Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 890 - 30.03.2008
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #21
 
ku3a, Misie podoba. Icon_razz Skoro mogą się u Ciebie pojawić starsze utwory to jeszcze proponuję wersję Marka Grechuty i "dziecięcą". Icon_wink2
01.04.2008 08:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
na razie mi wystarczy Icon_wink2
01.04.2008 09:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
ku3a napisał(a):03. 12. 01. 01. Hydropiekłowstąpienie - Lao Che
Płyń, płyń, Noe... Piękny awans!
ku3a napisał(a):25. 36. 01. Nic nie pachnie jak ty - Plateau & Renata Przemyk
27. 40. 01. Given Up - Linkin Park
Te nowości mnie też cieszą.
ku3a napisał(a):03. 05. 03. 03. Showbiz - Muse
Coś takiego! Muse jednak zawojowało czołówkę! Ja już rzadziej słucham "Showbiz"... teraz tylko "HAARP" razem z obrazkami z Wembley... Icon_biggrin3
02.04.2008 03:56 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
marsvolta napisał(a):Zabili Mi Żółwia podoba mi się ten zespół.
Muzyka, czy tylko nazwa? Icon_razz
ku3a napisał(a):bardzo .
o dziwo, u nas po drugiej "Łydce" i po "Marihuanie" wyszli jeszcze raz, by zagrac jakis totalny spontan z tekstami roznych piosenek (m.in. "Wódki"). milego koncertu jutro!
To jestem ciekaw jak to u mnie będzie. Mimo tego, że byłem na nich juz 4 razy to i tym razem pojawia się ciekawośc jak to tym razem będzie. "...No ile razy, razy, razy, razy..."
ku3a napisał(a):Czyżby Farben Lehre mierzył w szczyt? Mnie to by bardzo ucieszyło.
ma kilku strasznie trudnych przeciwnikow
Zauważyłem.
ku3a napisał(a):to jest tak, ze dla mnie tylko pierwsze miejsce jest wlasciwe dla tej piosenki, zbyt wazna jest dla mnie. wlasciwie jak spadla z pierwszego to juz bylo mi wszystko jedno. a jak wypadla z dychy to juz w ogole niewazne czy bedzie na 15. czy na 30., stad spadki. nie chodzi o to, ze przestalo sie podobac. na zawsze pozostanie dla mnie czyms wiecej niz piosenka z listy. to nie jest przeboj. to nie jest zwykla piosenka. i dlatego nie dalem tego do NL5.
Ta piosenka ma coś w sobie, gdyż i dla mnie w pewnym momencie stała sie ważna. Szkoda tylko, że u Ciebie spadnie szybko i mimo tego, że tak cenisz utwór w podumowaniach tego nie odzwierciedli się.
A może kiedyś znajdzie się na Twoim na topie wszech czasów? Icon_idea
ku3a napisał(a):no nie! jak takie glosy beda sie powtarzac, to znowu poszerze moja liste o dwie dziesiatki
A to by było ciekawe... Icon_mrgreen
Ale rozumiem Ciebie, bo u mnie również jest tak, ze te piosenki, kóre sa na końcu listy to i tak są bardzo przeze mnie lubiane. Nie pamiętam już listy, w której coś wypadało z mojej 45 z tego powodu, ze mi się piosenka znudziła, tylko po prostu zostaje "wypchana" przez nowości.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
02.04.2008 10:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
tadzio3 napisał(a):Muzyka, czy tylko nazwa? Icon_razz
czy slowa? Icon_wink2
tadzio3 napisał(a):A może kiedyś znajdzie się na Twoim na topie wszech czasów?
jest duza szansa. tyle ze nie wiem kiedy nastepne notowanie bedzie, bo dopiero co skonczylem tworzyc najnowsze notowanie. byc moze wrzuce tu na forum. a ze poprzednie notowanie bylo 5 lat wczesniej...
02.04.2008 11:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Od trzech tygodni nie pisałem tutaj komentarza, a w tym czasie jeden z moich ulubionych utworów z Twojej listy wskoczył na pierwsze miejsce! Oczywiście bardzo mnie to cieszy, ale szczególnie cieszy mnie zainteresowanie płytą "The Way Of The Fists". Sam do tej pory przesłuchałem ją tylko raz, więc cokolwiek mogłem napisać o niej - napisałem wtedy, gdy zasygnalizowałem pojawienie się jej w poczekalni mojej listy płyt. Tak więc teraz nie ma sensu pisanie o wirtualnych miejscach w poczekalni.
"Salvation" na pewno znacząco się przesunie w tym tygodniu. Muszę przyznać, że gdy słucham tego utworu na mojej playliście na odtwarzaczu mp3, na początku często chcę przełączyć na co innego, ale z czasem mi się tego odechciewa. To przepiękny kawałek z gatunku tych, które trzeba trochę pomęczyć, żeby je pokochać. Teraz już wymęczyłem wystarczająco i mam nadzieję, że zsynchronizujemy się z tym kawałkiem na naszych listach.
Seether wypada z listy po 18-u tygodniach. To znakomity wynik! Może pora na nowy singiel...?
Cieszą kolejne sukcesy Foo Fighters. Ciekaw jestem czy wstawisz coś jeszcze z tej płyty na swoją listę.
Debiut Linkin Park na pewno mnie nie cieszy, bo wiem jak to się może skończyć... Jest wiele ciekawszych rzeczy w podobnym klimacie.
"Nie ma mowy" już na wylocie, a u mnie idzie jak burza. Nie rozumiem dlaczego dopiero teraz, bo to niezwykle piękny utwór.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
02.04.2008 10:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
mrsap napisał(a):w tym czasie jeden z moich ulubionych utworów z Twojej listy wskoczył na pierwsze miejsce!
do konca roku jeszcze tak duzo czasu, ale juz w tej chwili "The Bleeding" zdobylo tyle punktow, ze nie ma mowy, zeby nie bylo w pierwszej trojce roku!
mrsap napisał(a):cokolwiek mogłem napisać o niej - napisałem wtedy, gdy zasygnalizowałem pojawienie się jej w poczekalni mojej listy płyt.
ciekaw jestem jak Ci sie spodoba, jak przesluchasz jeszcze kilka razy.
mrsap napisał(a):Seether wypada z listy po 18-u tygodniach. To znakomity wynik! Może pora na nowy singiel...?
tak, jest duza szansa, ze wejdzie, bo po kilku przesluchaniach coraz bardziej mi sie podoba.
mrsap napisał(a):Cieszą kolejne sukcesy Foo Fighters. Ciekaw jestem czy wstawisz coś jeszcze z tej płyty na swoją listę.
juz mi sie wydawalo, ze pomimo checi nic z tej plyty juz nie wyciagne, a tu po ostatnim przesluchaniu dostrzeglem potencjal w dwoch piosenkach, ktorych wczesniej zupelnie nie dostrzegalem. moze to dlatego, ze zwykle szybciej moze sie spodobac cos co jest na poczatku plyty, a te dwie to zamykajace album "But, Honestly" i "Home". zobaczymy co z tego wyjdzie. sprobuje sobie ich sluchac czesciej niz tylko przy okazji przesluchiwania calego krazka.
mrsap napisał(a):Debiut Linkin Park na pewno mnie nie cieszy, bo wiem jak to się może skończyć...
co prawda widze duze podobienstwo miedzy "Given Up" i "Bleed It Out", ale jednak tak wielkich sukcesow nie przewiduje.
mrsap napisał(a):Jest wiele ciekawszych rzeczy w podobnym klimacie.
byc moze. to mnie jednak mocno zlapalo i po prostu sie podoba, lubie sluchac, wiec nie bede z tym walczyc Icon_smile2.
mrsap napisał(a):"Nie ma mowy" już na wylocie, a u mnie idzie jak burza. Nie rozumiem dlaczego dopiero teraz, bo to niezwykle piękny utwór.
tez nie moglem tego zrozumiec za kazdym razem gdy wchodzilem na Twoja liste i najpierw w ogole tego nie bylo, a byl "Juda", a potem sie pojawilo w poczekalni i nic z tego nie wynikalo. dobrze, ze teraz juz jest znacznie lepiej.
02.04.2008 11:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #28
 
ku3a napisał(a):ciesze sie, ze teraz mam mozliwosc sluchania tego w dobrej jakosci. podziekowania dla Jacka Icon_smile2.
a tak się właśnie zastanawiałam w jakiej walucie płaciłeś za tą płytę Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):o dziwo, u nas po drugiej "Łydce" i po "Marihuanie" wyszli jeszcze raz, by zagrac jakis totalny spontan z tekstami roznych piosenek (m.in. "Wódki").
taaaak? a no to w takim razie jest to jeden z pozytywów nieznajomości wszystkich utworów, gdy sie idzie na koncert, bo ja byłam przekonana, że to po prostu jakaś ich kolejna piosenka Icon_wink2 (choć nie wsłuchiwałam sie bardzo dokładnie w słowa, raczej skupilam sie wtedy na 'bujaniu')
ku3a napisał(a):no nie! jak takie glosy beda sie powtarzac, to znowu poszerze moja liste o dwie dziesiatki Icon_razz. teraz jestem w trakcie poszerzania, zeby mi juz nikt nie pisal, ze miejsce np. 28. to gdzies na samym koncu.
Icon_lol Icon_lol Icon_lol chyba się nie da tego uniknąć.

sorry, że tak komentuję Twoje komentarze, jakbym była u siebie, ale tak mi się to narzuciło na myśl Icon_smile2 .
a tak naprawdę to chciałam napisać, że zdecydowałam się odważyć posłuchać 'Salvation' Icon_wink2 .
hmmm, no będę z zaciekawieniem przyglądać się jego karierze Icon_razz
[kurde, niezła okładka tej płyty, jak nic Icon_wink2 ]
i jakbym mogła jeszcze mieć jedną chomikową prośbę... o tą 'Twoją' wersję pana Turnaua, bo ja też słyszałam tylko tą z Mannem...

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
03.04.2008 12:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
neon.ka napisał(a):taaaak? a no to w takim razie jest to jeden z pozytywów nieznajomości wszystkich utworów, gdy sie idzie na koncert, bo ja byłam przekonana, że to po prostu jakaś ich kolejna piosenka Icon_wink2
wyglada na to, ze to faktycznie mogl byc ostry spontan, bo ani u Yacego, ani u Tadzia tak nie zakonczyli Icon_smile2.
neon.ka napisał(a):sorry, że tak komentuję Twoje komentarze, jakbym była u siebie, ale tak mi się to narzuciło na myśl Icon_smile2 .
bardzo prosze, czuj sie jak u siebie Icon_wink2.
neon.ka napisał(a):a tak naprawdę to chciałam napisać, że zdecydowałam się odważyć posłuchać 'Salvation' Icon_wink2 .
brawo! Icon_razz
neon.ka napisał(a):i jakbym mogła jeszcze mieć jedną chomikową prośbę... o tą 'Twoją' wersję pana Turnaua, bo ja też słyszałam tylko tą z Mannem...
ano znajdziesz to tutaj: http://chomikuj.pl/abd3mz/forum.lp3.pl/zagadki . tytul tej piosenki to zagadka-2008-03-01 Icon_razz.
04.04.2008 11:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #30
 
Przesłuchałem calutka płytkę Five Finger Death Punch i jest na niej kilka swietnych utworów które maja szanśe wejsć na nasze listy. I między innymi Twój numer jeden jest wg mnie swietny, a Salvation też może namieszać niebawem. Icon_biggrin3 Lessdress u Ciebie robi karierę , tym bardziej żałuje że u mnie dosyc szybko wypadł. Ale bedę trzymał kciuki. M.I.A. śrubuje kolejne rekordy. Zapowiada się że w tym roku też może to byc jeden z Twoich wielkich przebojów Icon_biggrin3
To samo z DDWD . A H-Blockx za tydzien kto wie, może juz w TOP 10. Icon_wink2
A z nowości bardzo lubie dwie ostatnie.
Szkoda tylko że Volbeat spada .
05.04.2008 04:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #31
 
Aro napisał(a):H-Blockx za tydzien kto wie, może juz w TOP 10.

a u mnie nie zmieścili się nawet do top 200 Icon_wink2
06.04.2008 08:41 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #32
Re: notowanie 890 - 30.03.2008
Niezwykle wygląda pierwsza dziesiatka (nowości Icon_biggrin3 ). Co sie stanie w następnym notowaniu? (to pewnie dziś/jutro Icon_wink2 ). Lubie zgadywanki Icon_mrgreen
Typuje miejsce 1 i 4 bez zmian, Lao Che na 2, Foo Fighters na 3. No to teraz czekam...

neon.ka napisał(a):[najszczególniej to cieszę się z Lao Che i Lessdress. Farben Lehre zostawiam Lilian Icon_smile2 ]
dzieki Icon_mrgreen
oczywiście cieszy mnie bardzo obecne miejsce 4. a i to co na 3. tez zaczyna mi sie podobac Icon_smile2
08.04.2008 12:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
Lilian napisał(a):Co sie stanie w następnym notowaniu? (to pewnie dziś/jutro Icon_wink2 )
notowanie oczywiscie zrobione w niedziele, ale nie dam rady go dzisiaj wrzucic. jutro bedzie.
08.04.2008 12:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
Eee jeszcze nie ma...

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
08.04.2008 11:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
niestety nie dalem rady wczoraj, wyskoczyly mi nieplanowane rzeczy.
08.04.2008 11:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości