Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
adr charts
adr Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2008
Post: #1
adr charts
Witam wszystkich. Niektórzy być może kojarzą mnie z forum.lp3.pl i forum.lpmn.pl, gdzie występuję pod nickiem... adr. Icon_wink2

Swoją prywatną listę przebojów tworzę co tydzień od 7 stycznia 1995 roku (sobota). Z czasem dzień publikowania listy przeskoczył na niedzielę, a od połowy roku 2007 - na poniedziałek. Forum mycharts.pl przeglądam od dawna, ale jakoś zawsze miałem opory żeby wstawić tu swoją listę. W sumie nie wiem czemu. Strach? Wstyd? No ale w końcu i ja się złamałem. Trochę dziwnie wyszło, bo akurat w tym samym momencie listę zgodził się tu udostępniać Ktoś Wielki - ci co byli wczoraj na Zlocie nr 4 i pół forum.lp3.pl, wiedzą o co chodzi. Icon_wink2 Mogę zapewnić, że decyzję o publikowaniu tutaj swojej listy podjąłem dużo wcześniej, co najmniej z miesiąc temu, ale czekałem na dobrą okazję. Icon_smile2

Są 4 główne powody dlaczego zdecydowałem się wklejać swoje nortowanka:
- bo bardzo dużo znajomych nicków widzę na tym forum;
- bo to miejsce wręcz wymarzone dla maniaków list przebojów;
- bo chcę by niektóre piosenki na wspólnej liście był wyżej;
(być może najważniejszy) - bo moja lista przechodziła od jakiegoś czasu kryzys, a publikowanie listy na tym forum pozwoli na jej przetrwanie (a mój "chart" był naprawdę bliski padnięcia...).

Krótko o zasadach panujących na mojej liście. W zasadzie zasad nie ma (zresztą kwasów też Icon_wink2 ). Wszystko czego słucham i co mi się podoba może się znaleźć w następnym notowaniu, a powroty na mojej liście to codzienność. Icon_wink2 Trochę się czasami robi chaos, ale lista w takiej wersji mi najbardziej pasuje (wcześniej różne warianty i opcje mi nie odpowiadały i musiałem ciągle coś zmieniać w "regulaminie"). I tak na marginesie - wcale nie musi dojść do "fizycznego" przesłuchania każdej piosenki w danym tygodniu, żeby pojawiła się na mojej liście. Wystarczy, że mi samo gra i śpiewa w głowie. Icon_lol

No to do dzieła.

Notowanie 690 (24.03.2008)
kolejno: miejsce w tym tygodniu, w poprzednim tygodniu, ile tygodni na liście, najwyższe miejsce, artysta - piosenka

1 28 2 1x1 Strachy Na Lachy - Kazimierz Wierzyński
2 1 9 1x1 Happysad - Długa droga w dół
3 3 20 1x2 Lady Pank - Dobra konstelacja
4 5 2 4 The Futureheads - The Beginning of the Twist
5 2 97 1x26 Depeche Mode - Enjoy thr Silence
6 4 5 1x1 Waglewski Fisz Emade - Majty
7 33 2 7 Strachy Na Lachy - Szklana góra
8 7 2 7 Cała Góra Barwinków - All Nite
9 6 12 5 Serj Tankian - Sky Is Over
10 9 3 9 Amy Macdonald - This Is the Life

11 8 12 3 U2 - Wave of Sorrow (Birdland)
12 11 9 6 Radio Bagdad - Czas naszych czasów
13 25 4 13 Happysad - Jałowiec
14 NE 1 14 Hurt - Alone with the Sea
15 12 16 1x1 Happysad - Milowy las
16 19 8 10 Happysad - Damy radę
17 14 2 14 Joy Division - Love Will Tear Us Apart
18 20 8 11 Happysad - Styrana
19 38 14 6 Raz, Dwa, Trzy - Jeszcze w zielone gramy
20 21 2 20 O.S.T.R. - To ja mam flow

21 23 11 18 Gotye - Hearts a Mess
22 RE 39 1x6 Members Of Mayday - Sonic Empire
23 RE 7 1x3 U96 - Club Bizarre
24 16 5 7 Waglewski Fisz Emade - Męska muzyka
25 40 2 25 Lao Che - Hydropiekłowstąpienie
26 15 12 15 Muchy - Najważniejszy dzień
27 RE 5 1x1 Jools Holland & his R&B Orchestra, Guy Barker & Bono - If You Wear That Velvet Dress
28 27 14 3 Peter Cincotti - Make It Out Alive
29 30 27 6 The White Stripes - Conquest
30 29 4 24 Beirut - Cliqout

31 13 16 5 Linkin Park - Shadow of the Day
32 10 4 3 The Hives - Giddy Up
33 NE 1 33 Strachy Na Lachy - Siedzimy tu przez nieporozumienie
34 NE 1 34 Hurt - Summers Lost
35 31 44 1x3 Arcade Fire - No Cars Go
36 NE 1 36 Hurt - Talking to God
37 NE 1 37 Hey feat. Agnieszka Chylińska - Angelene
38 17 3 12 Janusz Radek - Kiedy u... kochanie
39 32 11 5 British Sea Power - Waving Flags
40 RE 27 1x11 Modest Mouse - Spitting Venom

Lista płyt (Top 10) jest dostępna na forum.lp3.pl (w wątku z głosowaniem na forumową listę płyt - notowanie 20). Jej start nastąpił w II poł. listopada 1995 roku i ma w zwiąku z tym mniejszy o 46 numer notowania.

Moje listy powstają zazwyczaj w poniedziałek wieczorem (są wyjątki, np. przygotowania do Zlotu Icon_mrgreen ). Dlatego kolejne notowania będę się pojawiać we wtorek lub w środę.
26.03.2008 05:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #2
Re: adr charts
Wow!!! Jaka szybka reakcja (od wczoraj)! Icon_biggrin3
Bardzo ciesze sie, ze jako pierwsza moge skomentowac Twoja liste! Icon_smile2
adr napisał(a):Witam wszystkich. Niektórzy być może kojarzą mnie z forum.lp3.pl i forum.lpmn.pl, gdzie występuję pod nickiem... adr. Icon_wink2
witam rowniez i jak najbardziej kojarze Icon_wink2

adr napisał(a):Swoją prywatną listę przebojów tworzę co tydzień od 7 stycznia 1995 roku (sobota).
ładny staz Icon_smile2
adr napisał(a):Trochę dziwnie wyszło, bo akurat w tym samym momencie listę zgodził się tu udostępniać Ktoś Wielki - ci co byli wczoraj na Zlocie nr 4 i pół forum.lp3.pl, wiedzą o co chodzi. Icon_wink2
tez nie moge sie juz doczekac tu listy Tego Kogoś Icon_mrgreen

adr napisał(a):Krótko o zasadach panujących na mojej liście. W zasadzie zasad nie ma (zresztą kwasów też Icon_wink2 ).
to pewnie są sole? Icon_wink2

adr napisał(a):powroty na mojej liście to codzienność. Icon_wink2
to zdanie bardzo mi sie podoba Icon_smile2

adr napisał(a):I tak na marginesie - wcale nie musi dojść do "fizycznego" przesłuchania każdej piosenki w danym tygodniu, żeby pojawiła się na mojej liście. Wystarczy, że mi samo gra i śpiewa w głowie. Icon_lol
a to jest bardzo ciekawe Icon_razz


adr napisał(a):1 28 2 1x1 Strachy Na Lachy - Kazimierz Wierzyński
ale wykop! niesamowite! Strachy dały czadu az miło Icon_smile2
adr napisał(a):2 1 9 1x1 Happysad - Długa droga w dół
Icon_biggrin3
juz widze jak prawie cale forum skacze ze szczescia Icon_exclaim Icon_mrgreen
(poza tym widze Happysad 5 razy w top20! Icon_smile2)
adr napisał(a):5 2 97 1x26 Depeche Mode - Enjoy thr Silence
Icon_eek2 szczeka mi opadła!!! 97 tygodni! 26 razy na 1.!
a moze mam przywidzenia? Icon_wink2
Yeah Icon_exclaim Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3

adr napisał(a):7 33 2 7 Strachy Na Lachy - Szklana góra
świetnie! Icon_biggrin3

OGROMNIE podoba mi sie Twoja lista Icon_exclaim Icon_mrgreen
26.03.2008 06:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #3
 
adr napisał(a):Notowanie 690


bosz, jak to możliwe, to dokładnie taki sam numer notowania jak mój Icon_eek2

... odnaleziony drugi brat syjamski, czy co :?: Icon_mrgreen Icon_lol
26.03.2008 06:41 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #4
 
Witaj adr Icon_biggrin3
Także ciesze sie ze zacząłeś umieszczac swa listę i dołączyłeś do grupy listomaniaków !!!
Juz piszę że napewno bede kibicował Szklanej górze tym bardziej że ostro w górę Icon_smile2 choc jeszcze lepiej poradził sobie Kazimierz... . Poza tym widze że hurtowo debiutuje Hurt co mnie bardzo sie podoba Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 . Ładnie sobie radzi mój ulubiony Radio Bagdad. Jest także najpiekniejszy utwór z Młynarskiego Jeszcze w zielone gramy , nie zabrakło Petera Cincottiego . No pieknie Icon_biggrin3
Bardzo ciekawa lista i napewno bedę zaglądał. Pozdrawiam Icon_smile2
26.03.2008 06:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
No ładnie. Witam. Widzę, że twoja lista nie stroni od starych dobrych kotletów (Enjoy)... i jeszcze starszych kotletów (Love Will...) W sumie z tego co znam i wiem, to jedyne numery spoza ostatnich 2 lat, więc trochę to dziwne, ale oba uwielbiam wiec spoko Icon_smile
Lider niezły. Z pewnością nie jest fajnie widzieć tak dużo Happysadu (kolejny maniak Icon_biggrin?), ale jest kilka bardzo świeżych i energetycznych kawałków, które bardzo lubię: Beggiging, Lao, Muchy, Gotye.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.03.2008 06:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #6
 
saferłel napisał(a):Widzę, że twoja lista nie stroni od starych dobrych kotletów (Enjoy)... i jeszcze starszych kotletów (Love Will...)
Icon_lol
przynajmniej mozna sie najesc Icon_wink2 Icon_lol
26.03.2008 06:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #7
 
Lilian napisał(a):przynajmniej mozna sie najesc

ale to schabowe czy mielone? Icon_razz Icon_mrgreen Icon_lol
26.03.2008 07:02 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #8
 
do wyboru do koloru... Icon_razz a jakie pan sobie zyczy? Icon_wink2 Icon_mrgreen

[adr, sorki za offtopowanie :-> ]
26.03.2008 07:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #9
 
Lilian napisał(a):do wyboru do koloru...

a te dwa to akurat takie trochę z pleśnią, niczym ser pleśniowy Icon_razz Icon_mrgreen Icon_lol
26.03.2008 07:17 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
wiedzialem, ze prowadzisz liste i widzac Twoje glosowania na LP3 bylem pewien, ze jesli kiedys zobacze notowanie, to mi sie ono spodoba. no i prosze - jest dokladnie tak jak myslalem! Icon_biggrin3 lista rewelacyjna! w samej pierwszej dziesiatce mamy 3 wspolne piosenki, a dodatkowo u Ciebie jest jeszcze DDWD! Icon_biggrin3 cudowny skok "Szklanej gory" cieszy niezmiernie!
ile tu happysadów!! Icon_biggrin3
skad ta wersja "If You Were That Velvet Dress"?
nie liczac "Ten Ton Brick", moimi ulubionymi kawalkami z "Vol. II" sa "Talking To God" i "Summer's Lost" (w takiej kolejnosci), wiec bardzo mnie cieszy, ze to wlasnie one debiutuja Icon_smile2.
adr napisał(a):Wszystko czego słucham i co mi się podoba może się znaleźć w następnym notowaniu, a powroty na mojej liście to codzienność. Icon_wink2
no brachu, od razu mi sie to podoba Icon_mrgreen .

Twoja lista z miejsca wskakuje do grona moich najbardziej lubianych na forum Icon_biggrin3.
26.03.2008 08:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Witam na forum Icon_smile2

adr napisał(a):moja lista przechodziła od jakiegoś czasu kryzys, a publikowanie listy na tym forum pozwoli na jej przetrwanie (a mój "chart" był naprawdę bliski padnięcia...).
A jaki był tego powód? Bo moją np. często psuł brak czasu

Cytat:1 28 2 1x1 Strachy Na Lachy - Kazimierz Wierzyński
22 RE 39 1x6 Members Of Mayday - Sonic Empire
Ruchy dokładnie jak na mojej liście Icon_mrgreen
26.03.2008 08:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #12
 
adr napisał(a):(być może najważniejszy) - bo moja lista przechodziła od jakiegoś czasu kryzys, a publikowanie listy na tym forum pozwoli na jej przetrwanie (a mój "chart" był naprawdę bliski padnięcia...).
U mnie przed podpisaniem kontraktu z mycharts Icon_mrgreen też był mały kryzys, często dochodziło do notowań podwójnych a nawet potrójnych, a tak lista zachowała ciągłość.
adr napisał(a):1 28 2 1x1 Strachy Na Lachy - Kazimierz Wierzyński
8 7 2 7 Cała Góra Barwinków - All Nite
To pierwsza lista oprócz mojej, na której te kawałki są tak wysoko Icon_biggrin3

.
26.03.2008 08:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 134
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #13
 
Witam! Wreszcie!

No to zaczynamy:
adr napisał(a):2 1 9 1x1 Happysad - Długa droga w dół
no to wiadomo, że mnie cieszy!!!
adr napisał(a):4 5 2 4 The Futureheads - The Beginning of the Twist
pojawiają się na kolejnych listach i bardzo dobrze. Tylko u mnie cieniutko...
adr napisał(a):7 33 2 7 Strachy Na Lachy - Szklana góra
Twój przyszły nr 1 ??? Icon_mrgreen
adr napisał(a):13 25 4 13 Happysad - Jałowiec
18 20 8 11 Happysad - Styrana
za tydzien będę na koncercie i pewnie po pojawi się któryś z tych dwóch. Chyba, ze mnie zaskoczą Icon_wink2
adr napisał(a):35 31 44 1x3 Arcade Fire - No Cars Go
ze starszaków ten podoba mi się najbardziej!

No to 1 Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen notowanie za nami. I pewnie nie było tak źle? Bardzo fajny zestaw!
Pozdrawiam

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.03.2008 09:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #14
 
Witaj, Adr Icon_smile2

Krótko o Twojej liście:
Pierwsza dziesiątka podoba mi się bardzo... Poza miejscem 4., którego jeszcze nie znam Icon_wink2 Chylę czoła przed wynikiem piosenki z miejsca 5. - żeby tak Muse u mnie dotrwał do 100. tygodnia... Icon_smile2
O, jest i stare, dobre Joy Division Icon_biggrin3

No i cztery powroty piosenek, które były już na samym szczycie - to mi się podoba, bo jest to znak, że prawdopodobnie jest to właściwa lista przebojów, z bardzo niewielką liczbą lub w ogóle bez zasad Icon_smile2

Moja prywatna galeria
26.03.2008 10:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #15
Re: adr charts
cześć adr!!! Icon_smile2
adr napisał(a):Trochę dziwnie wyszło, bo akurat w tym samym momencie listę zgodził się tu udostępniać Ktoś Wielki - ci co byli wczoraj na Zlocie nr 4 i pół forum.lp3.pl, wiedzą o co chodzi. Icon_wink2 Mogę zapewnić, że decyzję o publikowaniu tutaj swojej listy podjąłem dużo wcześniej, co najmniej z miesiąc temu, ale czekałem na dobrą okazję. Icon_smile2
a nawet gdyby było inaczej, to przecież nic w tym by nie było złego. mi tam to nie robi zadnej różnicy Icon_smile2 .
ale naprawdę niezły jesteś - wczoraj ani okiem nie mrugnąłeś, ani najmniejszego kłąbka pary z ust nie puściłeś, że dziś tu zawitasz. wpadnięcia w krzyżowy ogień pytań chciałeś uniknąć, tak? Icon_wink2

a co do notowania - ależ u Ciebie się skoki zdarzają!!! naprawdę imponujące Icon_smile2
szkoda zamiany lidera, no ale wobec piosenki z taką siła przebicia trzeba zamilknąć Icon_wink2 .
być może w przyszlym tygodniu trzeba będzie zamilknąć przed tym trochę niższym widocznym tu podobnym awansem, ale wtedy to ja będę miała nic naprzeciwko Icon_smile2
fajnie u Ciebie widzieć: Serja, Amy, Happysad (bardzo lubię tekst 'Styranej'), 123, no i Lao Che. to tak najbardziej.
o, i 'Shadow Of The Day'! bardzo fajnie, ja do końca miałam do niej słabość na LP3 Icon_smile2

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
26.03.2008 11:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #16
Re: adr charts
[OT]
neon.ka napisał(a):o, i 'Shadow Of The Day'! bardzo fajnie, ja do końca miałam do niej słabość na LP3 Icon_smile2

Ja też miałem niewielką słabość, dotyczącą tej piosenki... Mianowicie słabość do wyłączania radia w jej trakcie Icon_wink2 Nie mogłem jej zdzierżyć, co jest o tyle ciekawe, że "With Or Without You", które jakby nie patrzeć jest dość podobne, jest moim ulubionym utworem U2 Icon_smile2 /może to właśnie dlatego nie lubiłem Linkin Park?/
[/OT]

Moja prywatna galeria
26.03.2008 11:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adr Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2008
Post: #17
 
Uff, trochę tych komentarzy się porobiło, pozwolę sobie poodpowiadać wyrywkowo i trochę nie po kolei. Icon_wink

Yacy napisał(a):Witam! Wreszcie!
Wiem, wiem, powinienem wcześniej, byłem zapraszany. Icon_redface2

prz_rulez napisał(a):
adr napisał(a):moja lista przechodziła od jakiegoś czasu kryzys, a publikowanie listy na tym forum pozwoli na jej przetrwanie (a mój "chart" był naprawdę bliski padnięcia...).
A jaki był tego powód? Bo moją np. często psuł brak czasu
W sumie trudno mi powiedzieć dlaczego. Przestało mi to sprawiać taką frajdę jak kiedyś, no i czasu też mniej. Moja lista zaczynała od Top 3 (!!!), potem powoli się rozwijała - 5, 10 itd., a w 2004 roku nawet Top 100 robiłem. A potem poszło to w odwrotnym kierunku - kolejno Top 75, 50, 40, 30, 20, 10 i pod koniec 2007 roku już mi się nie chciało w ogóle. Ale jakoś przetrwałem, a od trzech tygodni robię Top 40.

Listoholik napisał(a):
adr napisał(a):Notowanie 690
bosz, jak to możliwe, to dokładnie taki sam numer notowania jak mój Icon_eek2

... odnaleziony drugi brat syjamski, czy co :?: Icon_mrgreen Icon_lol
Heh, nie wiem co mam powiedzieć. Szczerze mówiąc numeracji na bieżąco nie prowadzę, więc te tygodnie policzyłem z użyciem komputerowego kalendarza. I jeśli się nie pomyliłem to od początku 1995 roku tych tygodni (i notowań) jest 690.

saferłel napisał(a):Widzę, że twoja lista nie stroni od starych dobrych kotletów (Enjoy)... i jeszcze starszych kotletów (Love Will...).
ksch napisał(a):No i cztery powroty piosenek, które były już na samym szczycie - to mi się podoba, bo jest to znak, że prawdopodobnie jest to właściwa lista przebojów, z bardzo niewielką liczbą lub w ogóle bez zasad Icon_smile2
neon.ka napisał(a):ależ u Ciebie się skoki zdarzają!!! naprawdę imponujące Icon_smile2
No to są właśnie pochodne mojej zasady o braku zasad. Icon_wink Ale jest szansa, że moja lista dzięki obcowaniu z innymi listami na tym forum trochę się ucywilizuje.

martyr napisał(a):
adr napisał(a):5 2 97 1x26 Depeche Mode - Enjoy the Silence
Icon_eek2 szczeka mi opadła!!! 97 tygodni! 26 razy na 1.!
a moze mam przywidzenia? Icon_wink2
"ETS" wracał na moją listę kilkanaście razy i tak zbierał te tygodnie i pierwsze miejsca. Teraz jest dopiero trzeci tydzień po kolejnym powrocie. Może dobrym pomysłem byłoby podawanie przeze mnie ilości tygodni pod rząd, tak jak to czyni ku3a u siebie.

Aro napisał(a):Juz piszę że napewno bede kibicował Szklanej górze tym bardziej że ostro w górę Icon_smile2 choc jeszcze lepiej poradził sobie Kazimierz...
Kazimierz jest genialny, taki "rockowy" (nie wiem jak to określić). Na pewno w następnym tygodniu obroni pierwsze miejsce, ale "Szklana" wejdzie na podium.

ku3a napisał(a):skad ta wersja "If You Were That Velvet Dress"?
Znalazłem to przypadkiem, gdy przygotowywałem się do topu U2. Bono gościnnie zaśpiewał w jednej piosence na płycie Joolsa H. I ta wersja podoba mi się zdecydowanie bardziej od "Popowej".

stavanger napisał(a):
adr napisał(a):1 28 2 1x1 Strachy Na Lachy - Kazimierz Wierzyński
8 7 2 7 Cała Góra Barwinków - All Nite
To pierwsza lista oprócz mojej, na której te kawałki są tak wysoko Icon_biggrin3
No to spoko. Icon_smile2 "All Nite" ma fajną klimę. Icon_cool2


Aha, to może jeszcze mało wyjaśnienie odnośnie miejsc 22 i 23. No cóż, grzechy młodości Icon_wink2 - odejście od Trójki i skupienie się na MTV, a potem na Vivie (poł. 95r. - MTV mi zakodowali Icon_evil ). Ostatnio przeglądałem Youtuba i przypominałem sobie jakie to dance'owe piosenki rządziły na mojej liście w zamierzchłej przeszłości. Fajnie tak powspominać, trochę śmiechu, wzruszenia było, trochę zażenowania. Icon_lol Ale te dwa wymienione utworki były i są znakomite w swojej klasie.
27.03.2008 01:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
adr napisał(a):Wystarczy, że mi samo gra i śpiewa w głowie. Icon_lol
Bardzo fajna zasada, też czasem ją stosuję.
adr napisał(a):5 2 97 1x26 Depeche Mode - Enjoy thr Silence
22 RE 39 1x6 Members Of Mayday - Sonic Empire
23 RE 7 1x3 U96 - Club Bizarre
Ale fajne starocie! Pamiętam wszystkie - "Club Bizarre".. odlotowe, ze świetnym teledyskiem.
Pozdrowienia!
27.03.2008 02:25 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
Re: adr charts
Witam na forum!

Na Twojej liście od razu zwraca uwagę pięć piosenek Happysad. To niesamowity wynik, zwłaszcza że płyta została wydana już dobrych kilka miesięcy temu. U mnie były trzy utwory spośród tych pięciu, a jeden z pozostałej dwójki jest od jakiegoś czasu blisko listy.

Ale przede wszystkim szokująca jest dla mnie aż tak liczna reprezentacja zespołu Hurt. Już od dawna nie było takiej sytuacji, że na jakiejś liście ten zespół występuje w takich ilościach jak u mnie, a tutaj już w pierwszym tygodniu postowania listy na forum...
"Alone With The Sea" to u mnie stary wyjadacz, ale za to dwóch pozostałych utworów ostatnio nawet nie rozpatrywałem w kategorii pojawienia się u mnie. "Summers Lost" przykuło uwagę już po pierwszym przesłuchaniu, ale już od dawna mnie ten kawałek nie wkręcił w podłogę. Za to "Talking To God" to chyba najrzadziej słuchany przeze mnie utwór na "Vol. II", ale... w przypadku ich poprzedniej płyty, każdy utwór miał swoje pięć minut, więc może i teraz tak będzie...

Poza tym widzę bardzo silną reprezentację Strachów na Lachy. Bardzo cieszy mnie pierwsze miejsce, które jest także u mnie na liście.
Tak więc widzę kolejną listę, która zapowiada się bardzo obiecująco. Niestety takich list jest tutaj coraz więcej, a czasu coraz mniej...

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
27.03.2008 02:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #20
 
adr napisał(a):Heh, nie wiem co mam powiedzieć.

więc nie mów nic Icon_smile2

adr napisał(a):numeracji na bieżąco nie prowadzę, więc te tygodnie policzyłem z użyciem komputerowego kalendarza. I jeśli się nie pomyliłem to od początku 1995 roku tych tygodni (i notowań) jest 690

nie pomyliłeś się!
ja prowadzę numerację na bieżąco, tydzień w tydzień, od od stycznia 95 r.
i wyszedł mi dokłądnie taki sam numer notowania Icon_smile2

zatem mamy bliźniacze listy Icon_wink2
pozdroo_
27.03.2008 05:06 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości