Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
500 Na 500
Arturo DDZ Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 179
Dołączył: Aug 2010
Post: #201
RE: 500 Na 500
Szymek mistrzuniu! Świetne podsumowanko. Mamy sporo wspólnych kawalin. Pierwsza dziesiątka elegancka. Do końca nie byłem pewny zwycięzcy, bo o Lambercie kompletnie zapomniałem, a potem patrze, widze go na pierwszym miejscu i... "Mogłem się tego spodziewać" pomyślałem sobie w duchu. Za Adama i za Nelly Furtado razy dwa (zarówno utwór Adaśka jak i piosenki Nelki zajęły drugie miejsce na mojej Liście Icon_wink masz u mnie browara. Za Apologize zgarniasz ode mnie popitkę, natomiast za umieszczenie w dziesiątce najlepszego amerykańskiego rapera Jaya Z - flaszkę, jaką tylko sobie zażyczysz Icon_wink
01.10.2012 01:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 347
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #202
RE: 500 Na 500
Arturo DDZ napisał(a):Szymek mistrzuniu! Świetne podsumowanko.
DziękiIcon_smile

Arturo DDZ napisał(a):Za Adama i za Nelly Furtado razy dwa (zarówno utwór Adaśka jak i piosenki Nelki zajęły drugie miejsce na mojej Liście Icon_wink masz u mnie browara. Za Apologize zgarniasz ode mnie popitkę, natomiast za umieszczenie w dziesiątce najlepszego amerykańskiego rapera Jaya Z - flaszkę, jaką tylko sobie zażyczysz Icon_wink
Icon_lol

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
01.10.2012 01:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości