Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPGP notowanie 800
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #1
LPGP notowanie 800
[Obrazek: ba0680feed3651c1.jpg]

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
11.03.2012 10:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #2
RE: LPGP notowanie 800
[Obrazek: 83ff4bb946ff8207.jpg]

Dziś jubileusz ma lista utworów. Na listę płyt przyjdzie czas za dwa tygodnie.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
11.03.2012 10:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #3
RE: LPGP notowanie 800
Gratulacje 800 notowania.
Fajnie widzieć te dwa nagrania z mojej playlisty wśród nowości.Icon_smile Poleciłem ci jeszcze dwa w odpowiedzi może się skusisz.
No i nareszcie pojawia się Loreen, robi się coraz ciekawiej w eurowizyjnej wczorajsze wybory Szwecji, Rumuni i prezentacja Serbii moim zdaniem znajdą się w Top10 konkursu.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
11.03.2012 10:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: LPGP notowanie 800
Roxette debiutuje, bardzo ładnie! U mnie już są w top 10 Icon_wink

Bardzo cieszę się z awansu STORMA Icon_wink

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
11.03.2012 10:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #5
RE: LPGP notowanie 800
Może Ci się spodoba.




[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
13.03.2012 12:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #6
RE: LPGP notowanie 800
Szymek79 napisał(a):Gratulacje 800 notowania.

Dziękuję bardzo.

Szymek79 napisał(a):Fajnie widzieć te dwa nagrania z mojej playlisty wśród nowości. Poleciłem ci jeszcze dwa w odpowiedzi może się skusisz.
No i nareszcie pojawia się Loreen

Spodobały mi się te dwa utwory po pierwszym słuchaniu. Co do tych co mi zaproponowałeś to najprawdopodobniej zadebiutują za tydzień.
Loreen - będzie jej ciężko odnieść sukces u mnie tym bardziej że ma mocną konkurencję ze strony swoich rodaków - Seana Banana i nowego nagrania Roxette - raczej tej dwójki nie przeskoczy, choć ma spore szanse na pierwszą piątkę. Na pewno dotrwa na liście do Eurowizji, a nawet chyba dłużej, bo utwór chodzi za mną, jak mało który.

Szymek79 napisał(a):Może Ci się spodoba.

Dzięki. Ładny klimatyczny kawałek. Z tego co widzę to jest to nowość, bo żaden ze znanych mi serwisów o muzyce z Azji o tym nie wspominał. W klipie słychać japoński, utwór prawdopodobnie pochodzi z japońskiego wydania "The Boys".

Właśnie mam pytanie. Za utwór "The Boys" odpowiada między innymi Teddy Riley. Gdzieś już widziałem to nazwisko na mycharts, tylko nie wiem u kogo. Na polskiej Wikipedii nie ma informacji o nim, jest tylko na angielskiej. Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje na jego temat.
Ostatnio współpracował przy utworze KNOW YOUR NAME, który wykonuje Park Jae Beom (Jay Park).

Jutro (a właściwie dzisiaj) powinien pojawić się temat podsumowujący 800 notowań listy.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
14.03.2012 02:34 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
RE: LPGP notowanie 800
O proszę, "Ey samo" się spodobało.
14.03.2012 09:58 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #8
RE: LPGP notowanie 800
Gratuluje taaak okrągłego numerka Icon_smile
14.03.2012 02:12 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości