Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOMINCJE - I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011
emigrant
Unregistered

 
Post: #14
RE: NOMINCJE - I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011
MYCHY 2011

Szanowni forumowicze!
Wielu z Was czekało na moment w którym z wysłanych przez Was propozycji zaczniemy wyłaniać nominacje.
Pewnie wielu z Was zauważyło, że trwał spór o zasady głosowania. Po wielu dyskusjach udało mi się wraz z Saferłelem uzyskać kompromis poddając zasadyy pod ogólne głosowanie.

W końcowej fazie dyskusji głos zabrał Listoholik
(12.04.2012 04:08 PM)Listoholik napisał(a):  stoję jak najbardziej z boku, bo nie mam ochoty wdawać się w tę bezpodstawną polemikę, dla mnie najważniejsza jest sama muzyka i dlatego pomysł z Forumowymi Nagrodami Muzycznymi za rok 2011 uważam za bardzo dobry, i dlatego też chętnie podałem swoje nominacje i chętnie zagłosuję w II etapie zgodnie z zasadami.
powyższe dywagacje tylko podnoszą ciśnienie niektórym albo mogą je ewentualnie podnieść jeszcze innym, przy dokładnej lekturze słów, które tu padły z różnych stron. a one bynajmniej nie wprowadzają klimatu uwielbienia dla muzyki a jedynie zamęt i wzajemną niechęć personalną.

ja tylko proszę, abym mógł spokojnie oddać się słuchaniu swojej muzyki i zagłosować tak jak sam czuję, bez ingerowania w gusty innych, i aby nikt też nie próbował mi udowadniać wyższości swojego punktu widzenia nad moim.

emigrancie, dzięki za poświęcenie czasu na Mychy 2011 i w ogóle za inwencję!
dajcie mi zagłosować, nie chciałbym bardzo sytuacji, by wszystko nagle upadło i głosowanie zostało wstrzymane.

W odpowiedzi Kajman wysłał następującego posta

(12.04.2012 06:07 PM)kajman napisał(a):  
(12.04.2012 04:08 PM)Listoholik napisał(a):  dajcie mi zagłosować, nie chciałbym bardzo sytuacji, by wszystko nagle upadło i głosowanie zostało wstrzymane.
Ależ nie ma podstaw żeby głosowanie zostało wstrzymane. Może byś nie siał defetyzmu.Icon_wink

Na odparcie nie trzeba było długo czekać

(12.04.2012 06:36 PM)Listoholik napisał(a):  
kajman napisał(a):Ależ nie ma podstaw żeby głosowanie zostało wstrzymane. Może byś nie siał defetyzmu.


zatem Największy Defetysta tego wątku mówi do widzenia i wypisuje się z tej zabawy.
zostańcie z Bogiem!

tym samym unieważniam swoje wcześniej zgłoszone nominacje.

miłych sporów i wzajemnego szamotania się w kontekście słów. ktoś może kiedyś napisze pracę magisterską na temat socjologicznego aspektu tego forum muzycznego, ponoć największego w Polsce, choć ja tej potęgi, wobec słów które tu padają, bardzo często nie widzę Icon_sad

Listoholik użył tam jeszcze jednego ''brzydkiego'' słowa po czym edytował post i je usunął

Ja zaniepokojony i na prawdę zdenerwowany niesłusznym oskarżeniem go zareagowałem w następujący sposób

(12.04.2012 06:37 PM)emigrant napisał(a):  Fajnie
Zaje...ście
Dzięki wielkie. Narobiliście
Fajna była zabawa. Zaraz ja się dołączę do listoholika
Po czym nie wyrobiłem i zrezygnowałem z dalszej kontynuacji zabawy.

Swego czasu przez niedopatrzenie ze strony moderatorów można było zobaczyć co takiego moderatorzy wypisują w panelu administracyjnym. To przeszło najśmielsze oczekiwania. To tam się dyskutuje o użytkownikach, komu powinno się dać ostrzeżenia czy nawet usunięcia z forum itp. Czy to ładnie obgadywać innych za ich plecami?

Saferłel w dyskusji o Mychach zasugerował, żeby wszyscy wyłożyli kawę na ławę przy swych decyzjach. Coś mi się zdaje, że Panowie moderatorzy są tez zobowiązani ''wyłożyć kawę na ławę'' o tym o czym piszą za plecami innych.

W głównej mierze, Ci sami moderatorzy najbardziej negowali zasady, które zaproponowałem w głosowaniu do nominacji Mych.
Zarzucając sianie zamętu innym nie zauważyli, że sami go sieją.

P.S. Jest paru użytkowników Forum, których powinni oni przeprosić, gdyż posuwali się nawet do obrażania ich.

Ja ze swojej strony dziękuję tym, którzy wysłali swe propozycje do Mych , jednak w przypadku takiego zakłamania na Forum nie widzę sensu kontynuacji zabawy.
Ugiąłem się pod wpływem tych paru osób i poddałem zasady pod ogólne głosowanie. Jak widać to nie pomogło.
Całość dyskusji znajdziecie TUTAJ
Liczę, że co niektórzy nie wykasują swoich postów.

Jest tutaj kilka osób, którym wydaje się, że są najmądrzejsi i najbardziej osłuchani. Niech sobie dalej w to wierzą. Niech mącą. Ja z tego autobusu wysiadam.
13.04.2012 12:55 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: NOMINCJE - I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 - emigrant - 13.04.2012 12:55 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Gwiazdka MYCHY 2013: Ogłoszenie laureatów AKT! 120 89 907 30.07.2015 08:55 AM
Ostatni post: kondzio_92
Gwiazdka MYCHY 2013: głosowanie finałowe AKT! 32 11 337 19.04.2014 11:51 AM
Ostatni post: thestranglers
Gwiazdka MYCHY 2013: wyłonienie nominacji AKT! 19 6 099 24.03.2014 11:43 PM
Ostatni post: AKT!
Gwiazdka MYCHY 2013: zgłaszanie propozycji AKT! 30 8 451 05.03.2014 08:56 PM
Ostatni post: kolej_grzesiek
Gwiazdka MYCHY 2013: II. Forumowe Nagrody Muzyczne AKT! 4 2 840 16.02.2014 12:05 AM
Ostatni post: AKT!
  Mychy 2012 thestranglers 5 3 807 27.07.2013 06:45 PM
Ostatni post: thestranglers
  Nominowani do nagrody MYCHY 2011 thestranglers 47 11 801 29.06.2012 09:23 PM
Ostatni post: thestranglers
Muzyka I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja) emigrant 333 119 815 27.05.2012 05:14 PM
Ostatni post: AKT!
  I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (Propozycje) emigrant 54 17 905 09.04.2012 08:27 PM
Ostatni post: Miszon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości