Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Stranglers - Giants
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 180
Dołączył: Dec 2014
Post: #1
The Stranglers - Giants
5 marca br. ukazała się 17. studyjna płyta dusicieli. Oto jej okładka, której niestety nie będziecie mieli szczęścia zobaczyć na żywo:
[Obrazek: StranglersGiants.jpg]
I tym razem ich oryginalny pomysł został wyoutowany przez "tych co wiedzą lepiej". Szubienica jest więc pusta...
W zapowiedziach płyta jest powrotem do czasów przełomu lat 70. i 80., co oznacza że powinniśmy znaleźć tutaj mieszankę dźwięków od "Black and White" do "Feline".
Wciąż markę firmuje trójka muzyków z oryginalnego składu więc pozostały charakterystyczne elementy kunsztu kapeli z Guildford: szaleństwa klawiszowca, dudniący bas i mocne przyłożenie w bębny. Jest też jak za dawnych czasów urozmaicony wokal: Jean-Jacques Burnela wspomaga już na drugiej płycie niejaki Baz Warne.
Recenzenci oscylują wokół 6/10, a jeśli macie sentyment do panów po sześćdziesiątce to zafundujcie sobie flirt z tymi klasykami rocka.
26.03.2012 12:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #2
RE: The Stranglers - Giants
słuchałem kawałków w pośpiechu na youtube ale jeszcze wrócę do nich choć chyba bardziej wolałem ich singlowo niż całe albumy
26.03.2012 01:05 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 180
Dołączył: Dec 2014
Post: #3
RE: The Stranglers - Giants
Co do singla to życzeniem większości jest promocja "Time Was Once On My Side". Jest oczywiście i trasa, która nie omija Beneluksu: 31.03 Lessines – Rene Magritte Centre, 26.04 Utrecht – Tivoli, 27.04 Leuven – Het Depot.
26.03.2012 01:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: The Stranglers - Giants
emigrant napisał(a):słuchałem kawałków w pośpiechu na youtube
sic! Icon_wink

Płyta niezła, ale trochę słabsza od poprzedniej Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.03.2012 05:17 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #5
RE: The Stranglers - Giants
Oczywiście obowiązkowo muszę poznać Icon_smile
27.03.2012 12:39 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #6
RE: The Stranglers - Giants
emigrant napisał(a):słuchałem kawałków w pośpiechu

i są tam przeboje na miarę Midnight Summer Dream czy Always the Sun ? ;p
27.03.2012 03:17 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości