Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Madonna - Girls Gone Wild
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
RE: Madonna - Girls Gone Wild
Szymek79 napisał(a):tu się raczej chyba nie zgodzę mam 14 letniego brata i 10 letnią siostrzenicę i oni w ogóle radio nie słuchają, raczej kanały muzyczne w TV. W Polsce radio słucha się głownie w miejscu pracy.Icon_wink
Clue wypowiedzi Łukasza było ''robieniem kogoś mokrym'', nie miejsce zasłyszania Icon_wink Tak mi się wydaje Icon_wink Przy okazji możesz od razu potwierdzić, mając małego brata, czego on słucha Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.02.2012 05:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 688
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #22
RE: Madonna - Girls Gone Wild
saferłel napisał(a):Clue wypowiedzi Łukasza było ''robieniem kogoś mokrym'', nie miejsce zasłyszania Icon_wink
jakoś pominąłem ten cytat z Snoop Dogga ale on to samo "śpiewał" i 15 lat temuIcon_wink

saferłel napisał(a):Przy okazji możesz od razu potwierdzić, mając małego brata, czego on słucha Icon_smile
wszystko co zapoda 4fun TV wyłączając wszystkie polskości, ale od czasu do czasu jak jestem w domu to coś mu tam podrzucę i np. strasznie mnie zdziwiło że spodobała mu się Agnes Obel "Riverside".

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
24.02.2012 06:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #23
RE: Madonna - Girls Gone Wild
saferłel napisał(a):Bo nie jest wystarczająco młodzieżowe.
Lana też nie jest młodzieżowa, a ostatnio i Gaga przestała być.

Ja myślałem, że Nicki Minaj i M.I.A. przyciągną nastolatki, ale się nie udało - jaka szkoda:icon_razz:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.02.2012 07:06 PM przez Tomekk.)
26.02.2012 07:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
RE: Madonna - Girls Gone Wild
Tomekk napisał(a):Lana też nie jest młodzieżowa, a ostatnio i Gaga przestała być.
A gdzie tam. Nastolatki kochają się w Lanie-piosenkarce i w Lanie-modelce. Poza tym to taka bardziej wyrafinowana, silna wersja Adele, na smutną nockę po rozłące z chłopakiem. Bardziej dojrzała i poważna. Musi być młodzieżowa, żeby radzić sobie AŻ tak dobrze na listach Icon_smile

A co do Gagi to nie mam pojęcia czy przestała być, czy nie. Na pewno nie ocenię tego na podstawie wyników jej ostatnich singli na listach. Już nie skazujmy ludzi na banicje z powodu wylotu z top 40 UK. To za tą granicą kwitnie artystyczne życie, chociaż młodzież już zupełnie inna ;P

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.02.2012 07:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #25
RE: Madonna - Girls Gone Wild
Tak, Lana jest młodzieżowa, choć może bardziej licealna niż gimnazjalna czy podstawówkowa Icon_smile
Gaga powoli się nudzi, ale nie kraczę, bo zaraz zrobi reedycję płyty i znowu pewnie trafi na szczyt.
Ale Madonna w "GAYL" faktycznie jest trudna do zaakceptowania, dla kogoś, kto za wzór dobrej muzyki uważa Rihannę. No i jednak kamuflowanie swojej "babciności" wychodzi Madonnie coraz gorzej.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.02.2012 09:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
RE: Madonna - Girls Gone Wild
Lana to chyba przede wszystkim jest studencka - przynajmniej po tym, co widzę w Polsce.
A Madonna chyba akurat całkiem nieźle wygląda w tym teledysku, więc to raczej nie miało wpływu. Cóż, zobaczymy, co zrobią dzikie dziewczyny Icon_wink2
27.02.2012 09:53 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
przemek
Unregistered

 
Post: #27
RE: Madonna - Girls Gone Wild


27.02.2012 08:00 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #28
RE: Madonna - Girls Gone Wild
brzmi to troche jak celebration. fajne lupu cupu. nie rozklada na lopatki, ale tanczyc mi sie chce przy tym niesamowicie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.02.2012 09:25 PM przez bugman.)
27.02.2012 08:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #29
RE: Madonna - Girls Gone Wild
jest fajnie,bardzo,od tego trezba było zacząć promować płytę.nie ma beznadziejnych raperek.jesli mi się szybko nie znudzi to Madonna zawita na mojej liście po dłuuuugiej przerwieIcon_smile
27.02.2012 08:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
RE: Madonna - Girls Gone Wild
[Obrazek: GirlsGoneWild.jpg]
Bezwstydna nałożnica! Icon_wink

Powiedzmy, że Madonna ma w sobie ten osobisty czar, tę moc doświadczenia i pewnie jakiś ukryty geniusz, który powoduje, że nawet robiąc tak ''płaskie'' kawałki z jakimś kiepściutkim, ograniczonym muzycznie producentem jest w stanie zainteresować. Jak to napisali na popjustice: ''Of course it's pretty generic and faceless, but it's not the worst song ever, it's ok'' I generalnie zgadzam się z tą opinią. Jak na taki mierny materiał, to jest naprawdę ok. Da się słuchać. Madonna reprezentuje nowym singlem całe współczesne trendy, robi mu najlepszą promocję jaka tylko jest możliwa....ale to wciąż daleko za ekstraklasą. Czy o to nam chodzi?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.02.2012 08:34 PM przez saferłel.)
27.02.2012 08:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 688
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #31
RE: Madonna - Girls Gone Wild
Sorry ale uważam że to nagranie nie różni się niczym od tego co zapodaje nam mainstream w ostatnich latach, Madonna poszła na łatwiznę. A zachwycanie się tym nagraniem a jednocześnie nadawanie na kolejne produkcje Guetty, Rihanny, Flo Ridy czy Pitbulla uważam tym samym za lekką hipokryzję.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
27.02.2012 08:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #32
RE: Madonna - Girls Gone Wild
Takie niezbyt, wolę pierwszy singiel.
27.02.2012 08:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
RE: Madonna - Girls Gone Wild
Przepraszam, ale czy ja się zachwycam Icon_wink? Powiem tak, najbardziej podobają mi się w tym numerze zwrotki i w miarę organiczny middle-8. Jest tam zalążek dobrej muzyki (chociaż nie jest ona do końca wyprowadzona ''po mojemu''). Nie jest to tak niebezpieczna piosenka, jak niektóre numery od w/w wykonawców. I to chyba najlepsze podsumowanie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.02.2012 08:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 688
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #34
RE: Madonna - Girls Gone Wild
Ale nie jest to też nic świeżego i odkrywczego po prostu wpasowała się panujący klimat na rynku tak jak przy poprzedniej płycie wchodząc w romans z Timbalandem.
A słucha się tego bez jakiegoś odrzutu po prostu jak dla mnie nie ma tego wow jak było np. przy pojawieniu się "Hung Up" czy "Sorry".
Z trójki nowych nagrań jakie znamy to "Masterpiece" wyprodukowane przez Orbita jest chyba najlepsze.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
27.02.2012 09:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
RE: Madonna - Girls Gone Wild
Szymek79 napisał(a):Ale nie jest to też nic świeżego i odkrywczego po prostu wpasowała się panujący klimat na rynku tak jak przy poprzedniej płycie wchodząc w romans z Timbalandem.
Tego też nie napisałem Icon_wink

Szymek79 napisał(a):Orbita jest chyba najlepsze.
W Orbicie nadzieja.

W ogóle, po poważnej debacie z furbulem na gg, doszliśmy do pewnych szokujących wniosków, ale nie chcę robić tutaj za pudelka.pl ;P

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.02.2012 09:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #36
RE: Madonna - Girls Gone Wild
(27.02.2012 09:00 PM)Szymek79 napisał(a):  Ale nie jest to też nic świeżego i odkrywczego po prostu wpasowała się panujący klimat na rynku tak jak przy poprzedniej płycie wchodząc w romans z Timbalandem.
A słucha się tego bez jakiegoś odrzutu po prostu jak dla mnie nie ma tego wow jak było np. przy pojawieniu się "Hung Up" czy "Sorry".
Z trójki nowych nagrań jakie znamy to "Masterpiece" wyprodukowane przez Orbita jest chyba najlepsze.

owszem, masterpiece orbitowskie jest naprawde niezle choc mi i tak troche miles away przypomina. no coz, zostaje nam czekanie na calap lyte.
a i ta wersja ponoc zremixowana jest, na cd ma brzmiec inaczej
27.02.2012 09:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 934
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #37
RE: Madonna - Girls Gone Wild
Szymek79 napisał(a):Sorry ale uważam że to nagranie nie różni się niczym od tego co zapodaje nam mainstream w ostatnich latach, Madonna poszła na łatwiznę. A zachwycanie się tym nagraniem a jednocześnie nadawanie na kolejne produkcje Guetty, Rihanny, Flo Ridy czy Pitbulla uważam tym samym za lekką hipokryzję.
Bingo! Przy czym słowo "zachwycanie się" jest tutaj zdecydowanie niepotrzebne, a przede wszystkim nieadekwatne do powyższych wypowiedzi. Z resztą się zgadzam.
Inna sprawa, że Madonna zawsze wypada lepiej w stosunku do wyżej wymienionych person. Ja nie mam pojęcia jak ona to robi. Icon_wink
Mimo wszystko utwór jest kiepściutki...

Poza tym jak nic producentem jest Benassi, czuć na kilometr (tak samo było w przypadku Solveiga przy Give Me All Your Luvin). On szczególnie rozbudowany w swoich pomysłach nigdy nie był, czasami mu coś wyszło, ale nie tym razem. Icon_lol

http://rateyourmusic.com/~meni
27.02.2012 09:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #38
RE: Madonna - Girls Gone Wild
Włączyłem z ciekawości i... to jest bardzo kiepskie. Już refren Give Me All Your Lovin' był przynajmniej bardziej przystępny. Naprawdę brakuje tylko Pitbullowskich wstawek pod koniec utworu...
27.02.2012 09:35 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 688
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #39
RE: Madonna - Girls Gone Wild
meni napisał(a):Bingo! Przy czym słowo "zachwycanie się" jest tutaj zdecydowanie niepotrzebne, a przede wszystkim nieadekwatne do powyższych wypowiedzi.
no tak może z tym zachwycaniem się przesadziłemIcon_wink, chodziło mi o odrobinę obiektywizmu co nie zmienia oczywiście faktu że ją lubię.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
27.02.2012 09:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #40
RE: Madonna - Girls Gone Wild
saferłel napisał(a):W ogóle, po poważnej debacie z furbulem na gg, doszliśmy do pewnych szokujących wniosków, ale nie chcę robić tutaj za pudelka.pl ;P
My? To ty doszedłeś. Do wniosków.
Ja pomogłem wyprostować fakty.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
27.02.2012 10:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bashar Murad - Wild West Szymek79 1 99 07.03.2024 07:52 AM
Ostatni post: kajman
  LAUREL - Wild Things Szymek79 1 144 29.02.2024 06:37 PM
Ostatni post: kajman
  The Weeknd, Madonna, Playboi Carti - Popular Szymek79 6 329 22.02.2024 07:51 PM
Ostatni post: Szymek79
  Smallpools - Motorbike (Wild Ones) Szymek79 1 146 08.02.2024 05:22 PM
Ostatni post: kajman
  Loreena McKennitt - Wild Mountain Thyme Szymek79 1 70 03.02.2024 04:27 PM
Ostatni post: kajman
  Sea Girls - I Want You To Know Me Szymek79 1 288 13.01.2024 12:26 PM
Ostatni post: kajman
  Starsailor - Where The Wild Things Grow Szymek79 1 226 01.11.2023 10:50 AM
Ostatni post: kajman
  Troye Sivan - One of Your Girls Szymek79 2 319 13.10.2023 06:18 PM
Ostatni post: AKT!
  Scouting For Girls - Glow Szymek79 1 89 07.10.2023 02:47 PM
Ostatni post: kajman
  LP feat. Levante - Wild Szymek79 1 242 07.10.2023 02:27 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości