Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 889 - 23.03.2008
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #21
 
ku3a napisał(a):3. raczej nie chodze na koncerty zespolow ktorych znam tylko 1 kawalek Icon_smile2
a ja właśnie ściągam sobie wcześniejszą płytę, a osiołek może się nade mną zlituje i w miarę szybko pokonam tą kolejkę, w której oczekuję po 'Sugarfree' Icon_wink2
tadzio3 napisał(a):NRM w moich rejonach (...)
Ale totalnie byłem zaskoczony, że wystąpili w Trójce. Fakt, że wybrali dzień nieoficjalnego święta niepodległości Białorusi, ale i tak się tego niespodziewałem.
a w Warszawie w niedzielę koncert solidarności z Białorusią. i właśnie ma być też Lavon Wolski z NRM, a oprócz tego np. Kuba Kawalec, Spięty z Lao Che, Justyna Steczkowska, Staszek Sojka, a z takich dla mnie na teraz Icon_smile2 to jeszcze Aga Zaryan i Tomek Makowiecki. się spinam czy się wybrać...

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
29.03.2008 02:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Fresh Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 454
Dołączył: Feb 2008
Post: #22
 
La Isla Bonita - Marsh Mallows Icon_smile2 (wow!)
29.03.2008 06:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #23
 
ku3a napisał(a):50. 49. Why Wouldn't You - Dr. No & Karolina Kozak
Mój typ na nieśmiałym, nieoficjalnym końcu... Chiara chyba już sie nie przebije :->
29.03.2008 12:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
saferłel napisał(a):Ludzie kochani, przez wasze zamiłowanie do listy Kuby prawie bym ją przegapił w tym tygodniu Icon_biggrin 17 postów komenatarza już....to tyle to przez tydzień dobra i popularna lista zarabia, a tu dwa dni i już....ale na całe szczęście looknąłem na datę: 25 Icon_wink
nie przesadzaj z tym zamilowaniem Icon_smile2.
a jesli chodzi o liczbe komentarzy, to Twoja lista na nią tez nie narzeka, wiec rozumiem, ze sam zaliczasz swoja liste do dobrych i popularnych Icon_mrgreen.

saferłel napisał(a):Lider bez zmian. Już wiesz co o nim sądzę Icon_smile
a ja dodatkowo wiem tez jak wyglada wczorajsze notowanie Icon_razz. zapostuje dzis wieczorem.
saferłel napisał(a):Foo Fighters u ciebie jak na Modern Rock - dominują. Ciekawe czy doczekamy sytuacji gdy będą ich numery na 3 pierwszych miejscach (zakładając, że zdecydujesz się wprowadzić kolejny singiel, albo jakiś inny numer)
nie bedzie tak, bo zaden inny kawalek nie podoba mi sie na tyle, zeby walczyc o wejscie do piecdziesiatki, a przynajmniej na razie nie.
saferłel napisał(a):Heh pisałem, że to niemożliwe by Radek poszedł na 1 miejsce w tym tyg.....ale na awans liczyłem, a tu STOP. Nie wytrzymał konkurencji z UK-owską gwiazdą pop-rocka.
i znowu moge powtorzyc, ze ja dodatkowo znam juz wyniki wczorajszego notowania Icon_razz.
saferłel napisał(a):Nikt nowy się w 10 nie pojawił...
j.w. Icon_mrgreen. oj fajne bylo to wczorajsze notowanie Icon_biggrin3.
saferłel napisał(a):Ale jest Hydro i to na 11 po ogromnym skoku. Jeden z wyższych w historii listy chyba? (może najwyższy bo wcześniej utwór nie miał możliwości skakania spoza top 30)
liczac z dwoma dodatkowymi dziesiatkami to jeden z wiekszych, zreszta zalezy czy wliczamy w to nowosci czy nie ("Brothers In Arms" na pierwszym :mrgreenIcon_smile.
saferłel napisał(a):Posłuchać muszę tego Marsha i La Isla Bonita, rozumiem, że to cover Madonny...tak się pytam tylko dla formalności potwierdzenia
formalnie potwierdzam Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Pozytywka to jeden z lepszych numerów z płyty Farbena....ale i to nie powoduje, że jest czymś wyjątkowym....oj ostatnio zupełnie inne zdanie mamy o wielu płytach ;] Farben już wypadł z top 50 2008 roku na mojej liście.
ale "Pozytywka" nie jest z najnowszej plyty Icon_razz.
saferłel napisał(a):oj ostatnio zupełnie inne zdanie mamy o wielu płytach ;]
dzieki temu mozna sie rozwijac Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Nadal podziwiam cię za listę płyt, że potrafisz tak trwać przy niektórych pozycjach przez wiele tyg.
bo ja wlasnie w ten sposob slucham plyt - mniej ich, ale czesciej, dokladniej. to zreszta wynika z tego, ze musze przesluchac krazek kilka razy, zeby wyrobic sobie opinie. to ma oczywiscie pozytywne i negatywne strony. zreszta teraz akurat plyt sluchalem wyjatkowo duzo - w poprzednim tygodniu ponad 20, a w tym dojda przynajmniej 2 nowe. i jak tu wszystko zmiescic w tej dziesiatce...
31.03.2008 11:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
heh, oto przypomnienie tego co napisalem po pierwszym przesluchaniu plyty happysadu...
aktualne do dzis.
31.03.2008 02:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Pozytywka nie jest z tej płyty? <wtopa> Icon_biggrin Ale spokojnie jak zawsze mam logiczne wytłumaczenie. Teraz widzę, że faktycznie inny album zawiera ten numer, a pomyliło mi się chyba dlatego, że po prostu słuchałem przy okazji jeszcze dwóch towarzyszących-innych płyt z dyskografii tego bandu. Ale też wrażenia wielkiego na mnie nie zrobiły, to pomylić się mogę ;]

Jeszcze wracając do tych płyt to ja też słucham dużo razy (mimo, że bardzo dużo przesłuchuje tyg.) płyt, a po 2 razie (w skrajnych przypadkach po 1) odrzucam te słabsze albumy poniżej 2 lub 2'5 powiedzmy. Akurat Farben w tych rejonach się znalazł, to tam mało co mi w głowię tego zostało Icon_sad

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
31.03.2008 03:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości