Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 1092 - 12.02.2012
nightmare long enough
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #21
RE: notowanie 1092 - 12.02.2012
Chlip ..Szkoda, wielka szkoda ANL..Mimo ze już raz przez to przeszedłem to jednak była to najsmutniejsza wiadomość z ubiegłego tygodnia dla mnie.
Tyle wspomnień, tyle radości, emocji związanych z tym utworem . Można było pisać elaboraty , no ale na osłodę teraz chyba najważniejsze, bo jego pozycja będzie w zupełnie innym miejscu i jeszcze bardziej będzie to potęgowało jego siłę i wielkość. Icon_smile

Za jednym zamachem nadrobiłem poszczególnych nieznanych mi wykonawców . Nie ma to jak posłuchać sobie nowej Listy Przebojów w radio, a że sporo wpływów u Ciebie się znajduje to mi było łatwiej Icon_smile kilka z nich mi się podoba, co udowodniłem w innym miejscu. Icon_wink
21.02.2012 01:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
RE: notowanie 1092 - 12.02.2012
Aro napisał(a):Tyle wspomnień, tyle radości, emocji związanych z tym utworem
tak... no cóż, trzeba będzie się kiedyś w końcu zabrać za prywatny twc Icon_wink2.
Aro napisał(a):Nie ma to jak posłuchać sobie nowej Listy Przebojów w radio
Icon_mrgreen
mam nadzieję, że w kolejnych tygodniach będą się czasem też pojawiać takie, które polubisz Icon_smile2.
21.02.2012 03:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości