Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Utrzymanie forum
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #61
RE: Utrzymanie forum
dziobaseczek napisał(a):jestem skłonny coś wpłacić, choć moja małżonka nie jest tym faktem zachwycona
I tak myślę że Twoja małżonka to anioł, a poza tym nie od dziś wiadomo że na Śląsku kobiety rządzą kasą w małżeństwie Icon_smile
04.04.2012 04:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #62
RE: Utrzymanie forum
(04.04.2012 10:54 AM)Yacy napisał(a):  dziś w miejscu reklamy pokazuje się coś takiego:

Nieprawidłowy adres

Upewnij się, czy adres został wpisany poprawnie, lub spróbuj wyszukać witrynę.

Tak nie będzie na razie reklam, bo Google zablokowało konto i anulowało kliknięcia bo z jednego ip było kilkanaście kliknięć i a to sie powtarzalo kilkanascie razy na danym ip. takze jesli bedzie zrzutka to bedzie forum jesli nie to nie bedzie forum
04.04.2012 09:10 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #63
RE: Utrzymanie forum
czyli jak nie chcę reklam na jakiejś stronie, to wystarczy przez kilka dni klikać kilkanaście razy w tę reklamę? jakie to proste...
nie podobają mi się reklamy w telewizji, za dużo ich jest. już wiem, po prostu będę kupować te produkty i wtedy reklamy znikną. dzięki za radę, wujku dobry rado.
05.04.2012 10:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #64
RE: Utrzymanie forum
(05.04.2012 10:05 AM)ku3a napisał(a):  czyli jak nie chcę reklam na jakiejś stronie, to wystarczy przez kilka dni klikać kilkanaście razy w tę reklamę? jakie to proste...
nie podobają mi się reklamy w telewizji, za dużo ich jest. już wiem, po prostu będę kupować te produkty i wtedy reklamy znikną. dzięki za radę, wujku dobry rado.

Jak zauważyłeś nie ma juz reklamy
05.04.2012 07:38 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #65
RE: Utrzymanie forum
wg mnie jest. Icon_wink2
tylko, że ... nie jest aktywna Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
05.04.2012 08:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #66
RE: Utrzymanie forum
(05.04.2012 08:36 PM)Yacy napisał(a):  wg mnie jest. Icon_wink2
tylko, że ... nie jest aktywna Icon_smile2

A wedlug mnie jej nie ma. Bo jest nie aktywna.
05.04.2012 09:10 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #67
RE: Utrzymanie forum
no. to temat można zamknąć... jest jak myślałem - obiecanki macanki.
08.04.2012 10:19 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #68
RE: Utrzymanie forum
No Panowie, admin serwer opłacił i cisza w temacie nastała. Wpłacił tylko jeden użytkownik i tak się zastanawiam co dalej z tym począć. Puki co pozostawię forum w spokoju, ale jak długo to nie wiem. Oczywiści nie będzie żadnych modyfikacji czy poprawek w samym forum bo jak pokazuje życie większości userów to nie interesuje.
Być może znajdę sposób na utrzymanie forum, nie prosząc się o składki na utrzymanie serwera i domeny. Trochę było by szkoda kilkuletniego postowania list przebojów. Trzeba też zwiększyć ilość użytkowników itd.
Fakt pozostaje jeden, ja nie zamierzam dokładać z własnych środków, forum ma się samo utrzymywać, w Google konto zostało zamknięte bo były nadużycia, czyli jeden użytkownik klikał kilkanaście razy dziennie na jedną reklamę a chodziło bezy każdy klikną raz dziennie albo raz na tydzień. Można wstawić reklamę ale pytanie dla kogo ?? dla was? Nie, bo w zeszłym roku oświadczyliście ze nie będziecie z nich korzystać, wy nic nie potrzebujecie itd. Trudno w tej sytuacji coś zaproponować poza składkami ale i to jest problemem, bo dużo dyskusji, deklaracji i mądrości a efektów żadnych.
09.04.2012 08:25 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #69
RE: Utrzymanie forum
rado napisał(a):no. to temat można zamknąć... jest jak myślałem - obiecanki macanki.
chyba nie w taki sposób załatwia się TAKIE sprawy...
wybacz rado, rozumiem, że musisz ponieść koszty, ale przez ostatnią stronę widzę wyraźną chęć dokładania się do forum. Temat ucichł, bo są Święta i nie każdy ma czas cokolwiek tu napisać... Wydaje mi się, że jeżeli jeszcze tydzeń to potrwa to chyba nie stanie się nic złego...
Ale jestem zdecydowanie przeciwny takiemu tonowi i formie wypowiedzi, jakie ostatnimi czasy nam serwujesz...
09.04.2012 09:00 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #70
RE: Utrzymanie forum
michal91d napisał(a):Wydaje mi się, że jeżeli jeszcze tydzeń to potrwa to chyba nie stanie się nic złego...
Ale jestem zdecydowanie przeciwny takiemu tonowi i formie wypowiedzi, jakie ostatnimi czasy nam serwujesz...

Jasne ze nic się nie stanie jak się tydzień poczeka, co do tonu wypowiedzi... może i za ostro sorry. Z mojej strony na tyle co miałem w temacie do powiedzenia.
09.04.2012 10:11 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #71
RE: Utrzymanie forum
Niepotrzebne nerwy moim zdaniem.
A co do meritum.
Zaproponowałem 23.03 zrzutę, prosząc o publiczne deklaracje wpłat do wys. 30zł. Minęły już 2 tygodnie.

Pozytywnie dotychczas odpowiedzieli: pabloyd, thestranglers, Abok, aaktt, piotreklp3, Szymek79, dziobaseczek, michal91d, kolej_grzesiek.
Warunkowo pozytywnie odpowiedzieli: Art. Brut., emigrant, Yacy.

W tej sytuacji wygląda, że zrzuta po 20zł. wystarczy.
Ruszę dupsko może jutro do banków i zapytam o wpłaty gotówkowe na konto w mbanku. Jak się czegoś dowiem to napisze.

A tymczasem może jeszcze się ktoś dopisze.
10.04.2012 11:38 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #72
RE: Utrzymanie forum
Dzisiaj wysłałem przelew. Jutro, najdalej pojutrze powinien dojść.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
10.04.2012 03:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #73
RE: Utrzymanie forum
Też wysłałem. Daj Rado znać czy doszło.
11.04.2012 08:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #74
RE: Utrzymanie forum
(10.04.2012 11:38 AM)pabloyd napisał(a):  Ruszę dupsko może jutro do banków i zapytam o wpłaty gotówkowe na konto w mbanku.
Ruszyłem i niestety jest tak jak myślałem. Wpłaty od nie-kilentów są z prowizjami które wahają się 7-9 zł.
W tej sytuacji decyduje się na przelew za friko. Dokonam płatności w przyszłym tygodniu, więc jak ktoś z krakusów chce się podłączyć to można.

(04.04.2012 01:49 AM)rado napisał(a):  Podobno bez prowizji można płacić w Alior Bank
poniżej jest link to tabeli z ich opłatami. i z niej winnika ze za free. Ale głowy nie dam.
Byłem, dopytałem. Klasyka bankowa czyli trochę prawdy, trochę zmyłki. Jest za darmo jak się u nich założy konto i przyjdzie z rachunkiem do zapłacenia. W naszej sytuacji więc to nie jest przydatne.
11.04.2012 10:33 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #75
RE: Utrzymanie forum
pabloyd napisał(a):W tej sytuacji decyduje się na przelew za friko. Dokonam płatności w przyszłym tygodniu, więc jak ktoś z krakusów chce się podłączyć to można.
będę chętnyIcon_smile dogadamy się na pwIcon_wink
11.04.2012 10:57 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #76
RE: Utrzymanie forum
ok.
11.04.2012 11:19 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #77
RE: Utrzymanie forum
posprawdzam i podam kto wplacil i laczna kwote.
11.04.2012 06:41 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #78
RE: Utrzymanie forum
Wroce z urlopu i wplace z 30 zl. wystarczy?

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
11.04.2012 06:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #79
RE: Utrzymanie forum
A można gdzieś podać jakiś numer konta?
Bo znowu jest DEZINFORMACJA
Ja np. nie wiem, ile, gdzie, kiedy. A ja staram się śledzić temat! A co dopiero ci, którzy tego nie robią, a też by wpłacili, gdyby tylko wiedzieli.

Tak więc proszę o informację Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.04.2012 09:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 432
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #80
RE: Utrzymanie forum
aaktt napisał(a):A można gdzieś podać jakiś numer konta?
Bo znowu jest DEZINFORMACJA
Ja np. nie wiem, ile, gdzie, kiedy. A ja staram się śledzić temat! A co dopiero ci, którzy tego nie robią, a też by wpłacili, gdyby tylko wiedzieli.

Tak więc proszę o informację Icon_wink
na wcześniejszej stronie (3) są wszystkie informacjeIcon_wink

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.04.2012 10:03 PM przez Szymek79.)
11.04.2012 10:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  niedostępność forum ku3a 0 2 426 28.07.2022 01:44 PM
Ostatni post: ku3a
  Forum IMHO - promocja prz_rulez 1 1 393 21.02.2018 12:34 AM
Ostatni post: Dobromiera
  Nowy system forum rado 102 41 661 23.03.2012 12:15 PM
Ostatni post: pabloyd
  REGULAMIN FORUM Konrad 1 13 253 02.09.2009 04:17 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości