Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 72 z 28.03.08
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):41. P 2 MANSARD ROOF - Vampire Weekend
a czy znasz cała płytę Vampire Weekend?
skoro ten niesinglowyt utwór jest na Twojej liście, to czy on właśnie najbardziej podoba Ci się z całej płyty?
Nie znam płyty, a utwór jest w zestawie do głosowania LP3, przez co się nim zainteresowałem.
01.04.2008 05:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
prz_rulez napisał(a):1. E no, jak mogłeś przerwać tak wspaniałą serię Icon_mrgreen
50. 50. 37 ME AND MRS JONES - Michael Buble
No i ciekawe, co za tydzień się stanie.
2. ZABIESZCZADUJ Z NAMI - The Gruz Brothers Band/Stare Dobre Małżeństwo
Chyba można usunąć z leżakowni - wersja SDB jest na liście Konrada
kajman napisał(a):The ice hotel to pechowiec tygodnia. Szedł do góry z szansami na Top10, kiedy okazało się, że bigmisiek darował sobie w tym tygodniu postowanie listy
3. Po raz kolejny widać, że Twoje zasady nie są funkcjonalne Icon_razz
1. O jaką serię Ci chodzi?
50. No cóż, tym razem moje zasady spowodują, że zniknie. Właśnie stracił oparcie.
2. Masz rację, zgapiłem się. Ale i tak wraca z listą bigmiśka.
3. Znajdź lepsze, które nie powodowałyby (konsekwentnie stosowane), że nie byłoby 70 tygodni w czołówce, Spider's web, Bombonierki i piosenki Anji Garbarek.
01.04.2008 05:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
ku3a napisał(a):na to podium to juz patrzec nie moge Icon_razz .
Po prostu zaczynaj od 4 miejsca. Jeżeli zdarzy się tam Jopek (z obecnego podium) to zajrzyj na miejsce 3. Icon_lol
01.04.2008 05:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
saferłel napisał(a):1. Przyznam, że w sumie week temu nie zwróciłem uwagi nawet, że piosenki się zmieniły miejscami.
2. Jopek to Jopek - tylko popatrzałem na wykonawczynie i jakoś tytuły uszły mi bo myślę sobie: To samo jak zwykle Icon_biggrin.
3. Więc widząc na shoutboxie twój opis, że sie lider zmienił pędem tu wpadam a tu co: Jopek Icon_wink
4. Sarah....piszesz...na 4...ostatnio znajomi polecił mi tą wykonawczynie, a konkretnie jakiś album z 93. Podobno prawie piątkowa płyta! Zgrałem - nie słuchałem jeszcze, ale może jej wysoka pozycja u ciebie teraz mnie zachęci do poznania szybszego.
5. Z nowości wiadomo....lubię Marsa i Myslo.
6. Bubble to już wiesz, że nie przepadam.
7. A ostatniej nowości nie znam, zgram za parę minut...
8. Miło widzieć, że Dybuk powraca do gry. Przynajmniej zryw jakiś.
9. Fajnie widzieć Vampire Weekend znów. Już pisałem, że ich nowy album to rzecz średnia, ale da się wyłowić fajne numery i to bardzo sympatyczni Nowojorczycy Icon_smile
10. Ah. Icky wrócił na 40 tydzień. Zasłużył sobie na tak ładny numerek.
11. Fajnie, że Nick Cave jeszcze na liście. Już niedługo dzięki mojej liście będziesz miał szansę ugościć jego nowy kawałek.
12. W ogóle masa dobrej (lepszej niż na liście!) muzyki w poczekalni - nawet wymieniać nie będe Icon_wink
1. Icon_lol Icon_lol Icon_lol
2. To Ci sporo czasu uszło. Zrób co możesz było na szczycie 3 tygodnie.
3. Nie pisałem tam jeszcze niczego więcej, co by Ci nasunęło...
4. Akurat ta piosenka jest z płyty A tribute to Joni Mitchell, więc niekoniecznie...
5. Mars sobie trochę odpocznie, ale myślę, że wróci, Myslo raczej w górę nie pójdzie.
6. Wiem, ale pociesz się, bo na kolejnej liście wszystkie będą miały kryzys.
7. Myślę, że raczej nie będzie w Twoim stylu, chociaż utwór może Ci się kojarzyć.
8. Wygląda na to, że to faktycznie tylko zryw.
9. Nie wiem jak inne utwory, ale ten jest strasznie pozakręcany.
10. Wyglądało, że się utrzyma w zestawie, ale przestało wyglądać.
11. Pytanie tylko czy będzie godny ugoszczenia.
12. No widać dla mnie inna jest lepsza niż dla Ciebie. Ale swoją drogą jak sięgam myślą wstecz, to rok temu piosenki z poczekalni mogły być dosyć wysoko na liście, ale konkurencja jest coraz większa.
01.04.2008 06:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
neon.ka napisał(a):1. na początek - ustawienie piosenek Anny Marii zdecydowanie lepsze niż tydzień temu Icon_smile2 .
2. fajnie, że Mars Volta już nie na podium - w tym tygodniu zabrałam się za ich płytę - o ile można tak to nazwać, bo zdołałam przesłuchać połowę i dalej nie zdzierżyłam Icon_wink2 . raczej się już nie zdobędę na jej dokończenie. no ale na miejscu 14 następny atak się szykuje... 3. czy Ty Kajmanie wiosną może słuchasz trochę łagodniejszej muzyki niż pod koniec zimy? byłaby to jakaś szansa Icon_razz
4. 'Comin' Home Baby' w słuszna stronę, chociaż jak wiadomo tu za tydzień może być totalnie inaczej...
5. o, a Fish jak zleciał...
6. no i przykro mi z powodu Serja, chociaż nie wiem, czy Ty byś jeszcze go chciał windować gdzieś wyżej niż to 40 miejsce...
7. a jeśli chodzi o Myslovitz, to mimo wszystko proponowałabym Ci dodać w nawiasie, że chodzi o wersję live (i nie jest to z koncertu w Stodole, tylko z programu Myśliwiecka 3/5/7 z grudnia 2007), bo tak to wygląda jakbyś wrzucił tu wersję albumową z 'Myslovitz'. a nie o to przecież biega
8. (swoją drogą ciekawe czy znasz i czy ci się podoba, względnie czy zamierzasz poznać i na ile by Ci się podobało)...
1. Wprawdzie te piosenki idą łeb w łeb, ale wygląda, że pierwsza 2 na razie nie da się ruszyć.
2. No fakt, akurat Mars Volta to raczej nie Twój styl, więc się nie dziwię. A atak z 14 może nastąpi, ale nie w tym tygodniu.
3. Przede wszystkim nie jestem pewien, czy Twoje i moje określenie łagodnej muzyki jest zbieżne. Ale niezależnie od tego, to chyba pory roku nie mają u mnie na to żadnego wpływu.
4. Przypuszczalnie Comin' home nie zmieni kierunku, ale na pewno zwolni tempo marszu. Ale na 99% bedzie najwyżej notowaną jego piosenką.
5. Jakoś tak nie mam na niego nastroju. Dalej będzie leciał.
6. Nie ma powodu być Ci przykro. Icon_biggrin3 Wszystko must be spaść, a chyba faktycznie szaleństw po nim nie należało się spodziewać.
7. Wiem, ale strasznie nie lubię tych wszystkich dopisków. Myślę, że ludzie bywający u abd3mza i znający zasady mojej listy zorientują się, o co biega.
8. To było 12 miejsce w moim topie Myślowca, a pamiętając, że wyżej był podwójny Kraków i jeden wakat można powiedzieć, że dla mnie to ich numer 10.
01.04.2008 06:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Fresh napisał(a):MARY PICKFORD - Katie Melua (na listę, na listę!) Icon_smile2
Już była, nawet w 20, ale wygląda na to, że tym razem definitywnie ją opuści (brak wsparcia).
01.04.2008 06:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Jopkolog napisał(a):Piękne przemeblowanie na topie! Choć u mnie "Zrób, co możesz" chyba nabierze tendencji zwyżkowej po tym, jak usłyszałem ten kawałek w niesamowitej wersji koncertowej... Po prostu odlot!
Też bym się chciał wybrać na jej koncert. Ale jakoś do Torunia się nie wybiera (o okolicach też nic nie słyszałem). A Zrób co możesz ma chyba najsłabszę pozycję z tej trójki (po 2 przesłuchaniach w tym tygodniu).
01.04.2008 06:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
p.u.r.h. napisał(a):1. W top10 zostały już tylko dwa numery z mojego top10, ale to nadal znakomity wynik Icon_smile2
2. Najwyższa nowość cieszy, ale u mnie pewnie wejdzie jakiś inny ich numer, tylko jeszcze nie wiem który Icon_confused Icon_wink2
3. Warto też dodać że mamy aż 13 wspólnych numerów w pięćdziesiątkach, szkoda tylko że aż 8 z nich tym razem dołuje Icon_wink2
1. To fakt, szczególnie jak weźmie się pod uwagę, że znaczna część moich zainteresowań muzycznych tkwi w klimatach totalnie odmiennych od Twoich.
2. No, jeżeli mi podejdzie, to mogę mieć i 3 ich piosenki na swojej liście. Na razie 2 bardzo mi się spodobały (co widać), a 3 mi nie podeszła.
3. Aż 13? Muszę zmniejszyć tą ilość. Icon_lol 8 dołuje? Muszę zmniejszyć tą ilość. Icon_biggrin3
Tylko jedno z tych zdań będzie zgodne z rzeczywistością? Które wolałbyś? Icon_wink2
01.04.2008 06:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):30. N 1 GOOD DAY MY ANGEL - Myslovitz
Czyli się spodobał. Icon_biggrin3
kajman napisał(a):14. N 1 CAVALETTAS - The Mars Volta
I to też. Icon_biggrin3 [A swoją drogą to chyba jedyny utwór, któremu zabrałem wsparcie w tym tygodniu. Mylę się? ]
30. Pierwsze wrażenie było rewelacyjne. Potem jednak już tak mnie nie brało i myślę, że nie zrobi to u mnie furory.
14. Chyba nie jedyny, ale inne mają wsparcie także z innej strony, więc pozostaną. A Mars, jeżeli teraz u Ciebie wróci, to u mnie także.
01.04.2008 06:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
kajman napisał(a):3. Aż 13? Muszę zmniejszyć tą ilość. Icon_lol 8 dołuje? Muszę zmniejszyć tą ilość. Icon_biggrin3
Tylko jedno z tych zdań będzie zgodne z rzeczywistością? Które wolałbyś? Icon_wink2
To ja poproszę odpowiedź numer dwa Icon_biggrin3 Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
01.04.2008 07:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #31
 
kajman napisał(a):14. Chyba nie jedyny, ale inne mają wsparcie także z innej strony, więc pozostaną. A Mars, jeżeli teraz u Ciebie wróci, to u mnie także.
Chodziło mi o to, że ten utwór tylko u mnie jest w 30, a reszta ma wsparcie z innych stron.
Czy wróci? Płyty jeszcze nie słuchałem, ale jest duże prawdopodobieństwo. Chociaż z powodu zamieszania na liście mam zamiar przesłuchać ogromną ilość płyt i kolejny raz wybrać z nich swoich faworytów, więc może numer 3 go wyprzedzi. BTW - jak przesłuchania w tym tygodniu dalej będą tak owocne to ostatni utwór na liście będzie wyśmienity, a wtedy będę musiał coś wymyślić żeby bardzo dobre utwory nie pozostały niezauważone...
01.04.2008 07:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):14. Chyba nie jedyny, ale inne mają wsparcie także z innej strony, więc pozostaną. A Mars, jeżeli teraz u Ciebie wróci, to u mnie także.
Chodziło mi o to, że ten utwór tylko u mnie jest w 30, a reszta ma wsparcie z innych stron.
Okazało się, że to nie jedyny utwór. Wyrzuciłeś mi jeszcze z poczekalni Dark stara.
03.04.2008 06:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #33
 
kajman, ale to tylko poczekalnia. Icon_wink2 A swoją drogą nie wiem dlaczego trzymasz go w poczekalni. Icon_razz
03.04.2008 06:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
abd3mz napisał(a):kajman, ale to tylko poczekalnia. Icon_wink2 A swoją drogą nie wiem dlaczego trzymasz go w poczekalni. Icon_razz
Bo mi się podoba mniej niż piosenki z listy. A słowo tylko nie jest najbardziej odpowiednie dla poczekalni, bo nie ma tam piosenki z wynikiem niższym niż 8/10 (a jak już pisałem, przeciętna piosenka łapie się na góra 3/10).
03.04.2008 09:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości