Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
13 notowanie z 30.03.2008
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #1
13 notowanie z 30.03.2008
To był dziwny tydzień...

Nie spodziewałem się tego, nie przypuszczałem, ale czy ktoś to podejrzewał? Słyszałem życzenia powrotu do zdrowia podczas Taniego Grania i tak naprawdę dopiero wtedy dowiedziałem się dlaczego od trzech tygodni nie było "Odkurzonych Przeboi". Już nie będzie. W poniedziałek o 13:20 dowiedziałem się, że Janusz Kosiński odszedł...

Pierwszy raz usłyszałem Jego głos mniej więcej rok temu. Było to podczas jednej z bezsennych nocy. (W ogóle w tamtym czasie miałem ich kilka i z wszystkich jestem zadowolony.) Grał jakiś blues. Mógłbyś to Van Morrison, którego Pan Janusz uwielbiał. Niby nic wielkiego, ale ja bluesa mogę słuchać non-stop. Najważniejsze jednak było potem. nie pamiętam dokładnie co powiedział Pan Janusz, ale pamiętam że pomyślałem: "nareszcie ktoś to powiedział". Mogła dotyczyć szeroko rozumianego show-biznesu albo absurdów polskiej rzeczywistości. Podczas audycji można było usłyszeć wiele mądrych słów.
Trzy miesiące później zacząłem nagrywać co tydzień. Przez 9 miesięcy opuściłem kilka audycji.

Panie Januszu dziękuję, za każdą audycję. Za "41 potencjonometrów Pana Jana", Vana Morrisona, Fisha, Mars Volte, Led Zeppelin, Toola, Erica Claptona, Marka Grechutę, Czesława Niemena, Boba Dylana i wiele wiele innych. Za audycje w lwiej części poświęcone jednemu artyście. Za wszystkie mądre słowa i piękne dźwięki. Za odkurzanie zapomnianych artystów. W skrócie: za Muzykę i Słowa.
*
Może na początek moja definicja listy: to uporządkowany zbiór utworów spełniających kryteria słuchanych w danym tygodniu.
W poniedziałek wiedziałem, że tego dnia przyda misie mój pakiet z Muzyką. Wtedy nie myślałem, że będę go potrzebował prawie tydzień... We wtorek wiedziałem, że ciężko będzie mi znaleźć 50 nagrań spełniających moje wymagania, żeby ułożyć listę. Z trudem, ale się udało. Postanowiłem ułożyć utwory w następującej kolejności: słuchane w poniedziałek i wtorek, środę i czwartek oraz piątek i sobotę. Wiem, że jest to dziwne, ale ma to swoje uzasadnienie. Na liście wielkie zamieszanie, więc nie wiem czy da się komentować listę w takim kształcie. Pewnie za tydzień masa powrotów (co też oznacza masę wypadków).
Numer jeden bez zmian. Przesłuchałem go w poprzednią niedzielę. Może z przyzwyczajenia, a może dlatego że odpowiada mi tytuł utrzymał pierwsze miejsce...

Dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi w tym trudnym czasie, a szczególnie redaktorom Trójki i pewnej kobiecie, która prawie mnie nie zna, a mimo to bardzo mi wtedy pomogła. Pewnie będzie wiedziała co mam na myśli.

A całe notowanie wygląda tak:

pozycja|pozycja przed tygodniem|ilość tygodni w zestawieniu (ilość tygodni na pierwszym)
01 01 09 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec (9)
02 45 03 NAGLE KTOŚ - Cree
03 19 10 FIGHTING FOR A LOST CAUSE - Antimatter

04 NN 01 WHERE IN THE WORLD - Fish
05 10 05 13TH STAR - Fish
06 NN 01 NIEPOJĘTE i ULOTNE - Anna Maria Jopek

07 43 07 NOTHING COMPARES 2U - Jimmy Scott
08 46 04 VENICE - Chris Botti

09 PP 04 LANDSLIDE - Stacey Kent (pozycja przed wypadkiem: 50)
10 28 09 IDŹ SWOJĄ DROGĄ - Raz, Dwa, Trzy
11 NN 01 MIRACLES - Dave Gahan
12 04 10 TO, CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
13 NN 01 CHODŹMY - Grzegorz Turnau
14 22 08 GDZIEKOLWIEK - Grzegorz Turnau
15 24 07 WE CLOSE OUR EYES - British Sea Power
16 NN 01 PODOBNO GDZIEŚ ISTNIEJE - Katarzyna Groniec
17 NN 01 ZNÓW WĘDRUJEMY - Grzegorz Turnau i Andrzej Sikorowski
18 NN 01 BROKEN HARP - PJ Harvey
19 NN 01 9-29-045 - Green Carnation

20 14 12 BROTHERS IN ARMS - Metallica
21 20 06 HUNT - Nest
22 03 10 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz, Dwa, Trzy
23 PP 04 LYRA - Kate Bush
24 21 06 PUNK FREUD - Pink Freud
25 NN 01 RUBEN'S TATOO - Songdog
26 23 06 UMIERA PIĘKNO - Aga Zaryan
27 36 08 WRACAM DO DOMU - Justyna Steczkowska
28 NN 01 GROW GROW GROW - PJ Harvey
29 02 09 GOOD DAY MY ANGEL (live) - Myslovitz
30 27 07 CZAS - Katarzyna Groniec
31 NN 01 BARBARELLA - Songdog
32 NN 01 SILENCE - PJ Harvey
33 NN 01 NUDE - Radiohead
34 NN 01 PRZETRWAMY - Raz, Dwa, Trzy
35 NN 01 PIERWSZY DZIEŃ RESZTY NASZEGO ŻYCIA - Anna Maria Jopek

36 39 09 ORDINARY PEOPLE - Neil Young
37 18 02 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
38 NN 01 TO TALK TO YOU - PJ Harvey
39 NN 01 LOSER HEAVEN - Songdog
40 NN 01 MONTPARNASSE - Songdog
41 NN 01 ŻAL ZA PIOTREM S. - Grzegorz Turnau i Andrzej Sikorowski
42 NN 01 HOUSE OF CARDS - Radiohead
43 NN 01 LONG ROAD OUT OF EDEN - The Eagles
44 NN 01 ON PORTHCAWL SANDS - Songdog
45 NN 01 WHITE CHALK - PJ Harvey
46 NN 01 VIDEOTAPE - Radiohead
47 NN 01 OWLS - Songdog
48 NN 01 LAST FLOWERS TO HOSPITAL - Radiohead

49 PP 02 DRAGON - Tori Amos (pozycja przed wypadkiem: 46)
50 PP 02 DAY TRIP - Pat Metheny Trio (pozycja przed wypadkiem: 49)

wypadły (bez przesłuchania w tym tygodniu*):
05 04 08 DYBUK - Żywiołak
06 07 04 DARK STAR - Fish
07 06 03 HYDROPIEKŁOWSTĄPIENIE - Lao Che
08 NN 01 SIEDMIU NIE ZAWSZE WSPANIAŁYCH - Lao Che
09 13 02 GOLIATH - The Mars Volta
11 08 09 DŁUGA DROGA W DÓŁ - Happysad
12 09 03 BÓG ZAPŁAĆ - Lao Che
13 NN 01 CZARNE KOWBOJE - Lao Che
15 10 09 CAŁKIEM SAM - Totentanz
16 11 02 CAVALETTAS - The Mars Volta
17 NN 01 mpaKOmpaBIEmpaTA - Lao Che
25 15 12 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
26 NN 01 CHŁOPACY - Lao Che
29 25 06 NAGLE - Anna Maria Jopek
30 26 12 PIOSENKA STARYCH KOCHANKÓW - Raz, Dwa, Trzy
31 27 10 NIE MA MOWY - Normalsi
32 29 04 ARC OF THE CURVE - Fish
33 22 06 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy
34 30 06 KAZIMIERZ WIERZYŃSKI - Strachy na Lachy
35 17 11 INNOCENCE - Björk
37 33 09 SZKLANA GÓRA - Strachy Na Lachy
38 20 09 DROGI PANIE - Lao Che
40 34 03 THE SCARECROW - Avantasia
41 32 05 RAG AND BONE - The White Stripes
42 36 06 505 - Arctic Monkeys
44 39 10 WITCH'S BREW - Peter Cincotti
47 46 07 WHAT A WONDERFUL WORLD - Stacey Kent
48 49 02 THE DOG'S A VAPOUR - Bauhaus
49 41 03 FALLING SLOWLY - The Frames
50 40 03 AIRMAIL SPECIAL - Nikki Yanovsky

*listę ułożyłem w sobotę o 18.

nowości - 26 (+ 4 powroty), bez zmian - 1, w dół - 8, do góry - 11,
Pogrubione nowości, zazielenionych 5 największych awansów i zaczerwienionych 5 największych spadków.
49 utworów z mojej listy nie ma w zestawie do głosowania na LP3 (poprzednio: 46).
Na razie nie ma nowości na chomiku. Może jeszcze dzisiaj.

Nie zapomniałem o poprzednim notowaniu i we wtorek albo w środę skrobnę tam jeszcze parę słów.
30.03.2008 03:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
notowanie 8 z 30 marca 2008 r.

01. Eva Cassidy - Songbird
02. Archive - You All Look The Same To Me
03. Antimatter - Leaving Eden

Czasu na słuchanie płyty, miałem bardzo dużo (pewnie przesłuchałbym około 30), ale nie miałem na to ochoty.
Eva pięknie śpiewa. Tego potrzebowałem...
30.03.2008 03:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Ojej. Zmiany iście drastyczne na liście nastąpiły. Przykro mi, że tak przeżyłeś śmierć tego dziennikarza, z pewnością czułbym się podobnie jakby ktoś kogo ogromni uwielbiam opuścił nas (raczej artysta, bo nie jestem chyba w żaden szczególny sposób związany z żadnym prezenterem muzycznym, chociaż w sumie tak na szybko piszę to słowa, to bardzo się nie zastanawiam...) Mam nadzieję, że lista będzie się prężnie rozwijała i nie popadnie w szarość Icon_wink
Na razie wiem jedno: Jeśli udostępnisz nowości na chomiku to będzie dłuuuuugi tydzień ;]
Spodziewałem się Cree tak wysoko, jak już napisałem nie lubię tego nagrania za bardzo, ale przynajmniej się dowiedziałem kto to jest to Cree i trochę byłem zaskoczony. Fish w czołówce. I bardzo dobrze. Widzę, że skosztowałeś White Chalk i ją są efekty. Bardzo lubię ten album, a więc w sumie wszystko co się pojawi jest dla mnie miłą niespodzianką Icon_wink Wysoko wdrapał się Gahan z Miracles. Tutaj też zawsze będę zadowolony z tego co wybierzesz z jego płyty, ale zawsze mogę liczyć, że pojawi się: Deeper+Deeper, A Little Lie, Use You czyli żelazna 3...no tak zawsze lubiłem mocne granie, zawsze przeważało nad balladami i spokojniejszymi trackami, tak u DM jak i w ogóle Icon_wink
8-stopniowy skok Metallici wydaję się prawie niczym jeśli wziąć pod uwagę liczbę nowości jakie ją wyprzedziły.
Patrzę dalej i co widzę! Kolejna PJ. Pj za Pj i jeszcze PJ Icon_razz2 Pojawia się mój ulubiony numr z płyty: Grow x3
Jest i Radiohead. Wreszcie coś baaaardzo wspólnego. U mnie już na podium. Radiohead też oczywiście cieszy. Choć Videotape jeśli nie będzie singlem to nie ma u mnie szans bo chyba najsłabsze na płycie - a w sumie chętnie ''zrobiłbym sobie'' własnego alternatywnego singla gdyby to wydali ;] Więc Bye Bye na zawsze.
Ogólnie to nowości 50, ale po 10 od każdego artysty Icon_razz2 Więc nie ma tak ogromnego zróżnicowania. Nie mam zielonego pojęcia co to jest Sondog, jakbyś mógł coś opisać....i czy warto....tzn dla ciebie warto na pewno Icon_biggrin, ale gdyby to był jazz to ja bym grzecznie podziękował.
Absolutnie osunęło się Lao Che, ale to zrozumiałe....Jestem pewny, że jednak wróci na listę, na 100%. To samo tyczy się innych numerów {Mars Volta, Stripesi czy Fish)

I to by była na tyle. Szkoda, że tak się stało i płyty się w tym tyg. nie pojawiły bo byłem ciekaw Radiohead....ale jeden tydzień wprzód zaostrzy mój apetyt i będzie smakować lepiej....tak sądze ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.03.2008 04:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #4
 
saferłel napisał(a):Przykro mi, że tak przeżyłeś śmierć tego dziennikarza, z pewnością czułbym się podobnie jakby ktoś kogo ogromni uwielbiam opuścił nas (raczej artysta, bo nie jestem chyba w żaden szczególny sposób związany z żadnym prezenterem muzycznym, chociaż w sumie tak na szybko piszę to słowa, to bardzo się nie zastanawiam...)
Ja chyba odwrotnie. Jest kilku dziennikarzy, którzy są dla mnie ważni, a w tej chwili nie przychodzi mi do głowy żaden artysta, którego brak spowodowałby...
saferłel napisał(a):Mam nadzieję, że lista będzie się prężnie rozwijała i nie popadnie w szarość Icon_wink
Pewnie tak będzie. Icon_smile2 [Przynajmniej rok.]
saferłel napisał(a):Widzę, że skosztowałeś White Chalk i ją są efekty. Bardzo lubię ten album, a więc w sumie wszystko co się pojawi jest dla mnie miłą niespodzianką Icon_wink
Skosztowałem już kilka tygodni temu. Icon_razz
saferłel napisał(a):ale zawsze mogę liczyć, że pojawi się: Deeper+Deeper, A Little Lie, Use You czyli żelazna 3...
A Little Lie jest trzeci w kolejności, ale to nie wystarczy.
saferłel napisał(a):8-stopniowy skok Metallici wydaję się prawie niczym jeśli wziąć pod uwagę liczbę nowości jakie ją wyprzedziły.
6-stopniowy. Icon_wink2 A nowości 8.
saferłel napisał(a):Patrzę dalej i co widzę! Kolejna PJ. Pj za Pj i jeszcze PJ Icon_razz2 Jest i Radiohead.
Za tydzień nie będzie tak dobrze. Jeśli zostawią po jednym utworze to będzie sukces.
saferłel napisał(a):Nie mam zielonego pojęcia co to jest Sondog, jakbyś mógł coś opisać....i czy warto....tzn dla ciebie warto na pewno Icon_biggrin, ale gdyby to był jazz to ja bym grzecznie podziękował.
Jak to powiedział Grzegorz Zembrowski w Mikrokosmosie [jedynej audycji, w której ich słyszałem]: Songdog to taki...Songdog. Icon_wink2 Icon_razz Na pewno nie jest to jazz, ale co to jest? Hmm... Grzegorz Zembrowski mówił, że to taki mikro Cohen czy Dylan. Nie wiem czy aż tak, ale najważniejsze są teksty + siła ich przekazania. Nie wiem czy Ci się spodoba, chociaż... skoro podoba Ci się PJ to jakieś szanse są. Album pochodzi z 2006 roku.
Cytat:Absolutnie osunęło się Lao Che, ale to zrozumiałe....Jestem pewny, że jednak wróci na listę, na 100%. To samo tyczy się innych numerów {Mars Volta, Stripesi czy Fish)
Nie wiem tylko czy wrócą Strajpsi, bo zacząłem się z nimi męczyć. Niestety potwierdza się moja teoria, że wcześniej znanych utworów nie wpuszczać na listę...
saferłel napisał(a):Szkoda, że tak się stało i płyty się w tym tyg. nie pojawiły bo byłem ciekaw Radiohead....ale jeden tydzień wprzód zaostrzy mój apetyt i będzie smakować lepiej....tak sądze ;]
Nie tydzień, ale 3 dni. Tyle mam czasu na przesłuchanie kilku (5? 6?) płyt i ułożenie ich (+ utworów) w kolejności...

PS. Mniej więcej połowa nowości już jest.
30.03.2008 10:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
rzeczywiscie ciezko skomentowac ta liste. mysle, ze nawet nie o to chodzi, bo wiadomo, ze takie notowanie nie jest reprezentatywne i pokazuje co innego niz "normalne" notowania. fajnie, ze stworzyles to notowanie.
31.03.2008 02:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Zmiany szokujące... Ale jak najbardziej rozumiem ich powody: dla mnie też było to bolesne wydarzenie... Mimo wszystko mam nadzieję że lista będzie powoli wracać do normy.

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
31.03.2008 10:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #7
 
może więc sobie jednak posłucham Cree...
i Songdoga też.
tego najwyższego Turnaua to chyba nie znam, a to dziwne mi się wydaje. zajrzę na chomika.
ładna też ta perełka Anny Marii na 35. mogłaby się utrzymać... choć w sumie wydaje się taka mało listowa...
pięknych dwóch płyt słuchałeś [trzeciej nie znam]. tak, mogą ukoić. [szkoda, że sprzed 2006 roku...].
*
(...) cieszę się, że piszesz.

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
31.03.2008 11:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #8
 
ku3a napisał(a):rzeczywiscie ciezko skomentowac ta liste. mysle, ze nawet nie o to chodzi, bo wiadomo, ze takie notowanie nie jest reprezentatywne i pokazuje co innego niz "normalne" notowania. fajnie, ze stworzyles to notowanie.
Mimo wszystko chciałem zachować ciągłość listy, choć we wtorek wydawało misie to niemożliwe.
p.u.r.h. napisał(a):Zmiany szokujące... Ale jak najbardziej rozumiem ich powody: dla mnie też było to bolesne wydarzenie... Mimo wszystko mam nadzieję że lista będzie powoli wracać do normy.
Może zabrzmi to trochę głupio, ale nie będzie to powoli.
neon.ka napisał(a):i Songdoga też.
Proponuję przesłuchać 31. Jeśli Ci będzie odpowiadał taki sposób śpiewania i muzykowania to zapraszam po więcej. [Nie pamiętam gdzie znalazłem tą płytę, ale w razie czego mogę zachomikować. W razie czego do Cree mam linka... gdzieś...a na pewno mogę szybko znaleźć.]
neon.ka napisał(a):tego najwyższego Turnaua to chyba nie znam, a to dziwne mi się wydaje. zajrzę na chomika.
Najwyższy pochodzi z tej samej płyty co Gdziekolwiek. Płyta z piosenkami Marka Grechuty.
A chomik jest już pełen. Dawno misie tak dobrze z nim nie współpracowało.
neon.ka napisał(a):ładna też ta perełka Anny Marii na 35. mogłaby się utrzymać... choć w sumie wydaje się taka mało listowa...
Jedna z tych, które zadebiutowały w tym tygodniu się utrzyma. Ciężko mi powiedzieć która. [Kolejnością proszę się nie sugerować.]
neon.ka napisał(a):pięknych dwóch płyt słuchałeś [trzeciej nie znam]. tak, mogą ukoić. [szkoda, że sprzed 2006 roku...].
Trzecią przesłuchałem przed południem w poniedziałek. Inaczej nie sięgnąłbym po nią. Nie zaryzykowałbym. Z tych dwóch płyt trzy utwory dołączyłem do swojego zestawu. Myślę, że można się domyślić które ale w razie czego mogę napisać. A co do tego, że szkoda. To dla listy rzeczywiście szkoda, ale ja się nawet cieszę.
neon.ka napisał(a):(...) cieszę się, że piszesz.
Cztery małe słowa, a tak wiele znaczą. Dziękuję.
01.04.2008 12:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #9
 
Bardziej na listę przebojów wygląda lista utworów, które z niej wypadły Icon_confused
01.04.2008 08:24 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #10
 
abd3mz napisał(a):Mimo wszystko chciałem zachować ciągłość listy, choć we wtorek wydawało misie to niemożliwe.
Zawsze można dać notowanie podwójne

.
01.04.2008 08:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #11
 
stavanger napisał(a):Zawsze można dać notowanie podwójne
No właśnie Icon_idea

[Obrazek: kleschko.png]
01.04.2008 08:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #12
 
Gość napisał(a):Bardziej na listę przebojów wygląda lista utworów, które z niej wypadły Icon_confused
Coś czuję, że będę musiał zmienić nazwę...
kleschko napisał(a):stavanger napisał/a:
Zawsze można dać notowanie podwójne
No właśnie Icon_idea
Ale po co? Lista odzwierciedla to czego słuchałem. Miałem czas na ułożenie i zapostowanie. Nie ma żadnego problemu. Powroty są, więc silne utwory wrócą.
01.04.2008 08:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #13
 
abd3mz napisał(a):06 NN 01 NIEPOJĘTE i ULOTNE - Anna Maria Jopek
spośród wszystkich nowych utworów w tym nadzwyczajnym notowaniu listy ten wzbudza niesamowite emocje......
,,Ta piosenka jest nieśmiała, jak wiosenny śnieg. Próbuje nazwać rzeczy niepojęte i ulotne.
Przyszła sama w noc bezsenną, aby mnie pocieszyć i przez serce niedomknięte
daje mi swój lek. Mówi mi, że to, co zwykle tu spotyka nas, nie przemija i nie znika, a istnieje równolegle. Obok czeka świat gdzie tyle Mocy wciąż nam sprzyja, gdzie możemy każdą chwilę przeżyć jeszcze raz…,,
03.04.2008 07:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #14
 
abd3mz napisał(a):Proponuję przesłuchać 31. Jeśli Ci będzie odpowiadał taki sposób śpiewania i muzykowania to zapraszam po więcej. [Nie pamiętam gdzie znalazłem tą płytę, ale w razie czego mogę zachomikować. W razie czego do Cree mam linka... gdzieś...a na pewno mogę szybko znaleźć.]
jak Ci nie sprawi trudności to poproszę o tego Songdoga [tzn. o to, czego jeszcze nie ma na chomiku Icon_smile2 ]. może to miejsce 31 nie zwaliło mnie z nóg ale chętnie poznam Icon_smile2 . a Cree już sobie ściągnęłam ale jeszcze nie przesłuchałam...

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
05.04.2008 07:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #15
 
neon.ka, Jak tylko pobiorę film od Bobbiego-X to zachomikuję. Niestety pewnie to będzie jutro.
05.04.2008 07:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości