną. A jutro okaże się czy dobrze myślę Icon_wink2
neon.ka napisał(a):Boy In The Anorak z zeszłego tygodnia nie dał jednak rady, no i to, co sobie najbardziej upodobałam z Twojej nieszczęśliwej, też nie.
a ja myślałem, że to jedno i to samo... Jeśli to Joe to ma szanse chyba największe z tamtej "7".

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
03.04.2008 01:04 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 123
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #32
 
I czas na MOJE ALBUMY. Tu bez notowania PrimaAprillisowego Icon_wink2

Notowanie nr 379 z 2008-03-31

poz ub tyg ALBUM - Wykonawca

01 . 01 . 09 . GO AWAY WHITE - Bauhaus
02 . 02 . 03 . STARBORN TOME I - The Chronicles of Israfel
03 . 04 . 21 . 41 POTENCJOMETRÓW PANA JANA - Czesław Niemen
04 . 09 . 02 . EVER CHANGING TIMES - Steve Lukather
05 . 03 . 07 . ECHOES, SILENCE, PATIENCE & GRACE - Foo Fighters
06 . 06 . 02 . ACCELERATE - R.E.M.
07 . 05 . 09 . NIEPRZYGODA - Happysad
08 . NN . 01 . CONSOLERS OF THE LONELY - The Raconteurs
09 . 08 . 57 . EVERYTHING ALL THE TIME - Band Of Horses
10 . 07 . 04 . AUTOR - Strachy Na Lachy


11 . 10 . FABLES OF A MAYFLY - Fair To Midland
12 . 11 . ICKY THUMP - The White Stripes
13 . -- . THIS IS THE LIFE - Amy MacDonald
14 . 12 . MIDNIGHT BOOM - The Kills
15 . 13 . OBCE KRAJE - Basia Stępniak-Wilk
16 . 15 . DIG LAZARUS DIG - Nick Cave
17 . 14 . NIEBÓL - Totentanz
18 . 19 . 2:1 DLA DZIEWCZYN - Muzyka Końca Lata
19 . 16 . CEASE TO BEGIN - Band Of Horses
20 . 20 . KILL TO GET CRIMSON - Mark Knopfler

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
03.04.2008 01:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
ciagle zapominam sciagnac sobie ten Bauhaus...
obydwie nowosci rowniez i u mnie beda walczyc o wejscie.
03.04.2008 01:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
Lista jak zwykle ciekawa, ale SDM to mogło by się znaleźc na pierwszym miejscu Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
03.04.2008 02:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 123
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #35
 
tadzio3 napisał(a):Lista jak zwykle ciekawa, ale SDM to mogło by się znaleźc na pierwszym miejscu
przecież jest/było Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
03.04.2008 03:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #36
 
Dojrzalam Cie juz na forum, Yacy Icon_wink2 I jak było? Nie chce myślec, co mnie ominęło, ale ... no ciekawa jestem Icon_razz

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
04.04.2008 12:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 123
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #37
 
Muza na koncercie - świetna!!! suport też całkiem całkiem - Stan Miłości i Zaufania. Właśnie zaczynam ich szukać. A Happysad zagrali wszystko to co mieli zagrać Icon_wink2 Aplauz publiczności największy nie był przy Długiej drodze... Icon_wink2 Raczej przy starszych kawałkach. A mi najbarziej oprócz DDWD w ucho wpadł Milowy las Icon_wink2, Nieprzygoda i Styrana. Co z tego będzie to się zobaczy...
Publiczność no właśnie... Spodziwałem sie młodszej publiczności, ale aż tak!!! W naszym wieku - 30 plus - było może 10-15 osób!!! na 200-250!!! Większość -20 Icon_wink2
Ale to szczegół. Może bym ponarzekał trochę na akustkę, ale nie będę. Icon_wink2

Miałem okazję zerknąć na spisany zestaw utworów Icon_wink2 Nie widziałem DDWD Icon_wink2 A na kartce zamiast DDWD było ... Icon_mrgreen może ktoś wie? Taki mini konkursik Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.04.2008 12:38 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #38
 
Yacy napisał(a):...suport też całkiem całkiem - Stan Miłości i Zaufania. Właśnie zaczynam ich szukać
Pewnie już to znalazłeś, ale... http://stanmilosciizaufania.mp3.wp.pl/

.
04.04.2008 12:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 123
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #39
 
stavanger napisał(a):Pewnie już to znalazłeś, ale... http://stanmilosciizaufania.mp3.wp.pl/
tak tylko że w pracy wskakuje mi Guardi Icon_wink2 Muszę poczekać do powrotu do domu.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.04.2008 01:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
a jak zakonczyli koncert?
nie mam pomysly co moglo byc zamiast DDWD.
04.04.2008 01:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości