Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
michal91d
Unregistered

 
Post: #221
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
Miałem się już wczoraj odezwać, ale brakowało czasu.
Generalnie jestem po stronie Pawła. Wydaje mi się, że jeżeli jedna osoba zagłosuje tylko na 5 utworów przyznając 5,4,3... a inna zagłosuje na wszystkie przyznając np. 5,5,3,4 to jakaś równowaga zostanie zachwiana. Nie wydaje mi się, żeby każdy głosował tylko i wyłącznie na swoje propozycje.
Jeżeli piątka to za mało to ewentualnie popieram pomysł siódemki.
12.04.2012 11:23 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #222
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
kajman napisał(a):Gdyby była kategoria progressive, a Tobie przypadła do gustu tylko jedna płyta z tych, które poznałeś to czy chciałbyś przesłuchiwać kolejne płyty, żeby znaleźć coś, na co od biedy mógłbyś oddać kolejne głosy
Progressive rock, tak? Zagłosowałbym wtedy na jeden album, jeśli byłaby to kategoria, która niezbyt mnie interesuje (inaczej pewnie znałbym zdecydowanie więcej rzeczy z zestawu). Ewentualnie mógłbym posłuchać czegoś, co pominąłem, jeśli uważam to za potencjalnie dobry album (np. do dzisiaj nie posłuchałem ostatniej studyjnej płyty Porcupine Tree, chociaż poprzednią baaaardzo lubię i gdyby głosowanie dot. roku w którym ten album wyszedł, to poznałbym go specjalnie na potrzeby zabawy - taka mobilizacja). Z drugiej strony kwestia konkretnego postępowania jest bardzo indywidualna,

kajman napisał(a):Czy będziesz głosował na te, które znasz, a od których Cię odrzuca?
To nie byłby mądry pomysł Icon_wink

kajman napisał(a):ale z drugiej strony nie podoba mi się zupełnie, że będę musiał dokonywać manipulacji, żeby oddać głosy na wszystkie pięć propozycji
Cóż, szkoda, że masz takie podejście. Rozumiem, że chcesz aby twoi liderzy mieli maksymalną liczbę punktów, no ale czy takim kosztem? Musisz to zrobić w zgodzie ze swoim sumienie, o ile uznajesz istnienie takowego. Nie ma idealnej metody, jak pisałem. Mychy mają wpisany w siebie pewien kompromis, zasady, których należy się trzymać, ale nie muszą one podobać się każdemu. Poza tym nic NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ chociażby z tego względu, że to nie ja ustalam scenariusz, a powyższy post to tylko propozycja do rozpatrzenia Icon_smile

kajman napisał(a):A alternatywa, że będę musiał zrezygnować z głosowania na coś, co uważam za świetne nie podoba mi się kompletnie.
Dlaczego będziesz musiał zrezygnować?

kajman napisał(a):Nie przekonuje mnie aspekt poznawczy tej zabawy.
Akurat aspekt poznawczy to jakby dodatkowy szczegół. Nie on jest głównym wyznacznikiem - również dla mnie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.04.2012 11:43 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #223
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
(12.04.2012 11:17 AM)kajman napisał(a):  . Moim zdaniem nastąpiło zbyt duże rozdrobnienie kategorii.
No przecież to już było ustalone demokratycznie.

Widzę, że nadal kilka osób chce rządzić Mychami nie dając dojść chyba do głosów innym. Chciałem zaznaczyć, że Wasze stanowiska już poznałem. Czekam na innych.
Proszę nie psujcie tej zabawy. Czy naprawdę muszą tu być osoby, które muszą zawsze coś zepsuć?
12.04.2012 12:18 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #224
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
emigrant napisał(a):Widzę, że nadal kilka osób chce rządzić Mychami nie dając dojść chyba do głosów innym.
Icon_eek

Przepraszam bardzo, ale zamknąłeś głosowanie m.in. po to, żeby ponownie zastanowić się nad formułą. Nie wiem skąd pomysł, że ktoś chce rządzić mychami (bo zgłasza swoje propozycje) i nie daje dojść do głosu innym (w jaki sposób nie daje? - wręcz przeciwnie, błagalnie prosi o odezwę!). Jeśli to jest uznawane za psucie zabawy....ok, bardzo przykro to odebrałem, ale....napisz to wprost, niech jeszcze z 2-3 osoby (najlepiej spoza grona popierających moje pomysły) to potwierdzą i obiecuję, że już się nie odezwę w tym temacie i pokornie przyjmę każde rozwiązanie. To nie jest kwestia życia i śmierci na dłuższą metę.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.04.2012 12:24 PM przez saferłel.)
12.04.2012 12:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #225
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
Prosiłem o dyskusje innych a widzę wciąż te same osoby. Kajman ponoć już dawno, '']żyje tym forum'' a miesza tu najbardziej.
W życiu nie widziałem tak problematycznych osób.
Wy nawet nie dajecie dojść do głosu innym.Podejrzewam, że stoją z boku , czytają to i nie mają się nawet zamiaru wtrącać.
12.04.2012 12:30 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #226
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
emigrant napisał(a):Prosiłem o dyskusje innych a widzę wciąż te same osoby. Kajman ponoć już dawno, '']żyje tym forum'' a miesza tu najbardziej.
emigrant, wybacz, ale na tym forum wszyscy są sobie równi. Nie ma podziałów. Nikt nie "żyje forum" bardziej i mniej...
ja tutaj widzę dyskusję na temat kształtu zabawy (bo to przecież o zabawę chodzi!)Icon_wink
Również proszę o to, by wypowiedziały się inne osoby
12.04.2012 12:32 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #227
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
Przypominam, że tamatem dyskusji miało być przyjęcie jednej z dwóch zasad głosowania. Tymczasem jak widzę rozwodzicie się nad różnymi tematami. Czy chodzi Wam o to by w końcu uczestnicy ''zgłupieli'' o co w tym wszystkim chodzi?
Wybór kategorii był poddany zdaniu forumowiczów. Teraz jest podważany, również przez osoby, które przedtem udziału w dyskusji nie brały.
Ciekawa przypadłość.
Mychy to zabawa wszystkich forumowiczów. Nie tylko kilku. Kategorie zostały już ustalone i jak pisałem wcześniej ewentualne poprawki można zastosować na przyszłość.

Mychy to także ''wypadkowa'' każdego rodzaju muzyki, gustów wszystkich forumowiczów. Tutaj odnoszę wrażenie że gotowi bylibyście zrobić wszystko by WASZE I TYLKO WASZE TYPY znalazły się w nominacjach.
To pokazuje niestety Waszą złą stronę.

Kilku forumowiczów najlepiej by stworzyło własne zasady podważając te dotychczas ustalone.

Zresztą widząc Wasze wpisy coraz bardziej wątpię czy dojdziemy do jakiegokolwiek rozwiązania. Nawet w demokracji potrzebny jest przywódca. Gorzej jak każdy chce nim być.

Proszę innych by tę dyskusję potraktowali serio i wzięli w niej udział. Poczekam jeszcze kilka dni na opinię.
W przeciwnym wypadku nie widzę sensu kontynuowania zabawy.
12.04.2012 02:19 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #228
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
emigrant napisał(a):To napisz proszę swoją opcję
w innym wątku napisałem:
Yacy napisał(a):nie lepiej było ustalić głosowanie na 5 propozycji od 1 do 5, a jeśli ktoś nie zna pięciu propozycji to odpuszcza daną kategorię.

ale idealną wydaje się ta propozycja:
saferłel napisał(a):- w momencie, kiedy użytkownik nie jest w stanie wskazać pięciu nominacji w danej kategorii, może zrezygnować z obstawienia pełnej puli miejsc, co wiąże się z osłabieniem punktacji jego kandydatów (kolejno: 1 nominacja - 1 pkt., 2 nominacje - 2, 1 pkt., 3 nominacje - 3, 2, 1, pkt, 4 nominacje - 4, 3, 2, 1 pkt.)


emigrant napisał(a):Przypominam, że tamatem dyskusji miało być przyjęcie jednej z dwóch zasad głosowania. Tymczasem jak widzę rozwodzicie się nad różnymi tematami.
nie wiem w takim razie po co to zdanie powtarzane po raz któryś:
emigrant napisał(a):Tutaj odnoszę wrażenie że gotowi bylibyście zrobić wszystko by WASZE I TYLKO WASZE TYPY znalazły się w nominacjach.
który z powyższych postów na to wskazuje? nie widzę, bo ja czytam chyba zupełnie inne posty...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.04.2012 03:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #229
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
(12.04.2012 03:27 PM)Yacy napisał(a):  
emigrant napisał(a):To napisz proszę swoją opcję
w innym wątku napisałem:
Yacy napisał(a):nie lepiej było ustalić głosowanie na 5 propozycji od 1 do 5, a jeśli ktoś nie zna pięciu propozycji to odpuszcza daną kategorię.

ale idealną wydaje się ta propozycja:
Dziekuję za głos w sprawie.
Poddałem opcję drugą tylko dlatego, że w wielu kategoriach nagromadziło się sporo propozycji. Odniosłem obawy, że przy głosowaniu na opcję pierwszą nie wyłonimy w taki sposób za jednym zamachem piątki nominowanych. Z drugiej zaś strony juz dwie osoby zagłosowały wg zasad opcji drugiej a trzecia się deklarowała, ze tak zagłosuje.
(12.04.2012 03:27 PM)Yacy napisał(a):  
emigrant napisał(a):Przypominam, że tamatem dyskusji miało być przyjęcie jednej z dwóch zasad głosowania. Tymczasem jak widzę rozwodzicie się nad różnymi tematami.
nie wiem w takim razie po co to zdanie powtarzane po raz któryś
Sorki, niektórym zauważyłem trzeba coś powtarzać do bólu.
(12.04.2012 03:27 PM)Yacy napisał(a):  
emigrant napisał(a):Tutaj odnoszę wrażenie że gotowi bylibyście zrobić wszystko by WASZE I TYLKO WASZE TYPY znalazły się w nominacjach.
który z powyższych postów na to wskazuje? nie widzę, bo ja czytam chyba zupełnie inne posty...
Ktoś napisał, że w przypadku drugiej opcji głosowania mogą zwyciężyć Ci bardziej popularni a nie Ci najlepsi.
Nie rozumiem tego podejścia. To mają zwyciężyć Ci, którzy nie są znani?
To mogłem od razu napisać, ze to alternatywne MYCHY.


Przypomnę, ze nic nie zostało dokładnie ustalone w chwili składania propozycji. Gdzieś napisałem, ze ustalimy to po wpłynięciu wszystkich zgłoszeń. Chodziło mi o to by móc zobaczyć jak wiele jest propozycji i ustalić zasady.
Temat ten pozostawiłem luźny jedynie dając mu jakiś zarys.

Zarzuca się mi, że niedokładnie czytam Wasze posty. Ja wielu mogę zarzucić dokładnie to samo. Są jednak tacy, którzy dokładnie zrozumieli o czym pisałem. Szkoda, ze nie zabierają teraz głosu.

Nie chcę tez odrzucać w głosowaniu jakiejś kategorii, mimo, że np. lubię 2 płyty z niej. Też im chcę dać punkty. Nie przepadam za muzyką łatwiejszą ale też są tam tytuły, które są moim zdaniem dobre i tylko dlatego mam omijać daną kategorię bo chcę wybrać z niej jeden czy dwa tytuły?
12.04.2012 03:49 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #230
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
stoję jak najbardziej z boku, bo nie mam ochoty wdawać się w tę bezpodstawną polemikę, dla mnie najważniejsza jest sama muzyka i dlatego pomysł z Forumowymi Nagrodami Muzycznymi za rok 2011 uważam za bardzo dobry, i dlatego też chętnie podałem swoje nominacje i chętnie zagłosuję w II etapie zgodnie z zasadami.
powyższe dywagacje tylko podnoszą ciśnienie niektórym albo mogą je ewentualnie podnieść jeszcze innym, przy dokładnej lekturze słów, które tu padły z różnych stron. a one bynajmniej nie wprowadzają klimatu uwielbienia dla muzyki a jedynie zamęt i wzajemną niechęć personalną.

ja tylko proszę, abym mógł spokojnie oddać się słuchaniu swojej muzyki i zagłosować tak jak sam czuję, bez ingerowania w gusty innych, i aby nikt też nie próbował mi udowadniać wyższości swojego punktu widzenia nad moim.

emigrancie, dzięki za poświęcenie czasu na Mychy 2011 i w ogóle za inwencję!
dajcie mi zagłosować, nie chciałbym bardzo sytuacji, by wszystko nagle upadło i głosowanie zostało wstrzymane.
12.04.2012 04:08 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #231
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
emigrant napisał(a):Ktoś napisał, że w przypadku drugiej opcji głosowania mogą zwyciężyć Ci bardziej popularni a nie Ci najlepsi.
Konrad napisał swego czasu odnośnie mieszanego, dowolnego systemu głosowania:
Cytat: tworzy burdel i wg mnie nie jest sprawiedliwe względem tych pozycji, które są naprawdę ponadprzeciętne, ale z różnych względów nie tak powszechne jak inne.

Zwrócił jedynie uwagę na nierówności, jakie wynikają z ustalenia takich zasad. O tym też już pisałem - ludzie będą sypać automatycznymi zerami (nie znam/nie lubię), zamiast zastanowić się nad swoją piątką. Utwory popularne (z różnych względów), niewarte oddania głosu w przypadku pięciu nominacji będą otrzymywać 2 (może być) lub 1 (słabe) zgodnie z Twoim ''przewodnikiem po ocenach''. I chociażby to tworzy pewną nierówność.

emigrant napisał(a):Nie przepadam za muzyką łatwiejszą ale też są tam tytuły, które są moim zdaniem dobre i tylko dlatego mam omijać daną kategorię bo chcę wybrać z niej jeden czy dwa tytuły?
To wybierz dwa lub jeden. Kto napisał, że musisz ją omijać.

emigrant napisał(a):Z drugiej zaś strony juz dwie osoby zagłosowały wg zasad opcji drugiej a trzecia się deklarowała, ze tak zagłosuje
Biorąc pod uwagę, że narobiło się wokół tematu sporo kontrowersji, najlepszym rozwiązaniem będzie być może przedstawienie postu z obiema formami głosowania a userzy zdecydują, którą wybrać. aaktt, saferłel, michał91d oraz Yacy nie są zadowoleni z obecnego systemu, kajman, z tego co wnioskuję po jego postach, nie jest za/przeciw żadnej opcji. Nie popiera jedynie pomysłu związanego z odejmowaniem pkt. w momencie, gdy w systemie pięciu głosów ktoś nie wykorzysta w danej kategorii tej puli.

Chyba nie unikniemy dodatkowej ankiety, która oczywiście wydłuży czas zabawy, lecz przynajmniej rozwieje podstawowe (i chyba jedyne) wątpliwości. Jest jest opcja wypowiedzi innych osób, ale ile będziemy czekać, żeby chociaż 3/4 z tych 22 coś tutaj napisało?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.04.2012 05:12 PM przez saferłel.)
12.04.2012 05:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #232
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
(12.04.2012 05:04 PM)saferłel napisał(a):  ludzie będą sypać automatycznymi zerami (nie znam/nie lubię), zamiast zastanowić się nad swoją piątką.
nie sądzę, w przypadku wyboru ''5'' zer będzie znacznie więcej
12.04.2012 05:37 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #233
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
Przecież w momencie wyboru piątek nie będzie żadnych zer.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.04.2012 05:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #234
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
(12.04.2012 05:04 PM)saferłel napisał(a):  Nie popiera jedynie pomysłu związanego z odejmowaniem pkt. w momencie, gdy w systemie pięciu głosów ktoś nie wykorzysta w danej kategorii tej puli.
Icon_eekIcon_eek
któż to napisał???
Dlaczego tworzycie nowe zasady???
12.04.2012 05:39 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #235
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
To się tyczy mojej propozycji, którą poparłem. Poczytaj uważnie, to zobaczysz Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.04.2012 05:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #236
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
(12.04.2012 05:40 PM)saferłel napisał(a):  To się tyczy mojej propozycji, którą poparłem. Poczytaj uważnie, to zobaczysz Icon_smile
fajnie, zaproponowałeś i poparłeś w imieniu 22 osób?
Bo ja nic na ten temat nie wiedziałem

ok
3 osoby oddały głosy w tym ja - 1 na opcję 1, dwie na opcję 2
za opcją 2 opowiedział się jeszcze pabloyd i listoholik czyli 4 osoby za opcją 2
Poproszę o zdecydowane opinie na ten temat
12.04.2012 05:44 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #237
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
emigrant napisał(a):fajnie, zaproponowałeś i poparłeś w imieniu 22 osób?
Bo ja nic na ten temat nie wiedziałem
Kurde bele! Weź mnie nie denerwuj, Janku! Icon_smile Icon_wink Czy Twoje niezadowolenie związane z faktem, że grupa osób zdecydowała się podważyć ustalone przez Ciebie zasady powoduje, że - jak to napisał już kilkukrotnie Konrad - nawet nie czytasz już z uwagą naszych postów!? Nikt niczego nie zaakceptował w imieniu 22 osób. Przejrzyj po prostu poprzednie strony. Trwa dyskusja nad modelem głosowania. Ja, wraz z kilkoma innymi osobami, forsuję pewną koncepcję, o której właśnie wyżej napisałem, że ją popieram. Skąd bierzesz swoje wnioski - nie mam pojęcia Icon_smile

emigrant napisał(a):ok
3 osoby oddały głosy w tym ja - 1 na opcję 1, dwie na opcję 2
za opcją 2 opowiedział się jeszcze pabloyd i listoholik czyli 4 osoby za opcją 2
Poproszę o zdecydowane opinie na ten temat
Niech każdy się wypowie bezpośrednio w tym temacie, nie po kątach, nie za pomocą samych głosów gdzieś tam już zliczonych. Prosto z mostu. Ja byłbym za szybkim przeprowadzeniem ankiety w tej stronie, ale jak znam życie to niedługo zaczniemy się spierać o to czy czy zrobić ankietę w sprawie zrobienia ankiety...Icon_lol

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.04.2012 05:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #238
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
Ja się we wszystkim zgadzam z Pawłem.
Włącznie z tym, że nie czytasz, tego co piszemy Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.04.2012 06:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #239
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
(12.04.2012 11:43 AM)saferłel napisał(a):  
kajman napisał(a):ale z drugiej strony nie podoba mi się zupełnie, że będę musiał dokonywać manipulacji, żeby oddać głosy na wszystkie pięć propozycji
1. Cóż, szkoda, że masz takie podejście. Rozumiem, że chcesz aby twoi liderzy mieli maksymalną liczbę punktów, no ale czy takim kosztem? Musisz to zrobić w zgodzie ze swoim sumienie, o ile uznajesz istnienie takowego. Nie ma idealnej metody, jak pisałem.
2. Poza tym nic NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ chociażby z tego względu, że to nie ja ustalam scenariusz, a powyższy post to tylko propozycja do rozpatrzenia Icon_smile
kajman napisał(a):A alternatywa, że będę musiał zrezygnować z głosowania na coś, co uważam za świetne nie podoba mi się kompletnie.
3. Dlaczego będziesz musiał zrezygnować?
1. Sytuacja wymusza przyjęcie takowego. Z chęcią przyznałbym 3, 2 i 1 punkt uczciwie, gdybym miał coś do wybrania. Ale jeżeli trzy punkty miałaby dostać płyta, ktorą znam, a którą oceniam jako totalnie beznadziejną to wolę znaleźć jakieś inne rozwiązanie.
2. Wiem, ale piszę, co by się działo, gdyby Twoja propozycja przeszła.
3. Skoro trzeba by było głosować na pięć płyt, a ja tylu nie znam lub nie uważam, że są aż słabe to co miałbym zrobić poza p.p. 1.
(12.04.2012 12:18 PM)emigrant napisał(a):  
(12.04.2012 11:17 AM)kajman napisał(a):  . Moim zdaniem nastąpiło zbyt duże rozdrobnienie kategorii.
1. No przecież to już było ustalone demokratycznie.
Wybór kategorii był poddany zdaniu forumowiczów. Teraz jest podważany, również przez osoby, które przedtem udziału w dyskusji nie brały.
2. Widzę, że nadal kilka osób chce rządzić Mychami nie dając dojść chyba do głosów innym. Czekam na innych.
Proszę nie psujcie tej zabawy. Czy naprawdę muszą tu być osoby, które muszą zawsze coś zepsuć?
Prosiłem o dyskusje innych a widzę wciąż te same osoby.
3. Kajman ponoć już dawno, '']żyje tym forum'' a miesza tu najbardziej.
4. Przypominam, że tematem dyskusji miało być przyjęcie jednej z dwóch zasad głosowania.
5. Tutaj odnoszę wrażenie że gotowi bylibyście zrobić wszystko by WASZE I TYLKO WASZE TYPY znalazły się w nominacjach.
To pokazuje niestety Waszą złą stronę.
1. Niczego nie podważam tylko wyraziłem swoją prywatną opinię w kontekście sytuacyjnym.
2. Ależ ja, a z tego co widzę także Paweł jesteśmy za otwartą dyskusją i wypowiedziami innych osób, ale nie widzę, żeby się jakoś specjalnie kwapiły. Nie wiem, jak inni, ale ja i nie chcę i nie potrafię zmuszać innych forumowiczów do wypowiadania się.
3. kajman został zaproszony do tej zabawy, z zaproszenia skorzystał i ma prawo wypowiadać swoje zdanie. Niczego nie miesza, jest za przyjęciem zaproponowanej formy głosowania a spór prowadzi głównie z saferłelem.
4. A o czym tu niby dyskutujemy? Ja widzę same wypowiedzi na temat. No i kilka przytykow osobistych.
5. A to już jest totalna bzdura. Żadna z wypowiedzi niczego takiego nie sugeruje i insynuowanie czegoś takiego pokazuje niestety złą stronę osoby to piszącej.
Przy okazji: Nie łudzę się, że moje typy będą miały powodzenie w eliminacjach. Jeżeli przejdzie w sumie piątka to będę happy.
(12.04.2012 04:08 PM)Listoholik napisał(a):  dajcie mi zagłosować, nie chciałbym bardzo sytuacji, by wszystko nagle upadło i głosowanie zostało wstrzymane.
Ależ nie ma podstaw żeby głosowanie zostało wstrzymane. Może byś nie siał defetyzmu.Icon_wink
12.04.2012 06:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #240
RE: I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (organizacja)
To kto w końcu prowadzi te Mychy? Icon_winkIcon_lol
Napiszmy 10 regulaminów i każdy będzie wg siebie głosował.
Mnie w tej chwili interesuje jak chcą głosować inni.
Walkę o słówka zaczęliście Wy. Nawet mieszacie w to już listoholika.

Wymyśliłem konkurs - zabawę i chciałbym ją doprowadzić do końca. To tyle!!!
12.04.2012 06:14 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Gwiazdka MYCHY 2013: Ogłoszenie laureatów AKT! 120 88 833 30.07.2015 08:55 AM
Ostatni post: kondzio_92
Gwiazdka MYCHY 2013: głosowanie finałowe AKT! 32 11 244 19.04.2014 11:51 AM
Ostatni post: thestranglers
Gwiazdka MYCHY 2013: wyłonienie nominacji AKT! 19 6 015 24.03.2014 11:43 PM
Ostatni post: AKT!
Gwiazdka MYCHY 2013: zgłaszanie propozycji AKT! 30 8 375 05.03.2014 08:56 PM
Ostatni post: kolej_grzesiek
Gwiazdka MYCHY 2013: II. Forumowe Nagrody Muzyczne AKT! 4 2 806 16.02.2014 12:05 AM
Ostatni post: AKT!
  Mychy 2012 thestranglers 5 3 782 27.07.2013 06:45 PM
Ostatni post: thestranglers
  Nominowani do nagrody MYCHY 2011 thestranglers 47 11 694 29.06.2012 09:23 PM
Ostatni post: thestranglers
  NOMINCJE - I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 emigrant 37 18 464 13.05.2012 01:16 AM
Ostatni post: piotreklp3
  I. Forumowe Nagrody Muzyczne - Mychy 2011 (Propozycje) emigrant 54 17 649 09.04.2012 08:27 PM
Ostatni post: Miszon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości