Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Finał Jakiej To Melodii w 4 sekundy
pabloyd
Unregistered

 
Post: #21
RE: Finał Jakiej To Melodii w 4 sekundy
(23.03.2012 12:07 PM)thestranglers napisał(a):  Ile się dało, czyli trzy
Jeszcze wracam do tematu, a w va banque albo miliardzie byłeś ?
02.04.2012 11:22 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 118
Dołączył: Dec 2014
Post: #22
RE: Finał Jakiej To Melodii w 4 sekundy
Oglądałem, a, jakże, ale wtedy nawet nie przyszłoby mi do głowy się zgłosić. W "1 z 10" pierwszy raz w 1999 (na studiach), potem w 2006 i 2010.
Raz w "Melodii" w 2010 i tyle Icon_smile
02.04.2012 04:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #23
RE: Finał Jakiej To Melodii w 4 sekundy
(02.04.2012 04:52 PM)thestranglers napisał(a):  W "1 z 10" pierwszy raz w 1999 (na studiach),
Va banque chyba jeszcze wtedy był, ale ja byłem chyba w 1997
03.04.2012 10:52 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #24
RE: Finał Jakiej To Melodii w 4 sekundy
thestranglers napisał(a):Ile się dało, czyli trzy (obecnie karencja wynosi cztery lata).
JA byłem w 2000 albo 2001. Wtedy chyba nie można było już więcej startować. A dopiero niedawno się dowiedziałem, że można po kilku latach.
NIestety, nie mogę teraz na bieżąco oglądać, a to jest najlepsza forma treningu. Bo sporo na pewno pozapominałem. Wtedy byłem zaraz rok czy 2 po maturze i byłem jeszcze na bieżąco z wiedzą ogólną. Niestety, przyznaję że spanikowałem przy jednej szansie i popełniłem błędy taktyczne, przez to odpadłem jako ostatni przed finałem...
Ale za to do dziś pamiętam pytania, na które nie odpowiedziałem Icon_smile2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.04.2012 12:36 AM przez Miszon.)
04.04.2012 12:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 118
Dołączył: Dec 2014
Post: #25
RE: Finał Jakiej To Melodii w 4 sekundy
pabloyd napisał(a):Va banque chyba jeszcze wtedy był, ale ja byłem chyba w 1997
No właśnie nie pamiętam do kiedy był. I tak byłoby się trudno dostać, w końcu startowało tylko trzech zawodników.
Miszon napisał(a):A dopiero niedawno się dowiedziałem, że można po kilku latach.
Co cztery gdy się było w finale, a tak normalnie podobnież już po dwóch.
Miszon napisał(a):nie mogę teraz na bieżąco oglądać, a to jest najlepsza forma treningu
Co racja to racja.
Miszon napisał(a):odpadłem jako ostatni przed finałem
I tak dobry wynik, znaczy że brakowało tylko szczęścia.
Miszon napisał(a):Ale za to do dziś pamiętam pytania, na które nie odpowiedziałem Icon_smile2 .
I przede wszystkim się pamięta te brakujące odpowiedzi Icon_wink
04.04.2012 07:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #26
RE: Finał Jakiej To Melodii w 4 sekundy
Najgorsze było to, że tylko na 1 nie znałem odpowiedzi. Tzn. na jedno zabrakło czasu, a na ostatnie - panika (a w dodatku ledwo się otrząsnąłem z poprzedniego pytania, na które cudem odpowiedź znalazłem - czytałem o tym przypadkowo poprzedniego dnia, ucząc się do egzaminu). Bo jakbym logicznie pomyślał, to bym do tej odpowiedzi doszedł Icon_wink2 .
thestranglers napisał(a):znaczy że brakowało tylko szczęścia
No a konkretnie to właśnie wyrafinowania taktycznego.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.04.2012 12:07 AM przez Miszon.)
05.04.2012 12:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bigmisiek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 387
Dołączył: Oct 2007
Post: #27
RE: Finał Jakiej To Melodii w 4 sekundy
Odświeżę ten temat i zaproszę na odcinek specjalny teleturnieju "Jaka to melodia" poświęcony zespołowi Bajm z udziałem mojej skromnej osoby w najbliższą niedzielę 9 marca o 18.20 Icon_smile

[Obrazek: bigmisiek.gif]
07.03.2014 10:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #28
RE: Finał Jakiej To Melodii w 4 sekundy
o super Icon_smile
na pewno będę oglądać Icon_smileIcon_smileIcon_smile
07.03.2014 11:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #29
RE: Finał Jakiej To Melodii w 4 sekundy
bigmisiek napisał(a):Odświeżę ten temat i zaproszę na odcinek specjalny teleturnieju "Jaka to melodia" poświęcony zespołowi Bajm z udziałem mojej skromnej osoby w najbliższą niedzielę 9 marca o 18.20 Icon_smile
świetnie Icon_smile postaram się obejrzeć Icon_smile

thestranglers napisał(a):Nie mam pojęcia o znacznej liczbie prezentowanych tam utworów. Brak mi wiedzy o polskich przebojach z lat 60/70 a wybierane do programu nowości pochodzą głównie z mainstreamowej playlisty, której czasem nawet nie mam okazji poznać.
Mogę się podpisać pod tymi słowami. Czasem kusiło mnie zgłoszenie się do programu, ale sama wiedza nie wystarcza.
A u mnie z wiedzą o polskich piosenkach jest po prostu słabo.

Ten teleturniej jest na tyle długo, że teraz rządzą w nim pasjonaci. Doszło już do tego, że niektórzy "weterani" zgadują utwory po jednym dźwięku perkusji. Pamiętam, że kilka tygodni temu byłem zdziwiony, gdy ktoś tak odgadł niezbyt znany utwór Edyty Górniak.

Aaaa i przypomniała mi się sytuacja z połowy lutego, gdy ktoś miał w finale "Come Closer" Milesa Kane'a. Lubię Milesa, ale gdybym był w programie to za nic w świecie nie wpadłbym na to, że to ten utwór, bo:
a. to nie ten typ muzyki
b. aranż zawierał sam gitarowy riff z początku utworu
07.03.2014 11:34 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #30
RE: Finał Jakiej To Melodii w 4 sekundy
Szkoda, że nie udało Ci się wejśc do finału, ale i tak zaliczyłeś niezły występ Icon_smile
09.03.2014 08:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
RE: Finał Jakiej To Melodii w 4 sekundy
Miles Kane? O kurczę! To jakaś rewolucja w programie Icon_lol
10.03.2014 05:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości