Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koncert Anouk
Antwerpia.Sportpaleis, 24-03-2012
emigrant
Unregistered

 
Post: #1
Koncert Anouk
Wczoraj w Sportpaleis w Antwerpii odbył się znakomity koncert. Ostro, rockowo, soulowo i bluesowo i jak to u niej balladowo. Znakomita gra świateł. Cztery sceny na jednej dużej. Czarne chórki. Tak wyglądał koncert rockowej damy Holandii czyli Anouk. Kilkanaście tysięcy osób przybyło wczoraj do Antwerpii w tym i ja. I paru Polaków także . Sam słyszałem.

Trochę nietypowy program koncertu zagrany jakby od końca. Najpierw utwory z poprzednich lat powoli przechodzące w teraźniejszość. Zabrakło mi może kilku utworków z najnowszej płyty, jednak zrozumiałem ich brak kiedy mogłem patrzeć i usłyszeć soulowo-rockowo-bluesowe wariacje na scenie . Cztery miejsca z instrumentarium na scenie. W różnych etapach muzycy je zamieniali by w finale zagrać na wszystkich czterech. Na scenie znalazło się wtedy chyba ponad 20 muzyków.
Wrzucam obrazki 'Lost'' - to ten, który wykonywał Piotr Lisiecki i ostatecznie w innej wersji dodał go do swej płyty oraz ''Girl'' i ''It's So Hard''.



http://www.youtube.com/watch?v=AHY0KhHHJ...tube_gdata



http://www.youtube.com/watch?v=JE0sm4BcUJs



http://www.youtube.com/watch?v=gGrCWuYo1X0

I mam dylemat. Koncert The Waterboys z zeszłego tygodnia był znakomity ( emocje, wspomnienia) ale ten wczorajszy jak na razie chyba najlepszy jaki widziałem w tym roku.

Wciąż ubolewam, że Anouk jakoś się nad Wisłą nie przyjmuje. Trójka gdyby ją pogrywała pewnie by się to udało.
25.03.2012 01:59 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #2
RE: Koncert Anouk
(25.03.2012 01:59 PM)emigrant napisał(a):  Na scenie znalazło się wtedy chyba ponad 20 muzyków.
A lubie takie orgie :icon_razz:

(25.03.2012 01:59 PM)emigrant napisał(a):  I mam dylemat. Koncert The Waterboys z zeszłego tygodnia był znakomity ( emocje, wspomnienia) ale ten wczorajszy jak na razie chyba najlepszy jaki widziałem w tym roku.
U mnie raczej z wodnikami by nie wygrała. Show nie robi na mnie takiego wrażenia jak dźwięki.
27.03.2012 12:51 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #3
RE: Koncert Anouk
Wiesz to nie o show chodzi. Anouk też znam i bardzo lubię.
Łezka jednak poleciał mi na wodniakach a to też jest ważne Icon_wink
Czas pokaże. Zresztą jeszcze będą inne koncerty w tym roku
27.03.2012 06:31 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #4
RE: Koncert Anouk
(27.03.2012 06:31 PM)emigrant napisał(a):  Wiesz to nie o show chodzi.
Tak wywnioskowałem po Twoich zachwytach i filmikach które wkleiłeś.
Fakt też jest taki że ja wodniaków studyjnie bardziej wolę od Anouk, a u Ciebie jest inaczej i stąd pewnie nasze podejście do tych koncertów by się różniło (by się różniło, bo przecież ja na żadnym nie byłem, niestety)
28.03.2012 10:40 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #5
RE: Koncert Anouk
I Waterboys i Anouk bardzo chciałem zobaczyć
To niby ten sam gatunek muzyki ale jednak dwa różne koncerty.
Klimat był lepszy na tych pierwszych ale chyba ten sound i to luzackie granie z murzyńskimi chórkami dodało Anouk czegoś fajnego.
28.03.2012 04:30 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Koncert The Waterboys. emigrant 1 2 106 23.03.2012 12:43 PM
Ostatni post: pabloyd

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości