Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rufus Wainwright - Out of the Game
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Rufus Wainwright - Out of the Game
Rufus Wainwright powraca z nowym albumem! Siódmy studyjny krążek w dyskografii Kanadyjczyka nosi tytuł ''Out of the Game'' i zostanie wydany przez Polydor 23 kwietnia. Wśród gości, których usłyszy na płycie znajdują się m.in. Martha Wainwright, Nels Cline (Wilco), Nick Zinner (Yeah Yeah Yeahs), Andrew Wyatt (Mike Snow) oraz Sean Lennon. Podobno ''Out of the Game'' będzie najbardziej popowym dziełem w dotychczasowej dyskografii muzyka, silnie inspirowanym muzyką lat 70 (tutaj Rufus przywołuje nazwiska Davida Bowie czy też Eltona Johna). Materiał na ''Out of the Game'' został skompletowany w drugiej połowie 2011 roku w Nowym Jorku, a producentem płyty jest Mark Ronson.

Tracklista:

01. Out of The Game
02. Jericho
03. Rashida
04. Barbara
05. Welcome To The Ball
06. Montauk
07. Bitter Tears
08. Respectable Dive
09. Perfect Man
10. Sometimes You Need
11. Song Of You
12. Candles

Jestem ogromnie ciekawy tej płyty. Wygląda na to, że Rufus wrócił na właściwe tory, a napisana po śmierci matki ''Songs for Lulu'' była faktycznie, mówiąc brzydko, jedynie okazjonalnym projektem. Gdyby nie tamto tragiczne wydarzenie, jestem przekonany, że to ''Out of the Game'' zostałoby naturalnym następcą ''Release the Star''. Osoba producenta niby kontrowersyjna, ale przecież Ronson pracował już z artystami pokroju Duran Duran i dobrze sprawdza się w roli nadzorcy projektu Icon_wink Jeśli pracuje z dobrym materiałem, nigdy nie mam do niego zastrzeżeń. Zapewnienia o popowej płycie również przyjmuję za pewnik, nie medialne ''kłamstewko''. Ronson to w końcu, mimo wszystko, dużo bardziej ''energetyczny'' producent niż Neil Tennant, a przecież ''Release the Stars'' wyszło spółce Wainwright-Tennant bardzo przyjemnie pod tym względem Icon_wink Były zarówno hity, jak i liryczne piękno. Poza tym, w sieci jest już teaser płyty (i słychać w nim fajne rzeczy Icon_biggrin):

http://www.dailymotion.com/video/xowswo_...aser_music

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.02.2012 08:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #2
RE: Rufus Wainwright - Out of the Game
Czemu Ronson kontrowersyjny? Ronson jest właśnie jednym z lepszych współczesnych producentów w muzyce pop. Tobie z pewnością nie podobają się jego czarne inspiracje, ale ja uważam, że na poprzedniej płycie w świetny świeży sposób wymieszał elektroniczny pop z r&b i hip-hopem.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.02.2012 09:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: Rufus Wainwright - Out of the Game
Ronson jest świetny, jeśli stoi nad nim jakaś dobra firma (nie związana z nowoczesnym, komercyjnym r'n'b czy hh) i trzyma go na smyczy, w czasie gdy on szlifuje jej nagrania Icon_wink Tak bym to ujął. I wtedy jest naprawdę cool. Cenię tego gościa, ale właśnie pod pewnymi warunkami. Wtedy, gdy jest czystym producentem, nie kompozytorem, który lubi sobie pograć po swojemu.

EDIT: poza tym post pisałem oryginalnie na forum Sebastosa, a tam do Ronsona trzeba podchodzić z dystansem Icon_lol

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.02.2012 01:44 AM przez saferłel.)
22.02.2012 01:42 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #4
RE: Rufus Wainwright - Out of the Game
Ja ani tam, ani tu nie podchodzę do niego z dystansem :icon_razz:
Wiesz, to nie jest żaden mój guru, ale jeden z ulubionych współczesnych producentów, na pewno Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
22.02.2012 12:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #5
RE: Rufus Wainwright - Out of the Game



Jest już tytułowy utwór z płyty.

Brzmi fajnie, nie wiem czemu kojarzy mi się z dzieciństwem. Bardzo dobrze się słucha.
03.03.2012 12:39 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
RE: Rufus Wainwright - Out of the Game
Jest już video do singla ''Out of the Game'' z udziałem Heleny Bonham Carter! Icon_surprised Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3





YEAH! Icon_biggrin3 Chyba najlepszy klip w tym roku, nie tylko z powodu obecności mojej ukochanej aktorki. Elegancki, zabawny....no, Rufus miał już spadać na DLP Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.04.2012 07:03 PM przez saferłel.)
04.04.2012 06:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Daughter - Stereo Mind Game youdah14me 5 342 27.02.2023 08:09 PM
Ostatni post: Szymek79
  RÜFÜS DU SOL - Surrender Szymek79 5 292 24.10.2021 09:45 AM
Ostatni post: Szymek79
  Johnny Gill - Game Changer II prz_rulez 3 643 27.09.2019 12:14 PM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości