Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPF: Notowanie 170
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #1
LPF: Notowanie 170
Notowanie 170
3. marca 2012 r.

[Obrazek: artworks-000016625836-ew22dn-t300x300.jpg?77cede1]
01 01 06 COMEBACK KID Sleigh Bells [01] 2
02 15 02 AMANAEMONESIA Chairlift [02]
03 02 08 ANOTHER BED The Twillight Sad [01] 2
04 07 05 SULK Trust [04]
05 04 04 LOSE YOUR MIND The Big Pink [04]
06 03 05 MIAMI Animal Heart [01] 1
07 00 01 DISPARATE YOUTH Santigold [07]
08 09 03 GIVE ME ALL YOUR LUVIN’ Madonna feat. Nicki Minaj and M.I.A. [08]
09 08 07 LIGHTHOUSE The Roots [08]
10 13 04 BAD GIRLS M.I.A. [10]

11 06 26 BEDROOM EYES Dum Dum Girls [01] 8
12 00 01 DOYATHING Gorillaz feat. Andre 3000 and James Murphy [12]
13 00 01 MET BEFORE Chairlift [13]

14 05 10 THE DAILY MAIL Radiohead [05]
15 12 11 HEAD FOR THE COUNTRY John Maus [07]
16 10 14 PUMPED UP KICKS Foster the People [04]
17 20 11 SO LONG She & Him [01] 1
18 21 04 BLACK WHITE & BLUE Ladyhawke [18]
19 18 07 PIRATESS Okkervil River [18]
20 14 11 KING KONG Kim Nowak [04]

21 23 07 SO FAR AWAY A Place to Bury Strangers [08]
22 11 18 BREAKING DOWN Florence + The Machine [01] 1
23 24 10 BORN TO LOSE Sleigh Bells [14]
24 16 05 TONIGHT Saint Etienne [17]
25 25 04 GENESIS Grimes [25]
26 00 01 DREAM ON Noel Gallagher’s High Flying Birds [26]
27 22 04 KING OF THE WORLD First Aid Kit [22]
28 28 06 UNLESS YOU SPEAK FROM YOUR HEART Porcelain Raft [28]
29 17 08 PLEASE BE MY THIRD EYE La Sera [09]
30 00 01 QUANTUM LEAP John Maus [30]

31 26 04 EMMYLOU First Aid Kit [26]
32 19 11 BLACK Danger Mouse & Daniele Luppi feat. Norah Jones [08]
33 41 03 HOOD Perfume Genius [33]
34 29 22 HEY GIRL Zooey Deschanel [01] 6
35 00 01 KTO? Nosowska [35]
36 27 07 SEVEN STARS Air feat. Victoria Legrand [18]
37 33 10 SCHEIßE Lady GaGa [11]
38 31 14 LUCKY DAY Nicola Roberts [21]
39 30 13 BLACK TREACLE Arctic Monkeys [19]
40 32 13 BOO SHUFFLE The Pipettes [01] 1

41 50 02 THE MALKIN JEWEL The Mars Volta [41]
42 40 15 THE LION’S ROAR First Aid Kit [06]
43 39 02 SPORE Ramona Falls [39]
44 37 02 SHAPELESS & GONE Porcelain Raft [37]
45 35 07 REVOLUTION Sophie Ellis-Bextor [23]
46 53 02 SATURDAY COME SLOW Massive Attack [46]
47 38 09 TOWERS Bon Iver [29]
48 42 07 HI Xiu Xiu [39]
49 47 02 EXPRESS YOURSELF Diplo feat. Nicky Da B [47]
50 46 02 BREAK MY HEART La Sera [46]

51 43 02 HAIL BOP Django Django [43]
52 34 26 WHAT THE WATER GAVE ME Florence + The Machine [02]
53 44 12 STAY USELESS Cloud Nothings [15]
54 36 08 LEAVE ME ALONE Destroyer [25]
55 49 03 IN DEACY Phèdre [47]
56 45 10 DNA The Kills [26]
57 55 03 HEADCAGE Matthew Dear [53]
58 65 09 BORN TO DIE Lana Del Rey [59]
59 59 12 TOGETHER Patrick Wolf [47]
60 52 14 SUCK IT AND SEE Arctic Monkeys [11]

61 48 11 VIDEO VOYEUR The Good Natured [03]
62 54 13 LORELAI Fleet Foxes [40]
63 52 08 OUT OF TOUCH Charlotte Gainsbourg [23]
64 61 03 I’M A MAN Mac DeMarco [57]
65 58 04 PADDLING OUT Miike Snow [41]
66 57 26 IF I HAD A GUN Noel Gallagher’s High Flying Birds [01] 2
67 56 11 SHAKE Little Boots [11]
68 60 19 VIDEO GAMES Lana Del Rey [41]
69 66 33 ACE OF HZ Ladytron [25]
70 62 06 EASY WAY OUT Gotye [45]

71 64 17 LOVE LOVE Take That [11]
72 63 14 GOLD CHAIN Black Light Dinner Party [08]
73 69 16 LIKE SMOKE Amy Winehouse feat. Nas [16]
74 70 10 NIE PRZESZKADZAJ MI, BO TAŃCZĘ Muchy [29]
75 72 26 DON’T LOOK BACK She & Him [16]

Pozbyłem się:
67 52 06 BONFIRE Childish Gambino [36]
68 69 22 THIS IS THE DAY Manic Street Preachers [22]
71 61 12 SOME LIGHTNING THRILL Cave Bird [48]
73 62 05 PRISONER Binary [51]
74 59 03 IN THE MIDDLE (I MET YOU THERE Matthew Dear [55]
75 63 08 SOLAR Born Blonde [32]

PRZYSZŁOŚĆ NARODU
ABRAHAM'S DAUGHTER Arcade Fire
R U MINE? Arctic Monkeys
GET GOT Death Grips
ALWAYS LOOKING Dum Dum Girls
SUN GOES DOWN Icona Pop
GIRL GONE WILD Madonna
HAPPY PILLS Norah Jones
BLACK FEELING Plains
DREAMERS Savoir Adore
END OF THE LINE Sleigh Bells
HEY JANE Spiritualized
ALL OF ME Tanlines

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.03.2012 06:28 PM przez furbul.)
03.03.2012 06:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: LPF: Notowanie 170
furbul napisał(a):DISPARATE YOUTH Santigold [07]
Całkiem przyzwoicie.

furbul napisał(a):DOYATHING Gorillaz feat. Andre 3000 and James Murphy [12]
Takiego wyniku się nie spodziewałem. U mnie raczej nie ma szans na powtórkę.

furbul napisał(a):MET BEFORE Chairlift [13]
To też niespodzianka, bo liczyłem, że sam coś wybierzesz. Pewnie widziałem już to rozbudowane video i stąd ten hot-shot Icon_wink

furbul napisał(a):GIVE ME ALL YOUR LUVIN’ Madonna feat. Nicki Minaj and M.I.A. [08]
W sumie warto się nacieszyć tym nagraniem, skoro perspektywy nie są zbyt optymistyczne.

furbul napisał(a):BLACK WHITE & BLUE Ladyhawke
Powolutku we właściwą stronę.

furbul napisał(a):TONIGHT Saint Etienne
Tutaj było powolutku, wręcz w bólach oczko po oczko, tydzień po tygodniu, a i tak tak wystarczył jeszcze jeden tydzień i wszystko się posypało.

furbul napisał(a):SPORE Ramona Falls
Nawet nie zdążyłem się za to wziąć i już spadło w drugim tygodniu. Twoja rekomendacja.

furbul napisał(a):BREAK MY HEART La Sera
To też niemiłe zaskoczenie, na podobnej zasadzie co wyżej.

furbul napisał(a):SATURDAY COME SLOW Massive Attack
Pojawili się tu specjalnych względach, a mimo to ich pozycjonowanie się do tej pory wcale specjalnie nie jest. Bardzo mnie to dziwi, bo myślałem, że fakt wprowadzania 2 letniego kawałka musi się wiązać z jakimś specjalnym uczuciem względem niego.

furbul napisał(a):HAIL BOP Django Django
I kolejna ofiara klątwy drugigo tygodnia Icon_sad Może to przez te liczne nowości...

furbul napisał(a):NIE PRZESZKADZAJ MI, BO TAŃCZĘ Muchy
Jeszcze nie przesłuchałem Icon_biggrin

furbul napisał(a):ABRAHAM'S DAUGHTER Arcade Fire
I jaka jest ta piosenka?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.03.2012 06:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #3
RE: LPF: Notowanie 170
furbul napisał(a):01 01 06 COMEBACK KID Sleigh Bells [01] 2
Przymierzam się do wrzucenia na playlistę.
furbul napisał(a):02 15 02 AMANAEMONESIA Chairlift [02]
O jak miło. Kolejna lista na której dochodzą do pozycji medalowej.
furbul napisał(a):07 00 01 DISPARATE YOUTH Santigold [07]
Ta pani także w kolejce do grania. Ale promującym singlem jest chyba "Big Mouth".
furbul napisał(a):13 00 01 MET BEFORE Chairlift [13]
Widzę że atakują hurtowo.
furbul napisał(a):18 21 04 BLACK WHITE & BLUE Ladyhawke [18]
Od poniedziałku na playliście.
furbul napisał(a):24 16 05 TONIGHT Saint Etienne [17]
Gram od paru tygodni ale nie chwyta.
furbul napisał(a):25 25 04 GENESIS Grimes [25]
28 28 06 UNLESS YOU SPEAK FROM YOUR HEART Porcelain Raft [28]
Kolejna propozycja na playlistę. Myślę że za jakiś czas możemy więc dużo wspólnych punktów.
furbul napisał(a):36 27 07 SEVEN STARS Air feat. Victoria Legrand [18]
Słabiutko. Nie ma coś siły przebicia ta kompozycja.
furbul napisał(a):52 34 26 WHAT THE WATER GAVE ME Florence + The Machine [02]
Pół roku na liście. U mnie tak długo nie będzie.
03.03.2012 07:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #4
RE: LPF: Notowanie 170
Widzę, że Sleigh Bellsi na spółkę z Chairlift skutecznie opanowali LPF! Przy czym jak mniemam Ci drudzy dopiero przygotowują się do właściwego ataku!

Mnie "Comeback Kid" nadal nie ruszyło. W tym tygodniu uplasowało się dopiero na #149.

Madonna w zaskakująco dobrej formie! Jak nigdzie dookoła świata chyba Icon_surprised

Bardzo mnie cieszy debiut "Quantum Leap". Trochę się co prawda rozminęliśmy, bo u mnie akurat w tym tygodniu wypada, ale co z tego. Najważniejsza jest sama piosenka!

"Hey Girl" tym razem u mnie lepiej Icon_biggrin

Muchy już na wylocie, ale i tak wyżej niż u mnie, gdzie bardzo powoli, ale jednak idą w górę Icon_smile Tekst mi w tym numerze coś nie gra. Mieli lepsze.

Zobaczymy jak za tydzień Norah i Spiritualized Icon_smile
Chciałbym też zobaczyć na DLP, ale Safer chyba nie da mi tej satysfakcji Icon_sad

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
03.03.2012 10:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #5
RE: LPF: Notowanie 170
Halo, pobudka Icon_wink
(02.12.2010 11:55 PM)furbul napisał(a):  Poprzednim razem się udało, więc może jeszcze raz?
05.03.2012 02:35 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #6
RE: LPF: Notowanie 170
saferłel napisał(a):Całkiem przyzwoicie.
Bo to świetne nagranie. A po "Big Mouth" zaczynałem być poważnie zaniepokojony. Santi w formie!
saferłel napisał(a):Takiego wyniku się nie spodziewałem. U mnie raczej nie ma szans na powtórkę.
Szkoda. Wesoła rzecz. Jednak mam przeświadczenie, że szybko się może znudzić.
saferłel napisał(a):To też niespodzianka, bo liczyłem, że sam coś wybierzesz. Pewnie widziałem już to rozbudowane video i stąd ten hot-shot
Ha! Nie miałem zielonego pojęcia, że to nagranie wydają w jakiś sposób. Mój samodzielny wybór z płyty, bo i jeden z highlightów na płycie. A video zobaczyłem wczoraj przeglądając SebyStos i muszę się przyznać, że nie łapię jak można się nim tak jarać. Tam się nic nie dzieje prawie, a i warianty wyboru pojawiają się bardzo rzadko. Pod tym względem "Hey Girl" wygrywa z "Met Before" w przedbiegach.
saferłel napisał(a):W sumie warto się nacieszyć tym nagraniem, skoro perspektywy nie są zbyt optymistyczne.
Perspektywy na płytę?
Mnie złapał ten prawie singiel. Ostatnio to jedna z częściej szukanych i słuchanych przeze mnie piosenek na mp3ce.
saferłel napisał(a):Nawet nie zdążyłem się za to wziąć i już spadło w drugim tygodniu. Twoja rekomendacja.
A co ma piernik do wiatraka? Skoro polecałem, to pewnie dobre. Skoro spada, to pewnie układający jest złym człowiekiem ;P
saferłel napisał(a):Pojawili się tu specjalnych względach, a mimo to ich pozycjonowanie się do tej pory wcale specjalnie nie jest. Bardzo mnie to dziwi, bo myślałem, że fakt wprowadzania 2 letniego kawałka musi się wiązać z jakimś specjalnym uczuciem względem niego.
Dla mnie to nie są szczególne względy. Dziwnie by było, gdyby w międzyczasie wydali nową płytę. Zresztą poczekaj tydzień. Być może pojawi się coś, co jeszcze bardziej Cię "zdziwi" Icon_biggrin
saferłel napisał(a):klątwy drugigo tygodnia
Proszę, nie doszukuj się kolejnej prawidłowości na mojej liście. Proszę, proszę. Przystopuj z teoriami ;P
saferłel napisał(a):I jaka jest ta piosenka?
Słaba. Już poleciała z playlisty.
thestranglers napisał(a):Przymierzam się do wrzucenia na playlistę.
Popieram.
thestranglers napisał(a):Ale promującym singlem jest chyba "Big Mouth".
Tak, to prawda, ale "Big Mouth" mnie rozczarowało, a ten utwór zachwycił Icon_wink
aaktt napisał(a):Mnie "Comeback Kid" nadal nie ruszyło. W tym tygodniu uplasowało się dopiero na #149.
No wiesz?! Najlepsze ich nagranie w ogóle w ogóle!
aaktt napisał(a):Madonna w zaskakująco dobrej formie! Jak nigdzie dookoła świata chyba
Ten singiel stał się tak niszowy i undergroundowy, że nie mogę mu się oprzeć Icon_razz2
aaktt napisał(a):Muchy już na wylocie, ale i tak wyżej niż u mnie, gdzie bardzo powoli, ale jednak idą w górę Tekst mi w tym numerze coś nie gra. Mieli lepsze.
Mi się podobało i szło w górę, ale coś mi zgrzytnęło w pewnym momencie i spada.
pabloyd napisał(a):Halo, pobudka
Ojj, ja od jakiegoś czasu pozostaję w sporym nieogarnięciu w związku z internetem/forum itp. Pamiętałem o tym i gdybym miał to robić, to już byśmy byli pewnie w fazie wynikowej Icon_wink Ja się niestety nie podejmuję tego tym razem, ale jeśli ktoś ma ochotę się tym zająć, to ma moje pełne błogosławieństwo.
Poza tym już widzę te spory czy zaliczać The Beach Boys czy nie Icon_lol

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
12.03.2012 07:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #7
RE: LPF: Notowanie 170
furbul napisał(a):01 01 06 COMEBACK KID Sleigh Bells [01] 2
mistrzowska okładka singla! zawartość też Icon_smile
furbul napisał(a):30 00 01 QUANTUM LEAP John Maus [30]
bardzo dobry wybór.
furbul napisał(a):07 00 01 DISPARATE YOUTH Santigold [07]
zaskakująco wysoka forma Santigold.
furbul napisał(a):12 00 01 DOYATHING Gorillaz feat. Andre 3000 and James Murphy [12]
znużenie, zmęczenie czy może słaba piosenka? Cierpliwości potrzebuję. W ogóle wspominałem, że świetne podium Icon_smile ?

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
12.03.2012 07:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
RE: LPF: Notowanie 170
furbul napisał(a):A po "Big Mouth" zaczynałem być poważnie zaniepokojony. Santi w formie!
Tamto też świetne.

furbul napisał(a):Tam się nic nie dzieje prawie, a i warianty wyboru pojawiają się bardzo rzadko. Pod tym względem "Hey Girl" wygrywa z "Met Before" w przedbiegach.
Trochę więcej obiektywizmu, naprawdę Icon_rolleyes To, że wariantów jest do kwadratu więcej niż w ''Hey Girl'' to można stwierdzić doświadczalnie i jest to fakt.

furbul napisał(a):Perspektywy na płytę?
Chyba tak, aczkolwiek recenzje ma bardzo optymistyczne. Tylko zastanawiam się czy wynikają one z faktycznej wartości materiału czy jakiś ekonomiczno-lansowych pobudek. Patrząc chociażby na ostatnią płytę U2 i 5 gwiazdek w Q.....no mam wątpliwości czy Ci naprawdę najwięksi (a raczej ludzie stojący za nimi) nie manipulują w tej sferze. Niby łatwo zbić mój pogląd, bo jestem negatywnie nastawiony po jednym wyjątkowo marnym singlu, kiepskim mostku w w drugim i kilku zatrailerowanych kawałkach na YT, no ale....

furbul napisał(a):A co ma piernik do wiatraka? Skoro polecałem, to pewnie dobre. Skoro spada, to pewnie układający jest złym człowiekiem ;P
Specjalnie to napisałem, bo Wy również lubicie walić takie głupoty u mnie, że spada i spada, a polecam Icon_wink

furbul napisał(a):Dla mnie to nie są szczególne względy. Dziwnie by było, gdyby w międzyczasie wydali nową płytę. Zresztą poczekaj tydzień. Być może pojawi się coś, co jeszcze bardziej Cię "zdziwi" Icon_biggrin
O kurde...

furbul napisał(a):Proszę, nie doszukuj się kolejnej prawidłowości na mojej liście. Proszę, proszę. Przystopuj z teoriami ;P
Czy ja coś napisałem? Klątwa drugiego tygodnia może jest, może jej nie ma. Nie wiem nawet czy dotyczy tylko Twojej listy. o ile w ogóle.

furbul napisał(a):Słaba. Już poleciała z playlisty.
To ja nawet słuchać nie będę chyba...

furbul napisał(a):Ojj, ja od jakiegoś czasu pozostaję w sporym nieogarnięciu w związku z internetem/forum itp. Pamiętałem o tym i gdybym miał to robić, to już byśmy byli pewnie w fazie wynikowej Icon_wink Ja się niestety nie podejmuję tego tym razem, ale jeśli ktoś ma ochotę się tym zająć, to ma moje pełne błogosławieństwo.

Ktoś mi powie o co chodzi?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.03.2012 08:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
RE: LPF: Notowanie 170
furbul napisał(a):A po "Big Mouth" zaczynałem być poważnie zaniepokojony. Santi w formie!
Tamto też świetne.

furbul napisał(a):Tam się nic nie dzieje prawie, a i warianty wyboru pojawiają się bardzo rzadko. Pod tym względem "Hey Girl" wygrywa z "Met Before" w przedbiegach.
Trochę więcej obiektywizmu, naprawdę Icon_rolleyes To, że wariantów jest do kwadratu więcej niż w ''Hey Girl'' to można stwierdzić doświadczalnie i jest to fakt.

furbul napisał(a):Perspektywy na płytę?
Chyba tak, aczkolwiek recenzje ma bardzo optymistyczne. Tylko zastanawiam się czy wynikają one z faktycznej wartości materiału czy jakiś ekonomiczno-lansowych pobudek. Patrząc chociażby na ostatnią płytę U2 i 5 gwiazdek w Q.....no mam wątpliwości czy Ci naprawdę najwięksi (a raczej ludzie stojący za nimi) nie manipulują w tej sferze. Niby łatwo zbić mój pogląd, bo jestem negatywnie nastawiony po jednym wyjątkowo marnym singlu, kiepskim mostku w w drugim i kilku zatrailerowanych kawałkach na YT, no ale....

furbul napisał(a):A co ma piernik do wiatraka? Skoro polecałem, to pewnie dobre. Skoro spada, to pewnie układający jest złym człowiekiem ;P
Specjalnie to napisałem, bo Wy również lubicie walić takie głupoty u mnie, że spada i spada, a polecam Icon_wink

furbul napisał(a):Dla mnie to nie są szczególne względy. Dziwnie by było, gdyby w międzyczasie wydali nową płytę. Zresztą poczekaj tydzień. Być może pojawi się coś, co jeszcze bardziej Cię "zdziwi" Icon_biggrin
O kurde...

furbul napisał(a):Proszę, nie doszukuj się kolejnej prawidłowości na mojej liście. Proszę, proszę. Przystopuj z teoriami ;P
Czy ja coś napisałem? Klątwa drugiego tygodnia może jest, może jej nie ma. Nie wiem nawet czy dotyczy tylko Twojej listy. o ile w ogóle.

furbul napisał(a):Słaba. Już poleciała z playlisty.
To ja nawet słuchać nie będę chyba...

furbul napisał(a):Ojj, ja od jakiegoś czasu pozostaję w sporym nieogarnięciu w związku z internetem/forum itp. Pamiętałem o tym i gdybym miał to robić, to już byśmy byli pewnie w fazie wynikowej Icon_wink Ja się niestety nie podejmuję tego tym razem, ale jeśli ktoś ma ochotę się tym zająć, to ma moje pełne błogosławieństwo.

Ktoś mi powie o co chodzi?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.03.2012 08:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #10
RE: LPF: Notowanie 170
dwa razy ci się wkleiło, poza tym Safer co byś wykroił na singla jeszcze z ostatniego krążka Chairlift?

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
12.03.2012 08:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #11
RE: LPF: Notowanie 170
dziobaseczek napisał(a):W ogóle wspominałem, że świetne podium ?
Tak, coś mi się obiło ;P
saferłel napisał(a):Tamto też świetne.
Nie powiedziałbym. W każdym razie DY przebija to mocno mocno.
saferłel napisał(a):Trochę więcej obiektywizmu, naprawdę
Przecież nie oceniam ani samej piosenki w tym momencie, ani przede wszystkim dziewczyn (chociaż ta z Chairlift też bardzo fajna). Sam teledysk. I tu Met Before mnie zawiodło, a Hey Girl jest fajne.
saferłel napisał(a):Chyba tak, aczkolwiek recenzje ma bardzo optymistyczne. Tylko zastanawiam się czy wynikają one z faktycznej wartości materiału czy jakiś ekonomiczno-lansowych pobudek. Patrząc chociażby na ostatnią płytę U2 i 5 gwiazdek w Q.....no mam wątpliwości czy Ci naprawdę najwięksi (a raczej ludzie stojący za nimi) nie manipulują w tej sferze. Niby łatwo zbić mój pogląd, bo jestem negatywnie nastawiony po jednym wyjątkowo marnym singlu, kiepskim mostku w w drugim i kilku zatrailerowanych kawałkach na YT, no ale....
Przekupieeeni ;P
saferłel napisał(a):Ktoś mi powie o co chodzi?
Przy cytacie jest strzałeczka, która Ci wszystko wyjaśni Icon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
12.03.2012 08:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #12
RE: LPF: Notowanie 170
(12.03.2012 07:46 PM)furbul napisał(a):  Ojj, ja od jakiegoś czasu pozostaję w sporym nieogarnięciu w związku z internetem/forum itp. Pamiętałem o tym i gdybym miał to robić, to już byśmy byli pewnie w fazie wynikowej Icon_wink Ja się niestety nie podejmuję tego tym razem, ale jeśli ktoś ma ochotę się tym zająć, to ma moje pełne błogosławieństwo.
Szkoda, oby tylko jednoroczna zmiana.
13.03.2012 12:28 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości