Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top Orbit
lista przebojów Radia Orbit
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Top Orbit
Być może niektórzy z Was pamiętają czasy, kiedy to kilka osób z mycharts chciało realizować swoją pasję radiową i dołączyło do Klaudiusza, który prowadzi Radio Orbit. Na początku mycharts użyczyło nam miejsca na komentowanie audycji na żywo i specjalny tutejszy dział służył jako forum Radia Orbit. Ciągle się rozwijaliśmy - osoby dochodziły, inne odchodziły, również do innych stacji, powstawały nowe audycje, zmieniała się strona internetowa radia, powstało odrębne forum. Kilkukrotnie robiliśmy akcje, dzięki którym słuchacze mogli wygrywać bilety na tak duże imprezy jak festiwal Sonisphere 2010 i 2011 czy koncert Rogera Watersa w Łodzi. Wielokrotnie można było u nas wygrać różne płyty czy zaproszenia na mniejsze koncerty. Coraz częściej przeprowadzamy wywiady z wartościowymi artystami polskiej sceny muzycznej, z których niejednego zna każdy z Was. Jesteśmy patronem medialnym kilku polskich płyt.

Teraz powstał kolejny projekt, kolejna rzecz w którą angażujemy nasze siły, czas i pasję. To lista przebojów Radia Orbit. Mamy jednak nadzieję, że nie będzie to zwykła lista przebojów. Przez kilka lat nawiązaliśmy kontakt i zaczęliśmy współpracować z wieloma polskimi wykonawcami głównie muzyki rockowej, którzy nie są zbyt popularni, ale naszym zdaniem na to zasługują. W tej naszej nowej liście przebojów będą brać udział tylko tacy wykonawcy. Chcemy im pomóc w promocji, a Was zapoznać z naszym zdaniem wartą poznania polską muzyką. Jeśli jesteście ciekawi jak to brzmi włącznie Radio Orbit ( http://www.radioorbit.pl/ ) w każdy wtorek między godziną 20.00, a 21.00. Jutro tzw. notowanie 0, czyli audycja w której przedstawione będą fragmenty wszystkich utworów z zestawu do głosowania.

Obecnie w Radio Orbit w dalszym ciągu swoje audycje prowadzi kilka osób, które znacie z mycharts. Są to: drwycior ("Na mojej orbicie", "Centrum wynalazków", "Dookoła jazzu"), tadzio3 (audycja "Hipisówka"), Paweł ("Puls muzyki", "ChilliOrbit"), ja - ku3a ("Rockiestra", a od jutra również ta lista przebojów "Top Orbit"). Wcześniej swoje audycje mieli u nas obecni i byli użytkownicy mycharts - aaktt, saferłel, abd3mz, ksch, Miszon, Neo01.

Tak więc zapraszam do słuchania listy przebojów Radia Orbit w każdy wtorek od 20 do 21, ale także wszystkich pozostałych audycji naszego radia Icon_smile2. A jakby ktoś czuł w sobie żyłkę radiowca to zapraszamy do współpracy Icon_smile2.
06.02.2012 09:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 465
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
RE: Top Orbit
Na pewno posłucham, bo nie często mam przyjemność słuchać notowań zerowych, a...własciwie to będzie mój pierwszy raz. Tak wyszło, że zerówki Niedźwiedzia w Złotych Beretach nie słuchałem. I zrobię sobie przerwę w nauce fizyki Icon_surprised
06.02.2012 10:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: Top Orbit
fajnie Icon_smile2.
a osobiście zachęcam, żeby jeszcze "zapomnieć" wyłączyć po zakończeniu Top Orbit i zostawić włączone na mojej audycji Rockiestra, która zaczyna się tuż po liście Icon_wink2.
07.02.2012 12:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 465
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #4
RE: Top Orbit
Bardzo ładnie Ci to wyszło, chociaż na początku miałem obawy czy się wyrobisz w czasie Icon_wink
Za tydzień zaprezentujesz 10 kawałków z największą ilością głosów, a jak wykorzystasz resztę czasu? Na zaprezentowanie propozycji? Nowych czy tych, które nie znalazły uznania wśród słuchaczy?
07.02.2012 11:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: Top Orbit
piotreklp3 napisał(a):Bardzo ładnie Ci to wyszło, chociaż na początku miałem obawy czy się wyrobisz w czasie Icon_wink
Icon_mrgreen
nie tylko Ty miałeś obawy Icon_wink2. no nie powiem, że było łatwo nad wszystkimi rzeczami naraz panować, ale się udało Icon_smile2.
cieszę się, że Ci się podobało Icon_smile2.
piotreklp3 napisał(a):Za tydzień zaprezentujesz 10 kawałków z największą ilością głosów, a jak wykorzystasz resztę czasu? Na zaprezentowanie propozycji? Nowych czy tych, które nie znalazły uznania wśród słuchaczy?
a myślisz, że będzie na coś więcej czas? Icon_wink2 z doświadczenia wiem, że godzina audycji to 40 minut muzyki, a reszta to gadanie. Tak przynajmniej średnio wychodzi u mnie w Rockiestrze. Więc ta dyszka oby weszła w całości, a może trzeba będzie coś ciąć, no i ze 2 nowości (choć nie wiadomo jeszcze ile ich w sumie będzie). I tak to będzie z grubsza wyglądać.
08.02.2012 02:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
RE: Top Orbit
Ciekawie, ciekawie...
08.02.2012 02:45 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #7
RE: Top Orbit
bardzo chciałem posłuchać, ale niestety przez ostatnie 24 godziny nie miałem dostępu do internetu.
Chyba każdy wie, jaki jest mój stosunek do polskiej muzyki, więc mam nadzieję, że znajdę w audycji coś dla siebieIcon_smile
08.02.2012 10:01 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 465
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
RE: Top Orbit
(08.02.2012 10:01 PM)michal91d napisał(a):  Chyba każdy wie, jaki jest mój stosunek do polskiej muzyki, więc mam nadzieję, że znajdę w audycji coś dla siebieIcon_smile
Aktualny przykład Snowmana pokazuje, że można Icon_wink
Jest taka jedna propozycja "około elektroniczna", która może Ci się spodobać
08.02.2012 10:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
RE: Top Orbit
michal91d napisał(a):bardzo chciałem posłuchać, ale niestety przez ostatnie 24 godziny nie miałem dostępu do internetu.
Chyba każdy wie, jaki jest mój stosunek do polskiej muzyki, więc mam nadzieję, że znajdę w audycji coś dla siebieIcon_smile
Icon_smile2 Przyznam, że liczymy właśnie na to, że każdy coś tam dla siebie znajdzie, nawet jakby to miał być jeden utwór. Wczoraj prezentowałem fragmenty 20 utworów które są w zestawie do głosowania. Wychodziło po ok. 100 sekund na utwór, bo było też sporo gadania, tłumaczenia zasad itd. W następny wtorek będzie już normalne notowanie, pierwsze, będzie dziesiątka utworów które zdobyły największą liczbę głosów i większość z nich będzie zagrana w całości. Będą też przynajmniej 2 nowe propozycje do głosowania. Więc może wtedy coś dla siebie znajdziesz Icon_smile2. Dzięki za zainteresowanie Icon_smile2.
piotreklp3 napisał(a):Jest taka jedna propozycja "około elektroniczna", która może Ci się spodobać
Ja mam nawet jeszcze drugi typ, ale nie będę pisać, żeby nie sugerować. A Ty masz jakiegoś swojego faworyta?
09.02.2012 01:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #10
RE: Top Orbit
A jest jeszcze możliwość załapania się na powtórkę lub wysłuchania w jakiś sposób tego zerowego notowania? Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.02.2012 03:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
RE: Top Orbit
powtórka będzie w sobotę o 16.00, ale jakby Ci ten termin nie pasował to daj znać, coś się wymyśli Icon_wink2
09.02.2012 03:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #12
RE: Top Orbit
nie ma potrzeby, sobota o 16 w pełni mnie satysfakcjonuje Icon_wink
będę słuchał Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.02.2012 04:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 465
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #13
RE: Top Orbit
(09.02.2012 01:29 AM)ku3a napisał(a):  Ja mam nawet jeszcze drugi typ, ale nie będę pisać, żeby nie sugerować. A Ty masz jakiegoś swojego faworyta?
Na razie ze strony z głosowaniem przesłuchałem w całości pierwsze dziewięć propozycji. Czołówka to Empire, Envia i oczywiście LED Icon_lol

Dlaczego niektóre utwory mają przedzielone wykonawcę i tytuł myślnikiem, a nie które mają tylko pauzę?
10.02.2012 01:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
RE: Top Orbit
piotreklp3 napisał(a):Czołówka to Empire, Envia i oczywiście LED Icon_lol
Icon_mrgreen
piotreklp3 napisał(a):Dlaczego niektóre utwory mają przedzielone wykonawcę i tytuł myślnikiem, a nie które mają tylko pauzę?
to przez te durne długie myślniki, które nie wyświetlają się prawidłowo. nie zauważyłem tego przy tworzeniu spisu, a dopiero jak było wrzucone na stronkę. będę chciał to ujednolicić.
10.02.2012 12:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #15
RE: Top Orbit
Dobry pomysł z tą listą. Propozycji w większości nie znam, ale może za jakiś czas włączę się aktywnie.
10.02.2012 01:14 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #16
RE: Top Orbit
ja wybrałem szczęśliwą siódemkę Icon_smile2
dla własnych potrzeb ułożyłem ją w kolejności. niestety nie zauważyłem na Forum Radia Orbit wątku z Forumową ... Icon_frown
Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.02.2012 01:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
RE: Top Orbit
Yacy napisał(a):niestety nie zauważyłem na Forum Radia Orbit wątku z Forumową ... Icon_frown
Icon_lol Icon_mrgreen
no wiesz, to już robota nie dla prowadzących, tylko dla fanów Icon_wink2.
10.02.2012 01:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #18
RE: Top Orbit
no to spróbujmy Icon_smile2

Jeśli ktoś chciałby pochwalić się na jakie utwory oddał głos w tym tygodniu to zapraszam tutaj:

http://forum.radioorbit.pl/phpBB/viewtop...9543#19543

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.02.2012 02:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
RE: Top Orbit
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
10.02.2012 03:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #20
RE: Top Orbit
Słucham Icon_smile

1. Pathology nie jest moim faworytem, dla mnie trochę sierściuchowy hard rock a'la Skandynawia Icon_smile
2. Experience relatywnie lepsze, ale ponury rock to nadal nie to, co chciałbym usłyszeć
3. Carnival of Bullets - oho, coś jest na rzeczy, wokale może trochę out of place, ale muzycznie jest do rzeczy, tylko z jednej strony za mało sterylnie, a z drugiej za bardzo
4. Psychollywood - fajny pomysł na nazwę zespołu, tylko byłoby lepiej gdyby muzyka była równie psychodeliczna i zakręcona, wokale jak w jakimś Limp Bizkit, ale gitary są bardzo w porządku
5. The Fallen Rag to przynajmniej u mnie było tylko jakieś ciche buczenie, może coś mi się nie załączyło jak powinno?
6. Pneuma i Przyjaciele - w znośnym coverze średniej piosenki Pink, nic specjalnego, nawet aranżacja identyczna
7. Envia - nie najgorszy numer umarłego już podgatunku rocka z numetalowymi ciągotami, więc nie poprę niestety, ale jakiś tam potencjał jest
8. Spaces Faces - rymowanie słowa dzień ze słowem dzień jest generalnie średnio kreatywne XD wokalista za dużo się nasłuchał Pearl Jam, bo idealnie imituje Veddera
9. Jahoo - polskie reggae jest dla mnie zupełnie skreślone na starcie
10. Lakescape - zaczyna się bardzo fajnie, później wchodzą bardzo tandetne efekty dźwiękowe znane mi z jakiegoś obskurnego wiejskiego techno, ale ogólny rezultat jest ok, mają mój głos
11. Luxfer - muzycznie, tekstowo i wokalnie bardzo przeciętne, ale z potencjałem rozwojowym, zbyt konwencjonalne
12. Plan - miałem nadzieję, że inaczej rozwinie się ten numer, takie O.N.A. AD 2012 Icon_smile tu jest nawet większy potencjał i tekst jest nieco lepszy niż ten spod 11., ale zmieniłbym dość diametralnie podejście muzyków do tego projektu, żeby to miało wypalić Icon_biggrin ale też prezentują się OK, więc zagłosuję
13. Pięć Litrów Czerwieni - o, to obecny lider, z tego co widzę, zastanawiałem się jak to będzie brzmieć i brzmi solidnie, wokal jakiś taki trochę żartobliwie nadmuchany, nie wiem na ile poważnie to brać, konwencja trochę jak Bajzel, tylko duuuużo mniej żenująco
14. LED - a to nawet zabawniejsze, trochę jak Elektryczne Gitary, tylko faktycznie słychać gitary Icon_wink
15. Pedro Costa - przyjemny singer/songwriter (przynajmniej tak brzmi), bez jakiegoś nadymania się, proste akustyczne granie, dla mnie najlepsza rzecz tutaj i piosenka też całkiem udana Icon_smile
16. Porozumienie - o, zrobiło się ciekawiej, z tych rockowych numerów w zestawie, ten zdecydowanie póki co najfajniejszy, daję +
17. Inside Again - ok, bez szału, tekst taki nieco o niczym, mało świeże
18. Logophonic - zupełnie mnie nie zaciekawiło Icon_sad
19. Triquetra - nie ma powera, totalnie oklapnięte nagranie

Empire albo gdzieś przegapiłem, albo nie było :icon_razz:

Miła odmiana dla mnie ta audycja. Nie będę pewnie stałym słuchaczem listy, ale od czasu na pewno zajrzę zobaczyć co się dzieje Icon_wink

edit: ok, teraz widzę, że oni są alfabetycznie usytuowani XD The Fallen Rag, powinno być pod F w takim razie Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.02.2012 06:02 PM przez AKT!.)
11.02.2012 06:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości